Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Od dzisiaj, tj. od 13.09.2010 zaczynam się odchudzać. Mam zamiar jeść 5-6 małych posiłków dziennie. Rezygnuję z pieczywa, słodyczy i napojów gazowanych. Oczywiście zamierzam też ćwiczyć. Jeśli ktoś ma ochotę odchudzać się razem ze mną, to zapraszm :-) razem będzie nam raźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od dzisiaj na chałwowej :). wiec chętnie się przyłączę :P. ale to tylko na hmmm 5 dni ? później na Dukana wracam :). ale mogę również zostać z Tobą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! :) ja tez dzisiaj zaczynam :) diete dunaka :)3mam kciuki za ciebie i powodzenia oraz wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostanę z wami tak długo aż topik nie upadnie.. co często się zdarza. jestem na kafe od 3miesięcy a już chyba 10 topików opadło na których pisałam. eh. mam nadzieje ze nareszcie będzie inaczej. starajcie się chociaż raz dziennie napisać. tyle wystarczy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję ;) i miło by było heh. a może napiszemy coś o sobie ? wiek, wzrost, waga. krótki opis przebytych diet i upadki i wzloty ? troszke o swoim życiu :). takie zapoznanie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, to ja mam 28 lat (za dwa dni mam urodziny) , waga - jak w stopce 76,9 kg, wzrost ok. 162cm , stosowałam różne diety: - kopenhaska - schudłam 12 kg (przytyłam potem 16kg) :-( - kwaśniewskiego (ale ta mi poprostu nie pasowła i rzuciłam ją po kilku dniach) - teraz chciałabym przejść na zdrowe odżywianie i ruch (i mam nadzieję, że z powodzeniem zgubię zbędne kilogramy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgubą dla mnie są słodycze i dlatego zamierzam ich wogóle nie jeść (lub z racji urodzin - maleńki kawałeczek, ale w ramach rozsądku), bo najlepszym prezentem na urodziny będzie dieta i ruch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak, jak pisałam w pierwszym wpisie, zamierzam jeść mniej a częściej i oczywiście zero słodyczy, gazowanych napojów, białego pieczywa i chcę również ograniczyć produkty mączne i sosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 59 kgmowa
Hej. Ja odchudzam sie od miesiac, mam tyle samo wzrostu co ty i w sierpniu wazylam 62, 5kg. Nie mam nadwagi jednak nie czuje sie dobrze w swoim ciele. Odrzuc wszelkiego typu diety, po prostu wiecej wody, warzyw i ruchu. Biegam codziennie -juz udaje mi sie biegac non stop 45 min co bylo dla mnie wyczynem ;D polecam tez skakanke i basen;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc teraz ja :). wiek : 18 lat (skończyłam w czwartek :P) Waga : 55kg wzrost : 166cm cel : 50kg :P startowałam z : 64kg Była dieta MŻ (niestety mimo 1400kcal i ruchu przez 2 miesiące spadł 1kg :( i to mnie podłamało eh. codziennie ćwiczyłam, nie jadłam chleba tylko Wasa i wafle ryżowe, zero ziemniakow, ryzu i makaronow. zero slodyczy i nic). Najlepiej i najefektowniej schudłam na chałwowej (6kg w 7-8dni, nie pamiętam dokładnie i bez jojo po ponad 2 miesiącach). Aż do wczoraj była dieta Dukana, wróciłam na chałwową dzisiaj :). Mam zamiar na niej byc do piątku, a pozniej zobacze, raczej wroce na Dukana :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :D (jak mawiał mój dziadek :"tydzień przed tydzień po" ;-) 🌻 a na czym polega ta dieta chałwowa? (kusi spadkiem wagi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mastercleanse
Dziś rozpoczęłam swoją 10 dniową kurację z Master Cleanse:) Swoje przeżycia opisuję na blogu http://mastercleanse.mylog.pl Serdecznie zapraszam do odwiedzin! Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny próbujące zrzucić trochę ciałka!:) Pozdrawiam! Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : dziękuję ślicznie 🌻! dostałam chyba najpiekniejszy prezent od chłopaka jaki tylko mogłam sobie wymażyć hihi.. dieta chałwowa jest dość monotonna.. i rygorystyczna :p. śniadanie : jabłko 2 śniadanie (3h później) : 50g chałwy obiad (3h później) : 50g chałwy kolacja (3h później) : 50g chałwy i to by było na tyle. od dziewczyn z kafe wiem, że gdy były głodne to dorzucały jabłko jako dodatkowy posiłek między posiłkami, lub wieczorem. posiłki najlepiej w odstępach 3godzinnych spożywać :). a chałwa zapycha, więc nie powinno być problemów z głodem, jednak początki są najgorsze (wiem po sobie) :P. dzienny spadek wagi to nawet kilogram :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko super
waze prawie dokladnie tyle co ty (76.6, 161), dzis dojrzewam do decyzji o zmianie swojego zycia. zapuscilam sie nawet nie wiem kiedy. Kiedys na diecie 1200 kcal schudlam 8kg w miesiac, z 73 na 65, pozniej jeszcze 3 i wygladalam super. Az mi sie nie chce wierzyc w to ze tak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę się przyłączyć? ja dziś zaczęłam 10-dniową :) Mam 22 lata, dwójkę dzieci i okropną fałdkę na brzuchu :( W styczniu się zaparłam i zgubiłam 4-5kg - niestety nie wytrwałam i przybyło 3kg. Ważę 56kg przy 160cm - nie jest źle, ale czuję się "pulchna". Poza brzuchem chciałabym poprawić ramiona, może troszkę nogi. Nie chcę odchudzać się dla wagi, tylko dla wyglądu. No to co? Damy tym razem radę?? Ja postaram się ograniczyć słodycze, bo są moim przekleństwem, no i po 10 -dniowej po prostu "żyć zdrowo". Staram się codziennie ćwiczyć na rowerku 30 min i na motylku (mój nowy nabytek)! No to powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atramka : Ciebie również witamy i życzymy sukcesów na "nowej drodze życia" :D ! powodzenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki, zaczerniłam sie:) ide teraz poszukac mojego starego dziennika odchudzania. zapisywalam tam wszystko co jadlam, czas cwiczen i postepy. jestem najstarsza, mam 30 lat, od niedawna mezatka, dzieci na razie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko super : gratuluje :) zmiana stanu cywilnego to dojrzały krok w przyszłość. Może i jestem młoda.. ale przyznam że powoli szykuję się na to ;), może w przeciągu 3 lat wszystko się zmieni :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unnoticed ciekawa jestem tej chałwowej...ale strasznie się boję, że nie wytrwam na niej, bo mimo, że uwielbiam słodkie, to na tej diecie chyba byłabym "przesłodzona" ,a tak z ciekawości, to ile powinna trwać ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągniesz ja tak długo jak masz ochotę. dlatego ja postawiłam sobie konkretny cel : do piątku włącznie :). no tak, ale zapcha Cię ładnie, niby mała porcja bo to tylko 50g. Może spróbuj i po jednym dniu się zastanów czy warto i czy dasz rade ;). hmm ? Nic nie stracisz, a może spadnie z niecały kilogram po jednym dniu ;). ja na chałwowej codziennie sie waże, aby kontrolować spadek :P. czasami nic nie zleci, a nastepnego dnia 1kg mniej :). zależy od organizmu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×