Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Witam w poniedziałek :-) Podobno "jaki poniedziałek, taki cały tydzień", to ja dzisiaj rano wstałam wcześniej i przejechałam 25km na rowerku stacjonarnym :-) A teraz już jestem w pracy i właśnie herbatkę piję \_/> a potem może jeszcze kawa? (NAPEWNO!!!!!) M 🌻 I 🌻 Ł 🌻 E 🌻 G 🌻 O 🌻 D ❤️ N ❤️ I ❤️ A ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : 🖐️ więc ja cały tydzień będę zasypiała ? :D miałam wstać o 8 wstałam o 10 :O. ehm.. zjadłam już śniadanko, goniłam się z Luną (ona teraz je :P). no, a obiadu nie chce mi się robić, więc nie wiem jak to będzie heh. miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu wpadnij do mnie na kawę \_/> :D (a wogóle, to gdzie jedziesz? do jakiej miejscowości?) Ja właśnie piję herbatkę :-) bo zimno.... :O Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam wczoraj - 18.10. - narazie sie trzxymam, ale w sumie przeczxytalam o swojej diecie (ziemniaczanej) w jakiejs gazecie, natomiast w intrnecie pustki na ten temat. jesli okaze sie ze dziala, to chyba na lepsza diete trafic nie moglam - chyba ze szybko mi ziemniaczki zbrzydna :) wczoraj zjadlam rano mleko z platkami po wstaniu z lozka (przed pierwszym posilkiem pije dodatkowo zawsze ciepla woda z cytryna, podobno bardzo dobrze wplywa na watrobe), po poludniu zrobilam puree z 2 srednich ziemniakow i odrobiny pesto, kolo 16 - owoc, o 19 ostatni posilek - 1 ziemniaka zapiekanego z pomidorem, pieczarkami i cebula. dzis: rano troche serka wiejskiego, 13.30 - puree z 2 ziemniakow plus mizeria, wieczorem - "ziemniaki po hiszpansku". jak narazie sie czuje super pelna i w ogole nie odczuwam glodu. wazne jest rano zeby pic mleko albu cos z wapniem bo troche podobno ziemniaki odwapniaja. zobaczymy jak bedzie. a w ogole - 158 - 76kg, lat 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę ja o diecie ziemniaczanej niewiele słyszałam - ciekawa jestem Twoich efektów i wrażeń. Pisz jak najwięcej :-) Unnoticed a na obiadek co dzisiaj masz? Aniu jesteś już w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naguska : witaj 🖐️ ! koniecznie zdawaj relacje codziennie ;) jestem ciekawa jakie efekty :D musi się udać! : dla rodzinki na obiadek filety z kurczaka w panierce, ryż, sos i sałatka :). a dla mnie ryż wymieszany z sałatką i do tego dolany jogurt ;). heh, cudak ze mnie :classic_cool:. a u Ciebie ? co tam pichcisz, przyznaj się :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki co porabiacie? Ja za chwilę idę na zakupy, a potem "poleniuchuję" sobie w domu - czyli zrobię prasowanie, bo mi się trochę nazbierało :P no i jeszcze musze coś na jutro jadalnego przygotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilę jadę do znajomych, bo mam sprawę do załatwienia :P. samochodem oczywiście :D - w końcu nie jestem uziemiona ! miłego wieczorku 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy gdzie się pochowałyście ? :P ja właśnie zjadłam śniadanko, za niedługo wybieram się do miasta. cholipa, telefon mi się zepsuł 😡 szlag by go trafił ! :O kurczę, nie wyspałam się jakoś dzisiaj :(. w ogóle zimno na dworze.. Luna biega po pokoju, złośnica mała :P.. a u was jak tam ? 🌻 miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was pięknie, niestety później niż zwykle, bo rano, tj. ok. 9:00 kafeteria nie chciała dodać mojego wpisu, ciągle wyskakiwał jakiś błąd :-( Ale ja jestem i w tej chwili zapraszam na kawę \_/> bo właśnie załączam ekspres :D A Wy co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : jestem 🖐️ byłam w mieście kupić telefon :). a "stary" leży w szafie.. heh. szmelc jeden, musiał się popsuć ?? :O idę coś zjeść bo padnę od rana nic nie jadłam - co za nieodpowiedzialność.. hihi :P. a gdzie reszta "ekipy" ? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LG GT505 :). tylko ten mi się podobał :P. na obiad kasza z warzywami była. Mniam 🌻. Też bym sobie zjadła leczo.. heh :P. wyślij mi trochę :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 🌻 ;) wyślij mi kawałek.. 😭 mam wrażenie, że czuje je w mojej kuchni :classic_cool: heh nakręciłam się na leczo.. chyba w weekend zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed to wpadnij do mnie :D ja się chętnie podzielę :-) Jeszcze ogarnęłam kuchnię, bo się "małe" pobojowisko zrobiło :O a w sumie, to ja raptem jeden garnek i jedną patelnię używałam, a resztę to chyba krasnoludki powyciągały z szafek i pobrudziły... Ale już porobione i mam chwilę dla siebie, to zaglądam do Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolejnego dnia 🖐️ ! Chętnie bym przyjechała, ale to trochę daleko :P. Pokłóciłam się z moim. Chooj by to strzelił 😡.. ehh. Idę na późne śniadanie. Miłego dnia 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Unnoticed właśnie dzisiaj miałam wolne :p Teraz sobie siadłam przed tv z laptopem na kolanach :-) no i oczywiście pierwsze do Was zaglądam :-) Ciekawe co u Ani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey kochana 🌻 a już myślałam, że zaginęłaś tak jak nasza Anka :P :( ciekawe gdzie ona się podziewa ??? Co cały dzień porabiałaś ? ;) ja coś kiepsko się czuję :O. Cały dzień pada deszcz ehh.. M:Di:Dł:De:Dg:Do w:Di:De:Dc:Dz:Do:Dr:Dk:Du ! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piąteczkowo :D Co porabiacie dziewczynki? Ja właśnie sobie herbatkę owocową zrobiłam, coś mnie przeziębienie bierze :O mam nadzieję, że tabletki mi pomogą przetrwać i nie rozchorować się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×