Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybki3l9d

Czy ćwiczenia na steperze rozbudowują pośladki???

Polecane posty

Gość rybki3l9d

Ogólnie jestem wysportowana i szcupła, ale chciałabym nabrać trochę ciała w dolnych partiach. Czy np steper pomoże mi w tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że rozbuduje pośladki. Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest Fitness Park, gdzie mają fajne zajęcia aerobowe, również z naciskiem na umięśnienie pośladków. W Twoim przypadku dobrze by było, gdybyś poszła na takie właśnie zajęcia, na pewno by ci to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że rozbuduje pośladki. Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest Fitness Park, gdzie mają fajne zajęcia aerobowe, również z naciskiem na umięśnienie pośladków. W Twoim przypadku dobrze by było, gdybyś poszła na takie właśnie zajęcia, na pewno by ci to pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molećvvvv
A czy jazda na rowerze rozbuduje mi moje chude łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksjhsjkhsdf
Miesnie rozbudowuja sie chyba raczej od niezbyt dlugich cwiczen z obciazeniem. Plus oczywiscie dobra dieta. Przy dlugim cwiczeniu bez obciazen, to raczej rzezba. Spojrz na facetow na silowni. Czy zeby rozbudowac klatke klada sie na laweczce i machaja samym gryfem przez pol godziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassss
ja duuuuzo jezdze na rowerze,a lydki chudziutkie :( Dopiero jak napinam miesne widac,jak sa wyrzezbione.Wiec to nieprawda,jak ktos jezdzi wyczynowo na rowerze to ma wielkie lydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaassss
aaaa...co do posladkow,to rower pomogl mi je ujedrnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie robie ok 3000 kroków na steperze a tyłek mam płaski jak naleśnik :/. Od samego stepera nic Ci sie nie rozbuduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogelmogel1234567
Dziewczyny !!!! to nie do konca zalezy od przyrzady na jakim cwiczycie, ale od techniki - jesli steppujecie na lekkim obciązeniu i intensywnie wtedy spalacie tkanke tluszczowa, jesli jednak zwiekszycie obciazenie (mozecie dodac nawet obciazniki na nogi)i zwolnicie tempo naturalnie, wtedy nastepuje wzrost miesni, pupa "wstaje" i uda i łydki bardziej sie rozbudują. wazne zeby dobrac stepper z dobra regulacja obciążenia . ten jest bardzo okej w tych kwestiach http://www.sport-shop.pl/stepper-body-sculpture-skretny-z-kolumna-bs-1650-p-3037.html a tutaj obciązniki, to akurat jest wyjątkowo tanie: http://www.sport-shop.pl/obciazniki-na-rece-i-nogi-2x2-kg-p-4871.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, myślę że stepper to spoko opcja, ale jeśli chcemy generalnie ujędrnić swoje ciało, to lepiej stosować ćwiczenia w stylu aerobiku... Wiadomo, że nie każdy wie jak to zrobić, ale tak jak pisała np antonówka, jest wiele klubów fitness - choćby o wspomnianym Fitness Parku słyszałam, że mają w ofercie kilkanaście różnych rodzajów zajęć fitnessowych, tak więc jedynym problemem jest wybranie czegoś, co nam odpowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenszen
wiadomo ze aerobik tez jest okej. problem polega na tym, ze wychodzi drozej i trzeb ana to poswiececic wiecej czasu - wyjsc z domu jak jest zimno, dojechac do klubu itd. a plusem steppera jest to, ze cwiczac na nim mozna robic inne rzeczy np. ogladac cos, jest zazwyczaj maly wiec mozna go trzymac w pokoju i nigdzie nie wychodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×