Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

do Opensky mogłabym Panią jeszcze prosić może mogłaby Pani mi polecic jakies kremy czy zel do mycia na ten obszar naczynkowy nie wiem co stosowac zeby nie draznic naczynek.A moze jest jakiś krem który wspomaga wchłanianie naczynek po zabiegu? z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do inkaaaa diolite jest przeznaczony głównie do naczynek i przebarwień, więc to dobry wybór. Po kazdym zbaiegu efekt powinien być widoczny, więc dziwi mnie że po poprzednim go nie ma, moze był nieprawidłowo wykonany... Po zabiegu warto stsować krem przyśpieszający gojenie np. alantan. Na naczynka dobrze sprawdzają się preparaty z arnika, kasztanowcem, witamina C oraz E. Radze wybrać się do apteki i poprosić farmaceutkę o dobranie odpowiedniego preaparatu (rozumiem, ze mówimy cały czas o naczynkach na nogach). Do mycia skóry proponuje używać płynu miceralnego lub wody termalnej np. z Avene lub La Roche Posay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Pani opensky dziękuję Pani za rady no niewiem dlaczego u mnie nie ma efektu dzis mija mi 2tygodnie od zabiegu a moze jeszcze cos sie zmieni bo mam zamiar jeszcze miesiac poczekac i isc własnie na diolite czytałam ze po tym laserze to naczynka zanikaja nawet do dwóch tygodni moze tym razem cos mi ruszy.Tym bardziej ze moje zmiany to cos koło 2 mm.Tak chodziło mi o kosmetyki do naczynek na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, do usuwania naczynek polecam aparaty firmy syneron, wiele z nich ma możliwość usuwania blizn potrądzikowych. Ja miałam robiony zabieg trinity i jestem bardzo zadowolona. To co czytałam o technologii elos sprawdziło sie w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotttkowska
Ja chciałam wykonac zabieg mezoterapii skóry głowy. Czy któras z Was moze miala wykonywany ten zabieg ? Jestem ciekawa jakie sa efekty i przez jaki okres czasu sie utrzymują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam mezo-
terapie skory glowy 3 zabiegi co 6 tygodni.bardzo nieprzyjemny zabieg.wykonywany byl pistoletem.efektow na razie nie widze.zabieg robilam w niemczech poniewaz tu mieszkam.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katjjjja
Byc moze na efekty trzeba troszkę poczekac, na pewno beda widoczne jesli chodzi o spadek wypadajacych włosów. Na wszystko potrzeba cierpliwosci, ale na pewno sa efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia66
A jaka jest cąłkowita cena tego zabiegu ? Czy zamknę sie w 1000zł ? Czy jednak to za mało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andziia
wITAM, JESTEM OSOBA SZCZUPLA, CWICZE, JEM NORMALNIE JEDNAK MOJ BRZUCH WYSTAJE JAK BALON... JAKI ZABIEG MOZE MI PANI POLECIC ABY GO SPLASZCZYC? DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do zabiegow synerona
rok temu przeszlam cale serie matrix i elos zaluje ze nie zglosilam tego nigdzie to byl skandal kupa kasy z portfela a twarz pobojowisko ktore jakos udalo sie uratowac w przeciagu ostatniego roku musialam zainwestowac na poczatku mikrodermabrazje trzy razy juvederm hydrate radiesse 1.5+1.5+0.8 oczywiscie botoks ale to norma wiadomo po roku juz nie placze jak patrze w lustro ale swoje przeszlam szkoda ze zabraklo mi odwagi by walczyc o swoje jestem nie asertywna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska12
a coś na rozstępy? okolice brzucha najbardziej ale i uda również. są różowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do! co do zabiegów synerona
Bardzo Ci współczuje wiem przez co przeszłaś i domyślam się jak wyglądała twoja twarz po tych laserowych cudownych reklamowanych zabiegach - skóra zwisająca,pełno zmarszczek i brak podściółki tłuszczowej i całkowicie zniszczony kolagen. Niestety przeszłam i przechodzę nadal przez to piekło,ja w odróżnieniu od Ciebie miałam kilka zabiegów typu fraxel i po około 3 miesiącach poddałam się zabiegowi thermage - wszystko miało być pięknie i ślicznie na około 5 lat,a ja po 6 miesiącach po thermage widziałam już drastyczne zmiany - prawdziwe bagno,. Nie będę się w tej chwili rozpisywać ale zbieram się żeby to opisać kiedyś,jak można skrzywdzić i oszpecić kogoś kto idzie przecież do dobrego lekarza pełen ufności i nadzieii,że będzie wszystko dobrze,bo właśnie ten lekarz zapewniał o takim końcowym wyniku.Bardzo przykre ale niestety prawdziwe. Jeżeli masz ochotę to proszę napisz do mnie,gdzie i u kogo miałaś wykonywany zabieg. mój adres; mbdk@o2.pl PS.Sprawę karną od zaistniałego wypadku można zaskarżyć do 3 lat od zaistniałego wypadku,natomiast z powództwa cywilnego nie ma terminu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia999
potwierdzam, że elos jest dobry do zamykania naczynek, z polecenia koleżanki skorzystałam z takich zabiegów i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko droktor
na pewno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasianeko
Wiem, że w bellisanie w wwa maja dostepny laser flaming-fax do redukcji blizn trądzikowych, terapii efektów fotostarzenia: przebarwien, drobnych zmarszczek, wygładzania i odmładzania powierzchni skóry - redukcji zmarszczek i poprawy gęstości skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina_H
Lasery to przyszłość jeśli chodzi o medycynę i kosmetykę :) całe szczęście, bo z pewnością pomagają. Ja byłam na zabiegu laserem GB6 Glam Beauty i ten zabieg zrobił na mnie pozytywne wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tylko
pod warunkiem jednak, ze sa autentyczne i w pelni sprawne... nierzadko slyszy sie, ze wiele klinik - nie przyznajac sie do tego - posiada chinskie podroby... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miesiąc zatajony
Do wszystkich, którzy przeszli zakrzepicę. Czy, mimo stosowania sintromu, mogę zrobić sobie zabieg typu Velashape?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam NNM LIPOKONTOUR Poznań
Dla tych wszystkich pań, które zmagają sie z otyłością polecam zabieg NNM LIPOKONTOUR, zabieg polega na rozpuszczaniu komórek tłuszczowych za pomocą substancji aktywnej, wprawdzanej laserowo. zabieg bardzo przyjemny i co najważniejsze efektowny :) straciłam 9 cm w obwodzie!!! skórę mam teraz bardziej napiętą i elastyczną. Jestem mega zadowolona, polecam Wam serdecznie Centrum Urody i Fitnessu w Poznaniu, fachowa obsługa i miła atmosfera :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość body art
po co wypisywac takie bzdury! kupjac urzadzenie zostalismy poinformowani, ze jest to odpowiednik urzadzenia velashape i ze technologia jest bardzo podobna i tak bylo napisane. nigdzie na stronie nie jest napisane, ze wykonujemy zabiegi urzdzeniem velashape, tylko lipomax, sama nazwa velashape jest bardziej znana i zeczywiscie byla uzyta jako synonim urzadzenia lipoamx, aby wiecej osob skojazylo sam zabieg. doSTALISMY OD PANSTWA INFORMACJE o zastrzezeniach z panstwa strony i od razu usunelismy te informacje . na prawde nie rozumiem dlaczego wypisuja 'panstwo takie rzeczy, tym bardziej ,ze od razu zareagowalismy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssska34
Kurcze, kupcie sobie dobre kremy, jakiś Collagen w tabletkach, wytrwajcie w takiej kuracji a na pewno zaden tego typu zabieg nie bedzie Wam potrzebny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy testował ktoś mezoterapię AQUASHINE by rozjasnić przebarwienia? http://www.timeclinic.pl/index.php/aquashine.html czy ktoś coś może powiedziec na ten temat? jaka jest skuteczność i czy pomoże na starsze przebarwienia? powstałe kilka lat temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie bardziej polecam portal znanylekarz.pl, mają dużo więcej opinii niż ranking lekarzy. Przed każdą wizytą czytam opinie o specjaliście i jak dotąd się nie zawiodłam. A jakiego lekarza szukasz to może będę mogła Ci kogoś polecić? Co do wcześniejszych wypowiedzi dotyczących wyszczuplania to polecam endermologię tylko koniecznie medyczną, inne nie dają żadnych efektów bo to zwykłe podróby. Endermolab CelluM6- pytajcie o taki sprzęt a na pewno będziecie zadowolone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czuje pacjent po operacji ze znieczuleniem ogólnym? Co odczuwa? http://goo.gl/bh7ni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejeska2
Zgadzam sie co do salonu Elite. Własnie warto jest postawić na taki sprawdzony salon w którym mozna wykonac dokładnie takie zabiegi medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumkowa2
ja jestem po seryjce eat skin shock i bandazowaniu we wrocławskim wellderm. całość wypadła bardzo dobrze i jestem zadowolona. bede w przyszlym sezonie powtarzała taki zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam na wyszczuplenie i cellulit endermologie, moge polecic sprawdzony gabinet na ursynowie, w beautymed jest najnowsze urzadzenie lpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zastanawiałam się nad usunięciem blizn potrądzikowych, ale nie wiem która z metod byłaby najlepsza, czy usuwanie ich laserem, czy może poprzez mezoterapię igłową? Jakie są wady i zalety obu z nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po serii zabiegow na blizny potradzikowe.4 zabiegi laserem frakcyjn u DR.Lelon.. we Wrocławiu..na poczatku jak sie zaczyna skora dochodzic do siebie..po strupkach to jest rozowiutka,gładka ale szczerze mowiac nie ma zadnej roznicy..u mnie najwiecej jest blizn,przebarwien na policzkach kase wydałam a wszystko zostało:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×