Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

musi się udać!

zaczynam (13.09.2010)

Polecane posty

Witam wieczorkiem Właśnie piję sobie herbatkę wiśniową i zerkam co tam u Was słychać? (jakby się ktoś pytał, to właśnie się włoskiego uczę :p mimo, że jestem na kafeterii z Wami :p ) ale zaraz zabiorę się za naukę (bo samo do głowy nie wejdzie - a szkoda...) Unnoticed udanej kolacji Ci życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sie udac- no prosze włsokiego:):) super a do czego ci potrzebny ten jezyk??? unnoticed- jak kolacyjka udała sie??? buziale ja pije mietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej musi sie udac:) ja pije herbatkę :):) ide dzisiaj na misato zaszalec hehe:):) moje kochanie wczesniej konczy prace tak sie ciesze:):) unnoticed- no pozno wróciłas z kolacyjki:):) super ze sie udała... oj ja jak dawno nie byłam ...:( na takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Cześć dziewczyny :-D widzę że dalej trwacie w diecie, mi się znudziło a poza tym co to za interes odmawiać sobie tych wszystkich pyszności :-) ale oczywiscie trzymam za was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pnezka!!!! o czym Ty nam tu piszesz?! jasne, że warto się odchudzać!!!! dla ładnego wyglądu, dla zdrowia, dla samopoczucia, powodów jest 1000!!!!! albo i więcej!!!! a Ty nie pisz bzdur tylko wracaj do nas szybko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! :D a no odsypiałam :P wstałam o 12 :classic_cool: dawno tak świetnie się nie bawiłam :) co u was ? ja zjadłam śniadanko : grahamka z białym serkiem i kawka zbożowa do tego :P. OooOo.. w takim razie udanych zakupów :) miłego popołudnia wam życzę ! 🌻 musi się udać! : czyli nauka nie za bardzo Ci wczoraj weszła ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Dobra nie dam się prosić :-) zauważyłam efekty i uznałam że wystarczy ale potowarzyszę wam jeszcze, ostatnio byłam ze swoim na pizzy i zatęskniłam za tymi wszystkimi kaloriami stąd moja próba rezygnacji. Myślę, że moja waga jest w porządku ale nad kondycją jeszcze popracuję bo rozleniwiłam się troszkę :-) zero ćwiczeń, w pracy 8 h na tyłku, rower stoi zakurzony, lenia mam jak nie wiem ale nie dam się, dziś poćwiczę chociaż pół godzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unnoticed nauka poszła mi po japońsku :p czyli "jako tako" (zn. okaże się w praktyce...) Cieszę się, że kolacja Ci się udała :D Pinezka pomału zaczynasz "gadać do rzeczy" :p i proszę mi się tu często meldować i pisać jakie postępy czynisz!!!! A tak dla motywacji, to Wam powiem, że rano zrobiłam 100 brzuszków :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinezka87
Nie wiem czy wy też tak macie ale ostatnio często boli mnie głowa, jestem zmęczona i spałabym na okrągło, to chyba jakieś przesilenie jesienne o ile istnieje coś takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pinezka ja tak mam często :p ale i tak muszę wstać... (rano najchętniej nie wstawałąbym z łóżka). Ale dzisiaj np rozbudziły mnie ćwiczenia :-) może nie było tego dużo, ale zawsze coś ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś tu pusto dzisiaj :O czyżby początek weekendu dawał się we znaki? ;-) Ja za ok. 20 min zmykam na zakupy :-) trochę się tego nazbierało - ale na szczęście mam auto, więc nie mam problemu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja robiłam obiadek, sprzątałam kuchnię ;) a teraz bawię się z Lunką :D heh. no i czekam na Pierwszą Miłość bo nudnawo :P. miłych zakupów musi się udać! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj kto sie odezwał :): pinezka:P:P:P :):) hihi co słychac??? ja tez ostatnio na grzeszyłam ale wziełam sie za siebie hehe:):) my piszemy tutaj bo jest fajnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hihihihihihhihi oj moje zakupy sie udały :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi się udać! : [kwiat[🖐️ robiłam mega obiad, bo u mnie dzisiaj zlot znajomych - pomagają mojemu facetowi zalewać kanał do naprawy samochodów :P. więc ruch jak w Berlinie :). ale nie narzekam :D. a co u was ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu.. ale smutno dzisiaj :( chyba sama ze sobą wypiję sobie flaszkę (mam w zamrażarce od 8nastki :D), albo kupie sobie kilka piw i wybombie przed kompem :O. cały dzień sama, facet teraz się zmył do kumpli, a mi się nie chciało bo powiedział że mam 5min, a gdzie tu się ogarnąć ?? ehh.. idę do sklepu za chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ! a wy gdzie ? ja dzisiaj na zakupy się wybieram :P heh dopiero będę jadła śniadanie, aby się ogarnę i mykam ;) miłego dnia 🌻 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×