Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość opensky
Dobrym sposobem na worki pod oczami jest zabieg Endermolift polegający na mechanicznej trójwymiarowej stymulacji skóry i tkanki podskórnej. Seria takich zabiegów (na okolice oczu każdy zabieg powinien trwać 20min. w serii 10-20zabiegów) ujędrnia skórę, wygładza zmarszczki, zmniejsza worki pod oczami, obrzęki oraz zmniejsza cienie poprzez pogrubienie skóry - naczynia nie prześwitują juz tak mocno. Jeśli cienie i worki sa bardzo duże i zabiegi nieinwazyjne nie pomagają należałoby skonsultowac się z lekarzem w celu użycia wypełniacza w ta okolicę ( może wystarczyc kwas hialuronowy, lub bardziej trwały sposób - przeszczep tłuszczu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Koszt jednego zabiegu Endermolift waha sie w granicach 80-180zł w zależności od tego jak długo trwa i w jakim mieście sie go wykonuje;) Jeśli chodzi o zabiegi chirurgiczne to cena wynosi ok. 3 000 - 7 000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna bozenka 32
mam cienką skórę. Podczas zimna przeswitują przez nią naczynka. Co zrobić by ją pogrubić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Jeżeli zawsze Pani skóra była taka cienka i z widocznymi naczynkami to świadzy to o tym że jest ona płyko unaczynnona. Przy tego rodzaju skórach ważna jest pielęgnacja domowa kosmetykami wzmacniającymi naczynia krwionośne preznaczonymi dla cer naczynkowych, np. z witamina P. Zabiegami można ją jedynie wzmocnić i odzywić. Polecałabym mezoterapię bezigłową NNM terapię przeciwzmarszczkową, gdyz silnie regeneruje, nawilża i odżywia skórę. Jeśli rumień jest trwały i sa widoczne naczynka dobrym roziwązaniem będzie fotoodmładzanie, które jednocześnie wygładzi skórę i ją pobudzi. Polecam zabieg łączący w zalety fotoodmładzania (wygładzenie ksóry usunięcie przebarwień, naczynek i rumienia) oraz ujędrnianie skóry zwiększające jej "gęstość" ReFirme. Jest to bazpieczny nieinwazyny sposób na widoczne poprawienie stanu skóry cienkiej, naczynkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu nie działa
witam, czy zabieg amatrix na twarz należy wykonywać punkt przy punkcie, co jeśli operator maszyny zostawia miejsca nie tknięte końcówką, jest to błędem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że to bład
im nie chce się tego dokładnie robić. kasa ta sama czy zrobi dokładnie czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście, że to bład
i nie amatrix a ematrix przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu nie działa
zgadza się eMatrix:) dzięki za odpowiedź, no to się zmartwiłam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Nie przeprowadzałam nigdy procedury eMatrix, jednak uważam, ze niewielkie odstępy są dozwolone. Wynika to z tego, iż w zabiegu eMatrix energia tak jakby "rozprasza się" w głębi skóry działając w niewielkim stopniu na naskórek. Można sobie wyobrazić to w postaci stożków (wąski na górze a szeroki na dole). Dzięki takiej technologii eMatrix działa bardzo intesnywnie na głębsze warstwy skóry nie uszkadzając zbytnio naskórka. Tyle moge Pani powiedzieć znając jedynie technologię tego zabiegu. Oczywiście przerwy nie moga być za duże, najlepiej będzie jeśli przy kolejnej wizycie spyta Pani operatora o powód stosowania takich przerw, gdyż moze faktycznie sa one za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Tutaj jest polski opis tego zbaiegu: http://www.shar-pol.com.pl/2,produkty,87,kat-zabiegi_frakcyjne.html?ln=pl oczywiście dokładniejsze są jedynie na zagranicznych stronach, ale myślę ze nie ma się Pani czym martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opeksy jak się nie znasz to ni
e pisz! - Jesli ma Pani na twarzy odstępy to lekarz ominał pewne jej częsci i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie znowu nie działa
Spokojnie, wszystko przedyskutuję z osobą przeprowadzającą zabieg, ponieważ zabieg w PL wciąż jest mało popularny, staram się uzyskać jak najwięcej informacji, dziękuję za wszystkie odpowiedzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerem78
A czy któraś z Was moze korzystała z peelingów fotodynamicznych ? Teraz czytałam ze tego typu zabiegi stały sie bardzo popularne.Co wazne dostosowane do wszystkich problemów skórnych takich jak nadmierny łojotok, trądzik, przebarwienia, zmarszczki powierzchowne, zmarszczki głębokie, utrata napięcia i elastyczności, poszarzała odwodniona skóra.Robiłyscie taki zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeste po liposukcji i chcialbym sie spytac o dzialanie endermologi, a co jeszcze innego moglaby pani polecic na nierownosci na brzuchu i obwisla skore nad zew. stronie ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka123
Witam, Przepraszam, że się wtrącam w ten wątek, ale chyba każdy korzystający z Internetu chciałby przy okazji dorobić parę groszy. Jeśli siedzisz w ciągu dnia długo przy komputerze i masz stały dostęp do internetu to sprawdź jak łatwo i bez wysiłku można na tym troszkę dorobić.Nie są to wielkie pieniądze, ale zawsze coś.. Zarabiasz na wyświetlających się reklamach. Wystarczy mieć włączony komputer: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=305597 20dollars to najlepszy na świecie surfbar nr.1 możemy tutaj zarabiać głownie za wyświetlanie małego banera, a my możemy iść sobie gdzie chcemy lub grac w jakąś grę albo buszować po necie; baner nabija nam punkty: co 30 sek. 1 punkt; są one wymieniane na pieniądze pierwszego dnia każdego miesiąca; wypłaty są wykonywane na paypal, a jeśli ktoś chce to na konto bankowe albo jeszcze cos innego; polecam - szybko się zbiera punkty i jest 10 poziomów poleconych - po 10% od każdego poleconego Tutaj ludzie naprawdę zarabiają sensowne pieniądze, ale tylko tacy, którzy są cierpliwi i nie oczekują fortuny po tygodniu; zachęcenie kilku swoich znajomych jest podstawą sukcesu. Zachęcam: http://pl.20dollars2surf.com/?ref=305597

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
dopopierdolonamarzycielka Obecnie najskuteczniejsze lasery do depilacji to Light Sheer - laser diodowy oraz lasery firmy Syneron w techonologii Elos, np. eMax, eLaser, eStyle. Wybierajac gabient proszę zwrócic uwagę, aby posiadałorginalny sprzęt, gdyż na rybku jest dużo podróbek typu: E-Light (podbobnie pisane, a jednak to zupełnie inna jakość i skuteczność zabiegu!). Depilacja laserowa pozwala pozbyć się trwale do 90% włosów, pozostałe moga pojawiać się co jakiś czas i wtedy wystarczy wykonać tzw. zabieg przypominający. Moze to być raz do roku lub raz na kilka lat. Należy jednak pamiętać, aby wykonac pełna serię zabiegów (4-8), gdyż tylko wtedy mozna spodziewac się trwałych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Pernille Powinna Pani zacząć od Endermologii, część nierówności na pewno się zmniejszy, a skóra ujędrni się. Oczywiście potrzebna będzie seria zabiegów najlepiej 15-20. To czego endermologia nie poprawi do końca moze Pani ujędrnić mezoterapia bezigłową NNM terapia liftingującą, która daje widoczne efekty napięcia skóry także na ciele. Pomocne moga być też zabiegi z głębokim ciepłem, np. Alice. Proszę napisać z jakiego jest Pani miasta, a postaram się wskazać najlepsze spośród dostęnych w nim zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pernile
Jestem ze Szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Endermologia i Mezoterapia NNM dostępne są tutaj:http://www.spabaltica.pl/pl/contact Nie widzę tylko w cenniku terapii liftingującej w mezoterapii, ale jest to dosyć nowy zbaieg więc moze jeszcze nie dodali do strony internetowej. NIestety Alice w Szczecinie nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odnośnie lipolizy
Mam pytanie odnośnie lipolizy a mianowicie ile przy jednorazowym zrobieniu lipolizy iniekcyjnej może zejść MAKSYMALNIE w obwodzie uda, czy za drugim razem zejdzie tyle samo, mniej czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do odnośnie lipolizy Nie ma żadnych "widełek" w ilości centymetrów, których może ubyć podczas zabiegu lipolizy. Zresztą to samo dotyczy wszystkich innych zabiegów. Są osoby, u których juz 1-2 zabiegi daja zadowalające rezultaty, ale sa też i takie, u których nawet po pełnej serii ubytek będzie niewielki. Jeśli chodzi o skuteczność kolejnych zabiegów, to czasami pierwszy efekt może być widoczny dopiero po drugim, trzecim lub jeszcze dalszym zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powedz mi autorze
kim jesteś, że odpwiadasz nam na wszystkie pytania i masz na to czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do katerem78
Czytałam niedawno własnie na którejś ze stron (jak mi sie przypomni to wrzuce link) na temat peelingów fotodynamicznych.I zreszta niedawno tez widziałam w TV -tutaj generalnie te zabiegi wykonuje sie nie po to zeby oczyścic skóre jak w przypadku tradycyjnych peelingów,a nawet np.mikrodermabrazji,ale dostosowane do wszystkich problemów skórnych takich jak nadmierny łojotok, trądzik, przebarwienia, zmarszczki powierzchowne, zmarszczki głębokie, utrata napięcia i elastyczności, poszarzała odwodniona skóra.Czyli generalnie działaja własnie na zmarszczki.Sama tez bym spróbowała tego zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
jak pisałam na początku jestem kosmetologiem. Pracuję w centrum nowoczesnej kosmetologii i zajmuję się zarówno konsultacją pacjentów jak i wykonywaniem zabiegów. Czas na odpowiadanie napytania mam w przerwach w pracy, a gdy takich nie mam robię to w domu po pracy. Założyłam ten temat, aby pomóc osobom zainteresowanym w wyborze zbaiegów. Kosmetologia to nie tylko moja praca ale także, a właściwie głównie moje hobby, dlatego chętnie dzielę się swoja wiedzą i doświadczeniem. Na rynku mamy tak ogromna ilość sprzętu i zabiegów, ze często klienci maja wiele pytań, na które mogę odpowiedzieć również tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×