Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość bystra suka
oj bardzo się mylisz bo zajmowanie się dzieckiem to bardzo duży wysiłek zarówno psychiczny jak i fizyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
I niestety ale zakupoholizm bywa często ujściem dla emocji i niespełnionych wymagań co do samego siebie. Poza tym uważam że zakupoholik jest ofiarą swojej słabości ale przede wszystkim nawału towarów wszelkiego rodzaju(supermarkety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver83r-Trzeba dać im spokój bo trafiliśmy w ich czułe miejsce.Teraz ich gryzie sumienie bo doskonale wiedzą że są kurwami i tylko dawać dupy umieją.Zresztą to widać po ststystykach.Polka za maż wychodzi zaraz po 20 roku życia i uśilne dąży do tego.Szuka często starszego partnera bo ma nadzieje że szybko poprosi ją o rękę.Później od razu bachor i pracować do końca życia nie trzeba.Na zachodzie to średnio kobiety wychodzą za mąż po 30 i też w tym wieku rodzą dopiero swoje pierwsze dziecko.czy chcecie mi powiedzieć że one mają inne zegar?Otóż nie,one po prostu się kształcą,później idą do pracy,coś osiągają a dopiero później myślą o dziecku.W polsce to dziewczyna idzie na studia bo studence łatwiej o sponsoring i poznanie meża.Po studiach chuczne wesele bo dziecko już w drodze.Oczywiście laska grosza nie daje na wesele bo od tego ma starych i męża.Oto jak wygląda życie Polki-kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarzu z bagna
twoja stara tez jest kOOrwą tak samo jak twoja siostra dziewczyna zona babka itd, a ty wychowujac sie w takiej rodzinie musisz miec niezle zjechany beret i jestes kOOrwiarzem, wspolczuje ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarzu z bagna
masz zle statystyki po 20?? za maz??? widac ze masz slabe wiadomosci widac nawet czytac gazet nie potrafisz jedynie playboye ogladac umiesz i takimi kOrwami jak twoja stara sie podniecasz i gruche walisz przed gazeta bo cie zadna nie che hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarzu z bagna
zaprzeczasz sam sobie niby wszystkie kobiety to korwy ale na zachodzie to juz nie hehe jestes pewnie darmozjadem ktorego stara utrzymuje do 40stki, zadna ci dupy dac nie chce a jak chce to tylko taka za kase ;p ale ze cie nie stac bo stara biedna-tez kOrwa zreszta- to wali ci gruche kolega ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
ale pierdolisz to twój czuły punkt i nie chrzań mi o tym że najlepiej po 30tce rodzić gówno jak widać wiesz na temat biologii a puste frazesy możesz sobie wsadzić w dupę bo nie masz nic innego do wsadzenia tiaa...studia , osiągnąć "coś" żeby niedługo potem mieć dziecko a co dalej? co jesli zechce miec 2,3 dzieci? puknij się w ten czerep to moze ci się cosik wyprostuje. Nie pojmujesz najprostszych spraw-kobieta mając i 50 lat może zajść w ciążę ale napisałam ci jaki jest optymalny wiek Pisałeś o kobietach przepraszam kurwach na zachodzie-znasz je ? rozmawiałeś z nimi? skąd ty takie historie wysnuwasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarzu z bagna
wiesz ze jestes pustakiem niedouczonym i nic w zyciu nie osiagniesz wiec najlepiej sie dowartosciowac na forum :D szkoda ze takie kOrwy jak twoja stara maja bachory. idz do gimnazjum bo zapewne masz tylko z 7 klas skonczonych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarzu z bagna
ze tez twoja stara cie nie utopila w szambie zaraz po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak: "prostytucja u kobiet jest czymś normalnym i naturalnym tak samo jak macieżenstwo " macieżeństwo? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam jak się wkurwiacie bo wtedy wiem że trafiłem w czuły punkt.Normalnie gdyby to nie była prawda to topik dawno by umarł a tak widać że każdej z was to dotyka.Z pewnością nie dopuszczacie nawet takich myśli że możecie dawać dupy za korzyść materialną ale tak niestety jest.Jeśli wasz sponsor(czy.mąż)czegoś nie zrobi albo czegoś wam nie kupi to mu po prostu dupy nie dajecie,musi być tak jak wy chcecie bo jak nie to dupy nie dostanie.Ale oczywiście nadal możecie msobie wmawiac że to wcale nie jest prostytucja tylko to coś normalnego.Widać że nie umiecie się z tym pogodzić że jesteście zwykłymi kurwami takimi samymi jak tirówki,tylko że one są na tyle uczciwe że mówią jaka cena i co jest w pakiecie.A wy tylko kłamać umiecie i udawać jakieś miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
driver83r wypisz argumenty rybaka bardzo cię proszę w punktach jeden po drugim tylko pamiętaj nie tezy a argumenty! "A poza tym dodam jeszcze ze praca w domu nie jest taka ciężka. Mieszkam sam i mam pralke, zmywarke i piekarnik." Wow to żeś się dorobił że hoho :D Pamiętaj też że sprzątasz pierzesz i gotujesz tylko swoje gówna. a jeśli gotowanie ci zajmuje tak "Dużo" czasu to ja ci życzę smacznego słoika. "Za sex place w postaci kwiatow, drinkow itd. " Czyli w oczach Rybaka jesteś frajerem... Który daje się wykorzystywać kobietom i w ukryty sposób płacisz im za sex. To już łatwiej i szybciej by było gdybyś poszedł na dziwki a nie robił wojen podjazdowych. To co mówisz jest niezbieżne z tym jakie poglądy wyrażasz. Dziwka służy do jednego więc po co tracisz czas na jakieś pierdoły jak drinki i kwiaty? Irracjonalne działanie. " to wy chcecie dzieci bo to wy macie instynkt maciezynski" Muszę cię niestety oświecić że pierdolisz takie same smuty jak rybak bo mężczyźni też mają instynkt rodzicielski. "a w domu to sobie siedzicie bezstresowo" Rzuć sobie okiem ile kobiet pracuje. Zaczynasz pierdolić jakbyś życia nie znał kobiety niepracujące to zaczyna być relikt przeszłości. "ciegle tylko to albo tamto byscie chcialy" No cóż jak się kobietę rozpuści to są takie efekty :D "Na zachodzie to średnio kobiety wychodzą za mąż po 30 i też w tym wieku rodzą dopiero swoje pierwsze dziecko" Oj Rybak to żeś po bandzie pojechał średnio po 30... Dobre szczególnie z lawinowo rosnącym odsetkiem ciąż u nastolatek. "przecież zonaty jestes i szczesliwy to czemu nie rozmawiasz z swoja żona tylko z jakimiś obcymi ludzmi?" Chłopie to że mam żonę nie znaczy że bez przerwy z nią będę rozmawiał :D pyzatym nie martw się nawet jak pisze na forum to rozmawiamy mam na tyle podzielną uwagę. A że lobię po wkurwiać takich debili jak ty to cóż taki mam wredny charakter. Żona nie wyklucza tego że można posiedzieć na forum mieć swoje zajęcia i zainteresowania. Masz chory obraz związku. "Po za tym o tej godzinie to powines już ją dawno bzykać a ty na necie siedzisz" A co to z jakiejś statystyki wynika? Wiesz 2 w nocy jeszcze nie było więc nie wiem o co ci chodzi? Nie wiesz że najlepszy sex jest po 2? "jak facet zwali sobie konia to wszelka miłość mu przechodzi" No to żeś ostro przegrał :D Ty naprawdę sprowadzasz związek do sexu a role kobiety w nim do lalki dmuchanej. Po tym tekście zaczynam przypuszczać że ty jeszcze prawiczkiem jesteś albo masz bardzo małe doświadczenie. Bo tylko facet który nie wie co to dobry sex może taką bzdurę napisać. Wiesz rybak masz jakiś uraz psychiczny i wyraźnie bawi cię obrażanie kobiet. To właśnie największa wada forów dyskusyjnych ze nie znamy rozmówcy z imienia i nazwiska bo wtedy ludzie tracą jakoś ochotę do pisania bezpodstawnych bzdur. "tylko że dziwnym trafem ta ładna d**a zawsze ma tego bogatego frajera" O i tu cię boli :D Nie możesz znaleźć ładnej :D Wiesz to w sumie twój problem że podobają ci się sztuczne tipsiary w różowych wdziankach. Przecież nikt ci nie każe być z taką dziewczyną. Jak chcesz takiej która nie chce twojej kasy poszukaj sobie wśród bogatych w czym widzisz problem? Jakaś pani prezes albo inna właścicielka firmy. (tylko potem nie narzekaj ze jest więcej w pracy niż w domu i że to ty musisz sprzątać i gotować ;) ) A jak nie tak to znajdź kobietę dla której nie będzie problemem intercyza i osobne finanse, jest takich dość dużo a to że ty tego nie widzisz albo nie masz nic im do zaoferowania to twój problem więc nie psiocz tu na kobiety. Kobiet jest tyle że każdy znajdzie swój typ urody charakteru i podejścia do pieniędzy. I możesz się ciskać jak kundel w klatce ale rzeczywistości nie zmienisz. Najwygodniej jest tłumaczyć swoje niepowodzenia i kompleksy tym że wszystkie kobiety są złe i beee a na razie dostarczyłeś dowodów na to które wyraźnie wskazują że faceci też tak mają :D Próbujesz zaklinać rzeczywistość tłumacząc swój wybór życiowy (albo to że ci się nie udało znaleźć fajnej babki która by cię chciała). Tyle że to robiąc jedynie pokazujesz jedynie swoją frustrację i ośmieszasz się . Wybacz ale walczysz z kobietami o których piszesz że ich nie chcesz i nie masz więc po co to robisz? Machasz kijem i próbujesz zabić zjawę. Tak to wygląda a ty na tym tle wypadasz coraz żałośniej. Wiem ze jako kawaler nie bardzo co masz zrobić z nadmiarem wolnego czasu ale naprawdę mógłbyś sobie znaleźć jakieś pożyteczniejsze zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałem aborcje i atak ślinotok
a ja miałem aborcje i atak ślinotoku dajcie już spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
"Uwielbiam jak się wk**wiacie bo wtedy wiem że trafiłem w czuły punkt.Normalnie gdyby to nie była prawda to topik dawno by umarł a tak widać że każdej z was to dotyka.Z pewnością ..." Mylisz się. Prowokujesz ( i masz swietny ubaw z tego jak widać ) a poza tym nie ma znaczenia czy temat dotyczy kurewstwa (jakkolwiek je pojmujesz) czy tego co lepsze blondynka czy brunetka albo że blondynki są głupie ;) \w każdym temacie w każdej kwestii znajdą się ludzie którzy opowiedzą się za i przeciw w twoim wypadku nie ma czarne albo białe albo przynajmniej szare w twoim przypadku jest tylko czarne dlatego należy ci tylko współczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
a ty wiesz w ogóle co oznacza słowo "sponsor"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa kidy Ty jakiej kurwie zrobisz bachora i tylko bedziesz czekał az da Ci dupy.... a moze poprostu jau jestes z taka dziwka..i biedny poscisz bo nabroiłes i teraz na recznym jedziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"...czegoś nie zrobi albo czegoś wam nie kupi to mu po prostu d**y nie dajecie" Rybak współczuje ci kobiet w twoim życiu :D (jeśli jakieś były na tyle zdesperowane żeby z tobą być ;) ) Ja jakoś takiej zależności w związku nie mam i jak by taka zależność zaczęła się pojawiać to zapewniam cię że związek by się w tym momencie skończył. I nie było by że dzieci małżeństwo majątek tylko uczciwe dowiedzenia było miło ale się skończyło. Faceci którzy siedzą w takich związkach to cipy ca za tym idzie są bez jaj i nie maja odwagi zmienić czegokolwiek i brną w gówno. Ale to ich problem jak nie mają jaj to zasłużyli sobie na gówniane życie może gdyby mieli to i te same kobiety inaczej się zachowywały. Wiesz frajer zawsze i przez wszystkich zostanie wyrypany a inny przez tych samych którzy frajera robią w bambuko będzie szanowany. A ty chyba na kafeterii żeś z tym nie dawaniem dupy wyczytał :D Poza tym może to dla ciebie dziwne ale kobiety mają potrzeby i wbrew temu co się tobie wydaje takie memento było by dla nich równie nieznośne jeśli nie bardziej niż dla faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (*.*)
a sry bystra pomyliłem sie nie zauważyłem cytatu XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślicel teraz to ty pierdolisz trzy po trzy,po pierwsze nie myślałem że powiedzenie takiego chasełka jak "Mężatki to kurwy" podziała na nie jak płachta na byka.Normalnie gdyby się tak nie czuły same ze sobą to nawet nie chciało by się im odpisać,a tu proszę ,nagle zmasowany atak na rybaka.Gdyby ich to nie dotyczyło to nawet by nie zwórcili uwagi na jakiegoś kolejnego animowego człowieka.A jednak zaczeli mi ublizać a to znaczy że one mają świadomośc tego że są prostytutkami tylko cholernie boją się do tego przyznac same przed sobą.A co do moich kontaktów z kobietami to już ci powiedziałem że zawsze byłem bystrym człowiekiem i od zawsze widzałem ciężki los facetów którzy mieli dzieczyny albo żony.Tu też trzymałem się od nich z daleka,i bardzo słusznie bo dzisaj nadal mogę mieć swoje hobby i robić to na co mam ochotę,niestety większośc moich kumpli już nie.Jedynie co robią w życiu to charują od rana do nocy i w zębach przynoszą wypłatę swojej kurwie.Niestety takie życie.A teraz wybacz ale własnie jadę sobie na ryby,szkoda że sam bo niestety ale koledzy którzy wedkowali i się ożenili niestety nie moga jechać ze mną.Po prostu żona by ich nie pusciła bo jest tyle roiboty do zrobienia,po za tym nie mają czasu bo teraz charują jak osły.Ale ty jako żonaty mósisz sobie wmawiać że jesteś szczęsliwy bo inaczej to by ci psychika siadła i byś zrobił to samo co ten gościu z Rybnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendkarz
Rybak prawdę mówi. Wy tego kurestwa nie dostrzegacie, bo dla was to normalne i nie umiecie inaczej żyć. Dupą załatwicie to, dupą załatwicie tamto, dla kobiet to naturalne bo tak je natura przygotowała. Ale to biologia, dacie wszystko aby zadbać o siebie i potomstwo, a że nie macie nic do zaoferowania poza dupą to nią kupczycie. Tylko jak ktoś nazwie rzeczy po imieniu to nagle wielkie oburzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Węndkarzu dodam jeszcze że nie bez przyczyny dla kobiet najważneszy jest wygląd,wygląd kobietom gwarantuje łatwe i materialne życie.Zresztą widac że kobiety dla wyglądu zrobią wszystko.Kiedy normalny człowiek unika jakich kolwiek zabiegów czy operacji to kobiety same się wciskają pod nóż bo dla wyglądu zroboią wszystko.Wygląd jedyna ich przepustką do lepszego życia.Nie skąpią kasy na kosmytyki i cuchy,dla nich wygląd to cała ideologi i całe ich życie.Poswięcają dla wyglądu wszystko,poświęcają swój czas,kasę i zdrowie tylko po to żeby móc żerować na facetach i wybierać tego najbardziej bogatego który zechce ich sponsorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBI,CIA,ABW,Mosad
Jestes juz do usunięcia peezdo wsiowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak chcesz adres jakiegoś dobrego lekarza ?? poza tym byleś kiedyś tak naprawdę w poważnym związku ?? ooo i widzę, ze nawet kolegów sobie tutaj na topiku znalazłeś ...zranionych przez życie tak jak i ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żebyś wiedziała, że znalazł. Rybak głośno mówi prawdę o was i za do dla mnie jest gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FBI,CIA,ABW,Mosad
13:30 [zgłoś do usunięcia] wendkarz A żebyś wiedziała, że znalazł. Rybak głośno mówi prawdę o was i za do dla mnie jest gość. BUAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tak głośno nie mówi, tym bardziej ...ze jego słowa trafiają do mnie jak groch o ścianę Rybak jest facetem który w życiu ...albo ma tylko złe towarzystwo wkoło siebie ...albo nie zna życia i jego teorie są wyssane z palca chłopczyki spójrzcie na życie normalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak ma troche racji
brzydko sie wyslawiasz ale masz racje. od dziecka mieszkam za granica,mam 35 lat i nie jestem mezatka oraz nie mam dzieci. to fakt ze tutaj kobiety pozno rodza dzieci i nikt tak szybko nie zawiera malzenstwa jak w pl. poznalam ostanio Polaka ktory mi sie uzalal, ze laska go po 10 latach zostawila t.z napisala smsa "wypierdalaj". uzalal mi sie ze on od 10 lat za granica mieszka i ile kasy jej dawal itp. powiedzialam mu prosto w oczy ze byl widocznie jej sponsorem. a co on na to? zaczal sie nad nia uzalac ze ona miala tylko 1000 zl i wyliczyl mi jej wszystkie wydadtki : bilet miesieczny, fryzjer to i tamto. no i on musial placic za mieszkanie. spytalam sie dlaczego on jej placil i dawal na zycie? a on na to ze przeciez tylko 1000 zl laska miala :-) no wybaczcie mi ale to juz facet sam sobie winny. niestety. 3-4 razy w pl w roku byl i placil za mieszkanie i kase dawal na zycie dla niej i jej syna z poprzedniego jej zwiazku. a jak ja mu powiedzialam ze w zyciu grosza nie wzielam od faceta to powiedzial: " no bo za dlugo juz tu jestes "... hahahaaaa..nie za dlugo tu jestem tylko skonczylam szkole i do roboty !!! prosta sprawa i bym chyba umarla ze wstydu aby ktos mi dawal kase, czy rodzina czy facet !!!! ale to widocznie takie jego chlopskie rotumowanie a teraz sie dziwi ze laska znalazla sobie widocznie lepszego sponsora. mam mezczyzne i u nas jest tak ze raz on placi za kolacje,raz ja. tutaj jest normalne bo kobiety maja wlasna GODNOSC! i pisze to jako kobieta a teraz po mnie jezdic mozecie jak chcecie. mam zwykla prace i normalna pensje i zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-a ty wciąż o związkacyh.Otóż nigdy nie byłem w związku bo jak już ci pisałem jestem na tyle bystry żeby widzieć o co w tym wszystkich chodzi,na szczęście szybko to odkryłem,jak bym chciał to poszedł bym do burdelu,z tamtąnd przynajmniej wyszedł bym zadowolony.A czy nikt mi nie umie odpowiedziec dlaczego dla kobiet wygląd to całe życia?Dlaczego dla wszystkich kobiet wygląd jest w życoiu najwaznejszy?Dlaczego dają sobie robić operacje dla lepszego wyglądu?Dlaczego chodzą w niewygodnych butach takich jak szpilki a do tego szpilki psują im zdrowie,wykszywiuają kręgosłup itp,dlaczego je noszą?Dlaczego wydawają ogromny sumy na ciuchy i na kosmytyki?Dlaczego noszą nie wygodne długie włosy?Po co tyle poświęcają dla wyglądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak masz racje
a po to aby facetow naciagac na kase:-)prosta sprawa. tu gdie ja mieszkam to z turasem czy arabem to tylko polka sie zwiaze bo kobiety stad to nigdy w zyciu albo jest ich bardzo malo:-) jak widze taka galerianke ktora wychwala jakiego turasa zlapala i co to nie ona bo on ma imbissa z kebabami to az mi sie smiac chce :-) a turas ja wykorzystuje, kaze zmywac gary i podloge w tym imbisie a ona uwaza ze pana boga za nogi zlapala:-) byle do pl pojechac i sie chwalic kasa hahaha:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybak na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×