Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna111

On chyba się mnie boi

Polecane posty

Gość Susana ... S
tajemnica on - jaki jest powód takiego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
cześć to my do siebie mówimy. Ale on ma wtedy taka grobową minę, ze już na dzień dobry powinna mi przejsć ochota na jakiekolwiek pogawędki z nim. Własnie przez to jego nastawienie nie wiem czy on ma ochotę nawiazać jakaś bliższą znajomość, czy nie. Co tak na prawdę chodzi mu głowie, trudno powiedzieć. Ale mimo wszystko intryguje mnie to jego zachowanie, no i chciała tez żebyście obiektywnie je ocenili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie. Ona wystopuje, zeby on nie czuł się zagrozony. A za jakiś czas on sam zdecyduje sie na jakiś krok i wtedy dopiero cos sie zacznie. Jesli ona teraz zacznie polowac na niego, a on będzie uciekał, dopiero wtedy moze ich cos ominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
Przepraszam za te powtórki. no właśnie nie chcciałbym stracić szansy i żeby mnie cos ominęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
aby czegos nie stracic..to sie usmiechnij i zagadaj do niego. chociaz..facet jak ucieka to znak ze nie chce zwiazku..bo facet to łowca. uciekanie to domena kobiet. chce aby facet pokazal intencje, ze to ja chce a nie inną itp..wiele by pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susana ... S - niesmialosc :( koralowa - nie chodziło mi że musi się spieszyć, tylko że on pierwszy nie zrobi kroku nigdy, a wręcz będzie unikał autorki tematu :) a opieszałośc z kolei może się skończyć tym że kolega zwolni się z pracy albo zostanie złowiony przez kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
To normalne w takim typie faceta. Gość za Tobą szaleja, ale sam siebie skreślił z kolejki po szczęście. Uważa, że nie zasługuje na Ciebie. Więc nigdy sam Ci tego nie powie wprost. Jedyny ratunek dla niego to przedwczesna śmierć, albo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
Jest jeszcze taka opcja, że moze on juz kogoś ma i dlatego tak mnie traktuje. Ale czy w takim wypadku nie traktowałby m,nie po prostu obojętnie, jak innych? A jego zachowanie obojetne na pewno nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana ... S
dokładnie tak jak piszesz... chociaż może ma kogoś a ty mu sie podbasz i sie przed tym broni, unikajac ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
Nie ma nikogo. Znam ten typ z autopsji. Na 99% jest tak jak opisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
byłby obojetny..a on przejawia emocje..ucieka..a zatem podobasz mu sie ale mi to do faceta nie pasuje..do kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
Przestańcie pieprzyć, że to do faceta nie pasuje ! Niektóre typy wrażliwych facetów tak mają !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
To Ty Felek też masz takie kłopoty z nieśmiałoscią? Napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
wrazliwych? wrazliwy facet kupuje kwiaty pisze wiersz.. a nie ucieka:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
Wrażliwy, inteligentny, mający swoje własne zasady, swój "mikroświat". Skąd wiesz, że nie pisze wierszy ? Może ich nikomu nie pokazuje bo jest bardzo skromny. Tak, to również moje cechy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
A on właśnie w stosunku do mnie jest taki. Kiedy widzę jak rozmawia z innymi, to aż mnie skręca. Bo wydaje sie bardzo interesujacym facetem, inteligentnym i na pewno byłoby o czym z nim gadac. Dlaczego tak musi być....beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
wiersze jakoś mi do niego nie pasuj\ą,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
ale ci inni są obcy..i pewnie pierwsi mówia do niego czesc..a ze sie znają jest mu łatwiej z nimi rozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe felek dobrze pisze :) razniej ze ktos tez ma podobna 'przypadłość' :) autorko- szukaj okazji i kombinuj, bo czekając nic nie zdziałasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ognista szatynka
autorko, z innymi gada swobodnie, smieje sie i ogolnie duzo mowi? a z toba to ledwo 2 zdania jest w stanie wydusic, zastanawia sie pol minuty przed kazdym? i jakby stracil umiejetnosc logicznego myslenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana ... S
czyli w stosunku do innych nie jest niesmiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felek Kartofelek
Raźniej ? Wolałbym tej 'przypadłości" nie mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorem juz
obcy..czyli zna ich sa znajomymi..ale nie darzy ich uczuciem..jak autorke..wiec nie ucieka przed nimi:) logiczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna111
pisałam już wyżej, ze ja też przecież wcale go dobrze nie znam. Mówimy sobie cześć na korytarzu, czy gdzie tam sie widzimy. On wtedy ucieka wzrokiem. A innych mimo, ze zna bardziej czy mniej, to traktuje normalnie. Tajemnica on, ok dam mu jeszcze szansę, może coś zakombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, nie rób nic. On jest w tej chwili zamknięty na Ciebie, cokowliek zrobisz, odrzuci to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susana ... S
Felek a ty jestes niesmiały do wszystkich czy tylko dziewczyn, które sie tobie podobaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×