Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zia86, która to Ty na zdjęciu?

Ktora to Ty, Zia86??

Polecane posty

Gość wieśka z gdyni
Chyba, że ma się wadę wzroku +21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wady wzroku. :) Tak jak mówiłam, różni chłopcy różnym dziewczynom mogą się podobać i na odwrót. :) Nie ma jednego gustu do którego wszyscy się powinni dostosować. Ja lubię facetów rockowych, dużych z długimi włosami. Ktoś może lubić opalonych facetów z włosami na żelu, ktoś inny mole książkowe w koszule w kratę i z okularami, jeszcze ktoś wysokich szczupłych panów w garniturach itd. Jeśli tylko dziewczyna podoba się chłopakowi i chłopak dziewczynie, kochają się i jest między nimi chemia to wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosman z okrętu
jaasne Zia, jasne:) ja myślę, że to koleś ma kasę, a Ty bzykasz się na boku.... kurde ale ja bym się brzydził z kimś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już kilka razy pisałam, że ja jestem lepiej sytuowana niż narzeczony także pudło. ;) A czegoś takiego jak bycia z kimś i planowania ślubu i "bzykania się na boku" zupełnie nie rozumiem. Albo się jest z kimś na poważnie, kocha się go, ten ktoś ci się podoba, jesteście dla siebie jak dwie połówki jabłka i miłość i szczęście od was bije i planujecie ślub albo coś nie gra i wtedy się po prostu rozstajecie jak dorośli cywilizowani ludzie. Brania ślubu z powodu pieniędzy, chęci założenia białej sukni, czy też ciąży jeśli narzeczonych nie wypełnia wielka piękna miłość do siebie po prostu nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. Mnie się narzeczony podoba. Nie mogłabym być z kimś kto by mnie nie pociągał. To tak jak z gustem muzycznym czy filmowym, każdy lubi co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdf
powtorze: zazdrosc. zazdroszcza Ci wiesz czego? wlasnie tego nieprzystojnego faceta. bo na pewno wszytskie tu forumowiczki maja super przystojnych chlopcow, wlosy na zelu,krawat, albo krok ze spodni na wysokosci kolan itd. na pewno maja super ahh cacy przyszlych mezow. pytanie: czy Ty ze swoim brzydkim-nazwe go tak-bedziesz szczesliwsza niz one ze swoimi modelami? mozliwe. acz niekoniecznie. sama wyszlam ze brzydalka :) i zakochalam sie w nim po uszy choc zawsze podobali mi sie przystojni wysocy bruneci!! A wyszlam oczywiscie za przeciwienstwo moich marzen :) i wybralam szczescie!! pamietajcie dziewczyny,ze piekno zewnetrzne nie gwarantuje szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkowy sen pirata
zia86 podziwiam twoją cierpliwość. nie wiem, czemu ludzie tak na ciebie naskoczyli - może to rzeczywiście jakaś zazdrość? w każdym razie podoba mi się, że z takim spokojem odbijasz piłeczki. nie daj się dziewczyno, to Wasz dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matko boska jeszcze ciagniecie
ten temat ?:D Haha nie no... ale fakt, faktem, same się nakrecacie... Zreszta piszecie, ze Zia sie uzewnętrznia na forum i podaje dane, a za chwile sypiecie pytaniami "kto jej wesele finansuje" itp. i same probujecie wyciagnac z niej informacje, czyli jednak jakas ciekawosc was zżera. Nie rozumiem tylko tego kapiącego jadu... ale jak widac, b. latwo wzbudzic w ludziach podniete :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WodzirejO
zia to ta Paula i mikolaj tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfdshhgsldk
Być może Zia i jej narzeczony będą świetnymi prawnikami, przy których bohaterowie Grishama to cienkie Bolki. Ale gdybym weszła do kancelarii i zobaczyła rezydująca za biurkiem Ziaję, to czym prędzej uciekłabym. :p Bo dla mnie (być może się mylę) osoba tak płytka nie może być inteligentna. Już nie wspominając, że jej wiedza musi być bardzo powierzchowna, bo najważniejszą treścią jej zycia jest kolor lukru na babeczkach. I zaznaczam, ze niczego Zia nie zazdroszczę. Jasne, chciałabym mieć tyle kasy, ale ona ją i tak przeputa na pierdoły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do slubu coraz blizej hehehe
ciekawe jak to wszystko wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie te motylki
zesrają jej się na łeb :D taki będzie miała "motyw przewodni" hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh niedowartościowani ludzie
Zazdrościcie Jej , wielu rzeczy,odwagi urody, tego że studiuje prestiżowy kierunek, że ma odwage żyć po swojemu.Kipi z was jad, chcecie by zyła tak jak wy,po waszemu nieszczesliwie,typowo polskie,wstyd!Ja tez tego zazdroszcze ,bo nie miałabym odwagi tak ogłaszać wszędzie o sobie i swoich planach,nie studiuje i szanse na dobra prace tez nie wielkie ale...nie kipie nienawiścią, jadem ,,,daje prawo do własnego życia autorce a nawet podziwiam.Autorko wszystkiego naj naj na nowej drodze życia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa pirania
Zazdrościmy urody?! Martwe zęby, BMI anorektyczki, wystające kości, brzydkie rysy - faktycznie jest czego zazdrościć :/ http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3238beb094142bd1.htm Zazdrościmy, że studiuje prestiżowy kierunek - HAHAHA - dowcip jakich mało - KSW to jedna z najgorszych uczelni według różnych rankingów i według samych studentów - tam się płaci tylko za papierek. Zazdrościmy odwagi - co to za odwaga wydać pieniądze ze spadku po babci i szastać danymi osobowi w Internecie? Myślisz, że żyje po swojemu? - Ona jest niewolnicą metek, drogich i tandetnych zarazem rzeczy, wystarczy zamachać jej znaną metką, a będzie się za tym uganiać. To jest wolność? A najbardziej żałosne jest to, że przez rok chwaliła się poprawinami za kilkadziesiąt tysięcy po czym musiała je odwołać, bo zabrakło kasy na realizację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziafan
To chyba jednak nie przez kase jak kupuja dom w wawie. :/ http://forum.gazeta.pl/forum/w,106,122200290,122200290,Qbik_Woronicza_informacja.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idoiiooooooooooooooootki
ona nie jest pusta _ MA PASJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa pirania
Właśnie przez kasę - musiała wybrać albo wkład na mieszkanie w Warszawie albo poprawiny. Na oba, by jej nie starczyło. Dom po babci sprzedali po niższej cenie niż zakładali rok temu i fundusze na wystawne 2 dniowe wesele się znacznie zmniejszyły, dlatego w styczniu okazało się, że musi zrezygnować z poprawin, żeby starczyło pieniędzy ze spadku na mieszkanie. Ot cala tajemnica skąd Zia86 ma pieniądze i jak nimi dysponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziafan
No nie wiem, ile mogli oszczędzić na tych poprawinach 50 000? A takie mieszkanie to co najmniej 500 000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa pirania
A kto powiedział, ze oni mają całą kwotę? Przecież Zia kilkakrotnie pisała, że będą brać kredyt po ślubie na mieszkanie, a po drugie zostaje jeszcze jeden dom do sprzedania po jej babci, (dziadek zamieszkał z jej rodzicami) więc jest co sprzedawać żeby można było przeprowadzić się z miasteczka na Śląsku do wielkiej Warszawy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jest jej zdjecieee?
a jest gdzies jej zdjecie? bo nie widziałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem o co wam chodzi? zazdrościcie tej dziewczynie czy co!!!! Są szczęśliwi- to chyba dobrze, a to że chcą się dzielić tym szczęściem z innymi to co w tym złego- nie chcecie to nie słuchajcie/ nie oglądajcie. To jak się tu niektórzy zachowują to tylko świadczy o nich i ich "dorosłości"- żerują tutaj tylko po to, aby wprowadzić chaos, komuś zrobić na złość, zniszczyć zdeptać- bo w domach się nudzą. Pamiętajcie że nawet w sieci nie jesteście anonimowi. Zia86- nie przejmuj się i rób dalej swoje!!! Swoją drogą stronka bardzo fajna:) Życzę Wam jeszcze więcej szczęścia niż macie i dzielcie się nim dalej nie patrzcie na innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Josera np
a tak widziałam jej stronke slubna i sesje z narzeczonym. nie jest taka zła:) ma ładną figure, buzia tez niestraszna, a jej narzeczony okej- przynajmniej nie jest kolejnym zgolonym na łyso dresiarzem koksiarzem z abeesem. Ja tam lubie takich oryginałów:D dajcie juz jej spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowa pirania
Widziałaś zdjęcia robione pod okiem stylistek i przez profesjonalnego fotografa i przerobione w fotoszopie - na takich zdjęciach nawet maszkara może wyjść dobrze. Porównaj sobie fotkę z przymiarki sukni ślubnej - różnica kolosalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj tam aj tam olaboga
i goscie nie beda nocowac w Andelsie tylko jakims hotelu oddalonym od miejsca wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×