Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość gość
ja jestem po dwóch zabiegach laserowych, są efekty, ale jeszcze nie takie jakbym chciała, trafiłam teraz do innego gabinetu i proponowane są mi zabiegi mezoterapii, i sama juz nie wiem co lepsze, tzn. zdrowsze, efektywniejsze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telefon11
Czy fofoodmladzanie to jest zabieg laserowy czy nie? pytam się, bo wiele jest negatywnych wpisow o zabiegach laserowych.Czy zabieg LipoMax Plus jest bezpieczny i dobry - chodzi mi o okolice oczu, szyi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipo Max Minus jest znacznie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co najpierw lepiej zrobić mezoterapie iglowa czy laser frakcyjny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do skutecznych zabiegów na blizny potrądzikowe należą: - laser frakcyjny - mezoterapia igłowa - peelingi chemiczne - mikronakłuwanie (mezoterapia mikroigłowa, ale taka intensywna) To który zabieg będzie najlepszy zalezne jest od rodzaju skóry, ilości, głębokości i umiejscowienia blizn oraz wielu innych czynników. Dla każdego lepsze może byc więc coś innego. Z doświadczenia widze jednak, że warto zacząć od mezoterapii mikroigłowej (rollerem), gdyż jest to zabieg stosunkowo niedrogi, a u moich pacjentek często dawał efekty lepsze od laserów. Dodatkowo rekonwalescencja trwa 2-3 dni,a nie dłużej jak to może przebiegać po laserach. Zaznaczam tylko, że nie wystarczy jeden zabieg. Ale ilość i częstotliwość wykonywania zabiegów powinny być dostosowane indywidualnie przez dobrego specjalistę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ,jestem po serii zabiegów laserowego leczenie blizn potrądzikowych .Nie powiem łatwo nie było .Każdy zabieg zakończony łuszczeniem się i wogóle ,ale było warto .Zabiegi tego typu zaproponowano mi w klinice beautymed u Dr Mirackiego .Sam zabieg mało przyjemny ale wykonany szybko i sprawnie przez lekarza oraz asystującej mu pielęgniarce która chłodziła mi skórę podczas zabiegu.Efekty znakomine ,moje blizny znacznie się słyciły i są prawie niewidoczne.Myślę że jeszcze ze dwa razy i będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wykonuje zabiegi endermolift LPG w klinice beautymed dr mirackiego. Zabieg jest baardzo przyjemny, zazwyczaj relaksuje sie na nim po calym dniu:) efekty sa rewelacyjne, z dnia na dzien widze jak moja cera sie zmienia...do tego w tym miesiacu maja promocje endermolift z maseczka algowa ktora odzywia skore po zabiegu:) super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonałam zabieg laserowego odmładzania frakcyjnego na twarz .Nie wyglądała już najlepiej - sporo przebarwień , rozszerzone pory , drobne zmarszczki i wiotkość .Trochę obawiałam się tego zabiegu ,ale ponieważ żadne kremy i zabiegi kosmetyczne nie pomagały mi to zdecydowałam się na zabieg ,który polecił mi Dr Miracki w klinice Beautymed .Nie było tak źle jak się obawiałam,Zabieg całkiem szybki ,ale wart tego .Naprawdę zauważyłam dużą różnicę po zabiegu .Skóra nabrała gęstości , pory się zmniejszyły a , przebarwienia są prawie niewidoczne .Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie Miracki, naprawde sadzi Pan, ze forumowiczki sa tak glupie, by dac nabrac sie na te zalosne reklamy Pana uslug??????? Pan by sie na takie reklamy nabral? Chyba nie, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo nastepny gabinet szuka naiwnych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie na pewno taka suplementacja Collagenem moze okazac sie rzeczywiscie bardzo dobrym rozwiazaniem. Czekam na efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena Kudowa zdrój
do opensky Jak byś mogła mi powiedzieć jakie zabiegi można stosować przy bielactwie? Mam problem z naczynkami czy laser moze być stosowany? kwas hialuronowy ? lipoliza? Różnie piszą różni lekarze, wiem że jesteś kosmetologiem ale może spotkałaś się z taką klientką która miała robione te zabiegi ewentualnie miała po jakimś skutki uboczne. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przyznam, ze lubie korzystac z dobrodziejstw medycyny estetycznej i kosmetyczek. Zawsze czekam na fajne promocje w http://medicor.krakow.pl/ bo mozna sporo zaoszczedzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna_dz
Ja robiłam laserowe usuwanie blizn potrądzikowych na twarzy. Były to trzy zabiegi laserem ResurFX, przeprowadzone w salonie Vici w Krakowie. Nie są to przyjemne zabiegi, niestety są dość bolesne, pomimo znieczulenia maścią Emla. Na szczęście efekt jest bardzo fajny, blizny znacznie spłyciły się, skóra nabrała równomiernego kolorytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulach
Jak mezoterapia to tylko bezigłowa. Nie jestem fanką podrażnień i siniaków na twarzy... Niedawno zainteresowałam się zabiegami mezoporacji bezigłowej, wykonywanymi z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Bardzo fajna sprawa, polega na rozszerzaniu porów błon komórkowych i wprowadzaniu w głąb skóry substancji aktywnych, takich jak witaminy, składniki mineralne i inne wartościowe dla skóry składniki. Dzięki temu skóra staje się bardziej nawilżona, jędrna i sprężysta. Efekt jest widoczny od razu. No i co ważne - zabiegi są zupełnie bezbolesne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam mezoterapię w http://www.keramed.com.pl/ i uważam, że to świetny zabieg, zwłaszcza na odmłodzenie cery. Nie był drogi, a efekt znakomity, jestem naprawdę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wykonywałam mezoterapię u http://studioangel.pl/ i efekty zabiegów były bardzo zadowalające :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj tak, ten Kolagen Medica jest naprawde świetny. I naprawde powiem Wam ze tutaj po miesiącu juz widać efekty jesli chodzi o jędrną skóre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prawda. Lepszy jest dr Osuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaffka89
Lipolizę wykonywałam w Warszawie na ZŁotej, miałam robiony zabieg na udach i podbródku. Wszystko się udało, a ja w końcu jestem zadowolona z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mialam zabieg laserowy w http://medicor.krakow.pl/ i wszystko poszło świetnie :) jestem mega zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isialipok
musisz skonsultować, bo wszystko zależy od głębokości blizn itp. Najlepiej pomoze Ci specjalista. Ze swojej strony moge powiedzieć, że mialam naprawde glebokie blizny, takie ze nawet jak polozylam podklad to bylo widac wklesle miejsca i pomogla mi mezoterapia iglowa. Nie wiem z jakiego jestes miasta, ale ja z Wroclawia i dobrze doradzila mi pani dr Kopec. Tu z reszta opisany jest caly ten zabieg: http://www.karolinakopec.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze doświadczenia mam z mezoterapią mikroigłową wykonaną w Studiu Wiosna w Kielcach lepiej wybrać nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po mezoterapii w klinice Renew w Kobylnicy. Lepszego zabiegu odmładzającego nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OoOoOLKA - właśnie chciałabym się Ciebie zapytać o szczegóły. Na ile zabiegów się zdecydowałaś? Jak szybko przyszły efekty? Czy stosujesz jeszcze jakieś inne zabiegi? : ) Sama chciałabym sobie wyszczuplić uda i zastanawiam się, czy jest sens poddać się temu zabiegowi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×