Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maminka_30

Kto chce mieć czwarte dziecko??

Polecane posty

Gość gość
Mam dwie córki i syna bardzo chciałabym mieć czwarte dziecko ale mam już 38 lat więc się nie zdecyduje.Cieszę się jednak moją trójeczką.Pozdrawiam wielodzietne rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W brzuszku mam dwoch synkow ;-) chcialabym w przyszlosci miec coreczke. Mam 26lat to powinnam sie wyrobic przed magiczna 35. Gorzej jak bedzie to znowu chlopiec ;-) albo blizniaki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 synów w wieku 9 l.i bliźniaki 7 l. Oraz najmłodsza córeczka :) w tej chwili ma 2 latka i 4 miesiące co za szczęście że czwarta córcia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahera31
ok no to ponownie daje pytanie bo odpowiedzi do moich watpliwosci to to nie sa;) wkljam jeszcze raz ok podnosze znow tematoczko.gif do mam 4 dzieci - dwie znajome matki powiedzialy, ze do trojki ogarnialy wszystko bez problemu, ferie, narty, wyjscia do kina nie stanowily problemu (trojka dzieci w odstepie co dwa a druga co dwa i 3 tak wiec 5 lat maaksymalnie miedzy najmlodszym a najstarszym). Natomiast cwarte zmienilo WSZYSTKO. Nie to ze zaluja. Ale mowia tak - samochod, tylko VAN. Gdziekolwiek jada, musza brac trzy nie dwie sypialnie dla dzieci (bo dostawka w jednym odpada musialyby byc dwie), nie idzie zapakowac 6 rowerow, 6 par nart, poza tym jak ida do kina to starsze dzieci chca isc na star warsy a najmlodszay na bajke (5 i 7 lat). I szczerze, jak tak tego slucham.... mocno skkomplikowalo im to zycie ten czwarty bobasek. Z jednej strony bardzo chcielismy zawsze 4, ale czy nie rujnuje to troche ogolnopojetego wspolzycia rodzinnego, wakacji itp? (pytanie glownie do mam ktorych rozpietosc wiekowa dzieci jest okolo 10 lat i powyzej) jakies przemyslenia, zgadacie sie, nie zgadzacie, zmienia bardzo duzo, czy jednak wszystko mozna obejsc? jak to wyglada u Was w praktyce ; czas wolny i ferie z czworka dzieci gdzie jedno to nastolatek a najmlodsze male dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam troje dzieci 9,7 lat i 8 miesięcy i jestem w ciąży z czwartym ... Finanse nie są żadna przeszkoda bardziej boję się że sobie nie poradzę ... Ze wszyscy wokół będą się śmiać z nas że tylko dzieci robimy ... Zamówiłam zestaw ... W wiadomym celu ,ale zaczynam mieć wątpliwości ... Co ja mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w twojej sytuacji i usunęłam . Ale to twoja decyzja czy dalabys radę to zrobić i coś jeszcze dodam. Balabym się wziąć tabletki Znajdź lekarza jeśli się zdecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ciebie obchodzą wszyscy ? Na początku będą gadać nic nie poradzisz potem im przejdzie.To Wy macie być szczęśliwi i dzieci a ludzie zawsze gadali i gadać będą . Dzieci to dat od Boga powinnaś być szczęśliwa .A rade sobie na pewno dasz.Przeorganizujesz troszeczkę życie i dasz rade. A co do ludzi którym tylko kasa w głowie jakie to przykre......nas jedno dziecko bo trzeba mieć kasę na wczasy........a co potem co jak Twój syn przyjdzie i powie tato sorki jestem gejem.......wyobrażasz sobie wtedy starość. ...święta bez wnuków w domu starców. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż jednak mi mówił żebym na ludzi nie patrzyła. Oni nam na dzieci nie dają i nam ich nie wychowują więc co do tego mają. Kieruj się własnym rozumem. Ja nie chcialam kolejnej ciąży bo znosilam okropnie i kolejnej cesarki wraz z kolejną cesarka ból jest potworniejszy bałam się. Nie chciałam. Ale to była moja przemyślana decyzja wydalam dużo kasy ale wszystko było bezpieczne i z troskliwą opieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i czas gra z losem. Ja miałam w 6tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy bym sie nie przejmowała co mówia ludzie, zabijesz dziecko które swiadomie poczeliscie przez ploty ludzi??? I tak beda gadac Ci co nie maja własnego zycia. A ja mam 40 lat i marzy mi sie 4 dziecko ale chyba nic z tego nie bedzie ze wzgledu na mój wiek i męża (54L).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opanuj sie kobieto. Trochę późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede próbowac moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To odważna kobita jesteś ale czy rozważna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo bardzo bym chciała! Mam 2 dzieci - wyczekiwanych przez lata! Teraz mam 36 lat i coraz częściej myślę że czas zakończyć starania o kolejne. Jestem szczęśliwa choć pewnie zawsze będę tęsknić za większą gromadka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 37 lat i jestem w ciąży z czwartym dzieckiem. Finansowo mamy w miarę ok, ale czy damy radę!!!??? chyba,zaczynam się bać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna zabic wlasne dziecko.... nie rob tego jak spojrzysz sobie w twarz? Zawsze bedziesz sie zastanawiac kim by bylo, jakie by bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam pięcioro i dziś sobie pomyślałam , że mam ogromne szczęście wszystkie zdrowe , śliczne i mądre .I owszem mam dużo pracy i obowiązków zawsze miałam , auto mam 7 osobowe bo wiadomo inne nie zda roli i trzeba multum cierpliwości i logistyki , ale u nas to był mój przepis na moje życie :-D . Uważam że mam ogromne szczęście :-) Mam znajomą ma jedno bardzo chore dzieciątko :-( i potrafię jeszcze mocniej docenić swoje szczęście dziękuję za nie Bogu co dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozbawia mnie jak czytam JA BYM NIE MOGŁA MIEĆ TYLE I TYLE JA BYM NIE MOGŁA MIEĆ TAK I TAK czy osoby które to piszą potrafią ogarnąć to że jedni lubią wątróbkę , a inni jak im skarpety śmierdzą naprawdę to jest takie trudne? Przecież nikt nic tu nikomu nie nakazuje chcesz rodzisz masz gromadę , nie chcesz nie rodzisz spełniasz się i podróżujesz ja p*****le problem z d**y Co wy zrobicie jak kiedyś naprawdę będziecie miały problem np. nieuleczalną chorobę może wtedy nabierzecie dystansu i pokory do oceny drugiego , i spróbujecie uszanować czyjeś poglądy , zdanie i wybory .... czytam to forum i pytam gdzie są ludzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.09 A kto tutaj komu wytyka ilość dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmyslilam się przesyłki nie odebrałam ... Będzie co ma być!!! To moje dziecko mój skarb ... Dam radę!!! Innej opcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odpowiem na pytanie autorki- nikt normalny i zdrowy na umysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg zadecydował za mnie ... Gdy już się nawet cieszyłam ta 4 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg zadecydował za mnie ... Gdy już się nawet cieszyłam ta 4 ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę, ale właśnie godzinę temu dostałam okres :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 6 ;36 To jest tylko TWOJE zdanie :-) możesz je wypowiedzieć a MY możemy je OLAĆ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprzę, baby nie do zajechania przez chłopów, w pole z nimi orać pole, po co wydawać na ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 41 czytam już to forum jakiś czas i ty non stop piszesz ten prostacki tekst zawsze jesteś na tyle zjechaną osobą , że non stop to samo No i ok no i możemy iść w pole zamiast ciągnika :-) i jesteśmy nie do zajechania nie jak te zdechlaki co nie ogarniają nic :-D Jedno co mnie zastanawia czy ty też jesteś tą trolicą od partnera u gina , od 500 plus i całej reszty bo non stop te same teksty Boże jakie trzeba mieć przykre życie nie wiem jak wcześniej bo jestem tu pół roku ile wcześniej byłaś i pisałaś i piszesz i pewnie pisać będziesz to samo żal mi cię bo ubogie musisz mieć życie z tak zakrojonym poglądem do tych kilku zdań Ale do puki jest to forum to pisz bo dotąd też będzie twoja nadzieja Pozdrawiam Cię serdecznie mama wielodzietna od pługa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, ale się rozmnażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie do zajebania, wytrzymałe cholerstwo, niech mi teraz jakaś z kilkorgiem dzieci zacznie narzekać, opierdolę, że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje zastanawiam się nad 3 ;) mam dwóch chłopców teraZ chciałabym córkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×