Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość rockthenight
zajdzie za skórę w pozytywny sposob :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kobiet ciągnie mnie tylko seksualnie ale nic po za tym.Jesli chodzi o "Dobrze" to jest to wyrafinowana laska,takie są najgorsze bo ukrywają swój prawdziwy charakterek,na pozór są miłe i wydają się być fajne ale kiedy pokazują swój prawdziwy charkaterek to wtedy wychodzi szydło z worka.Tym bardziej że lubią kusić swoim ciałem po to żeby zaślepić faceta,"dobrze "jest tego przykładem,pokazuje cycki i jest miła po to żeby cię zwabić w swoje sidła,jak już w nie wejdziesz to jest po tobie bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
troche przesadzasz czasy sie zmienily ot co dawniej pewne rzeczy byly nie do pomyslenia i krzywo patrzono na kobiety ktore pokazywaly wiecej ciala gdyz kojarzylo sie to jednoznacznie ;) teraz wiekszosc lasek ubiera sie w taki sposob ze nie wiadomo czy to dziwka czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
nastapilo pewne oswojenie sie z tym ze kobieta nosi gleboki dekolt i bardzo krotkie spodnice a ze ciebie to dziwi... to juz inna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
pytanie jak sie beda zachoiwywac coraz mlodsze pokolenia zwazywszy na mode jaka sie lansuje wsrod dzieci a w szczegolnosci u dziewczyne za jakis czas moze sie okazac ze bedzie jeszcze gorzej ale to kwestia tego jak sie dziecko wychowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie nie chodzi o to że pokazuje cyce bo ma co pokazać,jak już mówiłem chodzi mi o to ze nie umie się przyznać że robi to specjalnie.Tym bardziej że poprzednia fotka też była robiona w ten sposób żeby było jej cyce widać.Na tej poprzedniej fotce była specjalnie pochylona do przodu żeby było jej te cyce widać i żeby optycznie były większe.Ale oczywiście nie umiała się do tego przyznać i jak zawsze zaprzeczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
tak jak juz pisalem nastapilo oswojenie z nagoscia dla ciebie jej fotka jest prowokujaca wg mnie jest normalna poogladaj sobie fotki panienek na portalach to zobaczysz co to znaczy prowokowac :D i nie zebym nie lubil sobie popatrzec ale wiele zdjec dziewczat, pan (zreszta niekiedy leciwych) jest conajmniej niesmacznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
a co do drugiej fotk i "dobrze" to nie widziałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
buahahahaha wpisalem w wyszukiwarce zaawansowanej "dobrze" i od gory do dołu praktycznie ten sam temat "jak DOBRZE zrobic loda" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
ok jest dobrze wpisalem fraze z jej stopki i mam ją ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rockthenight
tyle ze tamtej fotki juz nie widac bo to jest czasowe osadzanie pliku na tej str :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GHASSOUL
MAROKANSKIE GLINKI UJEDRNIAJACE !!!! Glinka Ghassoul to naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu, którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Po wymieszaniu z wodą przybiera postać błota posiadającego właściwości myjące i odtłuszczające, absorbuje zanieczyszczenia. Glinka ghassoul w krajach arabskich stosowana jest jako mydlo, szampon, maseczka oraz uzywana podczas licznych zabiegow kosmetyczno-leczniczych. Jej lecznicze dzialanie wykorzystuje rowniez dermatologia w walce z tradzikiem. Hipoalergczna i delikatna nawet dla najbardziej wrazliwej skory. Tajemnica mlodosci i piekna prosto z Maroka. Opakowanie 0,5 kg. Ponownie dostepna !!!! http://www.marokostyle.com/index.php?p251,marokanska-glinka-ghassoul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze" to jest to wyrafinowana laska,takie są najgorsze bo ukrywają swój prawdziwy charakterek Rybak uderz się ty się w główkę, to może poprawi te twoje komórki, bo źle coś funkcjonują:) do wszystkich podchodzę w ten sposób ...nie tylko do mężczyzn.... co do samotności ...ja umiem żyć samotnie i nie będę płakać... jeżeli do końca zostanę sama:).... a dlaczego nie umiem znaleźć sobie kogoś ?? bo nie szukam na sile ... a nie będę wstępować w związek tylko przez to ...ze biologiczny zegar tyka ...czy tez dlatego , ze żyje sama .... to by była czysta głupota ...liczą się jeszcze uczucia w moim życiu i jeżeli tobie fotka moja nie odpowiada .... to nie wchodź i nie patrz, już mówiłam... ze nie wstawiłam tej fotki po to żeby kusić mężczyzn ...ale do ciebie nie trafiają takie słowa i tłumaczyłam ....ze nie pokazuje cyce...k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze to wstaw inną fotkę,pewnie nie masz takiej gdzie cycków nie pokazujesz.A w głowę zawsze się pukam jak widzę ładną i miłą laskę bo wiem że to wilk przebrany za babcię.Nie ma uczciwych i dobrych lasek,są tylko takie które umieją dobrze zagrać swoją rolę i otumanić faceta.Na szczęście za inteligentny na to jestem żeby na mnie to działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tez inne fotki ...i co mam robić teatrzyk zmiany fotki tylko dlatego, ze ty przyczepiłeś się do mojego wycięcia w bluzce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze" nie musisz,to tylko bardziej przekonuje mnie w twierdzeniu że nie masz fotki gdzie nie pokazujesz swoich cycochów.Ale to nawet fajnie,najlepiej wstaw fotkę w bikini,zawsze to większe szanse że wychaczysz jakiegoś dzianego naiwniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakieś życzenia?? może bez makijażu takie tez posiadam idź ty się leczyć Rybak, bo na starość będzie już za późno... gówno możesz wiedzieć jakie ja fotki posiadam , ale do obrazy osoby jesteś pierwszy .... a już napisałam , ze jeżeli tobie przeszkadza moja fotka , to nie patrz i dla twojej wiadomości ...mężczyźni mogą sobie swoja kasę w dupę wsadzić... na takich mężczyzn którzy zdobywają dziewczynę poprzez kasę mam wyrobione zdanie... tak wiec nie porównuj mnie do tego twojego chorego wyobrażenia o kobietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-Pokaż mi gdzie kogokolwiek obraziłem?A co do kasy to już ci uwierzę,albo jednak ci nie uwierzę boi nie piję.A po za tym temat o tym ze lubisz nadzianych facetów działa na ciebie jak płachta na byka.Ale wierzę ci że nie szukasz bogacza,wystarczy że co miesiąc będzie ci dawał 5 tys zł i to ci pewnie na początek wystarczy do pokochania tego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rybak ...MASZ MAŁEGO I TAKI Z CIEBIE WYBRAK.............A NIE ZE ŻADNEJ NIE CHCIAŁES...BURAKU JEDEN TY........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENI_35-Rozumiem że ty przed zapoznaniem faceta najpierw sprawdzasz jego wielkość. Martin25-A kto powiedział że ma brzydkie?Tylko "dobrze" nie chce sie pochwalić tym że ubi je pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej wstaw fotkę w bikini,zawsze to większe szanse że wychaczysz jakiegoś dzianego naiwniaka. to we mnie uderzyło , bo nie znasz mnie a piszesz takie głupoty.... jak dla mnie jesteś chory ...istnieją w życiu większe wartości niż kasa ...ale pewnie dla ciebie jest , to nie do zrozumienia ...bo tylko człowiek normalny umie takie rzeczy pojąć...choremu już trudniej przychodzi zdrowe myślenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobrze"- Dla kobiet najwazniejsze w życiu nie jest kasa ale mieszkanie,remonty,auto,cuchy,wczasy,remonty-a żeby to mieć to potrzebna jest kasa i to dużo kasy.A te inne wartości to jest człowiek który tą kasę przynosi.Dla kobiety facet który by jej kasy nie przynosił jest kompletnie bezwartościowy.Znasz taką rodzinę gdzie facet zajmuje się domem i dziećmi a kobieta chodzi do pracy?Ja niestety nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam taka rodzinę gdzie mąż nie może znaleźć pracy i kobieta pracuje .... on zajmuje się domem i dzieckiem w czasie gdy jej nie ma w domu .... w życiu różnie jest, jeżeli ludzie się kochają , to pomagają sobie... a to co ty wypisujesz ....sprowadza się tylko do rzeczy materialnych .... znaczyłoby , ze kobieta powinna leżeć i pachnieć na łóżku , a mąż zapierdaczac jak wół na rodzinę... lub gdy mąż straci prace , to powinnam go wyrzucić, bo do niczego sie nie przyda.... śmieszny jesteś:-D w takich przypadkach pomaga się mężowi , a nie siada na łeb i gnębi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze-poczytaj wypowiedź jedenej baby co pisze wyżej,ona pisze wyraźnie że zostawiła faceta bo miała mieszkanie i dobra pracę a on mało zarabiał i niczego nie posiadał.Gdyby facet powiedział że będzie się zajmował domem to żadna baba by się na to nie zgodziła i dobrze o tym wiesz.Żadna baba by się mnie związała z bezrobotnym albo z takim co mało zarabia,nie chyba że jakiś margines społeczny.Gdyby było inaczej to nie widzała byś takiego obrazu że facet stanie na głowie tylko po to zeby mieć dobrze płatną robotę,czasem musi w niej charować po 12 godzin,czasem jeszcze dłużej,a wszystko po to żeby baba mu nie zrzędziła jak przyniesie w zębach wypłatę.Ale pewnie zaprzeczysz.Jak mi nie wierzysz to na sympatii załóż sobie konto jako facet,wklej jakies zdjęcie przystojniaka a następnie napisz że obecnie jesteś bezrobotna,zagadaj do ładnych lasek,ciekawe ile ci odpisze a ile z tych co odpiszą umówi się z tobą na randkę.Myślę że żadna się nie umówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybak ale ja wierze w takie rzeczy .... widziałam w życiu różne zdarzenia ... dobra ja muszę uciekać ...mam swoje obowiązki...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze są ludzie co wierzą w Boga czy inne jeszcze dziwactwa,wierzyć możesz we wszystko,większość facetów tez wierzy że kobiety ich kochają nie za wypłatę ale za to kim są.Im takie wierzenie pomaga,ale wiadomo że jest inaczej.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gadasz brednie
Rybak nie tylko kobiety chca wygodnego zycia, mezczyzni tez chca znam takich mezczyzni maja bardzo drogie zabawki jak wypasione samochody i sprzet w domu i trzeba na to we dwoje pracowac!!! bo musi byc rownowaga sil i rownowaga materialna i jezeli tak jest nikt nigdy nikogo nie wykorzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×