Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

hey 🖐️ co tam u was ? ;) ale mi weekend zleciał, trochę nauki, trochę lenistwa :P. Sobotnia impreza udana :). Wszyscy ochlani a ja bardzo grzeczna :D. W domu byłam po 4 a o 6 autobus do szkoły :classic_cool:. Myślałam, że zasnę na stojąco na przystanku.. hehe. Dostałam @, do tego waga mi skoczyła :O. Znowu do przodu ehh.. Ale już 2 kg zrzuciłam. Teraz definitywnie do celu, bez przystanków :). Miłego dnia 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:):) unnoticed- yo fajnie ze ipmrezka sie udała:):) w czwartek ide z niunią na szczepienie:(:( i bedzie wielki płacz:( ja stanełam z waga w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki:):) unnoticed- yo fajnie ze ipmrezka sie udała:):) w czwartek ide z niunią na szczepienie:(:( i bedzie wielki płacz:( ja stanełam z waga w miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey 🖐️ co tam u was ? 🌻 ja już od rana mam trochę roboty. teraz poćwiczę, później zjem śniadanie i uciekam do miasta, muszę parę rzeczy pokupić, a akurat dzisiaj mam samochód ;). Na śniadanko standardowo chleb razowy (2 kromki) z wędlinką i pomidorem, do tego mały jogurt :D. Miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) unnoticed ostrożnie tym autkiem:):) oki? ja juz po obiedzie :):) i najedzona jak nie wiem :P:P:P buziaki miłego wieczorku życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostrożna byłam :P o 18 aby jeszcze jadę odebrać teściową z pracy i mogę odpoczywać :D. musi się udać zaginęła 😭 WRACAJ ! 😍 miłego wieczorku wam życzę ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki :D ! co tam u was ? u mnie paskudna pogoda :O.. za chwilę poćwiczę, a tak za godzinkę śniadanko ;). Miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:):) stwierdziłam ze zrobie sobie diete dukana:):) co o tym myslisz Unnoticed-:) jem jajecznice zobaczymy czy wytrwam:):) buziale u mnie tez paskudna a dzisiaj na szczepienie z mała misią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dietę Dukana polecam ;) ale pamiętaj jedz wszystko co dozwolone, a nie tylko np. jogurty i serki bo szybko wymiękniesz, znudzi Ci się. Aha i nie zapomnij, że tam nie używa się tłuszczu :D mam nadzieję, że wczorajsza jajecznica była na wodzie albo mleku ? :classic_cool: Gdzie reszta ? Dzisiaj kolejny dzień diety :). Już widzę różnice, trochę "mniejsza" jestem :P. Wczoraj byłam na kolacji z moim Misiakiem, żeby mu nie robić przykrości że nie jem to zamówiłam sobie sałatkę grecką, a on wcinał pizze :D. Hihi. Miłego dnia ! ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unniticed- czytałam tam twoje wypowiedzi:) mozesz mi doradzic co np jesc???:) owoce morza tez mozna co nie??? jestem drugi dzien na dukanie i jest ok jadłam rybke z serkiem wiejskim czyba mozna robic mieszanki???:):) buziaki nio nio sałatka grecka tez jest pyszna fajnie masz z tym swoim facetem:):) ja juz nie pamietam kiedy byłam na kolacji chyba z rok temu:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm co by Ci tu doradzić :classic_cool: tak, owoce morza można ;). Ja często jadłam bułeczki otrębowe, jogurt naturalny ze słodzikiem i cytryną. robilam sobie udka albo filety w piekarniku, rybe tez czasami tak zapiekalam. mięso gotowałam jak mi sie chcialo. czasami mozna jakis jogurt owocowy zjesc, ale lepiej sobie samemu zrobic np. dodaj troche owocow do jogurtu naturalnego i dosłodź slodzikiem :). kupowalam sobie kurczaka z rozna, albo makrele wedzona :P. tunczyka w puszce jadlam z twarożkiem. duzo tego moge wypisywac :) heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hej kochane 🌼 pewnie o mnie już zapomniałyście ale ja ciągle trwam ;) z dietką dobrze po 5 cm na obwodzie zgubiłam no i pożegnałam już 5 kg w sumie jak na 1,5 miesiąca nie jest to imponujący wynik ale mnie satysfakcjonuje i wystarczy mi takie tempo. No i muszę się pochwalić zaczęłam regularnie ćwiczyć więc efekty może będą większe. Jak na razie czytam co u Was i pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu : tez mam nadzieję, że dietka pomoże Ci dojśc do wymarzonego efektu :):). Matko Boska, dam rade i ja! - jesteś w końcu !! 🌻 gdzie Ty byłaś jak Cię nie było ? :D gratuluję sukcesów i życzę dalszych efektów ! ;) ja codziennie rano zaczęłam robić kilka ćwiczeń i ogólnie waga już też ruszyła :D. musi się udać! - a Ty to następna zaginiona :P. Oj tam, oj tam nie narzekaj, następnym razem się nauczysz ;). Miłego wieczorku wam życzę ! 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w sobotę :-) Zdążyłam już umyć głowę, pojechać po zakupy, zrobić śniadanie i przyjechać do... pracy. Zaraz będę kawę robić więc jeśli ktoś chętny to zapraszam \_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Was zainteresuje taki artykuł: Skakanka maksymalna intensywność Wielu z nas poszukuje cały czas nowych rozwiązań, które mają sprawić, że nasz trening będzie ciekawy, intensywny (poprawa kondycji) i skuteczny (utrata zbędnych kilogramów). Kupując coraz to nowsze wynalazki produkowane przy użyciu kosmicznej technologii inwestujemy coraz większe pieniądze w coś co tak naprawdę daje efekt placebo. Dlatego warto przeczytać ten artykuł i zainwestować kilka złotych w skakankę, aby ćwiczyć z „kosmicznym efektem przy użyciu starej „technologii. Skakanka to proste i łatwe w obsłudze narzędzie treningowe, z którym większość z nas zapoznała się już w dzieciństwie podczas różnych niekończących się zabaw. Ćwiczenia na niej to stara i wypróbowana metoda na polepszenie sprawności i kondycji przy jednoczesnym spalaniu tłuszczu i modelowaniu naszych kształtów. Już po pierwszych tygodniach systematycznych ćwiczeń widoczny jest efekt pod postacią sprężystości i lekkości ciała oraz poprawy wyglądu sylwetki. Technika wykonania Podczas skakania należy przyjąć prawidłową postawę ciała, czyli wyprostować plecy, wciągnąć brzuch, trzymać ugięte łokcie blisko tułowia, a dłonie odchylone na boki.. W czasie skoków staramy się wykonywać obroty linką za pomocą nadgarstków i dłoni, zaangażowanie barków w obrót powinno być wyeliminowane. Podskoki wykonujemy na niewielką wysokość. Warto pamiętać, że zanim zaczniemy uwzględniać trening ze skakanką w naszych planach, trzeba wpierw opanować prawidłową technikę. Dopiero kiedy skakanka nie będzie nam „przeszkadzała w treningu, warto zająć się budowaniem kondycji i formy. Osoby, które nie nauczą się prawidłowo skakać, bardzo szybko tracą zapał, ponieważ ćwiczenie wyda im się zbyt trudne, a tym samym nie warte poświęcenia czasu. Przeciwwskazania Niestety skoków przez skakankę nie mogą wykonywać wszyscy. Przeciwwskazania do tego wysiłku to: znaczna nadwaga (BMI > 28), dolegliwości związane ze stawami, problemy z układem krążenia, słabe kości (osteoporoza), zaburzenia równowagi. Sprzęt i nawierzchnia do ćwiczeń Skakanka to sprzęt, który możemy nabyć za niewielką cenę właściwie w każdym sklepie sportowym. W celu wyboru tej właściwej, warto zakupić najlżejszą (sztuczne tworzywo). Skakanki ze sznura lub skóry są dosyć ciężkie i spowalniają szybkość kręcenia, co znacznie obniża intensywność treningu. Nasza skakanka powinna mieć też odpowiednią długość, aby nie utrudniała nam treningu. W ustaleniu właściwego rozmiaru, należy stanąć na niej obiema stopami w połowie długości i chwycić za obie rączki. Po przyjęciu tej pozycji końce skakanki nie powinny sięgać wyżej niż do naszej pachy. Oczywiście każdy z nas jest inny i odpowiednie modyfikacje długości musimy już dopasować do swojej osoby, czasem nawet 1-2 cm mogą robić różnicę. Najlepiej skakać po podłożu o amortyzujących właściwościach, do takich zalicza się z pewnością drewniana lub syntetyczna (akryl, kauczuk, tartan) nawierzchnia. Jeżeli mamy do dyspozycji tylko beton, wtedy warto zakupić matę gimnastyczną i na niej wykonywać podskoki. Ponadto w celu pełnej amortyzacji trening trzeba wykonywać w dobrych amortyzujących butach, które będą odpowiednią podporą dla stopy. Rodzaje skoków Skoki na skakance potrafią być bardzo różnorodne, aby się o tym przekonać wystarczy uwzględnić w treningu kilka podstawowych ćwiczeń, takich jak: podskoki w miejscu, bieg w miejscu, podskoki na jednej nodze, ósemki (krzyżowanie linki przed sobą) dwa podskoki na jeden obrót, podskoki z wykrokiem ( na boki lub przód tył) Jeżeli już opanujemy te techniki warto mieszać je między sobą. Dodatkowym utrudnieniem może być zamiast skoków w miejscu, przemieszczanie się w przód, tył lub na boki i w tym czasie wykonywanie przedstawionych powyżej ćwiczeń. Przed rozpoczęciem ćwiczeń pamiętajmy o rozgrzewce i dopasujmy długość i trudność treningu do swojej kondycji i umiejętności. Jeżeli nasz poziom jest już dość dobry, to najlepiej wykonywać skoki na skakance seriami, przez 2-3 minuty, następnie odpocząć przez 60 sekund i ponownie wykonać serię. Przerwę możemy urozmaicić wykonywaniem ćwiczeń modelujących na brzuch lub inne partie ciała. Wykonanie 6 8 serii po 3 minuty urozmaiconych ćwiczeniami dodatkowymi to trening, dzięki któremu nasze ciało zrzuci zbędny balast i nabierze wigoru. Uzbrojeni w wiedzę przeczytaną powyżej, zakupmy lub odkurzmy ten super wydajny sprzęt i użyjmy go w celu zdobycia szczupłej sylwetki, kondycji i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki ! 🖐️ musi się udać! - fajny artykuł ;) niestety nie na moją nogę :O, rok temu miałam wypadek i mam kontuzję.. wystarczy, że źle stąpnę stopą a może mi pęknąć torebka stawowa :(. Kiedyś grałam w piłkę nożną w 2 lidze damskiej (przez 3 lata) i niestety już nie mogę wrócić do tego sportu. Nie mogę zbytnio obciążać tej nogi ehh. Właśnie wróciłam z zakupów i biorę się za robotę w domu :P. Muszę posprzątać ;). Miłego dnia wam życzę 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny artykułł:):) ale jak bedzie ciepło to na dworze mozna skakac hihi:):):) unnoticed- zaczynam jednak od jutra tą dietke bo za duzo dobrych smakołyków było hihi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kobietki 🌻 ! Co u was ? ;) ja za chwilę troszkę poćwiczę i dopiero później śniadanko :P. Pogoda okropna, wczoraj cały dzień padało, dzisiaj też już pochmurno :O. Aniu, dukan zaczęty ? :classic_cool: Musi się udać! - pewnie w pracy jesteś ? jak się czujesz ? :) i jak z dietką ? :D Miłego dnia wam życzę ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×