Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SonataArctica1

Wolę być sama niż z kimś innym jak on

Polecane posty

Gość SonataArctica1

Niby wokół tylu czarujących mężczyzn, którym się podobam, a ja straciłam głowę dla chłopaka, dla którego jestem tylko koleżanką. Jakie to wszystko smutne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam problem noo
tez tak mialam i tkwilam w tym pare lat...stracilam najlepsze lata mojego zycia dlatego dobrze Ci radze...odpusc go sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to bez sensu tak czekać i wzdychać do kogoś, kto nie jest nami zainteresowany. Skoro masz powodzenie i kręcą się koło Ciebie jacyś mężczyźni, to rozglądnij się dobrze, może znajdziesz kogoś wartościowego, na którego nie będziesz musiała marnować długich lat czekając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jest kolegą i to dla ciebie kobiety kuszące, sięgnąć po to i niestety zniszczyć (przyjaźń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrózka Anna Aniela
ZAPRASZAM NA DOKŁADNE WRÓŻBY. W FORMIE PYTAŃ ODPŁATNE 5ZŁ. w FORMIE OGÓLNEJ CO CIĘ CZEKA W PRZYSZŁOŚCI ODPŁATNE 7ZŁ-OBSZERNIE anna_anielaa65@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonataArctica1
Kiedy ja nie jestem w stanie zainteresować się kimś innym. Próbowałam - jak już wspominałam, powodzenia u facetów mi nie brak i często kręcą się wokół mnie naprawdę fajni mężczyźni, lecz dla mnie to bez różnicy. Nikt nie jest taki jak on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_migajaca_gwiazdka
moze w twoim miescie jest ktos jeszcze taki?:) skad jestes? chyb a nie z malej wioski, gdzie nie ma wielu l;udzi w ogole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SonataArctica1
Jestem z Katowic. Wokół przewija się mnóstwo chłopaków, ale jakoś nie jestem w stanie się żadnym z nich zainteresować. Zresztą dużo z nich to goście z zupełnie innej bajki, chodzi im wyłącznie o podryw i dobrą zabawę, a ja jestem spokojną osobą i rażą mnie wszystkie te ich zaloty. Tamten chłopak był inny. Indywidualista, wrażliwy, artysta, oczytany, zakręcony, zawsze był sobą. Szkoda, że wyjechał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×