Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lusesita de Milagros Dolores

jaka wanna - akrylowa czy stalowa?

Polecane posty

Gość oror
Fakt akrylowe są popularne...Poszukaj jeszcze modeli różnych w sklepach internetowych, np na łazienkaplus - może tam tez znajdziesz coś ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roca ma ogromny wybor roznych modeli wanien sam zdecydowalbym sie na stalowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie to akrylowa. Nie żółknie, nie odbarwia się. Jest mnóstwo wzorów do wyboru. moje faworytki to Georgia i Dignity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opłaca się tylko twoje SPAMOWANIE :(. x Rzeczywistość jest taka, że najtańsza akrylowa wanna, odpowiadająca jakością i trwałością wannie metalowej, jest od niej ponad dwa razy droższa. Spytaj o to, jakiegokolwiek sprzedawcę takich akcesoriów. x W konsekwencji, mając mocno ograniczony budżet, lepiej wybrać stalową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja głupota będzie aktualna zawsze :P :P :P. x Kupujesz komuś WANNĘ POD CHOINKĘ ? ? ? x Powiedz jeszcze, że się pod tą choinką mieści :P :P :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo mi sie podobaja lazienkowe zestawy wykonane z betonu architektonicznego, os takiego jak tutja www.btb-radzymin.pl swietnie to wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kempka
Ja mam akrylową, z Roca już od dwóch lat. Idealnie się wpisała do łazienki, bo nie jest duża, ale taka w miarę szeroka. Do tego zasłonka prysznicowa i tak naprawdę mam 2w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrsss
Polecałbym produkty od Schedpol, mają w ofercie w zasadzie wszystko – nośniki, zabudowy, odpływy, maskownice, no i same wanny i brodziki. Wszystkie produkty są opisane dość szczegółowo na http://schedpol.pl. Mają szeroki wybór, ale są też w stanie zrobić takie zabudowy pod wymiar. U mnie tak było i nie kazali mi długo czekać na realizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Namysłów to miasto powiatowe w województwie opolskim w powiecie namysłowskim ma 16 tysięcy mieszkańców i tablice rejestracyjne ONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o wielkości. Korzystałam ale nie mam narożnej tylko typową bo narożna zajmuje dużo więcej miejsca. Nie ma różnicy w wygodzie :)) Mam akrylową od bardzo wielu lat,jest ciepła,jeśli używa się mleczka które nie rysuje to jest łatwiejsza w utrzymaniu czystości niż stalowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutarek55
A co polecisz e-sklep z prezentami personalizowanymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KJABD
Osobiście mimo niewielkiej łazienki zdecydowałam się na wannę wolnostojącą firmy ScandiBath. Jestem bardzo zadowolona ze swojej decyzji. Wybrałam model, który idealnie dopasowuje się do ciała i zapewnia ogromny komfort, szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które uwielbiają długie kąpiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecę wyposażenie łazienkowe Krion (tutaj są produkty opisane:krionpolska.pl). Można z tego materiału kupić brodzik umywalkę czy całą wannę. Ja się zdecydowałem na razie tylko na wannę i jestem naprawdę pod wrażeniem. Świetne tworzywo wannę się lekko czyści brud nie przywiera tak jak to było w starej sam materiał jest trochę jak kamień ale w dotyku ciepły jak drewno...rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_wiesiaiani
Moim zdaniem wanna prostokątna, na przykład jedna z tych https://www.besco.eu/produkty/wanny-prostokatne/ Dlaczego? Bo kształt wanny pozwala na dopasowanie praktycznie w każdej łazience. Jest ich duży wybór począwszy od małych po duże. Można do nich dokupić akcesoria takie jak zagłówek, poręcze, parawan, uchwyty, powłoka antypoślizgowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaką masz łazienkę. Pamiętaj, że wanna akrylowa jest ciepła więc woda będzie dłużej ciepła, natomiast wanna stalowa jest zimna, chyba, że masz miejsce i zrobisz dodatkową obudowę, aby woda tak szybko nie stygła. Tutaj są bardzo fajne i tanie wanny https://lazienki-szydlowski.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert77

Mi chodzi po głowie łazienka zrobiona w dużej części z Krion-a. To jest materiał w pewnym stopniu podobny do kamienia ale za to ciepły w dotyku. W Polsce to jest jeszcze rzadkość, na pewno mają swojego sprzedawcę w Skawinie (tutaj jest ich oferta -krionpolska.pl).

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hariet

mnie się bardzo podobają wanny wolnostojące ale szukałam duże, zawsze mi się wydawało, że one raczej niewielkie są. W Swissliniger znalazłam taką stylową na 170. super wybór mają http://swissliniger.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluseczkaa

O ta jest moja wymarzona https://bokaro.pl/oferty/sense  Ma świetny nowoczesny design. Na pewno doda fajnego klimatu całej łazience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe wyposażenie do łazienki kupiliśmy w salonie Bokaro, fajne salon,  każdy znajdzie coś dla siebie. Świetnie wyposażony, pokazujący wiele rozwiązań, wybór tak duży że aż trudno podjąć decyzję które płytki wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wanna stalowa jest bardziej wytrzymała od wanny akrylowej pod kątem odprysków albo uderzeń twardymi przedmiotami. Dla mnie jednak taka wanna odpadała z uwagi na to to,z e jest bardzo zimna i nieprzyjemna w dotyku. Wymaga czasu do nagrzania się. Miałam stalową w domu rodzinnym, nie byłam z niej zadowolona W moim domu jest wanna akrylowa i jest przyjemniejsza. Na pewno zdecydowałabym się na taką wannę ponownie. Zamawiałam w Deante https://deante.pl/ Mianowicie wannę połączoną z prysznicem. Nie mam miejsca w łazience na osobny prysznic oraz wannę tak więc rozwiązanie sprawdza sie u mnie najlepiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×