Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

Gość stalowy jurek
ale co masz na mysli mowiac brytyjczyk? bo brytyjczykiem moze byc hebanowy krol z wioski afrykanskiej tudziez pakistancki pasterz baranow lub marokanski sprzedawca kebabow....bo jesli Ci chodzi o typowego angola, z dziada pradziada, bialego, niemaszczonego to Ci powiem, ze znam dwie pary takowe i bardzo dobrze im sie zyje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot polska mentalność
złapać cudzoziemca byle jakiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietni faceci, polecam,tylko trzeba dobrze trafic, bo oni sa tak samo rozni jak polacy... choc wole swojego anglika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
Ja jestem w zwiazku z anglikiem :D Jestesmy ze soba 2,5 roku i mamy malego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieguz
ci brytyjczycy naprawde musza uwazac, bo jakos polkom dosc czesto zdarzaja sie wpadki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrgggietka
jestem z anglikiem od 1,5 roku....lekko nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klawy gienek
Brytyjczyk pojęciewzględne. Tak jak ktos pisał brytyjczykiem może być emigrant z pakistanu, Indii, Afryki a nawet i Polak ;) Jak ktos ma obywatelstow i paszport bytyjski to może nazywać sić Brytyjczykiem....wiec kobito nie unoś się, trzeba było napisać, ze chodzi Ci o rdzennego brytyjczyka, białego z pokolenia wikingow hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_malina
Moja siostra ma meza brytola, rudy, piegowaty fuj...nie wiem co ona w nim widziala, beka przy posilkach, zdaza mu sie pierdnac, a wielki pan bankier...szkoda slow. Rodzinka tez dziwna, nie ma mowy o spontanicznej wizycie u tesciow..wszystko zaplanowane 3 miechy w przod. jak byli w Polsce to marudzil, ze nie ma dobrego piwa, nie moze meczy arsenalu ogladac i wogole najlepiej zeby juz wracali do londynu..ja piernicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufff najwieksze pasztety maja
brytoli bo nikt ich nie chcial :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta z nexta?
A ja jestem z Darrenem od roku. Dzieci nie mamy, ciężko nie jest. Nasi najlepsi znajomi to tak samo para polsko- angielska. Plany na przyszłość są :) Paszczurem nie jestem raczej, on nie jest ani ryży (brunet), ani piegowaty (szkoda hehe). Poznaliśmy się w banalny sposób, widząc się codziennie w pociągu. Najpierw były spojrzenia, uśmiechy, a potem zagadał. No i poszło. Oboje jesteśmy tuż po 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam Brytyjczyka
Moj Brytyjczyk (hihi) jest cudownym czlowiekiem, moja bratnia dusza poza tym jest wysoki i przystojny. To on mnie wypatrzyl w pracy, na poczatku zachowywalismy sie jak para nastolatkow, choc ja mam 30 lat, a on 28 :) Jest swietnym facetem, traktuje mnie zawsze jak rownorzednego partnera (nie jak niedorozwiniete bimbo), jest pozytywnie nastawiony do swiata i ludzi. Spotkalam go gdy juz zwatpilam, ze istnieja tacy faceci :) Ale nie wszyscy Brytyjczycy sa tacy, duzo jest burakow, jak w kazdym kraju zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubvyub
Dlaczego 80% Brytyjczykow wyglada jak niedorowinieci kretyni? A im glupszy, tym pewniejszy siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w sensie że co
co to ma znaczyć "jakie wrażenia?" pytasz jak o wycieczkę do disneyland'u :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA SIE WYPOWIEM
Mieszkam w jednym domu z kuzynka, ktora jest zareczona z Anglikiem . Sa zareczeni od 1,5roku i tak to trwa On do slubu sie nie pali. Dla mnie on jest totalnym pustakiem, np wlozyl kiedys do piekarnika bagietke w folii i to sie zaczelo palic- on na pytanie dlaczego to zrobil powiedzial ze nie bylo na opakowaniu instrukcji zeby sciagnac folie :-O Nie jest przystojny .Oglada lub chodzi na mecze i zlopie piwo w domu, pubie, beka glosno- poprostu nie lubie jesc w jego towarzystwie Ma kilka brzydkich tatuazy . Dziwie sie mojej kuzynce ze z nim jest ale ona jest troche gruba i nie miala powodzenia w PL wiec gdy on sie nia zainteresowal, uznala to za wielkie szczescie. Mysle ze ten zwiazek opiera sie w duzej mierze na seksie bo gdy sie bzykaja caly, dom ich slyszy... Dalej mi sie nie chce opisywac tego " zwiazku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe pytam bo ciekawa jestem i sama nie znam nikogo osobiscie w zwiazku z brytyjczykiem - a tu prosze ile lasek sie odezwalo! ps1.nie bylo mowy o wpadce - syn w 100% zaplanowany. ps2.nie mialam nigdy problemow z powodzeniem u polakow czy tez innych nacji. ps3.moj uwielbia jezdzic do polski i uwaza, ze nasze piwo jest lepsze od tutejszego, moja rodzina go uwielbia. ps3.ani nie wyglada jak niedowartosciowany kretyn, raczej z tych przystojnych - nie rudy, nie blady i nie piegowaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresvite
Niestety, ale za granica mieszka mnostwo Polek, ktore nie sa za atrakcyjne, w Polsce nigdy nie mialy za duzego powodzenia, maja czesto nadwage i to wlasnie one sikaja w majty, bo zwrocil na nie uwage Brytyjczyk, nie wspominajac juz o czarnych, ciapatych i pakach. To szok dla takiej kobiety, ze nagle ktos okazuje jej zainteresowanie. Inna grupa Polek to dziewuchy bez wyksztalcenia, ambicji, dla ktorych taki zwiazek to po prostu "ustawienie sie". Takie wlasnie szybciutko zachodza w ciaze, bo mysla, ze dziecko juz na zawsze przywiaze ich do faceta. Wiem, ze sa tez normalne, inteligentne kobiety, ktore wiaza sie z wartosciowymi Brytyjczykami, ale one sa niestety w mniejszosci, a te dwie pierwsze grupy przoduja i wyrabiaja nam nieciekawa opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss Cole
My jestesmy wlasnie na etapie przeprowadzki do Chelmsford, Essex, a swoja droga czy jest ktos z tego miastka??? Moj angol jest bardzo przystojny i podobno nie ma nic z anglika ha ha ha Uklada nam sie dobrze - tzn jak w zwiazku raz lepiej raz gorzej. Bylismy kilka razy w PL, choc on jakos bardzo sie stresuje i nie lubi jezdzic. Stara sie uczyc jezyka, slucha CD z polskim w samochodzie - no licza sie checi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej tak sobie to tlumaczycie sfrustrowane polaczki :) Bo niby gruba czy glupia dlatego nie chce pana i wladcy polaka, wielka zdrajczyni czystej rasy polskiej! buhaha! @SIE WYPOWIEM - twoj opis anglika nie daleki jest opisowi typowego polaczka. Moj anglik nie zlopie piwska codziennie (jak typowy polaczek ) Nie, nie jest rudy nie ma piegow. Nie ma tandetnych tatuazy. Jest wykrztalconym, inteligentnym facetem z pasjami , z ktorym mozna spedzic godziny na rozmowach o wszystkim i o niczym. Nie mowie oczywiscie ze kazdy polak jest nudziazem czy piwożłopem, lecz anglicy, hmm ci ktorych znam, bo moze wy znacie innych anglikow sa lepiej wykrztalceni, maja wiecej do powiedzenia, oraz wiedza jak traktowac kobiety. Pozdrawiam sfrustrowanych i nadentych panow rozsiewajacych jad i gorycz samotnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koci dobrze ze ci twoi
wyKRZTałceni nie znaja polskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś była tradycja
koci uśmiech cytat: sa lepiej wykrztalceni no są pewnie lepiej wykSZtałceni od ciebie znam angoli, którzy przyjeżdżają do Krakowa, porażka. Dno i dwa metry mułu. Niestety, oni wyrobili mi opinię o angolach. Są chamscy i brzydcy. Wiem, że pewnie w GB żyją też inni ludzie, ale oni nie jeżdżą do PL świniaczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiok
nadentych Jest wykrztalconym Ale sie zblaznilas analfabetko:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ Dziewczyny i chlopaki
zapraszam na nasze forum : http://www.mojawyspa.co.uk/forum Poznacie ludzi,ktorzy mieszkaja w Anglii w Waszej okolicy . W ostatnia niedziele spotkali sie ci,ktorzy mieszkaja w Londynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×