Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość katarynka marynka

kiedy (po ilu tyg.)wspolzylyscie po porodzie sn i cc i jak wam bylo

Polecane posty

Gość katarynka marynka

i jak wam bylo ? czulyscie jakis bol czy dyskomfort ? jesli zawsze podczas stosunku mialas orgazm czy po porodzie pojawial sie on rowniez ? :) Zapraszam i wypowiadajcie sie :) prosze napiszcie czy rodzilyscie sn czy cc :)

Gość sn po 6 tyg
było ok,ale się stresowałam strasznie ze zaboli i to mi zepsuło wszystko. nie bolało.

Gość sdfghyuji
po cięciu cesarskim na pierwsze współżycie zdecydowałam się po 3 tyg. Mąż był bardzo delikatny. Nie miałam stresa ponieważ pochwa nic nie ucierpiała ;) Seks był super - tak jak i przed ciązą !

Gość sdfghyuji
a po porodzie siłami natury odczekałam równe 6 tyg. Strasznie się bałam ale niepotrzebnie ! Było ok. Nic nie bolało, nic nie szczypało ale że byłam zestresowana to nie było tak przyjemnie jakbym chciała ;)

Gość prrrrrrrrrrrrrr
eeeeeeee po 2 tyg od cc to ja jeszcze ledwo chodzilam:( o seksie mowy nie bylo:( zrteszta do 7 tyg po cc jeszcze krwawilam zdecydowalam sie dopiero po 9 tyg kiedy skonczyl mi sie 1 po porodzie okres...bylo dobrze choc tak jakos niepewnie za to teraz pol roku po jest reeeeeeeeewelacyjnie hihihi 2x lepiej jak przed ciaza:D

Gość no co ty jaja sobie robisz
"eeeeeeee po 2 tyg od cc to ja jeszcze ledwo chodzilam" Tutaj na forum 3 dni po cc wszystkie smigają z reklamówami zakupów wiec co za brednie opowiadasz :P

My zaczelismy po 2 tygodniach od porodu ale niestety bolalo wiec poczekalismy jeszcze 2 tyg i juz bylo super. Na takie doznania jak przed ciaza musialam czekac jakies 8-9 miesiecy.

Gość niunjui
haha, ciekawe czy wasi facec napisaliby to samo. seks z rozklapiocha, pewnie zajebiste uczucie:D

Gość klfjguiergdksl
a ja też jakoś 2,3 tyg po cc i choć też nie mogłam sie pozbierać długo bo ciężko ten poród odczułam to sex był ok a to że po 3 dniach śmigają po cesarce też nie prawda bo na 3 dzień dopiero mi dreny wyciągli

Gość katarynka marynka
niunjui haha, ciekawe czy wasi facec napisaliby to samo. seks z rozklapiocha, pewnie zaj**iste uczucie Jesli mezczyna pragnie dziecka np w moim przypadku tak jest , to wytlumaczylam mu porod , a to ze bede jak wiadro na coz :P to bede wiadrem :D a im tez kiedys posluszenstwa beda swoje najlepsze przyjaciele odmawiac i nie beda stac :P i cala filozofia :)

Gość 36736476
Po ok. 2 latach, bo ciąża była nieplanowana, poród traumatyczny, i panicznie bałam sie po tym seksu... :( Zresztą nic sie nie zmieniło do dziś.

Gość katarynka marynka
po 2 latach szok :(:O wspolczuje to ja chyba sie zastanowie nad cc :O

7 tygodni po porodzie sn. mogłabym i 6 tyg po, ale równo 6 tyg po byłam u ginekologa i dostałam tabletki anty Azalia i czekaliśmy aż zaczną działać :) było normalnie, zero bólu, dyskomfortu. orgazm pojawił się po pewnym czasie, gdy już zupełnie przestałam się denerwować, tak po ok 3-5 stosunku :)

6 tyg po 1 porodzie - wtedy czekalam bite 6 tygodni bo tak dlugo plamilam 2 tygodnie po 2 porodzie - juz nic nie plamilam i bylo ok, nic mnie nie bolalo rodzilam sn , nie bylam cieta i nie mialam szwow

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować