Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Gość dam rade i ja!
Jeszcze troszkę ponad h i do domu nareszcie;) no fakt pocieszające jest to że w niedzielę się wyśpię:) musi się udać! zdrowiej nam szybko ale w sumie dla diety to dobre;) Tak czy siak dobrze że czujesz się coraz lepiej. unnoticed nie zazdroszczę snu.. straszny tym bardziej dla mnie bo ja panicznie boję się psów a amstaf to groźna rasa. Ale jak wychowany to co innego :) Tak się zastanawiam czy aby nie za dużo jem bo wcale głodu nie czuję. Jak myślicie czy 5 posiłków to za dużo? Nigdy nie jadłam aż tyle tylko że jadłam wszystko a wszędzie piszą żeby jadać o stałej porze 5 posiłków. Podam wam przykładowy plan mojego jedzenia: rano 6:00 -7:00 kubek kiefiru 10:00 grahamka z wędliną 12:30-13:00 jabłko 15:30-16:00 serek z warzywami 18:00 obiadokolacja ryż + marchewka i jajko i w sumie jem tyle a czuję się przejedzona nie wiem czy tak na mnie działa ta systematyczność jedzenia o konkretnych porach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed - sen masakryczny , nie wątpię, że aż krzyczałaś.... (i to jeszcze dzisiaj taki sen, kiedy przed Tobaą była egzamin). Mam nadzieję, że dzisiaj będziesz miała spokojne - bajkowe sny Dam radę i ja - według mnie menu jak najbardziej ok :-) pory posłków też oki - więcej cierpliwości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : już w domku ? :D nie myśl nawet o tym, że za dużo jesz ! 5-6 małych posiłków to podstawa ;) menu ok, jak na mnie 🌻 systematyczne posiłki dużo dają, organizm zaczyna się przyzwyczajać do stałych godzin posiłków :). musi się udać! : sen okropny :O nie wiem dlaczego. nie oglądałam żadnych horrorów ostatnio, ani reportaży o "groźnych" psach. Hmm... a gdzie bym pomyślała, że to mój własny pies będzie mi się śnił w postaci potwora ??? ehh.. :( mam nadzieję, że sen będzie spokojny i miły :) bo jutro pierwszy dzień w nowej szkole.. :P ciekawe jak będzie na wykładach ? :) kobietki, a tak w ogóle skąd jesteście ? :) ja okolice Ostrowa Wielkopolskiego (wielkopolska) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed - ja jestem z południa Polski z okolic Bielska - Białej ;-) Uprzedziłaś moje pytanie - chciałam Cię pytać, czy jakiegoś horroru/ thrillera nie oglądałaś ostatnio? - nie pytam, czy "nie jadłaś czasem czegoś ciężkostrawnego przed snem"? bo wiem na jakiej jesteś diecie ;-) Dam rade i ja - co u Ciebie słychać? Jeszcze raz czytałąm Twoje menu i uważam, że jest jak najbardziej oki z punktu widzenia diety. Waga napewno będzie spadać. Miłego wieczoru Wam życzę, zajrzę tu później 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : przewidziałam to pytanie :P heh ogólnie ciężkostrawnych posiłków staram się nie jeść nawet gdy nie jestem na diecie bo mam wrażenie, że od nich puchnę :O dam rade i ja! chyba zasnęła :D również życzę miłego wieczorku ;) też zaglądnę w troszkę późniejszym czasie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed co porabiasz? ja oglądam tv z laptopem na kolanach. NAdal nie czuję się najlepiej ale jak to mawia mój tata "bywało gorzej, a chwalili", więc ja też nie narzekam ;-) Dzisiaj poszłam dogadać szczegóły nauki włoskiego - od października zaczynam naukę ;-) Nie chciało mi się tam iść, ale do dzisiaj mieli promocyjne ceny, to mimo bezsilności poszłam "zaklepać" miejsce. A czy któraś z Was uczy się/ uczyła się włoskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : a ja siedzę z moim Misiem i znajomymi ;) wpadli na kawkę heh. a no nie raz pewnie gorzej się czułaś.. i współczuję. powrotu do "normalności życzę ;*. ja ukończyłam kurs francuskiego na poziomie podstawowym :D. we Włoszech mam rodzinę, chrzestna się tam wyprowadziła kilkanaście lat temu :P i znam ogólne zwroty ;). a tak poza tym to niemiecki i angielski - poziom podstawowy :P. zastanawiam się czy nie kontynuować nauki francuskiego na poziomie średnio zaawansowanym :classic_cool: ale to troszkę kosztuje, a zbieram na samochód :). w takim razie ja też już żegnam was gwiazdeczki moje kochane ;) ! dobranoc i słodkich snów :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio :-) Zaraz zmykam na zakupy ;-) Unnoticed - mam nadzieję, że dzisiaj miałaś spokojne sny? francuskiego nie znam, ale angielski (średniozaawansowany), niemiecki i trochę włoski. I teraz będę się tego włoskiego od podstaw uczyć. Nie powiem tanio nie jest 1440zł za 9 m-cy (miesięcznie to koszt 160zł , za godz. 20zł). Normalnie jest drożej, bo 180zł /m-c. Ale mi dali zniżkę ;-) Miłęgo dnia Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że zabiegane dzisiaj jesteście - albo też zaspane ;-) bo cicho tu jak nigdy ;P ale ja jestem, to piszę. Na śniadanie dzisiaj twarożek z cebuką i kefirem. Na obiad planuję zupę pomidorową z ryżem, a na kolacje jeszcze nie wiem co? Unnoticed co dalej? bo chyba (z tego co pamiętam) chałwową skończyłaś? Pozdrówki i zapraszam Was na kawę \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle, to powiem Wam jeszcze (jak przynudzam to dajcie znać :O) że kupiłam sobie dzisiaj tunikę wełnianą w kolorze fioletowym :-) jesze musze się gdzieś za butami obejrzeć, bo o dziwo jedna para mi się ostała... a pogoda już nie taka jak w środku lata, więc sandały odpadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey :D ! dopiero wróciłam z wykładów zaocznych :P od 5 na nogach znowu.. musi się udać! : snów żadnych nie miałam o dziwo :) ucz się, ucz. język zawsze się przyda ! ;) faktycznie cicho się zrobiło jak pojechałam na zjazd :P masz rację :classic_cool:. jednak chałwową nadal 3mam, stwierdziłam że w sobotę i niedziele (wykłady) i tak nie dam rady zjeść nic "normalnego", także przedłużam aż do jutra :P;). ja ostatnio na allegro kupiłam fajną tunikę czarną, taką sweterkową właśnie :D. bardzo dobrze się ją nosi :). też bym musiała jakieś jesienne butki sobie kupić, co prawda mam 2 pary, ale jedne białe.. i firmowe, a na taką pogodę mi ich szkoda :O. co porabiacie ? ;) ja idę na chałwową kolacyjkę z kawką :P. miłego wieczorku życzę 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę wam laseczki kolorowych snów 🌻 ! ja już idę spać, rano na wykłady.. :P. odezwę się wieczorem dopiero :). pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam niedzielnie :-) Unnoticed to miałaś intensywną sobotę... Ja dzisiaj mam mieć gości - więc też nie narzekam na nudę. A zaraz biorę się za naprawę komputera bo jak dzisiaj tego nie zrobię, to w tygodniu nie mam kiedy... Unnoticed cieszę się, że spałaś spokojnie i bez koszmarów i życzę Ci słodkiej niedzieli ;-) Miłego dnia życę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, nie narzekam ;) jak narazie mam ochotę dalej się uczyć także wykorzystuję to że mam czas :P. już wróciłam z wykładów. teraz zjem chałwę i wypiję zieloną herbatkę ;). ja bym musiała sformatować laptopa.. ale mi się nie chce :O. a Ty co tam porabiasz ? również życzę, ale miłego popołudnia i wieczoru już 🌻 :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba będę śniła o jajecznicy i sałatce warzywnej :D:D normalnie aż się męczę z tym.. eh. ale jestem z siebie dumna, że 7dni na chałwie wytrwałam ;) (mam nadzieję, bo dzień jeszcze się nie skończył heh). zrobiłam sobie sos czosnkowy (jogurt naturalny, świeży czosnek, majeranek i odrobina pieprzu) i przechodzi smakiem w miseczce.. Mniam ! No i od jutra białkowa ;). musi się udać! : widzę, że jesteś zalatana dzisiaj :P zjadłam ostatnią porcję chałwy :). ciekawe ile w sumie mi spadło przez te dni (jutro rano warzenie :D). buśka 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorem :-) popołudnie miałam dość zalatane, ale imprezka udana ;-) Z laptopa muszę odinstalować pewne programy i wgrać je od nowa... (bo coś szwankują) tzn. oczywiście u mnie nikt w domu nie ruszał laptopa i "samo się" zepsuło :O taki standard... Unnoticed długo byłaś na chałwowej - ciakeawa jestem Towjego wyniku na wadze (trzymam mocno kciuki za Ciebie). Miłego wieczoru Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Chciałabym sie do was przyłaczyc,poniewaz samej jest trudno sie odchudzic.Mam 37lat,158wzrostu i 68kg.Moj cel to 55kg.Sama nie wiem na jaka diete mam przejsc,moze mi cos doradzicie sprawdzonego:)Dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki moje :D 🌻 ! słoneczny dzień się zaczął, ale troszkę chłodny jak na razie :P. dzisiaj na śniadanko sałatka warzywna + jajecznica z chudymi paróweczkami smażona bez tłuszczu (na mleku) ;). poranne ważenie po zakończeniu 7-dniowej diety chałwowej : -3,5kg ogólnie ważę 51,5 :D:D. ahh ;). wiewióreczka33 : witamy ! 🌻 ja polecam dietę Dukana ;). Jedyna jaka się "w miarę" sprawdziła i kg nie wracają (jak narazie). Myślę, że dobór diety to sprawa indywidualna. Może napisz co zazwyczaj jesz, co lubisz, czego nie :), no i z czego chciałabyś zrzucić :), coś wymyślimy dla Ciebie :classic_cool:. życzę powodzenia i czekamy na Ciebie ;) ! miłego poranka laseczki :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
hejka kobietki :) Dość długo mnie nie było ale jest ok. Chociaż trochę zgrzeszyłam;/ (zjadłam chyba z 3 kawałki ciasta przez weekend) przez te urodziny ale starałam się jak mogłam. Dziś pełna mobilizacja! Skoro ok to nie zmieniam mojego planu żywieniowego zobaczymy czy będą jakieś efekty pod koniec tygodnia;) Ja jestem z okolic Katowic więc Ślązaczka pełną gębą :P Zaraz zjem 2 śniadanko bo rano zdążyłam tylko kawę wypić. Miłego dnia wam życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
aha witam wiewióreczkę 🌼 i unnoticed gratuluję piękny wynik 🌼 i powodzenia na studiach a jaki kierunek jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : a gdzieś Ty się podziewała ?? :P 🌻 3maj dietkę dalej, jeśli waga będzie spadała to nic nie kombinuj z inną dietką na razie ;). nie, nie studia :D.. jak na razie skończyłam zawodówkę - kucharz. obecnie jestem w zaocznym LO Uzupełniającym ;). co rugi weekend mam zjazdy :P. a na studia za 2 lata - w planach dietetyka :D. dziękuję, cieszę się że waga spada. Sukces.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
hehe jak zostaniesz dietetykiem to będę twoją pierwszą klientką ;) Nie no żartuje mam nadzieje że po tym dietkowaniu już nie będę musiała szukać porad gdzieś u lekarza. To fajnie że dalej się kształcisz. Musi się udać - zazdroszczę tego włoskiego też mam w planach języki podszkolić a włoski całkiem całkiem fajny chociaż francuski mi się marzy;) A gdzie się podziewałam - zabiegana byłam, weekendy zawsze mam wyjęte z kalendarza hehe nawet odważę się stwierdzić że w tygodniu odpoczywam a w weekend nadrabiam zaległości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz za 5 lat różnie to może być :P mam nadzieję, że ja sama dla siebie nie będę musiała układać diety ! :D uczę się dopóki mam czas i ochotę, bo później to może być różnie.. :P:P. właśnie odgrzebałam stare książki od francuskiego, mam zamiar powtórkę sobie zrobić - dużo uciekło z głowy :P ;). Moje weekendy są zawsze wypełnione po brzegi :D, kalendarz mam zapisany heh :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was trochę później niż zwykle.... w pracy mamy nową pracownicę i czasu nie mam za wiele.... Wiewióreczka33 witamy 🌻 Unnoticed - gratuluję wyniku na wadze!!!!! SUKCES 🌻 A ja również zostanę Twoją klientką :-) /także pierwsze chętne osoby już masz :D / Dam rade i ja - zastanawiałam się co u Ciebie? Miłego dnia Wam życzę i zapraszam na kawę \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
Co u mnie zdarzyło się kilka małych wpadek podczas weekendu ale nie załamuję się i brnę dalej w diecie. Sobotnie urodziny jak najbardziej udane:) nawet miło spędziłam czas chociaż jako tak nie lubię odprawiać urodzin. dziękuje za kawę a ja częstuję sałatką owocową (już oprawie całą zjadłam :P) Wiecie znalazłam nawet w Auchanie chałwę turecką taką kilogramową jeśli już zdecyduje się na tą dietę to sobie taką kupię :P swoją drogą nie mogę się doczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : sukces będzie jak zobaczę kolejne 3,5 kg mniej :D dziękuję za zaproszenie na kawkę 🌻 właśnie dopijam resztę ;) dam rade i ja! : tak na początek zaczernij nick :). to kiedy zaczynasz chałwową ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
nie umiem chyba już milon razy próbowałam. Coś nie hula mi to jak powinno albo ja nie potrafię;/ Niby pisze że wszystko ok a jak z wami piszę to znów jestem pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×