Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mst

Galerianki-prawda czy falsz?

Polecane posty

Gość bystra suka
"każdy ci powie że załuje i jego zycie jest gówno warte" jest gówno warte ale wina za to że w związku się nie ukłąda nie lezy tylko i wyłącznie po stronie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
może napiszesz elaborat o fenomenie żony - prostytutki :) bo jaka inna kurwa sprząta, pierze, gotuje, prasuje, wynosi śmieci, wychowuje :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suko ale baby zawsz nie biora żadnej winy na siebie tylko zawsze tą winę zwalaja na faceta.Jakoś facet jak jest sam to jest szcześliwy a wy samotne jakoś szczęśliwe nie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
wierzę że coraz więcej na świecie wyrafinowanych kobiet ale nie generalizuj bo jak mi kiedyś facet kupił bluzkę (na co się uparł dosłownie) to byłam lekko wcięta i wcale nie czułam się z tym dobrze bo było mi głupio ale ja to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
bang bang... pięknie to ująłeś/ujęłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
"Nie zabija się kury co znosi złote jajka" :) a mówiłeś że żadnej kurwie nie płacisz ;) naiwnie myślałam, że w życiu jasno trzymasz się zasad które sam wytyczasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po za tym kurwa zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków a żona już nie.Nie daje dupy jak chce jej sponsor(mąż) i nie daje mu tak jak on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
" sprute dupsko-Ale też żadna inna k**wa nie chce od ciebie całej wypłaty i ci nie zrzędzi" :) :) :) teraz to już umieram ze śmiechu :) :) wypłatą męża rządzi żona :) :) :) biedulek musi całą oddać :) :) :) przykro mi, nie znam ani jednego tak fantastycznego przypadku :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
"k**wa zawsze wywiązuje się ze swoich obowiązków a żona już nie.Nie daje d**y jak chce jej sponsor(mąż) i nie daje mu tak jak on chce" no to nic tylko brać za żonę kurwę :D Przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur.wiarz
A ja sie zgadzam z Rybakiem.Jestem mężem rasowej Kur.wy,Kiedyś jeszcze przed ślubem spytałem czy miała by chęć sprubować z dwoma naraz i tak od słowa do słowa powiedziała że tak a już po tygodniu od pierwszego razu sama chciała abym zaprosił znów tego kolege a potem w czasie dymania zaproponowała ruchańsko razem z jej byłym.Po ślubie wiedząc że może zaczeła dawać dupy naszym kolejnym kumplom a puźniej też obcym facetom aż zapytała czy miał bym coś przeciw gdyby została prostytutką,nie miałem odpowiadając że warto połączyć przyjemne z pożytecznym.Jedno jest pewne wystarczy impuls a każda z roskoszą sie Kur.wi.Dodam że moja matka też dawała dupy na boku tylko że ojciec nie rozumiał kobiecej natury i sie rozwiudł.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
kurwiarz.... masz to co chciałeś. Jaki normalny facet któremu zależy na kobiecie godzi się na coś takiego? Jak się kogoś kocha to nie ma się ochoty z nikim dzielić ukochaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
Rybak z bagien skoro cię laska nie rzuciła to powiedz na jakiej podstawie wyrobiłeś swoje podejście ? bo chyba nie na podstawie obserwacji, skoro ciągle jesteś samotny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
ok w takim razie zdrowia życzę tobie i twoim dziwkom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suka ale to co powiedzałas to jest faszyzm,kobieca natura to jest dawanie komus za coś.Gdyby twój facet był bezrobotny to nawet byś na niego nie spojrzała,zresztą żadna by na takiego nie spojrzała bo wtedy się odzywa natura kurwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bang-bang-A żeby mówić o II wojnie światowej to trzeba ją przeżyć?Po prostu żyję na tym swiecie i widze co się dzieje.przykładowo mój kolega zawsze pracował na jeden etat,nigdy nie brał nadgodzin,od czasu kiedy się ożenił musi pracowac na dwa etaty po to żeby jego małżenstwo było zgodne,inni moi koledzy też pracują minimum po 14 godzin dzienie 6 dni w tygodniu,tylko dlatego że się ożenili z drogimi kurwami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
nie bo zasadniczo "dawanie" służy w 1szej kolejności prokreacji ale ponieważ jest przyjemne robi się to dla przyjemności to że kobiety robią użytek finansowy ze swoich cip to niestety taka choroba cywilizacyjna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
no i co tu się dziwić że małżeństwa się rozpadają ... jak faceta nie ma cały czas w domu to budowanie więzi nie ma racji bytu chcąc nie chcąc ludzie oddalają się od siebie i po pewnym czasie jedyny temat to pieniądze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmija132
wiesz nie wiem czy to ważne ale jestem mężatkom jakieś 7 lat i nie zgadzam się z tobą mój mężczyzna ma seks kiedy chce i jak chce , chodzi na męska wódę a na drugi dzień podam mu zimne piwko ,ja pracuję więc nie potrzebuję jego kasy ani głupich prezentów wole aby sam pozrywał jakieś chabazie na łące niż wydawał pieniądze w kwiaciarni jak każdy dupek szedł na łatwiznę więc wybacz lecz nie każda jest kur.. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bystra suka
o wojnie zawsze można poczytać ale żadna książka nie zastąpi opowiadań ludzi którzy przeżyli wojnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona rybaka
skoro kobiety to dziwki to kim sa faceci ? idąc twoim tokiem myślenia zapierdalają w pracy tylko po to zeby sobie poruchać ! to sa dopiero debile bez ambicji. btw. musi byc z ciebie chujowy psycholog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
nie porównuj historii świata z historią twoich przekonań - zupełnie inne kwestie Pracuję 6 dni w tygodniu, spotykałam się z facetem który zarabiał 1/4 tego co ja i powodem rozstania na pewno nie były pieniądze moja siostra jest z facetem, który na skutek krachu na rynku stracił pracę na niespełna rok, jakoś nie przeszkadzało jej, że musi utrzymać rodzinę sama dla mnie te wszystkie wywody to durne pieprzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy głupie jesteście.Kiedyś robiłem proste testy na kafe,jedno pytanie dotyczyło bezrobotnego facetya a drugie bezrobotna kobietę.Wszystko to samo tylko różna płeć.Na temat faceta to podawałem się za kobiety mówiąc że poznałem super faceta który szuka pracy,odpowiedzi były jedno znaczne,czyli nie zawracaj soboie głowy nierobem bo taki przyszłości ci nie zapewni.natomiast jak podawałem się za faceta i mówiłem ze poznałem fajną laskę tylko że ona już dłuższy czas szuka pracy i nie wiem czy wiązac sie z taka koboietą.Odpowiedzi były w stylu że jestem materialista,że dupek ze mnie dlategi że nie chce wartościowej dziewczyny mimo ze bezrobotna i takie tam.czyż nie jest to dowód na to że jesteście zwykłymi kurwami?czyżby nie umiece się do tego przyznac same przed sobą?Czy może chcecie zagłuszyć swoje sumienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bang-bang
a jak idziesz szukać pracy, dostajesz ją i pracujesz na swoją wypłatę to też kurestwo? twoim tokiem myślenia - tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona rybaka
jak dla mnie jesteś jakiś rozgoryczony. A twoimi przemyśleniami nie warto sobie nawet dupy podetrzeć. albo nie wierzysz w miłości albo nigdy nie kochałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość to kochają kapitaliści ale tylko 14 lutego bo wtedy najlepiej się sprzedaje,kochają tez księża,restauratorzy,krawcy,wypożyczalnie aut bo na ślubach mogą zarobić,to jest własnie ta miłośc.gdyby nie popęd seksualny u faceta i prostytucja u kobiety to miłości by nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×