Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość stawowa zaba
Nie czytałam tych artykułów, wkleiłam pierwsze lepsze z brzegu, żeby Ci pokazać, że szeroko się o tym mówi i pisze i że tego nie wymyśliłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widac mój argument chyba wszystkich przekonał do moich poglądów.Nie ma się co kłócić,facet dla seksu zrobi wszystko a kobieta dla materializmu zrobi wszystko.Tak nas natura zaprogrmowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli kobieta jest materialistka to się zgadzam ale jeżeli nie... to wtedy twoja teorie możesz sobie wykreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien widzisz i mylisz się kolejny raz :D i to bardzo :D nie jestem kawalerem i to już szmat czasu :D. A ty po prostu mówisz o rzeczach o których nie masz pojęcia. A twoje słowa w twoim przypadku maja szanse stać się samo sprawdzającą się przepowiednią bo jeśli byś jednak znalazł kobietę dla której byś stracił głowę to przy pierwszych trudnościach okleisz ja tym co tu napisałeś ;) I zrobisz z małżeństwa piekiełko na ziemi robiąc sobie kuku. Co do wartości artykułów z wp i ich wartości pisałem powyżej. Tak samo jak programy uwaga i inne prawda jest tam tak podawana żeby była sensacyjna a nie prawdziwa. Poza tym takie argumenty są żenujące a poziom artykułu tragiczny. W jednym zdaniu ktoś powołuje się na badania które przeprowadza i tak naprawdę zastrzega się że są one gówno warte... Artykuł tak napisany żeby ktoś przypadkiem nie miał się do czego przyczepić. Zero konkretów same przypuszczenia ankiety badania ale bez konkretów. Czyli pieprzenie kotka za pomocą młotka. Ale ciebie chyba ten temat niezdrowo podnieca. stawowa zaba pisząc ze wykrzyczałaś nie miałem na myśli nic złego ;) A wklejanie artykułów bez czytania jest koszmarnie śliskie bo są one pisane na zasadzie "jestem za a nawet przeciw". Możesz podać artykuł który jest zaprzeczeniem tytułu. A że się mówi to fakt ale mówi się nie dla tego ze to prawda a dla tego że to jest chwytliwy temat który powoduje ekscytacje ludzi. To jak z tym nieszczęsnym krzyżem od 2 mc był w telewizji tematem nr 1 a nie zasługiwała sprawa na więcej jak jeden dzień. Teraz dla odmiany wałkują temat zlotu solidarności. Poważni eksperci i goście wypowiadają się z grobową powagą i prowadza poważne analizy komicznego i żałosnego zajścia. A mówią o tym nie dla tego żeby to miało jakąś wartość a dla tego ze ludzi wojna podnieca. Cieszą się jak dzieci i ekscytują jak im dziennikarz z poważna miną przekaże że zwolennicy Kaczyńskiego pokłócili się z zwolennikami Tucka . Ta wiadomość zasługiwała na 2 minutową wzmiankę w wiadomościach "nasi politycy dalej się kłócą zamiast pracować". A potem trzeba było ich nie pokazywać tylko powiedzieć o solidarności. Ale dziennikarze wola kompromitować Polskę w oczach świata podniecając się tym co wszyscy wiedzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jeśli chodzi o mężczyzn, to dwóch było bezrobotnych, a jeden pracował w branży usługowej. Wszyscy mieli od 18 do 21 lat. " Według twojego "argumentu" faceci też są kurwami i materialistami :D A artykuł jest ordynarnym plagiatem krąży on o sieci w lekko zmienianej formie od dobrych 10 lat :D Zawsze jest ta nieszczęsna wieś i te kobiety masowo z tej kilkuset osobowej wsi jadące do Niemiec i ci naiwni mężowie którzy nie wiedzą skąd ich kobiety nagle biorą kasę. :D Rybak nie kompromituj się z takimi argumentami. W takie bajki to już nawet dzieci nie wierzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
jak cie chyba to se uwiąż.. a tak powaznie to nie schlebiaj sobie gdyz nikogo tak naprawde nie przekonałeś a i dyskusja jest w sumie jałowa i nic dobrego z niej nie wynika pamietaj ze z takie podejscie do kobiet gwarantuje ci ze na takie wlasnie kobiety bedziesz trafiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja od kobiet i Policji to trzymam się z daleka bo z nimi zawsze takie same kłopoty są.Mysliciel to teraz wiem czemu siedzisz na kafe,a przecież zonaty jestes i szczesliwy to czemu nie rozmawiasz z swoja żona tylko z jakimiś obcymi ludzmi?Po za tym o tej godzinie to powines już ją dawno bzykać a ty na necie siedzisz.Czyżby mała wypłata była i w tym miesiącu seksu nie będzie? A zakochac się to tylko pijani i poeci się zakochują w kobietach.Normalny myślący człowiek wie że to jest zaciskający się sznur na jego szyi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak ooo teraz wiem dlaczego kiedyś byłam zakochana w mężczyźnie pijana byłam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze ale ty kierujesz się czyn innym niż facet,jak facet zwali sobie konia to wszelka miłość mu przechodzi.Ty w tym facecie widziałaś sposób na całe swoje materialne życie.Po prostu chciałaś łatwo i dobrze żyć,bez faceta to by ci się nie udało bo kto by na ciebie charował? Po za tym nie miała byś na kim się wyżywac,nie miała bys kogo obwiniać za swoje nie powodzenia,nie miała byś komu zrzędzić,a tak masz przynajmniej frajera który na ciebie haruje a na dotaek ty możesz się na nim wyżyć i mieć kaprysy księżniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze tym bardziej że fajna dupa z ciebie i na pewno wykorzystujesz ten fakt dla korzyści materialnych.Oczywiście jak znam życie to zaprzeczysz jak każda,tylko że dziwnym trafem ta ładna dupa zawsze ma tego bogatego frajera,przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie:-D miałam tak bogatego frajera...ze był na moim całkowitym utrzymaniu pozatym jestem osoba która sama potrafi ciężka praca o siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Każda jest galerianką
O ile rozłożenie nóg jest dla młodej dziewczyny naturalnym "procesem" rozrodczym, to jednak obciąganie z pewnością nie. Skoro tak, to skąd one wiedzą jaki efekt to powoduje i jakie korzyści przysparza. Raczej wykluczam edukację przez mamusię czy koleżanki, bo która się pochwali że połyka, wniosek -mają to w genach zakodowane. I nie pieprzcie tu, że z miłości by dogodzić ukochanemu, altruistki z koziej dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara Rura_125
przeczytałam cały topic zwłaszcza wypowiedzi rybaka z bagien jestem samotna 35 latka która nie zdecyduje się na żaden związek z nikim już, bo tak jak pisze Rybak nie chcę być prostytutką w swoim związku tym bardziej że zarabiam więcej niż nie jeden facet i nie chce mieć faceta dziwki a takich jest wielu chętnych jestem sama Rybak i taka jest cena bycia "porządną" "nie mężatką" świadomie i z wyboru nie z powodu że nikt mnie nie chciał, o nie, po prostu dziwką być nie chciałam, partnerką też nie miałam szansy być, wole być sama, bez męża, faceta, bez nikogo komu cokolwiek miałabym zawdzięczać i nie cchę nikogo kto miałby zawdzięczać coś mnie, ale wiesz co takie życie jest po prostu smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czatują na sponsora
A wszyscy mężowie to kurwiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stara Rura_125-Czemu smutne?Dla mnie jako faceta jest bardzo szczęśliwe.znam kilku samotnych kawalerów i tez są bardzo szczęśliwi w swoim życiu.kobieta po prostu nie może być sama bo się nie ma na kim wyżywać i dlatego samotna jest nie szczęśliwa.Zobacz że każda laska już od małej dziewczynki myśli tylko o meżu.Dziewczyny za mąż wychodza bardzo wcześnie,wlaściwie do 25 roku życia wiekszość jest już zamężna,pytanie tylko poco się tak prędko chajtają?Czemu im się tak śpieszy z ślubem i czemu im trak na tym ślubie zależy?A do tegop maja wymagania,chcą mięć ślub kościelny i wielkie wesele za które ma zapłacić facet.A jesli jest samotna tak jak ty to jęczy że jej smutno i czuje się nie szczęsliwa.Po prostu jak się nie prostułujecie tak jak wam natura nakazuje to jesteście nie szczęśliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajjajslkdjkhjjhjghjghj
ty się pierdoleni w głowę Rybak, tylko młotkiem a nie wędka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chatują na sponsora
Rybak to guru tego topiku, stanę się jego wyznawcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak z bagien-- chcesz być sam Twoja indywidualna sprawa lecz kitu tutaj nie wciskaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja rybaka popierem. Jego argumenty sa czysto matematyczne. Nikt nie odpowiedzial na to co rybak napisal o swoich testach na forum. Typu poznalem faceta/kobiete bezrobotna i jaka jest roznica w postrzeganiu. A poza tym na to co on mowi macie tylko jedna odpowiedz: ze jest psycholem, albo takie infantylne „wcale tak nie jest, ja jestem porzadna. Rybak nie ma co z nimi gadac bo to LOBBY KOBIECE i nie da sie im przetlumaczyc. Beda swoje powtarzali jak matre do usranej smierci. A poza tym dodam jeszcze ze praca w domu nie jest taka ciezka. Mieszkam sam i mam pralke, zmywarke i piekarnik. Oprocz tego pracuje. Utrzymanie domu to max godzina dziennie. Za sex place w postaci kwiatow, drinkow itd. Smialo piszcie o mnie ze jestem zjebem. W dupie mam wasze zdanie. Slepi naiwniacy i kurwy ktore dadza sie zabic zeby tylko upierac sie przy swojej praedzie. Nie mozecie przeciez powiedziec otwarcie jak jest bo stracicie utrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
driver83r...pierdolisz ze az furczy na ugotowanie obiadu tez starcza ci godzina? ciekawe co za syf jadasz.... za sex płacisz kwiatami... ty popaprańcu pierdolony co do testów to testy na kafeterii nie są żadnym wykładnikiem;ludzie piszą tu różne rzeczy w zależności od tego którą nogą wstali danego dnia rybak a kiedy mają wychodzic za mąż? jak już będą miały po 35 lat? natury nie przeskoczysz- w młodym (ale nie poniżej 18 r. ż) wieku organizm kobiety o wiele lepiej znosi ciążę i dużo szybciej się regeneruje(mam na myśli nie tylko skórę) a jakby nie było większość chce mieć dzieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
driver83r...a poza tym jak mieszkasz sam to morda w trąbę bo nie jesteś żoną nie masz dzieci więc gówno wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu jem tylko sniadanie i kolacje, obiad w miescie. Zreszta czasem to wiecej niz godzina czasem mniej. Srednio 1h dziennie. SREDNIO!!! A poza tym to ze z was modliszki to kazdy wie. Tylko natury sie nie oszuka i niestety jestescie czasem potrzebne. Nie pozyczam kobieta pieniedzy bo nigdy nie oddaja. Uwazacie, ze jak sie pozycza od faceta to nie trzeba oddawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra suka.. Karmie sie twoja zloscia i wkurwieniem:))) to wy chcecie dzieci bo to wy macie instynkt maciezynski, a w domu to sobie siedzicie bezstresowo i tylko myslicie gdzie by tu na zakupy pojsc(za czyje pieniadze?) ciegle tylko to albo tamto byscie chcialy. Jak myslisz skad tyle tego sponsoringu teraz? Bo zrobilyscie sobie rownouprawnienie a za glupie jestescie zeby ktos was chcial zatrudniac jak facet nie zarabia to awantura. Jak siedzi za dlugo w pracy to wy samotne jestescie. Znam przypadki ze gosc siedzi caly dzien pracy zeby rodzinie wszystko dac a zona nudow kochanka sobie znalazla. Co na to babska klika? Ano: widocznie on nie umial jej dac to czego ona potrzebowala... Wszystko sobie wytlumaczycie na swoja korzysc. Uczciwosc jest wam obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra suka.. Karmie sie twoja zloscia i wkurwieniem:))) to wy chcecie dzieci bo to wy macie instynkt maciezynski, a w domu to sobie siedzicie bezstresowo i tylko myslicie gdzie by tu na zakupy pojsc(za czyje pieniadze?) ciegle tylko to albo tamto byscie chcialy. Jak myslisz skad tyle tego sponsoringu teraz? Bo zrobilyscie sobie rownouprawnienie a za glupie jestescie zeby ktos was chcial zatrudniac jak facet nie zarabia to awantura. Jak siedzi za dlugo w pracy to wy samotne jestescie. Znam przypadki ze gosc siedzi caly dzien pracy zeby rodzinie wszystko dac a zona nudow kochanka sobie znalazla. Co na to babska klika? Ano: widocznie on nie umial jej dac to czego ona potrzebowala... Wszystko sobie wytlumaczycie na swoja korzysc. Uczciwosc jest wam obca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×