Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maciej z Bogatynii

W końcu zlikwidowali krzyż-Mupeth Show - THE END

Polecane posty

11:52 [zgłoś do usunięcia] zawsze szczery czy ktos probuje tu wmowic, ze bez pomnika przed palacem prezydenckim ludzie zapomna o katastrofie smolenskiej??? Ludzie dość często zapominają, że o zmarłych należy mówić albo dobrze albo wcale ...... a wyrażając się o zmarłym prezydencie własnego kraju .....to... może niektórzy nie wiedzą, że nawet pelikany nie kalają własnego gniazda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec postawmy go w smoleńsku !!! na miejscu tragedii !!! a dlaczego? prezydent- jako prezydent sprawował władzę w pałacu prezydenckim tablica pod "domem prezydenta" nie jest czymś idiotycznym raczej normalnym powiem ci regres , że gdyby to dotyczyło prezydenta USA to by miał już tysiąc pomników gdzie się da a prezydent pośmiertnie stałby się bohaterem i nakręcono by o nim 100 filmów nawet po to by rozsławiać amerykę na cały świat- jakich to ona ma wspaniałych przywódców, bohaterów i chooj wie kogo jeszcze bohaterów nigdy dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"garstka oszołomów" to tylko ci, którzy byli na tyle wytrwali żeby bronić praw tych ludzi nawet kupa czy granatem ale bronic! i jak trzeba zginac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie porównania łaskoczą i tak wygórowane EGO Jarusia to moje porównania i chooj ci do nich:P twór sobie własne- zadowalające kogo sobie chcesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfect harmony
to co kurwa mamy tym żyć, co dzień świeczki palić pod pałacem ludzie umierają taki jest ten świat, czas się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z waszą retoryką to może sobie leżeć na litwie. zgodnie z twoja obroncow krzyza czy to zdrowych czy psychicznie chorych nalezy odznaczyc orderem virtuti militari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:57 [zgłoś do usunięcia] Mało_stanowczy "jak miałby to byc męski burdel to ja tez o to wnioskuję" to jak jesteś, że tak powiem, taki prężny,to proponuję: idź na całość - rozszerz propozycję na mniejszości seksualne .... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] ike takie porównania łaskoczą i tak wygórowane EGO Jarusia to moje porównania i chooj ci do nich twór sobie własne- zadowalające kogo sobie chcesz Skoro Twoje to se w pamietniku zapisz a nie na forum publicznym smrodzissz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
Nadzieja8 11:57 [zgłoś do usunięcia] Mało_stanowczy "jak miałby to byc męski burdel to ja tez o to wnioskuję" to jak jesteś, że tak powiem, taki prężny,to proponuję: idź na całość - rozszerz propozycję na mniejszości seksualne .... a co nadziejka nie próbowałas z kobietą ze zazdroscisz mniejszosci?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfect Harmony ma rację. Zginęły ważne osoby w państwie - uczczono je żałobą i koniec. Teraz tylko czekać na wyniki śledztwa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jak miałby to byc męski burdel to ja tez o to wnioskuję" Utwórzmy demokratyczny komitet budowy burdelu na placu przed pałacem prezydenckim! Naród żąda chleba i igrzysk! To jest chleba i burdelu! ty! a co ty mi tu mieszasz i przejmujesz mój pomysł? ja chciałam w centrum swojego miasta! będzie mi tu kurna burdel przenosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] offerma w dodatku zmarł w gródku k. lwowa. to skoro chcecie pomnik katastrofy smoleńskiej stawiać w smoleńsku to niech se jagiełło leży na ukrainie. oferma moherek cie uciska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma,że też ci się tak chce
wykłócać z tym stadem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Twoje to se w pamietniku zapisz a nie na forum publicznym smrodzissz jak ci nie pasuje smród to szukaj innego forum albo zajmij się swoim pamiętniczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Jagiełłę przenieść do smolenska I z banktotów Jagiełłę usunąć :) A w jego miejsce Jaruś na awersie, tu 154 na rewersie. Dlaczego Jaruś? Bo Leszek, mimo, ze nie był "moim" prezydentem, był bardzo skromnym i sympatycznym człowiekiem. On sie nie nadawał do polityki - i to jest komplement pod jego adresem. Ale tym bardziej wkurwia mnie jego bliźniak - debilek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:07 [zgłoś do usunięcia] perfect harmony to co k**wa mamy tym żyć...... a co, masz inne wyjście? Żyjesz w ciekawych czasach i jeszcze Ci mało? Feudalizm Ci w oczy nie zagląda? komuna upadła? grzyby w lesie rosnął? jeszcze Ci źle? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tym bardziej wk**wia mnie jego bliźniak - debilek. chciałeś powiedzieć: geniusz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
zapomnieliscie o mniejszosciach seksualnych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A w jego miejsce Jaruś na awersie, tu 154 na rewersie." Dobry pomysł na monetę okolicznościową. Jaka szkoda, że nie mam znajomości w NBP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wk**wia cię to że PO pod światłym przywództwem donka coraz głębiej sięga do twojej kieszeni z jednej strony i zakłada coraz ciaśniejszy kaganiec na mordę z drugiej? niii bo donek rzuca hasło: pomożecie?? no i naród dzielnie pomaga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z przystankiem przy burdelu z chlebem No i robi sie juz swojsko i normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kepertyna
[zgłoś do usunięcia] Nadzieja8 ..... w kraju, gdzie tolerancja i zgoda kwitnie..... A nadzieja matką głupców :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a n ie wiesz, że nadzieja umiera ostatnia....? zawsze i wszędzie ..... no chyba, że musi wracać do obowiązków ;) a żem dzielna, to wiadomo łot dawna.... szczeruś, przecież mię znasz i wiesz, że przejmuję się tylko uwagami mondrzejszych od siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×