Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kto z uczuciowego jest 2 lata po ekonomii?

Polecane posty

Gość pytająco
ale niewatpliwie wspolpracownikow... i wlasnie sie przyznalas na co ida nasze podatki, wiec jest to i moj ol, jak rowniez twojego szefa. to ze pracujesz w panstwowej firmie, znaczy ze mozesz nic nie robic i brac kase...?? o litosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wkurza mnie jak ktos tak robi swojego szefa w ... siedzi w pracy, bierze pieniadze i za co?? za zajmowanie sie czyms, co powinno zajmowac pracownika w domu..." mnie też to strasznie irytuje :P wywalałbym takich na zbity pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wkurza mnie jak ktos tak robi swojego szefa w ... siedzi w pracy , bierze pieniadze i za co?? za zajmowanie sie czyms, co powinno zajmowac pracownika w domu ..." mnie tez to strasznie denerwuje, dobrze ze ja taka nie jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytajaco a Ty co na kafe siedzisz? do pracy ale juz 😠 i to bez zadnej przerwy rozumiesz? masz pracowac ciagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
na zwolnieniu sa jakies przywileje... a poza tym pracuje u siebie i nikogo w konia nie robie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nikogo w konia nie robie:) a w ogole jak smialas wziac zwolnienie? inni pracuja a Ty sie obijasz? to niedopuszczalne! a Twoi pracownicy? musza na Ciebie robic jak murzyni - skandal!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
nikogo poza calym spoleczenstwem... szkoda slow i nabijania wypowiedzi w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to-co_wazne
ja skonczylam studia ekonomiczne w 2007, bronilam sie na poczatku 2008. na przelomie tych lat z praca byla super, mozna bylo przebierac w ogloszeniach.. chcialam isc na staz i pamietam, ze na pracuj.pl znalazlam 64 ogloszenia... w 2008 przyszedl kryzys, moj chlopak szukal tez stazu na poczatku 2009 i bylo tylko 15 ofert. ja naprawde swietnie trafilam, od 2,5 roku w tej samej firmie, a zarobki szybko rosna. polecam miedzynarodowe korporacje, ale z malymi przedstawicielstwami w Polsce :) mila atmosfera pracy, jak w malej firmie, a zarobki jak w duzej porzadnej firmie. i zero wyzysku pracownika, socjal jest ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co wazne - gratuluje pozytywnego przejscia przez kryzys:) "nikogo poza calym spoleczenstwem..." ojejku to mam az taki wplyw na caaaaaaaale spoleczenstwo? prawie jakbym w rządzie pracowala:D "szkoda slow" szkoda slow, ktorych Ci zabraklo chyba:) i nabijania wypowiedzi w temacie" nie masz pojecia jak sie ciesze to Twoja pierwsza normalna wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×