Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana Domowa Żona

ona polka on brytyjczyk

Polecane posty

Jasne ze mi lepiej, bo wiem ze Ty w tej chwili masz z zazdrosci wiecej zmarszczek na gebie i klawiature mokra od lez :-)))) Zdecydowanie teraz lepiej sie czuje - you've just made my day!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ostatni post byl do jiojo, naszej forumowej "zaczepniaczki" :-))) ZDZ U very welcome --------> ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo999
ok niech wam bedzie, ale nie uwazam zeby "having an impression" bylo zupelnie niepoprawne, np jak "i have a feeling" - znacie te piosenke? feeling, impression to prawie to samo. ale przyznaje ze "the impression" brzmi bardziej poprawnie.. Wcale nie najezdzalam na nikogo,ale jak ktos sie przechwala, ze biegle zna ang. i jest taki super a nie uzywa W OGOLE a, an, the etc to jest troche smiechu warte, dla Ang. to brzmi tak jak "kali jesc" twojego meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wy chyba myslicie ze na koniec
swiata zescie pojechaly jak juz jestescie w tej Anglii, polskie prymitywne i polinteligentne kurwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo999
Nie sap juz tak, moze kiedys tez sie nauczysz jezyka obcego i znajdziesz prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suck my knob
fuckin polish bitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam tez sie dolaczyc do was z mezem brytyjczykiem ale widzac te wyzwiska mi sie odechcialo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I'm Paki and muslim
and I want you to suck my stinking cock, dirty fuckin polish cunt, and I'll hope you like it fuckin cunt, if I you have one fuckin drink on me in dirty shitty club in fuckin Slough

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo999
Dolacz, kolega musi za chwile wracac na zmywak wiec przestanie rzezic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloszka
brytyjczycy czy ANGLICY??? bo to duzo roznica ,brytyjka jestem ja bo dostalam obywatelstwo a jesli chodzi ci o anglikow to najbardziej leniwy,ograniczony umyslowo narod,niestety albo i stety bo jestem ich team leader i musze mi grac jak im zaspiewam,jak fajnie ze tu mozna anonimowo mowic co sie chce a jesli chodzi o inne nacje to widzialam tu nagonke na ciapatych tylko akurat ciapaci sa o niebo inteligentniejsi i "kumaci" od anglikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezem Brytyjczykiem
czarnuchem z Jamajki, takich Brytyjczykow lubia Polki, hahahaha:) go fuckin home you fuckin cunts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My wage is fuckin down cos of fuckin youuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość londyniaraaaaaa
ja tez uwazam ze anglicy sa leniwi a napewno strasznie tepi i nie maja ogolnej wiedzy poprostu zal,spotykalam sie z anglikiem ale jak sie dowiedzialam ze cala jego rodzina siedzi na benefitach i nawet nie wiedza gdzie jest Polska a on sam nie lepszy chociaz dobre pozory stwarzal to szybko zrezygnowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo999
oh jak super, ze jestes team leader w tesco, tam jest wiecej ciapatych, wiec masz w czym wybierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojo999
londyniara jak sie nie podoba to won, to jest angielski kraj, jestes tu gosciem, a w razie czego wiesz gdzie jest lotnisko (czy tez stacja victoria)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość and when
you'll go back home just go to the fuckin school and learn something you fuckin uncivilised cunts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhnui
eloszka, naprawde myslisz, ze jak masz obywatelstwo to jestes brytyjka? nie rosmieszaj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blunt
ludzie !! to wasze pisanie jest tak denne i naprawde na niskim poziomie !! osoba ktora po angielsku wyzywa dziewczyny to jakis cham i prostak naprawde niektore wypowiedzi to swiadcza jedynie o waszej glupocie nie wiem skad pochodzicie z PL ale osoba o niku: wielkie zjebane polskie reprezentuje zapewne polski margines spoleczny i patologie ktora szerzy teraz w UK !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zal.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Polka, on Brytyjczyk
Ja Polka, On Brytyjczyk. Razem od 2 lat. Jest cudownym cieplym, rodzinnym czlowiekiem, spokojnym, liczacym sie z moimi potrzebami, dbajacym o moj dobry nastroj itd. Ciagle uczy sie polskiego. W Polsce byl kilka razy, moja rodzina jest nim zachwycona. Gadaja sobie troche, ale wiadomo, ze moj chlopak kaleczy. Nasze dzieci beda dwujezyczne. Jedyne co mi doskwiera to to, ze mamy maly problem ze znajomymi, bo moi znajomi Polacy nie za bardzo moga sie zgrac z Nim i na odwrot, ze wzgledu na jezyk. Zreszta gdy spotka sie kilka osob i jedynie On jest Anglikiem to oczywiste, ze dominujacy jezyk bedzie polski, wiec On czuje sie nieswojo, ja tez zreszta. Oczywiscie wiekszosc Polakow, ktorzy nie znaja mojego chlopaka, a jedynie maja swiadomosc tego, ze jestem z Anglikiem, daja mi do zrozumienia, ze wielka glowa jestem bo moj chlopak to Anglik, albo wyrazaja swoje zdanie na glos, ze wszyscy Anglicy to barany... bez komentarza... to tylko tak, jesli ktokolwiek mialby ochote poczytac na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdzacy klocek
mnie najbardziej smiesza komentarze Polakow pt. 'Angole to najwieksze tepaki na swiecie'. No wiec drodzy moi. Ja mam swoja teorie na ten temat i uwazam ze jest sluszna. Jakies 90% Polakow u UK, jesli juz zdarzy im sie przebywac wsrod Anglikow, a nie innych Polakow lub ciapatych to jest to najnizsza klasa angielskiego spoleczenstwa bo watpie zeby doktor medycyny lub prawnik pracowali w fabryce burakow lub na magazynie. No i tam wlasnie poznaja tych wszystkich angielskich tepakow, ktorzy skonczyli 2 klasy primary school i dalej im sie nie chcialo i siedza na benefitach. Ciekawe czy w polskich fabrykach pracuja wybitni uczeni i inteligencja narodu. Anglicy ktorzy pracuja w bankach, w kancelariach, na uniwersytetach i tak dalej, sa dla przecietnego Polaka w UK nieosiagalni i Polacy takowych nie wuduja, bo sa zajeci waleniem 'owertajma' w swojej fabryce i nie maja szansy takowych poznac.narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja Polka, on Brytyjczyk
Smierdzacy.... - lepiej bym tego nie opisala :P niestety pracuje w fabryce i wiekszosc Polakow, ktora twierdzi, ze Anglicy to tepaki, nawet wyslowic sie nie umie po angielsku, wiec o ich inteligencji tez to swiadczy nieciekawie. jak maja uwazac Anglikow za inteligentne osoby skoro nie umieja sie z nimi dogadac, a rozumieja piate przez dziesiate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloszka --> brytyjczycy! bo walijczyk to tez brytyjczyk ale nie anglik, to samo szkot! a moj facet jest walijczykiem. jakbym miala na mysli jakichs ciapatych i arabow to bym inaczej napisala wiec juz skoncz ze swoim marnym cynizmem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie, że te wszystkie pozytywne komentarze pisze jedna i ta sama pomarańczka, której żaden fajny Polak nie zechciał :) No trudno, fajnie że przynajmniej za granicą znalazłaś :D Ciao !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@tajemnica_on Czlowieku masz az tak koszmarne kompleksy by tak tlumaczyc sobie 'nie wiernosc rasowa' polek? Nie, nie jest to jedna pomarancza,i nie to zadne maszkarony jak to nazywacie kobiety w zwiazkach mieszanych ... Wyjdz z tej fabryki, odbij sie od tego dna intelektualnego i zauwaz ze ci anglicy na ktorych tyle 'sracie' sa cale mile przed wami, intelektualnie, kulturalnie i wizualnie. A potem zastanow sie czemu 'te jebane polskie kurwy nie chca polakow. ' milej nocy jadowite walikoniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koci Usmiech ------> popieram w stu procentach!!! Aczkolwiek nie wszyscy polscy faceci sa tacy, ale wiekszosc tych wypowiadajacych sie tu na forum :-)))) A tak na marginesie to po czesci mamy odpowiedz na troszke inne pytanie... Mianowicie dlaczego tak malo jest zwiazkow facetow-Polakow z kobietami innych narodowosci (np brytyjkami)?? Bo wiekszosc naszych (facetow) to jaskiniowcy, rzadko idacy na kompromis... Sad but true ;--)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zonki domowej
a gdzie go Zona znalazlas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×