Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

Kto z uczuciowego jest 2 lata po ekonomii?

Polecane posty

Gość pytająco
no to wspolczuje wspolpracownikom kogos takiego... mozesz im przekazac moje wyrazy wspolczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
To jak po lodziku na zgode ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
dziecko- do kogo ty sie zwracasz...?? sama jestes dzieckiem i troche szacunku do osob starszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
o moja zylke sie nie martw, lepiej pomysl o swoim dziecku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpierdol sie od mojego dziecka i zajmij sie swoim zyciem! dotarlo??? komiczne i z praca ok tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne ale w zawodzie czy gdzie indziej droga pokierowala jesli moge zapytac? bo ja mam tak pol na pol jedna prace w zawodzie a druga nie do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu - Ty jako młoda kobieta się łapiesz... a ja dodatkowo 2 lata temu podyplomowe sobie robilem :P a co do pytania autorki - zdecydowanie w zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie u nas w Łodzi jest ciezko, moi znajomi albo do Warszawy wyjechali albo po prostu nie maja pracy (mowie o tych co ze mna konczyli ek-soc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozumiem, ze te miłe komplementy dostaję w ramach Twojego liczenia na rewanż?" nieeee - moje ego nie wymaga komplementów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
las ludzi po studiach;) albo las po studiach nie udzielajacych sie na kafe:P kurcze...to daje jednak do myslenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne staje się, skąd na tym forum zarobki na poziomie 2500 zł powodują pomieszanie okrzyków zachwytu z jękami niedowierzania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Łodzi zarobki na poziomie 2500 to dla wiekszosci prog nie do osiagniecia, dlatego wzielam 2 robote bo to jest smiech na sali. A juz najlepiej wlasna firme zakladac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalista
Ja skonczylem ekonomie 2 lata temu i...nie pracuje w zawodzie. Wyjechalem do Londynu doksztalcic sie a co za tym idzie pracuje w zupelnie innej branzy ze wzgledu na szkole wlasnie ktora teraz robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
swoim zyciem zajmuje sie caly czas... a teraz przez chwile i twoim... nie masz wylacznosci na zajmowanie sie cudzym zyciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tradycjonalista dobrze, ze zdobyles sie na to by w ogole wyjechac bo wiele osob zostaje i imaja sie prac za 1500 chociaz studia skonczyli juz dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Łodzi jest pustynia faktycznie... znajomi dojeżdżają do Warszawy codziennie bo tutaj kilkakrotnie więcej zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycjonalista
No staram sie, mialem lekka zalamke w Polsce wlasnie po studiach, wkurzylem sie i wyjechalem! Zarobilem troche kasy i zainwestowalem w szkole, kursy, wlasnie tu w Londynie. Zawsze szczery -> jak sie chce to nawet tutaj mozna dostac lepsza prace nawet "na chwile" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moj facet z Gdanska (skonczyl PG) przyjechal to sie zalamal. I naprawde w Łodzi znajomosci sa bardzo wazne i nie ma sie co martwic ze po znajomosci bo wiele osob wlasnie po znajmomosci ma szanse na stabilizacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze szczery -> jak sie chce to nawet tutaj mozna dostac lepsza prace nawet "na chwile" swieta prawda czesto lepiej zarobisz za granica na zlewozmywaku niz w polsce przypuscmy jako doradca klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająco
wkurza mnie jak ktos tak robi swojego szefa w ... siedzi w pracy, bierze pieniadze i za co?? za zajmowanie sie czyms, co powinno zajmowac pracownika w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytająco - trza miec fajnego szefa a poza tym ja nie pracuje w firmie prywatnej wiec to nie ból mojego szefa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×