Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

musi się udać! : ja mam na obiad szczupaka :P hihi.. 🖐️ słodkich snów ! 🌻 D:DO:DB:DR:DA:DN:DO:DC kobiecinki :) ! 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stand up ! :D nie śpimy :P 🖐️ ja już na nóżkach, myślę co by tu na śniadanko zjeść :). coś polecacie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
HEJKA wyśmienicie, od samego rana mam w sobie mnóstwo pozytywnej energii :p właśnie jestem po 2 śniadaniu grahamka z jogurtem naturalnym najadłam się a nawet chyba przeżarłam :P słoneczno na dworze więc czego można chcieć więcej no może jakaś imprezka by się przydała ale cóż jutro na uczelnie więc chyba dziś odpada. Będę musiała zadowolić się jakimś dobry filmem wieczorkiem z kieliszkiem martini ;) miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w porządku :D heh. czytam książkę, nic mi się nie chce :P.. ale muszę się niedługo zabrać za obiadek 😠. a ryby nie chce mi się robić :classic_cool:. chyba wymyślę coś innego hihi.. pogoda ładna, od rana spacerowałam trochę z pieskiem :). teraz po pokoju biega Kuna i gryzie mnie po stopach, mały natręt he :D. musi się udać! : a co u Ciebie ? 🌻 dam rade i ja! : ja to bym przeszła się do kina :P ale nic ciekawego nie grają :(. a u Ciebie są jakieś ciekawe repertuary ? znudziło mi się oglądanie filmów na kompie :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wszystkim:):) u mnie tak sobie pogryzłam sie troszke z tym moim:(:( bo mnie wqrwił ze masakra.....ale mam nadzieje ze mi przejdzie Vaneska mało spała w nocy :( to oznacza ze ja tez!!!!!!!! nie mam humorku dzisiaj i wszytko takie ble................................................ i brzydki swiat do okoła:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
ja znów za kinem nie przepadam.. chyba ze graja coś naprawdę ciekawego ale ja jestem wiercipięta i ciężko mi na tyłku usiedzieć te 3 h bez przerwy :P ale zdarza się że chodzę bo mój luby uwielbia kino :) Pod względem upodobań, spędzania wolnego czasu w ogóle się nie dobraliśmy. Ja lubię dyskoteki zawsze dużo balowałam on woli puby gdzie jest ciszej. On kino ja operetkę i tak wszystko:p... no cóż ważne żeby się dogadać i ustalić kompromis. Ojjj Aniu oby wam szybko przeszło a szczególnie Tobie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu : nie denerwuj się 🌻 będzie dobrze :) 😘 dam rade i ja! : no to widzę, że ja mam to samo :P ja uwielbiam kino - on nie, ja lubię imprezy - on domówki, ja wspólny wieczór w domu - on z ekipą.. aby charakterek mamy taki sam.. WYBUCHOWY i UPARTY :D. hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ? 🖐️ a was gdzie wywiało ? u mnie aż tak nie wieje, więc jestem :classic_cool: idę na trochę późną kolację (zaczytałam się... książką i nie mogłam się oderwać heh) i pod prysznic zasuwam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogodzilismy sie:):):) przeprosił i jest ok :):) hehe a dziewczyny co u was??? buziale ja spedzam wieczór przy piwku:):) od dawna nie pilam hehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja::)- mój tez zawsze wolał jakies domowe spokojne imprezy a ja balety zeby sie wyszales:):) do białego rana:) hehe... unniticed- jaka ksiazke czytasz?? co?? ja chyba z trzy ksiazki przeczytałam w zyciu (spalona żywcem - super ksiazka i kwiat pustyni:):)poleca) a i jeszcze Za mało zeby życ za duzo aby umrzec-wojenna) a pinezka żyjesz????? musi sie udac halo????????? dziewczeta:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my to zawsze jak się porządnie pokłócimy to mój po pracy z różą do domu przybywa :D hihi czytam "Zmierzch" (mimo, że całą sagę już 2 razy przeczytałam.. :P ale wciągnęło :O). "Kwiat pustyni" czytałam :) świetna książka ! nasze dziewczęta zaginęły w akcji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciŁ bym przeczytac to ksiazke naprawde:):) film fajny ale ksiazki zawsze ciekawsze:P:P:P zagineły pewnie co nie które baluja hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sobotniego poranku moje kruszynki :* 🌻 ! Aniu, ściągnij sobie e-book z internetu :) są wszystkie części :P i będziesz na kompie czytała heh. ja dostałam na 8nastkę wszystkie części :). a no kobietki zapracowane.. :classic_cool:. normalnie nie wierzę, że nie mają dla nas czasu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh oh oh :D gdzie się podziałyście ? posprzątałam freciszonowi, aby ogarnę jeszcze pokój i mam luz :). a wy jak tam ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pustki.. :( wczoraj byłam z moim Misiem w mieście na piwku i kolacji :) 😍, później na chwilę u znajomych :). ogólnie wieczór bardzo udany, tym bardziej że całe wieki razem nigdzie nie wychodziliśmy :O.. no ale stwierdziliśmy, że trzeba to zmienić :). a jak tam u was ? jak dietka ? ja wczoraj trochę od niej odstąpiłam, ale nie mogłam inaczej :P.. miłego dnia wam życzę 🌻🖐️ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ ! gdzie jesteście ? :( ale pustki.. idę za chwilę na śniadanie, Luna już wstała i biega :P. jak tam u was po weekendzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam rade i ja! - na pomarańczo
hejooo kobiety no Unnoticed dla Ciebie kwiatek za podtrzymywanie tematu 🌼 Faktycznie jakoś wszystkich wywiało (mnie też) ale już wróciłam ;) Weekend strasznie męczący w sobotę i niedziele na uczelni do 20 więc nie bardzo miałam czas napisać do was. Dietka ok chociaż czasem zdarzy się jakaś kostka czekolady ale staram się pilnować :P zaraz ziem śniadanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade i ja! : DOBRZE ŻE JESTEŚ 🌻🌻 stęskniłam się normalnie :D ! ktoś musi podtrzymywać topik :P hihi moje śniadanie : grahamka z wędliną :). a gdzie reszta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ja tez pisłam ...:):) hihi co tam laseczki??? musze sie przyznac w sobote obżarłam sie jak swinka nie wytrzymałam:(:( zjadłam frytki z hamburgerem i colą::(:( normalnie to jedzenie było tak wspaniałe ze nie wytrzymałam i zjadłam jedna porcje...ale juz sie opamietałam i znow dieta hehe cóz poradzic moj żoładek był silniejszy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to mnie nie ma :classic_cool: ? jestem, ale cisza więc nie piszę.. :P oj Aniu, nieładnie że tak zgrzeszyłaś ! 😠 jaka pokuta ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje kochane koleżanki ❤️ Tak jak Wam pisałąm w niedzielę moja mama obchodziła urodziny i część gości została do dzisiaj ;-) imprezka udana (padnięta jestem jak nigdy ale cóż... najważniejsze, że goście i solenizantka zadowoleni). Dletego mnie nie było. Dzisiaj nie ćwiczyłam, bo jakoś siły nie miałam... wczoraj prawie cały dzień w kuchni - ale wszystkiego było aż za dużo, na czas, smacznie :D W sobotę też nie miałam czasu - dacie wiarę? ok 20:00 myłam jeszcze okno i prała firanę... i robiłam mnóstwo innych rzeczy, które nie sposób wymienić!!! A teraz zioram na tv i czytam co u Was - stęskniłam się za Wami 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : WRÓCIŁAŚ ! :D 😍 no nie dziwię Ci się, że nie miałaś czasu i jesteś padnięta, bo wiem jaki był zamęt gdy ja wyprawiałam 8nastkę :P. hihi.. ja za chwilę wybieram się do sklepu po papierochy :classic_cool: a później prysznic i wyrko :). jak samopoczucie ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udac- to pewnie impreza urodzinowa sie udała:):) asia pokuta musiała byc heeh cały dzien na warzywach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×