Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

Gość Ja nie bronie ani Polakow
ani Anglikow, bo dla mnie sa podobni, z tym ze Anglicy sa chyba jacys bardziej nie wyluzowani...poza tym ten sam cel - NAPIC SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas basssssssssss
aco to za roznica czy polak ,brytyjczykitd. wszyscy jestesmy taamcy sami my 2 rece 2 nogi. nierozumie tych ludzi co im przeszkadza ze ktoras polka wyszla za maz za obco krajowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONKURSJA
Właśnie wzorujecie się kobitki na Anglikach w pubach i innych same tam chodzicie? Czemu żeby się nażłopać piwska! A wyjdźcie do centrum i rozejrzycie się to wam oczy wylezą bo Anglik jest uszanowany a nie dresy i kurcze łysa głowa i najlepszy chód tzw. bujany się! O dziewczyny jesteście ciemne Popatrzcie na ładnych anglików a nie na pfff... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MADISADI
WSZYSCY KTÓRZY TUTAJ TAK BRZYDKO PISZĄ NIECH STĄD WYPIERDALAJĄ BO JAK NIE TO WAM KURWA CHUJE I CIPKI BO ZARZYNAM! ZROZUMIANO KURWA? KONTYNUŁUJMY NASZĄ ROZMOWĘ O BRYTYJCZYKACH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pedorita
a ja mam kolezanke brytyjke na studiach w Hiszpanii i mi powiedziala ze polacy sa swietni ludzie do zabawy, do przyjazni. ale nigdy by sie nie zwiazala z takim bo sie napatrzyla jakto przyjezdzaja panowie z łysymi glowami i jak tylko jest okazja to z kazda pojda sie p........ a zony, dziewczyny z dzieciakami w polsce! nawet jak zony do nich przyjezdzaja to dalej to samo bylo, jak sie tylko natrafila okazja zeby przeleciec inna to zero zastanowienia. I sie mnie ta angielka spytala czy to normalne u nas w kraju, bo dla niej to wyglada jakby to byla naturalna kolej rzeczy ze facet zdradza na prawo i lewo w PL. Porazka, jak sie nasluchalam to az sie zaczynam cieszyc ze z Polakiem nie jestem. Brytyjczycy to nie wiem, nigdy sie nie spotykalam z zadnym ae odbieram pozytywnie. moja kolezanka z Kolumbii jest mezatka z brytyjczykiem, i niech mi nikt nie mowi ze oni sa sztywni.. nigdy nie widzialam kogos z fajniejszym poczuciem humoru!! ona to musi miec z nim wesolo zawsze :) a ci angole co wariuja w polsce.... chcialabym zobaczyc polakow co maja tyle siana co oni, jada do kraju gdzie dziewczyny sa piekne, i zainteresowane obcokrajowcami ( i sie nie dziwie ) i moga sie napic za jedna piata co w swoim kraju... to dobiero by bylo zoo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość britijjja
Jestem w zwiazku z Anglikiem i juz go nie oddam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Polaka
mieszakm z mężem w Uk i wstyd mi czasem za polskie dziewczyny , nie szanują się wcale , wyrabiaja złą opinię wszytkim Polkom , pózniej wszystkie są mierzone jedną miarą , czyli Polka to łatwa kórwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Polaka
a gdzie napisałam że jestem lepsza bo jestem żona Polaka ? napisałam że niektore POlki wyrabiają opinię tym które prowadzą się normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona polaka --> nadal nie rozumiem co chcialas przez swoj post powiedziec.. my tutaj mowimy o naszych brytyjczykach. niektore polski wyrabiaja opinie, niektorzy polacy wyrabiaja opinie .. zobacz sobie na naszego stuknietego mustafe vel wloh opalony pakistanska bryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe987
ZZD, nie wiem, czemu sie tlumaczysz i odp na jakies beznadziejne komentarze, np ile razy widzialas w zyciu owce :) no prosze Cie! Ja tez jestem w zwiazku z Anglikiem i widze, ze jak ktos sie chce przypierdolic za przeproszeniem to kazdy powod jest dobry. raz napisalam na forum o tym (bo bylo na podobny temat) to najpierw wszyscy stwiedzili ze to pewnie "opalony" Brytyjczyk, a jak sie okazalo ze nie, to tez niektorym nie pasowalo. dlaczego? nie wiem, z zawisci? nie popieram rasizmu, ale wiadomo ze latwo jest Polakom obrazac "ciapakow", czarnych i innych, bo zawsze mozna powiedziec ze to 3ci swiat, niewolnicy, brudasy blah blah. Ale co moze Polak powiedziec na temat Anglika? ze jest mniej cywilizowany/glupszy/biedniejszy od Polaka? no nie bardzo.. szczegolnie ze pol Polski pracuje dla Anglii... Wiec jak juz nie ma sie do czego przyczepic, to napisza ci ze jestes nieowlnica swojego Angola i popychadlem :) to tylko swiadczy o was, skoro myslicie, ze polacy nadaja sie tylko na popychadla. Wiec ZZD mysle, ze nie powinnas sie angazowac w jakies dziwne dyskusje, tylko wylaczyc komp. nalac sobie wina i sie zrelaksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mememe987
wszystko inne pomine, dodam tylko - jesli ktos szuka dziwek z plebsu, to daj im nr tel swojej matki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thaurinus one exp
jestem w dosc jeszcze swiezym zwiazku z Irlandczykiem. Coz moge napisac? Milosc :) Mam za soba dlugi zwiazek z Polakiem. Totalna klapa. Na szczescie rozstalismy sie i nie mamy juz ze soba nic wspolnego. Oczywiscie to niepowodzenie wynika raczej z niedopasowania miedzy nami, anizeli z faktu. ze byl Polakiem, wiec posiadal takie i takie cechy. Mam nadzieje... Chociaz? Czytajac, a wlasciwie zerkajac tylko (bo wczytywac sie w te bezsensowna paplanine nie ma sensu) zalosne posty sfrustrowanych Polskich meskich kurewek, zaczynam sie zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Polaka
chciałam powiedzieć to że jak Polki się tak zachowują to wszystkie takie mają notowania u normalnych porządnych Anglików i maja na takich Anglików malutkie szanse nawet te które bogu ducha winne :)))) pracowałam kiedyś we Włoszech , Włoch mi mówi wiesz ? Ukrainki to są kórwy , zatkało mnie :( no bo pomyslcie ile Ukrainek on zna ? a już sobie wyrobił zdanie a ja mówie do niego nieeeeeeee !!! Ukrainki , Polki , Włoszki też są takie ale nie wszystkie i nie wszystkie trzeba brać jedną miarą , niby zrozumiał inginiere zakichany :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zona polaka --> pytalas jakiegos porzadnego anglika co sadzi, ze wysnuwasz takie wnioski? tak sie sklada, ze moj nalezy do takich wlasnie normalnych, porzadnych z dobra praca i on nie smial by nawet przez sekunde pomyslec zle o matce swojego dziecka, albo o kobietach w mojej rodzinie albo nawet o moich polskich znajomych. zapewnie obracasz sie w polskim towarzystwie.. " chciałam powiedzieć to że jak Polki się tak zachowują to wszystkie takie mają notowania u normalnych porządnych Anglików i maja na takich Anglików malutkie szanse nawet te które bogu ducha winne " jezeli ktos sie uprzedza od samych "zaslyszen" to ja nie chce miec z takim kims za bardzo do czynienia, a obiawiam sie, ze to wlasnie nie ci "porzadni" z dobrych rodzin tylko niziny, ale z nimi to nie mam za wiele do czynienia, wiec mnie to ani ziebi ani grzeje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×