Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość zośkkaa
opensky to moze wiesz coś wiecej na temat własnie peelingów fotodynamicznych ? Skoro wszystko wiesz,ja chcetnie chciałabym uzyskac informacje od osoby która miała wykonywany taki zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko wstydu oszczędź
nam wszystkim. Większość zabiegów o których piszesz nic nie daje, a kolejne czyszczą tylko kieszeń, resztę natomiast można samemu na chacie zrobić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Peelingi fotodynamiczne są dosyć nowe na rynku, ldatego tak mało jest opinii na ich temat. Osobiście nie wykonywałam nigdy takich zabiegów, ani nie znam nikogo kto sie im poddawał. Radziłabym się wstrzymac z decyzją o poddaniu się takim zabiegom do momentu aż będzie więcej wiadomo na temat ich skuteczności. Terapia fotodynamiczna jest stosowana już od kilku lat w rozwiązywaniu problemów skórnych, jednak raczej jako wspomaganie inncyh technologii. p.s. Nigdy nie uważałam że wiem wszystko, jasno określiłam w czym się specjalizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Pracuję na sprzęcie, który na całym świecie cieszy się bardzo dobrą sławą. Gdyby zabiegi były nieskuteczne to juz dawno przestałby istnieś na rynku. W domu można zrobić wiele, ale nie wszystko. Decyzja o tym, czy wykonywać zabiegi należy do każdego indywidualnie, więc nie widzę sensu takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal Feelbeauty.eu
Dziękujemy wszystkim głosującym na nasz Portal w konkursie na Złotą Stronę Roku 2010 tygodnika Wprost. Wygraliśmy! Dziękujemy za Wasze wsparcie, za każdy oddany głos, który jest dla nas niesamowitym dopingiem w tworzeniu serwisu. Zapraszamy do zapoznania się listą nagrodzonych użytkowników, którzy oddawali na nas swoje głosy. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/49/nasz-portal-zlota-strona-roku-2010-wprost-dziekujemy-.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
każda sikorka swój ogonek chwali :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może i mnie będzie umiala Pani pomóc? Otóż: nie mogę uporać się z widocznym cellulitem na udach i pośladkach. Staram się prawidłowo odżywiać, prowadzę aktywny tryb życia (3 razy w tygodniu fitness, do tego basen/rower), pije dużo wody i herbat ziołowych, wklepuje balsamy, nie mam nadwagi ale niestety nie widzę większej poprawy w redukcji tego defektu. Chciałabym zatem spróbować zwalczyć cellulit za pomocą zabiegów kosmetycznych i potrzebuje poradzić się jakie zabiegi będą najskuteczniejsze dla mnie oraz ile razy konieczne jest ich powtarzanie. Mam figurę typu gruszka, biust 75A, talia 63 cm, biodra 93 cm a uda :/... 56-57 cm. Ma Pani jakiś pomysł? Dodam, ze jestem z Rzeszowa i gdyby mogła mi Pani polecic jakis dobry gabinet z tego miasta to byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludwiczak_ewa
A ja własnie powiem Wam,ze peelingi fotodynamiczne staja sie coraz bardziej popularnie i wlasnie ich dzialanie nie do końca wiąze sie z likwidowaniem bliz ,ale wlasnie jako profilaktyka przeciwstarzeniowa.Ktoś tu chyba jest niedoinformowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam mieć zlikwidowany ce
llulit i nic, 6 zabiegów, pieniędzy już nie mam. Nie wierzę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NNM Lipo Kontour
Sprzedam urządzenie do bezigłowej mezoterapii NNM Lipo Kontour firmy BTL. Umożliwia ono przeprowadzanie terapii o działaniu: - przeciwzmarszczkowym - liftingującym - antycellulitowym - rozpuszczającym tkankę tłuszczową - lipoliza bezigłowa - rozjaśniającym przebarwienia Sprzęt był bardzo mało używany, co widać po wszystkich jego akcesoriach. Do urządzenia dołączam wszystkie instrukcje użytkownika i obsługi aparatu oraz w cenie istnieje możliwość przeszkolenia przyszłych użytkowników. Cena: 35 000zł (do negocjacji) Kontakt: kasialitwinowicz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otiska23
Ale co robilaś w zwiazku z tym zabiegiem na cellulit ? Jak ten zabieg sie nazywal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXEUM1025
wITAM, MAM PYTANIE DO OPENSKY, MAM 37 LAT, TROCHĘ BRĄZOWYCH PRZEBARWIEŃ NA CZOLE, ORAZ ZMARSZKI MIMICZNE, PRZY USTACH ORAZ LWIA BRUZDA NA CZOLE, CHCIAŁAM ZROBIĆ ZABIEG TRINITY, GDYŻ CHODZIŁO MI O "ODMŁODZENIE" W GABINECIE ZAPROPONOWANO MI JEDNAK LASER CO2. NIE WIEM CZY DOBRZE ZROZUMIAŁAM RÓŻNE PANI WYPOWIEDZI, ALE WYDAJE MI SIĘ , ŻE TRINITY JEST ZABIEGIEM MNIEJ INWAZYJNYM I W MOIM PRZYPADKU (MAM SKÓRĘ GŁADKĄ I NIE POSIADAM ŻADNYCH BLIZN) WYSTARCZAJĄCYM. I JESZCZE JEDNO JAK SZYBKO MOZNA PO TRINITY WRÓCIĆ DO PRACY , DZIĘKUJĘ Z GÓRY ZA ODP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szanuar
Witajcie, mam pytanie: czy płytkounaczyniona skóra z tendencją do pękania naczyń (pajączki) jest przeciwwskazaniem do zabiegów modelowania sylwetki w podciśnieniu (hypoxitrainer lub vacuwell)? Celulitu nie posiadam, dostałam karnet na serię zabiegów i nie wiem czy ma to sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
baba namawia was na zabiegi na których zarabia, zero tu obiektywizmu a raczej chęc zarobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Chciałam się zapytać jaką skuteczność mają zabiegi na aparacie Biopress 2000 i czy po pierwszym zabiegu już uzyskuje się jakieś efekty? Jeśli nie, to jak często powinno się powtarzać zabiegi...? Interesuje mnie działanie wspomagające likwidowanie celullitu, tkanki tłuszczowej oraz ujędrniające uda. Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la mariposa84
a ja chodzę na endermologię - mam wykupiony karnet na 20 zabiegów; właśnie jestem po 7. i muszę przyznać, że efekty naprawdę widać. Oczywiście nie objadam się słodyczami itp, bo pewnie wydane pieniądze poszłyby na marne. Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megan35
mam pytanie dotyczace thermoliftingu - jaka jest roznica pomiedzy Zaffiro a Focus rf+??? mam 35 lat zmarszczek nie mam ale boję się utraty jędrności skóry? który zabieg jest lepszy aby temu zapobiegać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el34
megan35 a czy nie brałaś pod uwage tego zeby zrobić mezoterapie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Dawno mnie nie było, ale mam nadzieję, że Panie, które zadały pytania jeszcze tu zaglądają... zacznę od poczatku: do gabela: obecnie najskuteczniejszymi zabiegami na cellulit są: endermologia - wykonywana w seriach min. 10-15 zabiegów 2-3 razy w tygodniu; mezoterapia bezigłowa NNM - terapia antycellulitowa 8-10 zabiegów 2-3 razy w tygodniu, z tańszych - masaż bańka chińską - efekty podobne do tych po endermologii, z ta różnicą, że masaż bańka może być bardziej bolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do EXEUM1025 Myślę, że i Trinity i zabieg CO2 byłby dla Pani odpowiedni, jednak faktycznie po Pani opisie wnioskuję iż Trinity może wystarczyć. Poza tym to ciekawa i dająca natychmiastowe efekty procedura. Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć, co w przypadku zabiegu laserem CO2 może nie być możliwe. Polecam więc Trinity, ze względu na wielopłaszczyznowe działanie: połączenie fotoodmładzania, ujędrniania i zabiegu frakcyjnego w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Szanuar jeśli ma Pani skórę naczyniową, lub tendencję do rozszerzania sie naczyń na nogach polecałabym Hypoxi Trainer zamiast Vacuwell, gdyż oprogramowanie tego urządzenia umożliwia dostosowania treningu dla osób ze słabymi naczyniami. Poza tym to orginalne urządzenie posiadające patent na swoją technologię a wszystkie vacuwell'e, i inne urządzenia do ćwiczeń w podciśnieniu są jedynie podróbkami Hypoxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do A_nastazjA urządzenie Biopress 2000 służy do drenażu uciskowego, więc nie ma raczej właściwości spalających tkankę tłuszczową. Owszem może wspomagać wyszczuplanie poprzez wspomaganie organizmu przy dietach czy wysiłku fizycznym, ale samo tłuszczu nie spali. Dla uzyskania efektów uważam że konieczne jest min. 10 zabiegów, a efekty zmniejszenia obwodów i redukcji cellulitu mogą być widoczne pod warunkiem, że w organizmie zatrzymana jest woda, czyli u osób z obrzękami i cellulitem wodnym. Wtedy efekt może nastąpić nawet po 1 zabiegu a wynika z pozbycia się zatrzymanej w tkankach wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do megan35 zabieg Zaffiro wykorzystuje do podgrzania skóry energię podczerwieni, a Focus RF energie fal radiowych. Osobiście z tych dwóch polecam Zafiro. Focus RF to sprzęt, który daje słabszy i krótkotrwały efekt. Zaffiro natomiast daje wyraźne efekty już po 1 zabiegu. Innym zbaiegiem tego rodzaju jest ReFirme, który łączy w sobie energie podczerwieni i fal radiowych bi-polarnych, dzięki czemu efekty są także bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani opensky pięc dni temu miałam zamykane naczynka na nogach naprawde bardzo drobne jak niteczki laserem diodowym Medio Star XT nie czułam prawie nic i zastanawiam sie czy te pajaczki sie wchłona bo jak na razie zadnej róznicy po 5ciu dniach Pani dermatolog która mi zabieg wykonywała napomniała cos o poł rocznym okresie wchłaniania ???na takie małe niteczki?hmm zastanawiam sie czy nie zostałam poprostu oszukana , czy ten laser jest dobry na naczynka wogóle? moze za jakis czas powinnam spróbowac lasera diolite słyszałam ze jest to laser specjalny na naczynka prosze o rade bo ja nie chce czekac pol roku w nadzieji ze one znikna bo moze jest to złudna nadzieja a te moje pajaczki sa naprawde bardzoooooooooo niewielkie prosze o rade co robic czekac jeszcze ?wiem jestem bardzo nie cierpliwa ale to dlatego ze niektórzy twierdza ze naczynka takie malutkie od razu sie zamykaja .Dziekuje z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudka4
Witam, Jestem typową "gruszką" mocno otłuszczona od pasa w dół, z cellulitem IV stopnia i obwisłą skórą po wewnętrznej stronie ud. Kilka lat temu miałam dwie serie po 15 endermologi - 0 efektów! W tym roku 4 mezoterapie igłowe, po nich 3 exilis - 0 efektów! Czy jest dla mnie jakaś nadzieja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dudka4
cześć spróbuj sobie Velashape Plus - sprawdzone i działa. poczytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Dudka Jeżeli po endermologii i exilisie nie było efektów, to nie radze próbować velashape. Faktycznie może byc u Pani problem z osiągnięciem efektów, dlatego radze spróbować Bezigłowej Mezoterapii NNM terapii antycellulitowej, a później redukującej tkankę tłuszczową. Daje lepsze efekty od metody igłowej, działa na wszystkie przyczyny powstawania cellulitu. Prosze jednak zwrócic uwage aby był to zabieg na sprzęcie firmy BTL. Gabinet, który wykonuje taką usługę znajdzie Pani na stronie dystrybutora: http://www.btlnet.pl/catalogue/medycyna_estetyczna/bezig-owa-mezoterapia-nnm/aesthetic-medicine-menu/nnm-centre/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
doinkaaaaa Laser którym wykonano pani zabieg jest z powodzeniem stosowany w usuwaniu niebieskich naczynek oraz niedużych "pajączków" jednak zabiegi przeważnie należy powtórzyć ok.2-4 razy w ciągu kilku miesięcy w zalezności od rodzaju i wielkości naczyń. Trudno mi powiedzieć, czy Pani naczynka zostały poprawnie usunięte. Proponowałabym zadzwonic do Pani doktor, która robiła zabieg i dopytać dokładnie kiedy ma się Pani zgłosić ponownie lub kiedy ma być widoczny efekt. Myślę, że cos źle Pani zrozumiała gdyż czas oczekiwania na efekt, który Pani podaje (pół roku) jest zdecydowanie za długi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani opensky dziekuje za miesiac spróbuje ponownie ale laserem diolite co Pani o nim sadzi jest dobry na naczynka?czy jest bezpieczny? moze po 2 zabiegu bede widziec jakies rezultaty.Ja tez mysle ze takie małe zmiany powinny ruszyc w miesiac dwa poł roku to zapewne duze zmiany .Dziękuję Pani z góry za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×