Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Jagna_

Poród Szpital Świętochłowice ul. Chorzowska opinie

Polecane posty

Gość Jagna_

Witajcie, mieszkam na Piaśnikach w Świętochłowicach, więc ten szpital mam bardzo blisko. Jestem jednak ciekawa Waszych opinii na temat porodu w nim. Mam termin na styczeń i chciałabym wybrać jak najlepiej: dla mnie i dla mojego dziecka przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuhr8dug8udfh9uzsfiudi
rodziłam tam 19 mc temu.DODAM ZE JESTEM Z ZYWCA MIALAM TAM CC.lekarze miedzy tamtymi tam a tutaj to jak jakis dar od niebios jestem szczesliwa ze tam rodzilamlezalam przez48 godzin bo nie mialam sily ani ambicji wstac pielegniarki na sile mnie zmotywowały dzis jestem szczesliwa mama małej Olivi .dziekuje w szczegolnosci dwom pielegniarka Pani Izie I NIESTETY NIE WIM JAK SIE TA DRUGA NAZYWA..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy w Swionach jest wiecej szpitali ale mam dwie znajome co niezbyt mile wspominaja porod w Swiętochłowicach :/ jednej zaszyto po porodzie gazik i dostala zapalenia :/ a drugiej zwlekano tak dlugo z wywolaniem porodu ze urodzila martwe dziecko :( niestety czesciej ludzie mowia o tych zlych i nieprzyjemnych wypadkach stad moze i moja zla opinia o tym szpitalu, te opisane wyzej wypadki sa z 2008 i 2009 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do.....giuhr8dug8udfh9uzsfiudi
Dziewczyno, twojego bełkotu nie da sie czytac Napisz to jeszcze raz.. po polsku :O Polska jezyk, trudna jezyk dla niektorych jak widac:O I uzywaj znaków interpunkcyjnych,o ile wiesz w ogole, co to znaczy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_
dzięki za opinie... czekam na więcej... wiem, że kiedyś był jeszcze jeden szpital, ale nie wiem dokładnie, kiedy go zlikwidowano...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_
to mial byc wątek przedstawiający opinie o szpitalu, nie o innych odwiedzajacych! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodziłam tam rok temu przez cc Uważam,że personel jest świetny i wyrozumiały. Na izbie przyjęć pielęgniarka pogłaskała mnie po brzuszku, wszystko szło sprawnie. nikt nie oczekiwał łapówek. Pielęgniarki na porodówce tez świetne. Pomocne, zyczliwe, uśmiechnięte.Jedyne do czego mam trochę zastrzeżeń, to panie od noworodków. Niezbyt chcą dokarmiać niemowlaki, mało pomocne przy karmieniu, i wypisują dzieci z żółtaczką (chociaż w sumie każdy szpital teraz tak robi). Sale czyste, jasne,, zero problemów przy odwiedzinach. Jestam na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A1. dodam,że jestem panikarą a każdy zabieg robiły cierpliwie i z uśmiechem a także miały czas aż przygotuję się psychicznie do bólu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ze Świętochłowic, nie mam jednak lekarza ginekologa pracującego w tamtym szpitalu, tylko w chorzowskim. Mimo tego zdecydowałam się w Świętochłowicach urodzić swoje pierwsze dziecko - w 2008 roku. Było świetnie. Opieka, warunki, stosunek do pacjenta - bez zarzutu. Za kilka miesięcy znowu tam zamierzam zawitać, mam termin na luty 2011. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna_
Ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtk
mój termin tuż tuż :) chce rodzic właśnie w tym szpitalu, ma wiele pozytywnych opinii a do tego prowadzi mnie tamtejszy lekarz mimo, że jestem z chorzowa. Mam jeden problem, ogromną torbę do szpitala ;) tak szczerze nie wiem co i w jakiej ilości zabrać więc wolę mieć więcej, ale torbą mi się nie zamyka :( może któraś z Was doświadczone mamusie wie co w tym szpitalu jest niezbędne? Bo w każdym szpitalu jest inaczej. Czy muszę mieć np lewatywe, podkłady na łóżko itp. Co jest konieczne a co zbędne. Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola32
Ja mogę z czystym sumieniem polecić ten szpital.choć miałam rodzić w ligocie bo tam pracuje,ale zdecydowałam na Świonach bo blisko mieszkam. To był mój mądry wybór,ponieważ nie długo po tym jak urodziłam to koleżanka z pracy rodziła w Katowicach ligocie i narzekała na obsługe,choć była znana bo tam pracuje. Tylko jedno ale,nie pokazali mi jak przystawić dziecko do piersi i miałam całe sutki pogryzione,i wstręt do karmienia małej:( Pozdrawiam położną Basie,jakby nie Ona to bym się długo męczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Rudy śląskiej i też wybrałam ten szpital! Personel bardzo miły i pomocny. Miałam na początku problemy z karmieniem synka ale położne były tak miłe że nawet 10 razy pod rząd potrafiły przyjść i pomóc. Naprawdę świetny szpital, jeśli jeszcze bede kiedyś w ciąży to napewno tam bede rodzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat jest dla mnie bardzo interesujący, więc dziewczyny napiszcie coś jeszcze o Świętochłowicach. Ja mam termin na luty 2011 i jestem z Chorzowa. Cały czas myślałam, że chcę rodzić na Goduli, ale teraz już na pewno się tam nie wybieram. Bardzo martwi mnie, że będę nacięta, chciałabym tego uniknąć jeśli tylko się da. Niestety na Goduli nacięcie pierworódek jest rutyną i teraz nie mam już co do tego wątpliwości. Chorzów i Katowice CSK raczej też odpadają. Słyszałam wiele pozytywnych opnini o Świętochłowicach. Czy byłyście nacinane? Czy ktoś rodził tam w jakiejś innej pozycji niż klasycznie leżąc na łóżku? Czy robią problemy z przyjęciem do szpitala jeśli się chodzi do innego lekarza? Zastanawiam się jeszcze nad Katowicami na Łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaa___
ja tez rodzilam na piasnikach mialam cc.. slyszalam duzo zlych i dobrych opinii na temat tego szpitala, ale ja osobiscie nie moge narzekac.. siostry bardzo mile i w ogole fajny klimat panuje.. sale czysciutkie co chwile ktos dogladal i pytal jak sie czujemy.. jak najbardziej polecm ten szpital :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba byłam nacinana ale szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy :) tego się nie czuje bo robią to podczas skurczów. Ja rodziłam normalnie w pozycji leżącej, nie wiem czy można w innych pozycjach.... wiem że jest tam jacuzzi i wielu to bardzo pomaga, można bez problemu z tego korzystać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w grudniu w tym szpitalu przyszedł na świat mój syn. I szczerze mogę go polecić. Poród chodź ciężki to przyjemny ;) położne były wsparciem i to prawdziwym. Wciąż mnie dopingowaly. W tym szpitalu dużą wagę przykłada sie do ochrony kroczą, jeśli tylko będzie sie współpracować z nimi to nie będzie problemów. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropeeczka
Hej mogę ze śmiałością polecic ten szpital,a konkretnie ten oddział porodowy.W naszej rodzinie rodziły tam wszystkie kobietki......było jak dotąd chyba 7 porodówWszystkie szczęśliwe.Ostatni poród był w sierpniu 2010 roku❤️. Tak że my tylko rodzimy w Piasnikach:D:D ładnie,czysto,schludnie,fachowo.JESTEM NA TAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wtk
Czy mogłabys napisac co trzeba zabrać ze sobą do szpitala, oczywiście dla siebie i maluszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam ze sobą podkłady poporodowe na łóżko ale właściwie chyba nie trzeba, takie duże specjalne podpaski po porodzie, 2 piżamy, i wiadomo to co jest ci potrzebne. A dla dziecka trzeba mieć pieluchy, chusteczki, ubranek nie trzeba mieć swoich tylko wiadomo na wyjście. Gdy ja rodziłam to po urodzeniu dostałam informację że należy przynieść przy wyjściu oliwkę, jakieś śpioszki i kaftanik (nie muszą być nowe) i trzeba było zakupić witaminę D w kapsułkach po położne pokazywały jak je podawać. Chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Cześć dziewczyny . Ja jestem co prawda w 28 tc ale coraz czesciej myśle o wyborze szpitala. Co prawda jestem z Bytomia ale zastanawiam sie miedzy Godulą a właśnie Świętochłowicami .. możecie mi coś doradzić . Mój lekarz jest z Bytomia ale dla mnie szpital w Bytomiu nie wchodzi w gre .. Nie wiecie czy szpital w Świętochłowicach można "zwiedzic" przed porodem ? i jak jest pozniej z Odwiedzinami po porodzie ? Wiem duzo pytan ale bardzo prosze o Odp :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
zdecydowanie na tak!!! :-D Super opieka, czyściutko, położne super sympatyczne, profesjonalna opieka, sala porodowa bardzo dobrze wyposażona, można rodzić też w wodzie, są worki sako itp. Nie ma porównania z Godulą gdzie rodziła moja siostra, jeżeli się wahacie, to już nie musicie, Świętochłowice, to najlepszy wybór. Acha i broń Boże nie do szpitala w Chorzowie na Strzelców, umieralnia, syf i kiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
acha i jeszcze jedno, całą ciąże chodziłam do innego specjalisty z Katowic, ale rodzić poszłam właśnie na Piaśniki, nie czułam się przez to gorzej traktowana niż pacjentki mające lekarza prowadzącego ze Świętochłowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Rozumiem , ze jesli mąż chce być przy porodzie to nie bedzie problem ?? nie wiesz czy można wczesniej zobaczyc oddział ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
szpital można zwiedzić wcześniej, położne cię oprowadzą, są miłe, odpowieedzą na każde pytanie, z odwiedzinami nie ma problemu, chyba do 19.00 można odwiedzać mamysie, godzin nie ma podanych, jedynie zastrzegają, aby to robić z wyczuciem, np. żeby się 10 osobowa rodzina nie wpakowała na raz, sale dla mam są 3 osobowe, ale czasem nie ma obłożenia na 100%, dzieciaczki przy mamach, ale jeśli jakaś mama chce odpocząć, to zabierają dziecko i tam się nim opiekują, również położne rano biorą dzieciątka do kąpania i przebrania, nie musicie mieć swoich rzeczy, jedynie później na wyjście do domu, naprawdę same superlatywy mogę powiedzieć o tym szpitalu. O ile wiem, to mają również oznaczenie "Rodzić po ludzku" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
mąż może być oczywiście przy porodzie, nie ma najmniejszego problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
No to rewelacja :) a czy w Świętochłowicach po urodzeniu jest jest tak ze odwiedziny sa od 15:00 do 17:00 np. jak w Starych tarnowicach ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Nie zauwazyłam wpisu od ciebie chwile wczesniej wybacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej to i ja powiem
napisałam wyżej, są do 19.00 bez ograniczeń godzinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Adzia
Co prawda termin mam na kwiecien , ale juz teraz chciałabym miec pewnosc co do szpitala :) A nie wiesz moze ile trzymaja po porodzie ? Oczywiscie jesli nie ma zadnych problemów z dzidziusiem :) Bardzo Ci dziekuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×