Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość coca-cola wisniowa

bycie drugą żoną

Polecane posty

Gość te coca cola
Podobasz mi się charakterna jesteś, musiałas dużo małzeństw rozwalić. Dobra kurffa z ciebie, naczelna. I ani sie obłowiłas ani miłości tam nie było. Porazka. I nawet nie masz alimentów bo on płaci pierwszej, a na twoje nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
wrócę później pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SimplusMAximusWieledający
Żadna frajda po tobie jechać te coca cola. Bo ani z ciebie rozwódka ani matka. Ani nawet kochanka. Myślę, żeś nawet pełnoletnia nie jest. Pewnie z rozbitej rodziny jesteś, a może nawet z domu dziecka. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Dobre, dobre. Twój wariant to??? Wszystkodająca. to szacun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że nie mam alimentów, bo nie dałam sobie bękartów porobić jak ty . . . . Czyje ty dzieci nazywasz bękartami i niby dlaczego ja żadnego w życiu tak bym nie nazwała bo dziecko to dziecko a że nie zawsze ma mądrego rodzica czy rodziców to chyba nie jego wina.Ale słuchajcie moje dziecko to polisa heh pokaże to młodemu nieźle się uśmieje chłopak bo z tej polisy wydaliśmy dziś całość na książki i teraz oboje czyli ja i syn sporo musimy dołożyć żeby zabezpiecznie przetrwało do końca miesiąca.I na pewno przed ołtarzem ułożyłam sobie cały życiorys wiedziałam że były już mąż jest zwykłym łajdakiem biorącym na lewo i prawo wszystko co się rusza i na drzewo nie spierdala.Mój syn ma już 18lat a pieniążki od tatusia należą mu się jak psu buda będzie się uczył tak dlugo jak da radę i będzie sobie kasę dorabiał czasem nawet na moje konto tylko po to żeby nie miał za dużo na siebie,a nauczył się tego od tatusia który całe życie w sądzie klamał że zarabia najniższą krajową.Hehe i nie zadowalamy się chlebkiem ze smalcem stać nas na więcej nawet dużo więcej szanowna pani mamy mieszkanie,laptopa,komputer,samochód coś jeszcze ci wymienić żeby ci żółć poszła bo może na chlebek ze smalcem nie masz,Aha i uważaj na koleżanki bo solidarność kobieca objawia się też czasem lataniem za cudzym mężem cóż takie właśnie są niektóre baby a wtedy misio odfrunie i co marzenia o pełnym portfelu prysną zostanie plebs(tak nawiasem mówiąc często o wiele bardziej inteligentny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Myślę, że jej święty z odzysku mąż puścił ją kantem nawet dziecko jej nie zostało i teraz nawet nie ma się do kogo poskarżć biedna to szczeka teraz. Należało się. Hiena małżeńska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Masakra, tej tu tylko brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezly ubaw
jak sie to czyta. Same zdesperowane, nienormalne, porzucone wariatki... a te coca cola to chyba jest przed okresem! ale ubaw!!!! KRETYNKI myslicie, ze jak bylyscie pierwsze to jestescie lepsze? Chyba pierwsze lepsze!!!! Faktem jest, ze wasi ex mezowie byli idiotami.... ALE DLATEGO ze sie kiedys z wami ozenili ha ha ha ha ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może i byli
ale dorośli ludzie już raczej nie zmądrzeją dlatego na drugie żony wybrali sobie takie panie jak tu piszące:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezly ubaw
o to sie mylisz.... bo jest naukowo udowodnione, ze ludzie z wiekiem madrzeja, nabieraja doswiadczenia i ucza sie na swoich bledach. a kazdy kto drugi raz zalozyl rodzine , chce zeby tym razem wyszlo lepiej i bardziej sie stara a takze lepiej rozwaza wybor nowej kobiety, zeby przypadkiem nie miec powtorki z rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staraja sie staraja bo ich na kolejne alimenty moze nie stac albo juz nie maja co w te rozepchane wkladac,moze tez trafiaja na desperatki ktorym wszystko jedno co robia jak oczy nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tego ze z wiekiem
mądrzeja, nie do konca jest prawda. Gdyby mądrzeli, to by nie rzucali swoich zon dla byle dziwek. Wiec raczej głupieją z wiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Gówniana, skarbie to ty się rzucasz na kafę w sobotnią noc, twoje kochanie zasnęło a ty odreaguj sobie. Oj przykre panienka+rozwodnik. Nie wyszło?? Ha Ha. Gdzie ten twój udany lepszy związek. Rozumiem na kafe. Kiedyś myślałam, że jesteście kurffami ale wy jesteście zdesperowanymi żałosnymi kurffami. Staraj się staraj zdziro, jak to jest bać się codziennie? Może wróci do żony?? A może ma już nową kochankę?? Przesrane takie życie. Już lepiej ci było zostać starą panną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
sorry dziewczyny, macie racje, jestem dnem i teraz to sobie uswiadomilam, dzieki wam. Moj maz mnie zostawil dla innej bo bylam podla i wredna. teraz tego zaluje dlatego odgrywam sie na was. przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Widzę, że to ty tu siedziałaś cały dzień, a pogoda taaaka piękna była. I ty czekałaś aż coś odpiszę aż z tej tęsknoty za mną sama sobie odpisałaś ha ha ha. Twój piękniś z odzysku pojechał dzieci odwiedzić, spędził tam cały dzień, obadek też pewnie z byłą zjadł (lepiej mu smakowało) a co tobie zostało? Forum jakiś czacik gorący zapewne kamerki te sprawy aaa i oczekiwanie na mnie......przykre. Z ciebie taka panna jak z Dody piosenkarka:). Jesteś starsza kur.wa niż ten twój kawaler. Nie wrócił jescze? Wyciągnij grzecznie swojego gumowego Johna spod poduszki i pogmeraj w swoim leju po bombie potem zmień baterię i powtórz i nie bój się aż tak bardzo też w końcu będziesz rozwódką to nie uniknione w twoim przypadku. Od tego się nie umiera i nie boli aż tak bardzo. Potem rozejżyj się za nowym małżeństwem. Tylko tym razem nie zapomnij zabić żony i dzieci przecież nie popełnisz tego samego błędu dwa razy. I czekaj tu na mnie. Wrócę póżniej. Siedż i wyglądaj mnie, marne, żałosne życie twoje. Sama w domu. Opuszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Albo wiesz co? Nie czekaj. Ja mam z kim rozmawiać. Spędzać czas. Byłam poprostu ciekawa. I teraz wiem, że wasze życie to nie życie. Jestem szczęśliwa, spokojna, spełniona jak nigdy. Nie boję się przyszłości. Mam bliskie kochane osoby przy sobie. Nikomu nic nie zabrałam nie zraniłam nikogo. Życie jest piękne. Wy jesteście, byłyście i zdechniecie jak ku.rwy. Dziubki moja droga. Nie przejmuj się znajdziesz sobie kogoś.... kiedyś. Chociaż wcale ci tego nie życzę tak naprawdę ha ha ha. To cześć wiśniówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rozwódka32
te coca cola Ty to masz chyba niezłe rozdwojenie jaźni. Przeczytałam cały topik i zieje od Ciebie tylko jadem i chyba trochę dużym ego bo wiśniowa kilka stron temu napisała, że opuszcza topik. Za cholerę nie wiem skąd w Tobie ten cały jad, musiałaś bardzo kochać i chcieć ratować swoje małżeństwo, które się rozpadło. Jednak to w żadnym wypadku nie daje Ci usprawiedliwienia. Też jestem rozwódką i mój ex związał się z kimś na krótko przed ostatnią rozprawą rozwodową. Jednak nie pluje innym jadem w oczy i nie uważam, że tamta kobieta rozbiła moje małżeństwo bo małżeństwa już nie było i nie było co ratować, była tylko kwestia formalna. W życiu by mi do głowy nie przyszło żeby wyzywać tamtą kobietę jak te coca cola robi to w stosunku do autorki. Chyba kwestia klasy i wychowania. I jakoś potrafiliśmy rozejść się z klasą, bez pyskówek, wyrywania sobie prezentu ślubnego od cioci Anieli i bitew o dywan. Obecnie jestem w związku i nie myślę o moim ex. Owszem, są sytuacje kiedy ex się przypomina ale li i tyle. Nie rozmyślam, nie porównuję bo tamten etap mam już zamknięty a teraz jestem szczęśliwa z nowym mężczyzną. Dlatego nie mam pojęcia dlaczego plujecie tutaj jadem na autorkę i resztę dziewczyn. Każdy ma prawo do szczęścia a Wam nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Bądz błogosławiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty niby rozwódko
skoro tak lekko ci przyszło rozejście z mężem, to znaczy ze nigdy go nie kochałaś. Łatwe rozejście? Nie ma czegoś takiego, jesli decyduje o tym tylko jedna strona, w dodatki pod naciskiem byle kureffffki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rozwódka32
Znasz mnie żeby mnie obrażać? Nie. Nigdzie nie napisałam, że było łatwo bo rozstania z, bądź co bądź, osobami, do których żywiło się wiele uczuć są trudne. Aczkolwiek można to zrobić z klasą, bez histerii i późniejszym obrabianiu exa do wszystkich możliwych osób oraz mówieniu z jaką to ulicznicą na pewno się związał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te coca cola
Taaaa ze "specjalną" klasą. Pozdrowiona też bądz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódko, albo jestes tak
naiwna, albo tak wyrachowana. Uwazasz ze mozna sie rozstac w zgodzie po zdradzie? No, dla zdradzającej strony to chyba łatwo. U was to ty zdradzalaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twoj eks mial kochanki na boku czy rozeszliscie sie zzupelnie innych powodow. Uwazasz ze osoba ktora znala mnie mojego syna i pomimo to poszla do lozka z moim wtedy mezem zasluguje moze na zrozumienie. Ja to okupilam strata drugiego dziecka i mam im za to z uklonami dziekowac. Żonaty to żonaty porzadne kobiety z pewnymi zasadami takiego nie tkna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rozwódka32
ha ha, dobre. U nas rozwód był z zupełnie innych powodów i akurat nikt nikogo nie zdradzał. Dla mnie rozwód fatyczny nastąpił kiedy oboje się na niego zgodziliśmy a kwestie sądowe to były tylko formalności. Także w momencie kiedy związał się z inną kobietą przed orzeczeniem rozwodu nie uważam, że mnie zdradził bo on już wtedy nie był mój a łączył nas tylko papierek. Nie wiem dlaczego w Polsce rozwód kojarzy się z wielką burdą i naskakiwaniem na siebie. Nie wiem też czemu jest to na zasadzie jak kobieta zdradza - szmata i dziwka, jak mężczyzna zdradza - kobieta jest szmatą, która nie potrafiła go utrzymać a jak są jakieś inne powody to się nigdy nie kochali a i tak na pewno zdradzali tylko nie mówią :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też rozwódka32
A.L nie mogę oceniać Twojego małżeństwa i rozwodu ale wiem jedno: wina zawsze jest gdzieś po środku choć może być przesunięta lekko w jedną lub w drugą stronę. Ty piszesz, że to ex zdradził i straciłaś dziecko. Jest to bardzo przykre bo to przeogromna strata dla matki, ale także i dla ojca dziecka. Jednak moim zdaniem nawet tak ogromna strata nie uprawnia Cię do krytykowania innych. Tutaj autorka pisze, że związała się z kimś na chwilę przed jego trwającym 3 lata rozwodem, do którego chciały doprowadzić dwie strony. I ja nie widzę tu pola do krytykowania bo skoro od 3 lat ludzie ciągają się po sądach wyrywając każdy grosz i chcąc doprowadzić do wydania papierka 'rozwiedziono' to taki związek nie istnieje już od dawna a istnieją jedynie formalności. Także zupełnie nie rozumiem czemu piszecie tutaj, że autorka cokolwiek rozbiła. Tak samo u Ciebie A.L związku nie rozbiła tylko koleżanka czy tylko mąż bo odbyło się to za ich zgodą a i niestety w sobie samej też trzeba zobaczyć okruszek winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tez rozwodka 32
calkowicie sie z toba zgadzam. ale, zeby to wszystko zrozumiec trzeba byc kims kto potrafi rowniez do siebie podejsc krytacznie a to niestety zaleta tylko osob myslacych i inteligentnych. Nie wypowiadalam sie jeszcze na temat tu poruszony, chcialam najpierw zobaczyc co maja inne kobiety do powiedzenia ale przerazilam sie czytajac wypowiedzi takich pan jak np. te coca cola. Niestety swiadczy to o tym jak daleko w rozwoju pozostaly niektore osoby w tym kraju. Czytajac wypowiedzi kobiet w innych krajach na ten sam temat widzi sie, ze to jest naprawde inny wymiar. Nienawisc i chec zemsty to niestety domena wielu polakow, ale czy nie widzicie, ze to was odcina od swiata i od normalnego, zdrowego zycia? Czasami trzeba zostawic za soba to co bylo i zyc dalej, starac sie byc szczesliwym na tyle ile to mozliwe. Coca cola wisniowa zadala pytanie bo jest kobieta wrazliwa i myslaca i chciala dowiedziec sie czegos od kobiet, ktore sa w jej sytuacji a nie od nieszczesliwej porzuconej, przepelnionej gorycza i nienawiscia kobiety,ktora na tym topiku nie ma nic do szukania bo jest zbyt prymitywna, zeby zrozumiec co miala na mysli wisniowa. Wymysl swoj temat np." Nienawidze drugich zon" albo "Jestem nieszczesliwa porzucona" albo "Cierpie na brak szarych komorek i jedyne slowa jakie znam to ku**a i dzi**a-pomozcie mi!!" tam napewno odezwa sie takie na twoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety opamietajcie sie
zyjemy w XXI wieku i rozwody na calym swiecie staly sie czyms zupelnie naturalnym. Lepiej jest sie rozwiesc i zaczac zycie od nowa niz tkwic w nieszczesliwym zwiazku i wyniszczac sie nawzajem. Na zachodzie co drugie malzenstwo sie rozpada, ludzie zaczynaja od nowa i zyja ze swoimi ex w zgodzie, bo nie sa obciazeni skaza zacofania i pozostalosciami po sredniowieczu. Bo nikt im nie wbijal do glowy, ze te drugie sa Piiiiii i piiiiiii tak jak zrobili to w przypadku niektorych z was i nie robcie tej samej krzywdy waszym corkom , bo one moze kiedys poznaja rozwodnika i co im wtedy powiecie? Ze sa zle? Chociaz nie bedzie to prawda? Swiat sie rozwija nie zostawajcie z tylu , dajcie sobie szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozwodka 32
to mialo byc " krytycznie" a nie "krytacznie" sorry ale sie poprawie bo zaraz niektore mnie zlinczuja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do te coca cola
masz jakies problemy z komunikacja z innymi ludzmi? Bili cie rowiesnicy w szkole bo bylas jakas brzydka moze? Jak ze swoim mezem rozmawialas tak jak z kobietami tutaj to nic dziwnego, ze cie zostawil. Chwala mu za to!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO COCA COLA WISNIOWA
jesli jeszcze to czytasz, a mam nadzieje, ze tak to czytaj uwaznie! On nie ma zadnych wspomnien bo ma ciebie i ciebie kocha, jego rodzina bedzie szczesliwa jak bedzie widziala, ze i on jest szczesliwy, takie kobiety jak na tym topiku sa juz gatunkiem powaznie zagrozonym a wiec nimi sie w ogole nie przejmuj, 10 lat to zadna roznica wieku, moj dziadek byl 15 lat starszy od babci i zyli dlugo i szczesliwie, jezeli sie kochacie to nic wam nie stoi na przeszkodzie. Zycze wam duzo szczescia. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×