Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość mst

Słyszał ktoś kiedyś o galeriankach,istnieją faktycznie takowe?miał ktoś z nimi styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mst
hehe,po czesci sie zgadzam.Ale pytałem o cos innego.Czy to faktycznie prawda ze w galeriach handlowych kreca sie takie mlode piczki i świadcza wiadomo jakie usługi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem psychologiem
rybak, skad w tobie tyle nienawisci??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Galerianek
są, ale nie stać cię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mst
nie stać mnie?hehe...nie lubie sie przechwalać ale te pare złoty bym znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem psychologiem-Gdzie ty widzisz u mnie nienawiśc?To jest niestety fakt,kobieta z natury jest kurwą,tak ją natura zaprogramowała.Baba to zwykła dziwka,kiedyś nie miała wolności i faceci robli z niej pożądną kobietę,dzisiaj maja wolność i wracają do swojej pierwotnej natury,czyli się kurwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest prawda ;] . ostatnia taka malolata do mojego chlopaka podbila to ją opluł ;]. haha i pocisnelam jej ostro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsadfsdf
"Baby to k**wy i tyle,jak są nastolatkami to się nazywa "galerianka",jak jest studentką to jest "sponsoring" a jak już po studiach to się nazywa " mężatka" Dobre to heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli tylko same kurwy spotykacie w życiu to Wam współczuje tworzystwa w jakim się obracacie... taka prawda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom.aj-Niestety mój kolego ale każda baba to kurwa,wynika to z jej natury,ciebie tylko się wydaje że takie nie są bo odgrywają tylko swoją rolę,ty jesteś po prostu naiwny i głupi,już po tobie.Na pewno się ożenisz,a żona to najgorsze co może faceta w życiu spotkać,niestety ale jak nie przejrzysz na oczy to już po tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasvegasbejbe
no żona to straszne "coś" ani na to popatrzeć z przyjemnością,ani klepnać, ani dotknąć, co to za stwór???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona to jest najgorszy rodzaj kurestwa jaki może być.Dużo większy szacunek mam do dziwek niż do żon.Dziwka przynajmniej nie oszukuje,od razu mówi w czym rzecz i jaka cena,facet wie na czym stoi i to jest uczciwe,natomiast żona to nie dośc że nie wywiązuje się z tego za co jej się płaci to jeszcze zawsze zabiera cały dochód męża,po prostu robi z niego niewolnika i odbira mu wszystko co w życiu ma czyli szczęście,radość z życia itp.Szkoda że tak mało jest uczciwych dziwek a tyle oszustek w postaci żon i innych bab które ukrywają swój pociąg do prostytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda251984
Rybak czyli według ciebie każda kobieta to prostytutka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda prostytucja u kobiet jest czymś normalnym i naturalnym tak samo jak macieżenstwo itp,szkoda że tak mało facetów o tym wie,nawet nie zdają sobie sprawe że zadawanie sie z kobietą to to samo co z dziwką tylko kobiety są duzo droższe od dziwek i nie umieją ani nie chcą robić tego co dziwki,a do tego zrzędzą i maja na cel poniżanie swoich partnerów po to żeby pokazać gdzie ich miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak taki psycholog jak
samson , ,,,tez podobno był najlepszy ,,, rybak zrób sobie psychoterapię najlepiej bez elementów freudowskich bo juz nieaktualne albo poczytaj kępińskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperal
od razu ku**ami...Tak się składa że kobiety mają zawsze więcej pokus na swojej drodze, więc siłą rzeczy częściej im ulegają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyną pokusą kobiety jest wygoda i materializm,jedyna droga żeby do tego łatwo dojść jest prostytucja,najpierw jako galerijanki,później sponsoring a na końcu małżeństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma to
jak byc całkowiecie popierdolonym samcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcie w sepii
Rybak, pozdrowienia dla mamusi kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esperal
podążając tym tokiem myślowym...wszyscy jesteśmy kurwami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
:) ewidentnie cię laska rzuciła :) nadgorliwość {racji} gorsza od faszyzmu :) całe szczęście niektórzy faceci potrzebują miłości i decydują się na życie z prostytutką - żoną tobie takiego szczęścia nie wróżę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek maciej
prawda a nie tylko film sa takie ktore daja za dziny albo cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w tym ze mnie żadna nie rzuciłóa bo żadnej nie chciałem,juz jako nastolatek doszedłem do tego że baby to kurwy.W życiu jestem szcześliwym człowiekiem i jak na razie cały czas jestem szczęsliwy,niestety ludzie którzy się ożenili już nie śą szczęśliwi.Spytaj jakiego kolwiek faceta czy żałuje tego że się ożenił,każdy ci powie że załuje i jego zycie jest gówno warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
Rybak... ale gdyby twoja matka która jakby nie było wg ciebie jest kurwą wyrzuciła cię do śmietnika to byś teraz nie szczekał jak ten pies na łańcuchu że jest kurwą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×