Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto mi doradzi w spr szpilekk

kozaki deichmann - graceland - czy są wygodne

Polecane posty

Gość kto mi doradzi w spr szpilekk

jak w temacie...ostatnio widziałam w deichmanie i podobają mi się te kozaki....tylko boje się, że podbicie za palcami będzie obcierać przy chodzeniu, bo mam jedne buty graceland na obcasie(takie na wiosne/jesień) z paskiem z przodu i to podbicie strasznie obcierają:( tu niby wymacałam, wkładka jest inna ale cholera wie jak to będzie:/ tutaj zdj....http://www.deichmann.pl/site/pl/catalog.php?brand=2&;category=0060157100000549&product=1019445 albo jak wiecie, gdzie mogę kupić podobne, najlepiej z platformą właśnie i takim zaokrąglonym czubkiem, platforma może być nawet jeszce wyższa :) mogą być droższe, byleby wygodne, bo mam już dość wywalania pieniędzy w błoto:( w sensie że kupie tańsze, a zaraz się rozwalą, albo mi nogi wyobcierają:/ może ktoś ma te buty albo podobne z deichmana na takiej szpilce i wie czy w miarę ok są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi doradzi w spr szpilekk
kurcze link się nie chce poprawnie wkleić:( jak by ktoś chciał zdj zobaczyć, to chodzi mi o te buty: str gł->damskie-->graceland-->i tam na 8 stronie, buty 2. taki nr mają 1115839 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne buty, gdyby nie to, ze mam bardzo podobne ze skóry to bym sobie kupiła. Mam Graceland ale baleriny i trochę cisną. Te nie wygladają na takie co by obcierały, ale najlepiej przymierz i przejdź się po sklepie. Mi się podobają te z klamerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi doradzi w spr. szpilek.
właśnie w sklepie ubrałąm i były w miarę ok, ale czy mi ta podeszwy nie obetrze, to dopiero w praniu wyjdzie:/ a jakie ty masz te buty jakiej firmy, skoro mówisz ze podobne??;) bo boje się, że kolejny raz moja skłonność do oszczędzania odniesie odwotny skutek:( bo na lato...kupiłam sobie w necie super szpileczki za ok 100zł, więc myślałam że będą w miare.....co sie okazało....nie da się chodzić w ogole;/ jakaś tandetna chińszczyzna:/ kupiłam drugie buty za ok 160 zł, wiec myślałam że będą już super itp, no chodzić się chociaż w nich da i są w miare ok, ale gdyby nie moja głupota, to za tę cene (łącząc te dwie pary) albo nawet mniej kupiłabym na pewno jakieś fajne i dużo bardziej wygodne, np venezii czy coś ale jak zwykle na początku myślenie "nie, bo szkoda" i tak dupa wychodzi, bo jedne są w ogóle nie do użytku i kasa wywalona w błoto. A już nie mam za dużo na experymenty:/ tak jak mój brat mówi....że on nie ma pieniędzy na kupowanie byle jakich butów....bo co chwila nowe trzeba, a jakzwykle na butach się prawie zawsze nabieram:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to co wy w kozakach nie chodzi
nikt więcej nie pomoże????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garderoba
ma z graceland baleriny i nie jest to szczyt sztuki obuwniczej jeśli chodzi o wygodę... założyć i siedzieć - ok, ale jak sie trochę pochodzi, to stopa sie jakoś odgniata - w żadnych innych butach mi sie cos takiego nie zdarzyło To są buty z tych raczej tanich. Z tej firmy na szpilce bym nic nie kupowała, bo to jest wyższa szkoła jazdy Jesli już, to tylko płaskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto mi doradzi w spr. szpilek
kurcze chyba masz racje, nie będę ryzykować, tylko gdzie znaleźć mniej więcej o takim wyglądzie a wygodne:/ bo nie chce kolejnych butów tylko do siedzenia:( wiadomo - nie chodzi mi o to żeby w nich codziennie chodzić po kilka godz, ale też nie chciałabym żeby moje stopy od spodu po przejściu 15 minut były już całkowicie poobcierane:/ Kurcze aniby ten deichmann taki rozreklamowany że dobry itp a jednk dupa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deichman dOBRY? no prosze cie...to tani sklep z badziewiem juz raczej jak chcesz tanie a niedrogie to wybierz takie firmy jak rylko, sagan przynajmniej ze skorki maja no i wiele lat doswiadczenia w robieniu dobrych butow a nie kaszany zeby tylko zarobic... a troszke drozszych polecam venezie zdecydowanie, wygodne i skorzane a nie jakisz szajs. poza tym osobiscie lubie tez buty z prima moda, ecco,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butoholiczka
ja mam z gracelanda 2 pary adidasów i jedne na szpilce sa rewelacyjne wygodne nie obcierają naprawde polecam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie masz te szpilki
a na szpilce jakie masz, jaki model i czy duża szpilka??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butoholiczka
no spore szpilki może znajde podobny model to dam ci linka nawet zastanawiam się nad kozaczkami też na obcasie lecz musze wybrać sobie jakieś ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty sztuczne b często
obcierają,bo skora stóp sie w nich poci i tu tylko krok do pęcherzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie ze skóry, też in
do poprzedniczki - niekoniecznie, jedne mam z gothic dreamu: http://www.gothicdream.eu/index.php?main_page=product_info&cPath=21_26&products_id=192 i mimo że nie ze skóry, są super wygodne!!! nic a nic mi nie obcierają, jeszcze mi nie obtarły tego podbicia za palcami (bo tam mnie wszystkie szpilki obcierają, tworzy się takie jakby "tarcie" podczas chodzenia) jak inne buty z dwa razy mniejszym obcasem:( tylko że to są buty od czasu do czasu na imprezę, koncert...a szukam zwykłych czarnych kozaków z zaokrąglonymi czubkami na lekkiej platfomie.....a takie jak widzę w sklepach to za 700 zł tylko są:/ albo na allegro do 100 zł nawet się znajdą, ale to pewnie badziew jakiś. Nie chodzi o to że skóra, po prostu jak but jest wygodnie i dobzre wyprofilowany to jest ok. Ale skąd mam wiedzieć przy zakupie jakie będą...a już nie mam kasy aby eksperymentować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie ze skóry, też in
http://allegro.pl/hit-kozaki-damskie-platformy-pb07-czarne-roz-36-i1222691104.html o np. takie mi się podobają, ale jakaś neiznna marka, oje sie, że będą do d:/ http://allegro.pl/j2597-kozaki-szpilki-platformy-r38-japanstyle-2k-i1232068002.html albo takie zwykłe jak te, tylko czarne, nie białe. takich podobnych szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, dziwią mnie takie pytania. Mogę ci powiedzieć, że te buty są wygodne, ale skąd wiesz, czy będa wygodne dla ciebie? Nie lepiej pójść do sklepu i samemu sprawdzić? Jak ci powiem, że są wygodne to pójdziesz i kupisz w ciemno? Przede wszystkim trzeba zwracać uwagę na to, czy but jest dobrze wyprofilowany ale i tak trzeba MIERZYĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale źle mnie zrozumiałaśss
jabłkoantonówka - źle mnie zrozumiałaś:) nie o to mi chodzi, że ktoś powie że super, to od razu kupię. Wiadomo, że wszytsko zależy od osoby/nogi itp, jednego obetrą innego nie. Mi nie chodzi o to czy będa obcierać pięty i czy mi się pęcherze na piętach zrobią, bo każda noga jest inna. Mi chodzi ogólnie o to, że są typu butów/sprawdzone przez ludzi, które ogólnie są bardziej wygodne niż inne, nie obcierają spodu stopy za palcami (chodzi mi o to jakby przecieranie stopy), które jest częste w szpilkach złej jakości, a w niektórych butach już nie ( i jak pisałam, niekoniecznie muszą byc ze skóry). Te kozaki deichmann już mierzyłam, na oko wydawały się, ok, ale skąd mam wiedzieć, jak "zachowują" się w trakcie użytkowania. są buty, które nie powodują tego okropnego tarcia na spodzie stopy, a są takie, które niestety je powodują:( Dlatego pytam, może ktoś ma i wie. Już nie chodzi mi o te deichmana tylko ogólnie, może mi jakieś podobne poleci... I jeszcze raz powtarzam, nie chodzi mi o to czy mi pięte czy palca obetrą bo mogą być najdroższe buty i tak to się stanie, ale o ogólną "wygodę " buta. Chyba mi nie powiesz, że ludzie wydają po 1000 zł za kozaki z Venezii albo jakieś inne tylko dlatego, że mają za dużo kasy, tylko chcą mieć buty też WYGODNE. Mnie niestety nie stać na buty za 1000 więc pytam po prostu o inne sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×