Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka jedna111

On chyba się mnie boi

Polecane posty

Yokoona Przecież to proste ,jak dziewczyna baaardzo się podoba to tym bardziej onieśmiela .Można być elokwentnym ,śmiałym ,wygadanym ale przy takiej dziewczynie tracić tzw.rezon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam problem bo przedstawiłam się pewnemu chłopakowi w którym się kocham a on patrzył się na mnie i nie zdejmowal ze mnie wzroku przez 20 sekund a potem powiedział cześć po czym uciekł. Byłam ubrana ładnie i dość odważnie. Czego on się przestraszył?? A czy się nie wyglupilam przed nim odzywajac się do niego?? odpowiedzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który ma 30 lat jest przystojny i się podoba, to już dawno powinien kogoś mieć, a jak nie ma to znaczy że jest walnięty na dekiel, sam nie wie czego, chce albo szuka ideału i jak najdalej od takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo podobną sytuację. Podobno ten mój śmieje się pod nosem nawet jak mnie usłyszy. Gdy mnie widzi wygląda jak zshipnotyzowany i ma olbrzymie oczy. Ale nie potrafi wydusic z siebie slowa gdy jesteśmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli wcześniej ta sama kobieta go splawila to jezeli Jej zależy to duma na bok i przejąć inicjatywę... a jezwli korona moze spasc lub nie wypada... to tej korony facet mimo ze go stać to nigdy nie kupi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale on nawet nie probowal sie do mnie odzywać. To nic nie da ze on sie ciagle gapi i usmiecha po katach. Pare razy ludzie z pracy zaczeli sie podsmiewac ze ciagle do mojego biura chodzi i pytali z jakiego powodu to on sie peszyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×