Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zia86, która to Ty na zdjęciu?

Ktora to Ty, Zia86??

Polecane posty

Gość hghjg
ta w czerwonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta ruda na środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zdjęcie jej narzeczonego
Zia, podałaś dane narzeczonego, Mikołaj Szczotka, kraków. Można obejrzeć na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krychaaaa
Piękna historia... Zia86 sie nachlała, chłopak ją zaniósł do łóżka, a ona kazała mu zostać :-o Normalnie na film sie nadaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczota86
bardziej by do niej pasowało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale się nie dziwię
że narzeczony woli być Stadler i odziedziczyć spadek... wybaczcie, ale ona musi go naprawdę kochać skoro on jest brzydki i do tego gołodupiec a ona i jej dziana rodzinka wszystko finansują, także odczepcie się od nich, jak koleś chce być utrzymankiem dzianej i pustej pannicy to niech będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki spadek? Kto wam naopowiadał takich rzeczy, że ja jestem z jakiejś super zamożnej rodziny i w dodatku, że moi rodzice za wszystko płacą. Jak już się prowadzi dziennikarstwo "śledcze" to może chociaż ze sprawdzonymi informacjami. ;) A poza tym to można to było wszystko w jednym temacie dać a nie forum zaśmiecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zia86- jej sesja
Zia86 -->odezwała się ta która nie zaśmieca!! Dziewczyno jesteś nienormalna, wszędzie swoje dupsko wtrąciłaś,zaśmieciłaś wszystkie fora ślubne. Zatkało?? śmieciaro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale poziom dyskusji... ;) Ja piszę na forach tematycznych do tego przeznaczonych o rzeczach związanych ze ślubem, od tego są fora ślubne. ;) A z tego co wiem to limitu for w których można się udzielać to nie ma. A ponieważ mnie przygotowania ślubne bardzo wciągają i cieszą a mam dużo czasu więc piszę na różnych forach. Nigdy się tego nie wypierałam więc nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martituska81
Hej Zia86.... kobietko wez w ogole nie sluchaj tej CHOLOTY.... normalnie nie moge tego czytac !!!! Jak nieziemsko ludzie potrafia byc zazdrosni !!!! Co za narod - zygac sie chce ! Pozdrawiam - keep going ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zii już dawno ktoś napisał
że razem ze swoim misiowatym misiem wygladają jak para bardzo brzydkich i rozpieszczonych dzieciaków, którzy kompleksy nadrabiają coraz droższymi zabawkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytuję Zia86 "A poza tym to można to było wszystko w jednym temacie dać a nie forum zaśmiecać." więc uważasz, że Ty nie zaśmiecasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak uważam, że nie zaśmiecam. :) To jest forum tematyczne o ślubie i ja się w tą tematykę zawsze swoimi tematami wpisuje. Natomiast 5 różnych tematów o forumce to jednak z główną tematyką forum mają mało wspólnego. To jest forum śluby i wesela a nie 100 pytań do Zia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaha dobre Zia86
I racje masz !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz powiem tylko
A NIE MÓWIŁAM!!!!!!!!! Najpierw była KOKTAILOWA i jak pisałam ze to samo spotka Zia to mnie wyśmiali a teraz co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyyy przeprasza, że wtrącę bo jestem chyba nie w temacie ale czy ja dobrze widzę ? Dziewczyna założyła stronę internetową na temat swojego ślubu ? No nie wierze. Już wiele było tematów na temat tego, że dzisiejszym Pannom Młodym trochę się w głowach przewraca ale żeby do tego stopnia.... Znowu przepraszam bardzo, tym razem za słownictwo ale kur**a prawie z krzesła spadłam !!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie wiem o co wam chodzi? Czy ja się gdzieś kryłam ze swoimi zdjęciami, wątkami itd? Co do strony internetowej nie jest to coś dziwnego, dużo PM teraz tak robi. :) Strona głównie służy do komunikacji z gośćmi, zwłaszcza przy naszym dwudniowym weselu gdzie jest dużo informacji technicznych do przekazania(noclegi, transport, miejsce ślubu, wesela, poprawin itd.) oraz mamy kilka próśb do gości. Poza tym przez taką stronę łatwo również wszelkie materiały multimedialne rozpowszechniać. :) Jeśli mi nie wierzycie wrzućcie w google ślubna strona internetowa, wyskoczy tego mnóstwo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a teraz jajco
tej koktajlowej? takie z was głąby ze zal dupke ściska czego czepiacie sie teraz tej laski? pustaki z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra dobra. Nie czaruj. Widać dziewczyno, ze robisz w okół siebie i Waszej uroczystości zamieszanie i rozgłos. I nie pisze tego z zazdrości tylko z zażenowania....a z reszta powiem szczerze, ze mi nawet słów brak na coś takiego. Przejaw niedowartościowania, nie jesteś gwiazda Hollywoodu i nigdy nie będziesz to chociaż z okazji ślubu masz sposobność do tego aby wszyscy o Tobie czytali, wszyscy wiedzieli itd. Kurwa, co sobotę na w całej Polsce, już nie wspomnę o całym świecie tysiące par bierze ślub,myślisz, że jesteś jedyna i niepowtarzalna ? Po prostu bez komentarza !!! Mam tylko nadzieje, że jutro za oknem nie zobaczę bilbordu na bloku informującego mnie o Twoim ślubie, albo nie wynajmiesz listonoszy z koszulkami Paula and Mikołaj, którzy będą roznosić zaproszenia tak żeby było łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko się radzę i piszę na tematycznych przeznaczonych do tego forach, żeby podzielić się i poradzić w sprawie naszych przygotowań. Zawsze powtarzam, że jestem normalną PM to wy mnie demonizujecie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
only.me.no.one.else Sensacji szukamy ? Jakbyś nie zauważyła dziewczyna już się sama sprzedała i rzuciła się lwom na pożarcie i sama zrobiła sensacje z czegoś z czego nie powinna. Jakby mój narzeczony wiedział, że z naszego ślubu robię takie halo i wyprawiam takie rzeczy w Internecie to ja nawet wole nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczony wie, sam się w organizacje bardzo angażuje. :) Ludzie mogą mieć różne pasje, moją jest organizowanie ślubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzisz ? Ja nawet nie wiedziałam o co chodzi ale dopiero teraz zrozumiałam,ciągle gdzieś na kafe mi sie obijało Zia86 i Zia 86 a Zia 86 to a Zia86 tamto. Pierwszy raz się spotykam żeby ktoś podawał tak dokładne dane ne temat swojego narzeczonego, całej ceremonii itd. Wszyscy tylko o Tobie gadają na tym forum a Ty dalej twierdzisz, ze się tylko radzisz ? Już tu ktoś napisał, ze to nie jedyne forum, które "zaśmieciłaś". Po nicku widzę, że jesteś starsza ode mnie studiujesz prawo wiec jesteś mada dziewczyną, tak sądzą a wyprawiasz takie rzeczy. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic pozostaje mi tylko Życzyć Wszystkiego Dobrego na Nowej Drodze Życia. I życzę Ci jeszcze abyś się nie wypaliła w tym co robisz bo w takim ogniu łatwo można spłonąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×