Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

Gość mememe987
nie chce odp na wypowiedzi tego psychoptay z gory, ale zadal 1 "dobre" pytanie: "czego mam ci zazdroscic". no wlasnie - nie wiem. nigdy nie myslalam, ze mam lepiej czy gorzej od innych (moze lepiej bo bez grzyba w domu :) i w najlepszym zwiazku jaki moge sobie wyobrazic, wiec zapytaj sam siebie, czemu twoje zycie jest az tak beznadziejene, ze wtracasz sie w czyjes? dodam jeszcze ze takie nieudolne proby bycia rasistami wobec anglikow to taki smiech na sali ze szkoda gadac.. tak, czuje sie totalna dziwka i kurwa spiac w 1 lozku z brytyjskim narzeczonym, bo to przeciez gorzej niz pies, w porownaniu z cywilizowanym i kulturalnym polakiem.. przeciez gdyby nie Polak, to Anglik by na drzewie jeszcze siedzial, jak moglam sie zbrukac znajomoscia z takim dzikusem :) :) :) jakby jakis anglik przeczytal ten temat, to by sie z podlogi nie podniosl ze smiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dentysta
Nie pochodzenie swiadczy o kulturze... A kulture Polska widac na kzdym kroku w Uk.. -Zule pod Polskim sklepem z ciderem przewracaja sie o wlasne nogi,bluzniac na caly glos .. -Polak Polakowi wilkiem ,zejebia cie w pracy o kazdego funta.. -Geba na klodke,bo Cie blzini podkapuje.. -Opierdola Ci dupe ,bo lepiej zarabiasz.. -Omijalam zklady pracy "polskie" szerokim lukiem...Wiem czym to smierdzi.. Przez 5 lat mam 3 normalnych Pl znajomych..a 10 Angielskich.. W przyszlym roku aplikujemy z mezem o obywatelstwo,bo wlasnego zaczynam sie wstydzic.. Dziekuje Bogu,ze moglam poznac sie na naszym narodzie przez emigracje..To forum tez to odzwierciedla pieknie.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikka2
A ja mam pytanie jak to jest w Anglii czy pierwszy facet wysyła do kobiety smsy czy częściej czeka na nasz pierwszy krok. W Polsce głównie z incjatywą wychodzi chłopk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powodzenia kobietyyy
moj kombinowal co by tu zrobic, az w koncu mnie przytulil :))) ale przyznal sie potem ze okropnie sie bal ze sie odsune bo nie byl pewien moich uczuc. i tak jestesmy razem juz 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia09128
ja mam mojego Angola z krwi i kosci .. i nie zamienila bym go na zadnego innego .. przystojny troskliwy poukladany, wychowujemy moja corke razem nigdy nie bylo problemu ze to nie jego dziecko .. z polakami wiele razy sie zdazalo uslyszec on nigdy tak nie powiedzial .. do polski jezdzimy nigdy nie wypomnial mi mojego pochodzenia naszych roznic zdan .. zycie to sztuka kompromisow chociaz on raczej lagodny jak baranek:) wiec zdazaja sie fajni faceci .. a i nie jest zaden rudzielec piegowaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia09128
i dodam ze nie biegalam za nim jak to zwykle mowia o polkach ... sam sie przyplatal to dzis sie smieje z niego :P a zaczelo sie od niewinnego spojrzenia i potoczylo sie z gorki rozmowa nr telefonu i do dzis pierwszy sms mam w telefonie a juz bedzie 2 lata < dziekuje> w jezyku polskim .. dzis na moim palcu blyszczy piersconek .. wiec powidzenia w szukaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymuś
To już nie lepszy byłby Anglik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walijczyka nazwac Anglikiem
to obraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna 1213
.......Może kiedyś się pochwalę.Piszę Zdesperowana.....Ostatnia odwiedziliśmy babcię mojej żony,mieszka w cudownym miejscu(nie zniszczonym przemysłem,i nie zurbanizowanym). Tam na własne oczy widziałem Łosia........Z pewnością każdy z was go widział choćby w telewizji.Nie czekajcie więc,na to aż się pochwali.Mężem Zdesperowanej jest zwykły Łoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna 1213
O kurwa nie skapnąłem się,to może być Rudy Łoś.....O to już jest Coś.....U nas nawet rudego w Białowieskim parku nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, walijczyk, anglik.. w sumie jedne buty, jezeli sie czepialam to niepotrzebnie :) nie jest rudy. czy wy naprawde na ulicy widzicie samych rudych???? jak juz jestesmy w temacie.. ciekawa jestem jacy wy jestescie "piekni" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, zgadzam sie, niektorzy Anglicy, Walijczycy, Szkoci potrafia byc super przystojni i dbajacy o siebie. Ale sa to zazwyczaj sfery wyzsze, moze dlatego trudno uwierzyc bo wiekszosc poza fabrykami i magazynami to tylko do najblizszego pubu wychodzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia09128
do zeta 48 - uwiez zdziwilabys sie .. zreszta nie tobie to oceniac :) hehe pewinie jestes z jakims polaczkiem kozaczkiem ktory to mysli ze jest pempkiem swiata, biedny twoj los hehe a co do benefitow to ponad polowa zazdrosci drugiemu, kolejna mentalnosc polakow ' bron panie boze on nie moze miec wiecej niz ja' czasem wstyd mi za rodakow .. i z reka na sercu wstyd mi ze jestem polka ! czasami watpie ze tu w uk sa jeszcze jakcys normalni .. moze to ja mam pecha i trafiam na typ ' kozaka wojaka'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak apropo facetow tak wogole to moze powiem jakiego mam znajomego, tak sie sklada ze polaka i jako jedyny z moich poslkich znajomych ma narzeczona angielke. ta angielka brzydka nie jest, po studiach, ladna sylwetka i wogole, nie trzeba sie jej wstydzic :). no i wszystkie kolezanki jej go zazdroszcza, bo koles przystojny jest, umiesniony, zadbany, a do tego potrafi wpasc do niej do pracy z kwiatami bez okazji, czekoladkami, prawic jej komplement za komplementem. jedyny mankament ma taki, ze tak srednio co 2 miesiece znajduje sobie nowa kochanke ktora bzyka tak raz na tydzien.. takze laski, tak naprawde to nigdy nic nie wiadomo, facet zawsze musi gdzies tam zjebac z jakiejs strony, nie da rady inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna 1213
W końcu Zdesperowana by się przyznała,że od dawna ma taki oto problem,że być może jej piękny,i cudowny Rudy Łoś(sorki świński blondyn) od czasu do czasu musi sobie gdzieś skoczyć na jakąś inną Klempe. Swoją drogą to pięknie napisane...."jak w domu nie ma obiadu,to idę na kebaba"........A tak już na marginesie po co chodzicie na kebaby?Dajecie zarobić Popaprańcom,a co za tym idzie możliwość wychowania większej ilości małych popaprańców.Którzy jak urosną,to w imię Proroka Machometa wyrzucą was z domu,okradną,spalą samochód,zgwałcą wasze żony,dziewczyny,siostry,bądż córki ect ect......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×