Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

musi się udać! : a u Ciebie jak tam ? ;) jak samopoczucie ? u mnie kiepsko.. cały dzień zalatana, od 5 na nogach, dopiero wróciłam, a na 17 do okulisty, zanim dojadę i wrócę :O to będzie 19. durne autobusy ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed ja od 6:00 w biegu.... najpierw na 7:00 angielski, potem na 9:00 do pracy, a na 19:00 na kurs tańca.... a wieczorem przygotowania na jutro (jakieś smakołyki na urodziny) także dość intensywny dzisiaj dzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : szkoda gadać.. jeszcze mnie instruktor od prawka zdrzaźnił :O. masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laski:) No i mamy dzis dzień trzeci hehe;) Czuję się dobrze od kiedy przestałam jeść bez umiaru a i posiłki przed 18 konczę:) dziś rano zjadłam przed wyjściem do pracy jabłko i popijam zieloną herbatkę:) Później kawka a obiadek dopiero po pracy:) dziewczyny dla mnie największa zmorą jest życie bez pieczywa, kocham wszelkie bułeczki:O i to chyba przez nie tak wyglądam:D Jak narazie z aerobikiem cisza a szkoda, bo kiedys chodziła to widziałam efekty a i pscyhicznie rozładowałam stres i czułam się o niebo lepiej:) Wczoraj byłam ze siostrzencem na spacerku, dziś wyciągne mojego miśka, każdy ruch jest wskazany:) Pozdrawiam Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka_rola witam w piękny pochmurny dzień :D ! heh u mnie ok ;) na wadze 2,5kg mniej co bardzo cieszy 🌻 i jestem zdumiona wręcz, że chałwowa nadal działa na mój organizm :P:P. za chwilę zjem jabłuszko :) na śniadanko. a no bułeczki.. chlebek. ahh. tego mi brakuje :O. to było moją zmorą.. i do tego wędlinka, mięsko, serek żółty.. Mmm :D. szkoda słów. przerzucę się na razowy i Wase, wafle ryżowe też lubię. i trzeba dbać o linię ;). co nie ? ja bym sobie na jakiś fitness pochodziła.. zobaczę jak to z kasą będzie :). też muszę mojego mężczyznę na spacerek wyciągnąć, bo dawno nie łaziliśmy ot tak sobie :P. miłego dnia 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja :-) Częstuję kawą/herbatą i tortem urodzinowym ;-) A tak wogóle, to właśnie zjadłam śniadanie :-) i biorę się dalej do pracy... Plusem jest to, że dzisiaj wcześniej wyjdę z pracy, bo o 16:00 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja witam Ciebie :) ! Wszystkiego Najlepszego kochana 🌻 zdrowia, szczęścia, pieniędzy, miłości, wytrwałości w postawionych celach ;) ! 100 lat :D to ja zjem chałwę z okazji Twoich urodzin hihi :P może być ? też słodkie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
Witam :) chciałabym się do was przyłączyć bo szukam jakiegoś wątku gdzie dziewczyny nie dawno zaczęły walkę ze zbędnymi kilogramami. Głupio mi tak wbijać się Wam w wątek ale może przygarniecie mnie i pomożecie w razie spadku motywacji? Pozdrawiam i życzę wytrwałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : zapraszamy 🌻 ! może nie jest nas za dużo, ale jesteśmy i chętnie Cię wesprzemy ;) jaka dietka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
nie lubię żadnych diet polecanych przez różne portale kilka razy już próbowałam ale moje starania kończyły się po kilku dniach. Postawiłam raczej na zdrowe odżywianie czyli słynne (MŻ) chociaż moje jedzenie w dużej mierze opiera się na białku (dziennie 1 duży kefir oraz jakiś twaróg czy inny nabiał) oczywiście od 1,5 -2,5 litra wody dziennie no i zero słodkiego już od poniedziałku nie zjadłam ani grama co jest w moim przypadku niemalże cudem ;) 5 posiłków dziennie o stałych porach no i ostatni o 17-18. Teoretycznie odchudzam się całe życie ale zawsze gdzieś zbłądzę no a teraz musi się udać;) dziękuje za ciepłe przyjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
cieszyć się będę z każdego utraconego kilograma ale moje wymarzone to zobaczyć 65 na wadzę czyli 15 kg muszę stracić mam 173cm i ważę o zgrozo 80kg (tyle ważyłam w czwartek kiedy to odważyłam się stanąć na wadze) no i to mnie zmobilizowało do działania. Dużo jeszcze przede mną ale tym razem dam radę. Myślę też o jakimś ruchu ale jak na razie na lenistwo nie ma rady jedyne do czego potrafię się zmusić to skakanka (a kiedyś już przy jej pomocy udało się trochę zrzucić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : ważne abys teraz sie zmobilizowala, zauwazylas problem i to juz jest sukces ! ;) MŻ ? na mnie nie dziala heh bynajmniej nie mam wtedy ograniczen. a jak wybiore konkretna dietke to potrafie sie dostosowac :). musi się udać! : weszlam tam przez przypadek i zaciekawila mnie ta dietka :P co o niej myslisz ? wydaje mi sie ze moze byc pomocna przy wychodzeniu z dietki :) - stabilizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
ja z kolei nie potrafię tak rygorystycznie podchodzić do diety jak piszą w tych wszystkich przepisach. Próbowałam kapuścianą bo wydawała mi się odpowiednia dla mnie ale na 3 dzień dałam sobie spokój. To samo z proteinową teraz staram się mniej jeść i o stałych porach a jeśli wytrwam bez słodyczy to juz będzie sukces. A i jutro moje starcie z jednodniową głodówką trzymajcie kciuki bo sobie poradzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olefcia
cześć dziewczynki :) zaczynam z Wami! Tzn zaczęłam już w poniedziałek no ale to przecież początki. Oj, ile jeszcze przed nami...a chciałoby się tak wszystko stracić w tydzień no nie? Dlatego taką popularnością cieszą się wszelkie dukany, kopenhaskie, kapiściane itd. Ale prawda jest taka, że mało komu się udaje w ten sposób schudnąć. Trzeba się po prostu pogodzić z tym, że potrzeba cierpliwości i musimy odnaleźć w sobie jej pokłady. Ale zawsze razem jest raźniej, jak wiemy, że nie męczymy się same. Oby tylko wspólnie też nie kończyć diety...Ja zaczynam z dietą 1300 kcal (później zmniejsze do 1200) no i oczywiście te 1300 z samych zdrowych rzeczy. No jak czasem się zdarzy odstępstwo mniejsze (co oczywiście musi być, bo wkółko jeść to, co jest niezbyt dobre to trudno) to pół biedy, mam nadzieję, że większe będą rzadko. No i powiem Wam, że 1300 kcal to sporo...jak się dobrze podzieli i je odpowiednie rzeczy to można być najedzonym (w co do tej pory nie wierzyłam) no ale to nie 1000...przy 1000 pewnie są fajne efekty ale wieczne uczucie głodu wkurza mnie okropnie. Aha i ćwiczę przy tym codziennie - albo rowerek 40min albo bieganie. Kurczę, ale się rozpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy kolejną dietowiczkę 🌻 :P a no.. ale skoro umialo sie jesc za 3, to teraz trzeba umiec zrzucic ten balast :D. mi idzie nie najgorzej, aczkolwiek gdybym sie bardziej przylozyla to pewnie byloby o wiele lepiej heh ;). ale po co sie spieszyc, mam czas i ochote troszke przyteperowac mojego tasiemca, ktory niestety nie dziala prawidlowo :P hihi.. jeszcze 1kg do celu.. ktory co chwile sie zmienia. takze mysle ze tak naprawde to 4kg do celu :D. ostatnio przechodze sama siebie.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
unnoticed to gratuluję sukcesów ja na nie niestety jeszcze muszę poczekać ale też będą :) również witam koleżankę chociaż ja tez dopiero dziś znalazłam sojuszniczki :) a powiedzcie mi co ile się ważycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ważę się codziennie ;P ale mam taką dietę, że muszę kontrolować. z tego co wiem to przy MŻ raz w tygodniu starczy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed - ta dietka nawet mi się podoba - masz rację na stabilizację wagi może się przydać :-) a wogóle, to jak Ci popołudnie mija? Olefcia witamy 🌻 pisz jak najwięcej - to, mobilizuje ;-) /sama to zauważam po sobie/ dieta 1300kcal jest jak najbardziej OKI :D Dam rade i ja - moja znajoma też dość szybko odpuściła kapuścianą - bardzo słabo się czuła (choć schudła chyba ok. 4kg) Ja zaraz zmykam do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja!
no z tym ważeniem to właśnie nie wiem bo obawiam się że jak nie będzie mni mniej chociaż o 1kg to się podłamię chyba zaczekam do poniedziałku przyszłego tygodnia a może i dłużej :) No na kapuścianej w miarę kilogramy lecą ale ja byłam rozdrażniona i miałam silne bóle głowy a teraz dobrze się czuje i mam chęć ciągnąć wszystko dalej:) swoją drogą ciekawa jest ta dieta chałwowa aż dziw bierze że poprzez słodkości można tracić no ale jak na razie nie dla mnie bo jak bym się na chałwę skusiłam to pewnie i na resztę słodyczy też ale może kiedyś wypróbuję. Ja też za chwilę zmykam do domu;) oby następny dzień był moim sukcesem. Pozdrawiam Was kobitki i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : ta dietka to nie jest głupi pomysł, jako przewodnik po stabilizacji :P. heh i powoli dorzucać inne rzeczy ;). popołudnie bardzo mokre - na dworze pada :O. a miałam iść z psem na spacer i przy okazji do sklepu.. lipa. a u Ciebie jak tam ? 🌻 :D dam rade i ja! : myślę, że raz w tygodniu wystarczy ;) i to w zupełności. chałwa zawiera NNKT (nienasycone kwasy tłuszczowe), które są bardzo zdrowe i spalają tłuszcz :P. heh. uwierz mi, zapchałoby Cię na minimum 2 godziny po porcji hihi :D:D. do jutra 🌻 ! powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmeneczek89
witam was, równiez sie przyłącze mam 180 cm i waze 84 kg bardzo bym chciala do 10 pazdziernika schudnac do 80 kg oczywiscie jakby udalo sie wiecej byloby super tylko boje sie aby skora nadązała i nie byla obwisła np na brzuchu bardzo chcialabym wazyc tak około 70 taka wage mialam rok temu i wygladałam i czulam sie najlepiej mam zamiar rozstac sie z ziemniaczkami ktore uwielbiam i jasnym pieczywem tylko na sniadanie dwie kromki razowego, jesc malo ale czesto nie jesc tlustych potraw tylko np na obiadek warzywa na patelnie ,pieczona piers z kurczaka, na kolacyjke tunczyka w puszce bo bardzo lubie itp pozdrawiam i zycze powodzenia w gubieniu kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmeneczek witamy :-) 🌻 Unnoticed - u mnie pogoda nawet, nawet... choć już nie ma co liczyć na ciepło. Cały dzień wiało. A ja właśnie siedzę i piję herbatkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedzę i myślę.. nic mi się nie chce po całym dniu :O. ehm.. miłego wieczoru i smacznej herbatki 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×