Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość metaluffa

Uderzył mnie obcy facet!!!

Polecane posty

Gość metaluffa

dziś zdarzyło misie coś takiego: wracałam ze szkoły, zobaczyłam że mój kolega jedzie na rowerze w przeciwną strone co ja, kiedy przejeżdżał koło mnie, dla żartu go popchnełam, że się przewrócił aż, i jak już się przewrócił to zauwazyłam że przewrócił się na jakiegoś obcego faceta co tam stał ale go nie zauważyłam bo dla niepoznaki przed popchnięciem kolegi patrzyłam w przeciwna stronę. :-o No i chciałam tego faceta przeprosić, zwłaszcza, że on chyba zranił się w kolano i podarł sobie tam spodnie no to jak do niego podeszłam to on nie czekajac na przeprosiny uderzył mnie w oko i zaczął krzyczeć rózne przekleństwa :-o Przeciez to było niechcący, dlaczego on mnie uderzył?! damski bokser. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furta
następnym razem patrz gdzie kogo popychasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolege popchnęłaś tez niechcący? :O Nie wiem jak dla żartu można popchnąć kogoś tak, żeby sie wywrócił na rowerze i jeszcze ucierpiał na tym on i jakiś obcy facet. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stltz
fajna z ciebie koleżanka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koczkodan tylko płci pieknej
Nie powiem zeby to był mądry pomysł z popchnięciem kolegi, ale zachowanie tego przechodnia daje duzo do myślenia...jak mozna kobiete uderzyc w twarz... trzeba nieraz pomyslec 2 razy zanim sie cos zrobi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmieładow
ile masz lat? i ile mniej wiecej lat mial ten facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
ale to był akurat taki kolega wobec którego mogę robić takie żarty :P 16 lat, ale nie wyglądam dziecinnie. a facet ok 35-40 jak miałam zadzwonić na policje jak ja to sprowokowałam jakby nie patrzeć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze zrobił
nastepnym razem 3 razy sie zastanowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciak. nalezalo ci sie. jakby sobie chlopak cos zrobil to wtedy bys ryczala ze masz wyrzuty sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki dzieciakkkkkk
ubierze sie jak metaluffffaaa i mysli ze jest dorosła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metaluffa
kiedyś w parku dla jaj rzuciłam kamieniem i trafiłam jakąś babcię w głowę i jakiś facet to widział. ale tylko mnie kopnał z całej siły w tyłek widzę że faceci schodzą na psy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarneciarz
należało ci się suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym wpierdolił i tobie i te
mu koledze. Bachory nauczone są że wszystko im wolno. Zajebałbym was!!! i koniec żywota :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×