Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Cześć, ja robiłam zabiegi endermologii w klinice Cosmetologica w Gdańsku i zapłaciłam wtedy ok 1300 zł za 10 zabiegów. O efektach to nawet nie będę pisać, bo to trzeba zobaczyć na żywo, ale szczerze są to najlepiej wydane pieniądze ze względu na widoczne gołym okiem efekty ale również atmosferę i opiekę nade mną jako pacjentką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenqa1991
Gosiaczek, kiedy robiłaś zabiegi? Boję się nawrotów cellulitu :( a też nie szastam kasą, żeby pozwalać sobie cały czas na tego typu atrakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletta9090
od niedawna zaczęłam zastanawiać się nad zabiegami.. ale nie mam o tym zielonego pojęcia. Jakie są przeciwwskazania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka91x
tzw. przeciwwskazania bezwzględne to min: czynny nowotwór, ciąża, karmienie piersią, zapalenie żył, leczenie antykoagulantami (stosowanie leków przeciwzakrzepowych, bielactwo (syndrom Koebnera), infekcje, choroby krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Zdecydowanie na modelowanie sylwetki polecam endermologię i icoone, wspaniałe zabiegi mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz obrzęków. Więcej informacji na stronie: www.clinicacosmetologica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAriola9
byłam w tej klinice :) faktycznie niesamowita atmosfera. Ale przede wszystkim PROFESJONALIZM którego niestety w tych czasach mało :( Ja jestem bardzo zadowolona z efektów karboksyterapii. W końcu cellulit zaczął się ulatniać! Tyle lat walki...a tu 10 zabiegów i taka różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze ciekawe jest to co piszesz ! ja też walczę z cellulitem już lata... nie wiedziałam, że zabiegi tak działają. Ostatnio zaczęłam się interesować zabiegami bo koleżanka sobie zrobiła endermo..coś tam. może i na mnie by zadziałało? No ale właśnie, gdzie taki zabieg wykonać? Mieszkam w Sopocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na cellulit najlepsza jest endermologia i karboksyterapia. Ja miałam 10 zabiegów endermologii i 5 karboksyterapii. Mój cellulit zniknął a też walczyłam z nim przez długi czas. Warto. Zabiegi robiłam w Laser Delux w Gdańsku https://www.laserdelux.pl/gdansk/endermologia-modelowanie Tutaj macie kontakt jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm laser DeLux nie znam chociaż jestem z Gdańska, ja na zabiegi chodziłam raczej do Clinica Cosmetologica, miejsce które przywróciło mi wiarę w zabiegi i tego typu miejsca, bo pozbawiło mnie to mojego uporczywego problemu. Nareszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym się z chęcią pozbyła, ale kompletnie się na tym nie znam :( a chętnie znalazłabym coś w trójmieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z własnego doświadczenia wiem, że mezoterapia jest świetna. Wykonałam ją u doktor Mierzwińskiej w Dermapoint - bardzo profesjonalny gabinet. Teraz moja skóra jest odpowiednio zregenerowana i odżywiona. Polecam wszystkim ten gabinet i zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mezoterapii nigdy nie robiłam, ale robiłam Endermologie i Accent Prime tylko efekty słabe chyba z tysiąc zabiegów trzeba by zrobić. Miałam 3 stopień cellulitu i obrzęki. Wyczytałam że trzeba ostro zadziałać i za namową koleżanki dałam szansę platformom Vela Shape i smooth. Zabiegi są bardzo silne aż prawie płakałam na pierwszym, ale efekt extra. Nie ma się co głaskać trzeba ostro podejść do sprawy. Nogi mam teraz gładkie 2 stopnie cellulitu zeszły a i nogi wyszczuplaly o 3 cm. Dla mnie bajka. Emilia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensii
ja mialam 10 zabiegow endermologii w CZS, akurat zalapalam sie na promocje i jestem bardzo zadowolona z efektow, z czystym sumieniem polecam kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitnessfanka
Ja też wybrałam w końcu endermologię, ale akurat w clinica cosmetologica w Gdańsku, z efektów jestem bardzo zadowolona, skóra w końcu się napięła a cellulit został usunięty przez organizm. Cały czas ćwiczę i trzymam dietę, nie poddaję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i juz wiem gdzie nie pojde-ClinicaCosmetologica!!! Pseudo reklama żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu może ktoś kto robił zabieg laserem Fraxel RePair,bardzo proszę o opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom mieszkającym w Krakowie i okolicach, które rozglądają się za sprawdzonym salonem urody specjalizującym się w zabiegach laserowych polecam http://sofibeauty.pl/ Tam pracują profesjonaliści, którym można zaufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze takie zabiegi tanie nie sa ale u mnie efekty były o wiele lepsze niz w przypadku samodzielnych ćwiczeń, próbowałam sie odchudzić oraz ćwiczyłam jednak brakowało mi motywacji i czasu.Nie mogłam sobie pozwolić na codziennie ćwiczenia i tym samym miałam niesamowite problemy aby pozbyć się tłuszczu z ud....

Postanowiłam zdecydować się na zabieg karboksyterapii i polecam bo efekty super i osobiście jestem z nich bardzo zadowolona.  Jeśli ktoś byłby z Krakowa to mogę polecić gabinet w którym wykonywałam zabieg, mianowicie https://beautytower.pl/modelowanie-sylwetki/karboksyterapia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makeup88

na wszelkiego rodzaju powazniejsze zabiegi nie chodzi się do kosmetyczki bo można to przypłacić życiem a nawet zdrowiem. Nie powinny zajmowac sie w żadnym wypadku podawaniem kwasu czy np zabiegami laserowymi o zgrozo. Widziałam ostatnio takie oparzenie. A o higienie juz nie wspomnę, która jest bezwzględna. Sa teraz też takie specjalne zestawy dla lekarzy CustomPack, gdzie jest czepek, gaziki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłam na hifu itd.. duzo mnie to kosztowało i znalazłam urządzenie do liftingu do stosowania domowego. Efekt po 3tyg stosowania miałam efekt taki jak po hifu, dodatkowo odpręża dzięki jonizacji. Wygładziło zmarszki i usunęło przebawienia.

https://alshop.pl/pl/p/Urzadzenie-liftingujace/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×