Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość opensky

PYTANIA - Zabiegi laserowe, mezoterapia, endermologia, lipoliza

Polecane posty

Gość opensky
"Zwisiające" kolana moga być skutkiem luźnej skóry lub nadmiaru tkanki tłuszczowej w tym miejscu. Jeśli ma Pnai luźną skórę, pomogą zabiegi ujędrniające np. ReFirme (fale radiowe + IR), Meozterapia Bezigłowa NNM - DermaLift, Endermologia, Exilis. Jeśli wynika to z nadmiaru tłuszczu w tym miejscu polecam zabiegi rozkładające tkanke tłuszczową, np. Exilis, LipoKontour, Endermologia, zabiegi z użyciem fal radiowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuutka
mam pytanie co sądzi pani o skuteczności exilis terapia skojarzona z masażem limfatycznym i jakims isi shock? chciałabym zrobić sobie brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Jełśi chodzi o Exiis to jak na razie opinie sa dobre, połączenie tego z masażem to też dobry pomysł, gdyż zawsze terapie łączone przynosza lepsze efekty. Prosze jedynie pamiętać ze zbiegów powinno być min. 4 co nie znaczy ze 4 wystarczą, bomoże byc potrzebnych nawet 8. Jełśi chodzi o ten drugi zabieg to chyba wystąpił jakiś błąd literowy, albonie wiem o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguuutka
juz siępoprawiam :_) Eat SkinShock tak się nazywa a jaki zabieg daje najlepsze efekty ?mam nienaturalnie duzy brzuch w porównaniu do reszty ? czytam szukam i już głupiejeę zastanawiałam się nad body jetem ale relacje na forum studzą moje zapędy pani jako fachowiec co radziłaby mi mam 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Body jet to zabieg inwazyjny, a więc nie ma co go porównywac z Exilisem czy innymi nieinwazyjnymi sposobami redukcji tkanki tłuszczowej. Trudno jest mi polecic Pani konkretny zabieg bez wywiadu z Pania i obejrzenia brzucha( bo rozumiem że na nim chce sie Pani skupić). Mogę doradzić ogólnikowo. Przede wszystkim radzę zastosowac kurację kominowaną, tzn. przynajmniej 2 metody jednocześnie. Exilis jest w obecnym czasie chyba najpopularniejsza formą wyszczuplania, natomiast oprócz zadowoonych klientów sa i tacy, którzy efektów nie widzą, a więc i z tym trzeba sie liczyć. Co do zaproponowanego Pani pakietu zabiegów to byłaby to naprawdę intensywna terapia, Exilis + Skin shock. Jedyne do czego nie jestem przekonana to do drenażu biopress. Myślę, ze lepszym rozwiązaniem byłby intensywny masaż, np. endermologia albo bańka chińską, gdyż oprócz drenażu działałby on także na komórki tłuszczowe, a więc podwójnie pomógłby w osiągnięciu celu. Jeśłi chodzi o zabiegi, które ja polecam swoim klientkom , to zależa one od teg ile tkanki tłuszczowej jest do usunięcia i czy wymaga tego cała sylwetka czy tylko brzuch. Jełśi chodzi o miejscowe działanie to polecam zabieg Lipo Kontour połączony z endermologią i w miare mozliwości z treningiem, np. Hypoxi Training lub elektrostymulacją, gdyz praca mięśni znacznie przyspiesza efekty. Oczywiście wszystko najlepiej w seriach. Przy wyborze zabiegów prosze tez zwrócić uwagę na przeciwskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedz
do Aguuuutka Exilis potrzebuje masażu bo do spalenia tłuszczu potrzebna jest poza temperaturą jeszcze dodatkowa ilość tlenu. Zerknij sobie na stronę www.velashape.pl, to jest reklamowa strona velashape, ale wydaje mi się, że fajnie opisany jest mechanizm odchudzania powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Dlatego właśnie pisałam o endermologii, ale vela shape i vela smooth także są dobrym połączeniem z Exilisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffiatek
z INNEJ Beczki Mam grube ,zbite,tłuste uda.Są też umięśnione-bo ćwiczę !Tłuszcz nie znika... Mam do wydania 2000zł. 1500 wykorzystałam na serię endermologii Nie chcę zmarnował pozostałych oszczędności-endermologia nie działa za ta cene moge wykonać: *4 zabiegi exilis *2 thermolifting zaffiro *3lipolizy iniekcyjne *fale radiowe na mnie nie działaja(robiłam pół roku temu,kasa wyrzucona w błoto. Ktory zabieg bedzie dla mnie najlepszy?cELLULITU MAM MAŁO,BO REGULARNIE CWICZE.Tluszcz to pozostalosci p tym jak wazylam 100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do kffffiatek Rozumiem ze chce Pani wyszczuplić uda. Zastanawia mnie jescze jedno, czy po serii endermologii obwód ud nie zmienił się wogóle, czy może jedynie nieznacznie. Jak zmienieła sie skóra? Możliwe że Pani uda nie są "otłuszczone" a jedynie jest znacznie rozbudowana tkanka mięśniowa i dlatego nie widzi Pani efektów. Jełśi tak jest to żadne inne zabiegi nie pomogą, bo mięśni nie zmniejszą. Trudno jest więc zagwarantować Pani efekty po jakimś zabiegu jeśłi nie widziałam Pani problemu. Napisała Pani ze uda są zbite, a jak z reszta ciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffiatek
Wazylam kiedys100kg,zeszlam do 60,wszystko zeszczuplal,onawet uda,ale pozstał na nich tłuszcz w przeciwienstwie do reszty ciała. To,ze to tłuszcz potwierdziła kosmetyczka. Mam uda jak figura gruszki,z tym,że mam tez waskie biodra,przez co nie wygląda to dobrze. Endermologii wykonałam 7.Chciałabym zrobic w miedzyczasie jakis zabieg,exilis albo...no sama nie wiem i wspomóc go ednermlogia własnie. Uda sa umiesnione i to mi nie przeszkadza,planowałam tymi "miesniami "spalic tłuszcz.Niestety,nie udało sie.Uda sa grube już pd kolanami-tam mam takie "gulki"jesli Pani chce moge wyslac zdjecia na maila. w obwodzie mam przy klanach 44cm w srdku 56 a na górze chyba 62-63.U innych kobiet dopiero od polowy ud robi sie taka"galareta"u mnie jest ona bardzo zbita:( dziekuje i pozdrawiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffiatek
w cenie ktora planuje przeznaczyc mam taki pakiet: 4 zabiegi EXILIS ( Program - likwidacja tkanki tłuszczowej ) + 4 zabiegi EAT SkinShock ( Program - drenaż limfatyczny ) + 5 zabiegów LipomassageEndermologie ( Program - wyszczuplanie ) lub same 4 zabiegi Exilis w innym gabinecie nie wiem tylk ile trwaja.A na stronie producenta sa wymienione oba gabinety wiec maszyna jest chyba taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffiatek
na reszcie ciała mało tłuszczu,raczej tylko nadmiar skóry potrzebujacej ujedrnienia-i brzuch i rece........ tylek ok,uda...pozal sie Boze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
do opensky Zrobiłam serię mezoterapii NNM przeciwzmarszczkowej. Obecnie jestem po 1 zabiegu mezoterapii igłowej wybielajacej. W tej chwili skóra jest b. dobrze odżywiona, ale dokładnie widać, że laser zostawił wyraźne przbarwienia na policzkach, zwłaszcza pod oczami i wzdłuż bruzdy nosowo-wargowej . Generalnie skóra na twarzy jest dużo ciemniejsza niż szyja i dekolt - wyraźne widać kreski pod oczami, jakbym opaliła się w okularach słonecznych. Lekarka zaproponowala mi na razie mezoterapię igłową wybielającą (po 1 zabiegu w czwartek nie ma żadnego efektu-co do mezo NNM bezigłowej wybielającej, kosmetolog odradziła mi ją, mówiąc, że nie daje dobrych efektów). Przestałam się łudzić, że skutki uboczne lasera znikną z czasem pod wpływem stosowanej pielęgnacji dlatego proszę o pani opinię, co do skutecznosci proponowanych zabiegów. 1. Mezoterapia igłowa wybielajaca 2. Peeling (niestety, nie wiem jaki-ewentualnie, który?) 3. Cosmelan 4. Seria 3 zabiegów hydrodermabrazji lub peeling laserowy(to zaproponował mi inny lekarz). Odnosnie Cosmelanu, to robiłam go 1,5 roku temu, dał zadowalajace efekty, tyle, że moja skóra b. ciężko zniosła tę kurację i praktycznie przez miesiąc nie nadawałam sie do kontaktu z ludźmi. Tym bardziej teraz mam obawy, bo twarz jest podrażniona po laserze. Z drugiej strony jestem świadoma, że jeśli coś ma pomóc, to musi mieć silne dziłanie, a ja niestety nie mam cierpliwości i chcę sie jak najszybciej pozbyć tych przebrawień. Słyszałam też o Spotpeel jako łagodniejszej wersji Cosmelanu - jaka jest skutecznosć tego zabiegu? Co do hydrodermabrazji - oprócz dość długiego czasu (3 zabiegi w odstępach 4 tygodniowych-tak mi zaproponowano)-mam wątpliwości, czy rzeczywiście zabieg ten może usunąć przebarwienia powstałe po oparzeniu laserem. Proszę o Pani opinię. Dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kffffiatek
Chyba już wiem jak wygląda Pani sylwetka. Jeśli Pani chce, może przesłac zdjecie info@domurodyzdrowia.pl Jełśi chodzi o zaproponowane Pani zabiegi to pakiet zabiegów jaki Pani przedstawiła za 2000zł to prawidziwa okazja. Jeśli chodzi o Exilis to jest to jedno z nowszych urządzeń do likidacji tkanki tłuszczowej stworzone przez firmę BTL, która ma sprzęt bardzo dobrej jakości i skutecznosci. Co do Eat Skin Shock to równiez jest to BTL, jednak urządzenie pojawiło się na rynku jakiś czas temu i raczej przeszło niezauważone (tzn. bez rewelacji jeśli chodzi o modelowanie). Endermologia natomist mimo ze jest tego samego producenta, to modele sa różne (isnieją mniejsze wersje będące odpowiedzią firmy na kryzys światowy, niestety nie daja takich możliwości jak te większe, radzę unikać LIPO M6 - na stronie producenta nazwa urządzenia jest wpisywana obok nazwy gabinetu) Co do endermologii, to 7 zabiegów to zdecydowanie za mało, aby stwierdzić czy zabieg przyniesie dobre rezultaty (efekty widoczne sa przy min. 10 a seria powinna zawierać min. 15). Oczywiste jest jednak ze terapia kombinowana da lepszy rezultat. Jeśłi chodzi o ujędrnienie skóry na całym ciele to endemrologia powinna sobie z tym poradzić, oczywiście wybrana w pełnej serii 15-20 zabiegów całościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
oczywiście wypowiedź poniżej miała być DO kffffiatek a nie od kffffiatek;) za pomyłke przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
do Caterina 172 Jeśli odradzono pani mezoterapie bezigłową wybielającą, to igłowej też bym nie polecała. Widocznie przebarwienia sa zbyt intensywne na tego typu zabiegi. Jeśli chodzi o SpotPeel to nie znam nikogo, kto poddał się takiemu zabiegowi więc nie wiem jaka w rzeczywistości jest jego skuteczność. Cena podobna do Cosmelanu, więc skoro poprzednio była Pani z niego zadowolona to moze nie warto ryzykowac z nowościami (zwłaszcza,ze Pani skóra nie jest w najlepszej kondycji). Hydrodermabrazja moze być dobrym rozwiązaniem, gdyż jest to zbaieg łączący w sobie peeling z pielęgnacją - w Pani przypadku rozjaśniająca przebarwienia. Podczas takiego zabiegu można użyć kwasów np. glikolowego lub migdałowego, które wzmocnią efekty rozjaśniające. Dodatkowo jest to zabieg bezpieczny. Co do peelingu laserowego, to radziłabym spróbowac najpierw innych metod typu hydrodermabrazja, Cosmelan. To ze powstały u Pani takie powikłania po laserze jest czynnikiem zwiększającym ryzyko przy tego typu zabigach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
Hydrodermabrazję i peeling laserowy doradził mi inny lekarz - mnie też sie wydaje dziwne, że po moich powikłaniach polaserowych lekarz dermatologii estetycznej proponuje takie rozwiazanie (pierwszy raz zaproponował mi to 5 tgodni! po ostatnim zabiegu laserem, potem ponownie w zeszłym tygodniu). Powiedziłam też o tym lekarce od lasera, a ona że może w przypadku innej skory też proponowałaby takie rozwiazanie, ale w moim laser stanowczo odradza. Mnie zdrowy rozsądekteż podpowiada, że to słuszna droga, ale staram sie zebrać jak najwiecej opinii a przy okazji chciałabym też znaleść dobrego specjaliistę, co niestety okazuje się coraz trudniejsze. Odnośnie mezoterapii igłowej, to zaskoczyło mnie, że samo nakłuwanie było przyjemne, ale za bardzo nie wierzę w skuteczność tego zabiegu, przynajmniej na tym etapie i wydaje mi sie, że to tylko półsrodek zastosowany przez lekarkę, żeby mnie trochę, uspokoić a równoczesnie dać skórze jeszcze czas. Już wspomniała, że myśli o zastosowaniu jakiegoś peelingu lub Cosmelanu. Jak będę wiedzieć co dalej, to napiszę. Dziekuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
Jeszcze jedno pytanie: Czy endermologia LPG Lipomassage Tm jest skuteczna i czy 10 zabiegów powinno wysarczyć w przypadku niedużego cellulitu? (cena promocyjna za pakiet 10 zabiegów 1200 zł). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Endermologia (lipomassage to najnowsza technika endermologii) jest jedną z najskuteczniejszych terapiii cellulitu na swiecie. To czy wystarczy 10 zabiegów to sprawa indywidualna, zalezy także od terapeuty, który przeprowadza zabieg (jak dobierze ruchy, czas trwania). Z doświadczenia wiem, ze najlepsze efekty uzyskuje sie przy serii 15 zabiegów (moga byc częściowe jeśli np. interesuje nas tylko dolna część ciała - 20min., lub całościowe - 35 - 45min.). Cena zabiegu regulowana jest w zależności od czasu trwania zabiegu i sprzętu na jakim jest wykonywane (odradzam Lipo M6 mimo że nanim tez robi sie lipomassage metoda endermologii). Jaki jest czas trwania pojedyńczego zabiegu w pakiecie który Pani przedstawiła? Powiem szczerze ze cena nie jest okazyjna, chyba ze jest to 45min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
Zabieg trwa ok. 30 min na całe ciało, chyba że ktoś woli zrezygnować z jakiejś części np. ramion, na korzyść innego obszaru, np: ud. Cena wyjściowa to 1600 zl, gabinet znajduje sie w Warszawie, urządzenie ma być najnowocześniejsze na rynku-tak mi to przedstawiono, a cena ponoć b. niska. Ale też mam wątpliwości, czy ta cena rzeczywiście jest taka konkurencyjna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
Aha, zabieg w cenniku nazywa się ENDERMOLOGIA - LPG - Cellu M6 Endermolab, potrzebny jest do niego kostium Endermowear. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Chyba znalazłam gabinet, w którym przedstawiono Pani taką ofertę: BeautyMed. O ile się nie mylę, ze to to miejsce to oferta jak na Warszawe jest faktycznie promocyjna, gdyż posiadaja tam jeden z dwóch najnowocześniejszych aparatów do endermologii LPG - Cellu M6 Endermolab. Podobnie jak Integral wyposażony jest on w specjalny moduł zabiegowy przeznaczony do zabiegów wyszczuplających. Dzięki temu modułowi zabiegi przynosza szybsze i lepsze efekty. Znalazłam u nich w cenniku, że 10 zabiegów to koszt 1200zł, ale jescze korzystniejsza jest wersja 20 zabiegów - 2200zł, gdyż tak jak wspominałam powinno sie wykonać ich conajmniej 15. Pozostałe 5 z drugiego pakietu moze Pani wykorzystać jako zabiegi podtrzymujace, które sa bardzo wskazane przy tego typu terapiach. Podsumowując, uważam ze oferta jest faktycznie korzystna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z workami pod oczami..codziennie maskuje korektorem ale ile mozna..jakie zabiegi by calkowicie zlikiwdowaly ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z workami pod oczami..codziennie maskuje korektorem ale ile mozna..jakie zabiegi by calkowicie zlikiwdowaly ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Problemem sa worki czy cienie? Pisze pani ze worki, a maskowanie ich korektorem raczej nic by nie dało dlatego pytam dokładniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caterina 1972
do opensky Tak, to tam. Nota bene, b. miły i niezwykle dyspozycyjny personel. Robiłam u nich mezoterapię NNM i przy okazji pani kosmetolog zainteresowała mnie endermologią- pokazywała mi nawet, że wykonuje się różne rodzaje ruchów, aby efekt był jak najlepszy. Ponieważ zabiegi antycellulitowe są mi zupełnie obce, a napewno się przydadzą, cieszę sie, że udało mi sie trafić na miejsce z odpowiednim sprzętem. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do opensky
pozdrowienia i pytanie - kilka postów wyżej znalazłam informacje, że exilis i endermologia to ten sam producnet ? może źle coś zinterpretowałam bo przecież endermologia to produkt LPG - światowa marka, chyba francuska a exlils (to nie krytyka bo jak dotąd nie mam osobistych doświadczeń) to produkt czeskiej firmy BTL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Najwyraźniej niezbyt dokładnie to przedstawiłam. Oczywiście Exilix to produkt czeskiej firmy BTL, która specjalizuje sie w sprzęcie medycznym, fizjoterapeutycznym a w ostatnich latach także tym dla kosmetologów i placówek medycyny estetycznej. Moge szczerze polecic produkty tej firmy (lasery, lipo kontour, exilis, hydrodermabrazję). Endermologia to oczywiście francuskie urządzenie firmy LPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graaaazyna
Witam mam dość dziwne pytanie,ale nigdy nie była u kosmetyczki a wybieram się na fotoodmładzanie twarzy i nie wiem jak powinnam się ubrać .Czy na takim zabiegu ściaga się bluzkę czy nie.Dziękuje bardzo i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opensky
Witam, przede wszystkim radze sie ubrać w wygodne ciuchy. Najlepiej jest założyć podkoszulek na ramiączkach pod bluzkę, w razie gdyby wymagano jej ściągnięcia, a gabinet nie posiadałby jenorazowych pelerynek (lub wielorazowego użytku). Nie jest to jednak konieczne, moze Pani załozyć bluzke z dekoltem i wtedy tez nie trzeba bedzie jej ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×