Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Proponuję tabelę kto........................wiek.....................termi n MamusiaAgusia...........28.......................16.06.20 11 ? kasiunia...................27.......................12.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:):):) jak dużo się dziś tu dzieje:):):) Ja dziś czuję sie coraz gorzej. Jestem bardzo osłabiona, chce mi się spać i czuje co jakiś czas lekkie kłucie w podbrzyszu:(:(:( ale mam nadzieję że to normalne. Już sama nie pamiętam czy w pierwszej ciąży też tak miałam. Smutno mi przez to troszeczkę a do tego mąż w delegacji i nawet nie mam z kim pogadać:(:(:(:( A jeżeli chodzi o ten chiński kalendarzyk, to czy to się sprawdza??? Bo mi wyszedł chłopiec i bardzo bym chciała aby to się potwierdziło:):):) a jeżleli chodzi o tabelkę to chętnie się dopsuje:):):) trixi25..........................25.......................08.06.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamusiaAgusia...........28.......................16.06.20 11 ? kasiunia...................27.......................12.06 .2011 martolinka89..............21.......................26.5-7.06.2011 :P z obu kalendarzy wychodzi mi syn :) super :D do lekarza poki co chodze panstwowo, ale mam zamiar to zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89...................21.......................26.5-07.06. trixi25..........................25...................... .08.06. kasiunia........................27.......................12.06. MamusiaAgusia................28.......................16.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam wczoraj u lekarza i troche zaskoczona jestem tym co usłyszałam. Mianowicie nie wiem czy nie powinnam sie przepisać do majówek:) narazie zostaje tutaj :) wszystko sie wyjaśni na nastepnej wizycie. Z mojich obliczeń, wg mozliwości ewentaulnego zapłodnienia wychodzi mi 6tc4d a według usg wychodzi dokładnie pierwszy dzien 8tc a to mi z niczym nie gra. Obliczenie terminu wg OM nie ma sensu bo jak zaczełam sie odchudzac po pierwszej ciąży to cykle wydłużyły mi sie nawet do 45 dni:/ Wogóle jestem zawiedziona bo mam iść na zwolnienie a nie chce:/ w pierwszej ciąży pracowałam do początku 8 miesiąca i jakoś mojej pani doktor to nie przeszkadzało, a teraz zakaz siedzenia przy koputerze wiecej niż 4 h!!!, wiec praca odpada:/ narazie bede pracować te 4 godziny dopuki nie pozmykam otwartych spraw, a potem L4. A teraz coś miłego:) moja dzidzia ma już 14,7mm:D i bijace serduszko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady aga policzyło ci tygodnie odnośnie wielkości zarodka? to może owu miałaś wcześniej? Gratuluję serduszka ja czekam jeszcze tydzień i mam nadzieję że moje baby jest ok trixi25 ja tez się nie najlepiej czuję. Mdłości zmęczeni zgaga. Marzy mi się leżenie w łużeczku. Brzuch mi jakoś specjalnie nie dokucza tzn ćmi i ciągnie ale nie ma takich typowych bolesnych bólów na @ Asia malina witam i gartuluję manisiaa90 pozytywnego testu życzę agnik masz racje nie ma co czytać pseudonaukowych treści bo później piszą dziewczyny czasem takie głupoty że mózg staje mamusia agusia witam Co do chińskiego kalendarza to mi się te co wkleiłyście z synkiem nie sprawdziły. Jest taki inny i on się z synkiem sprawdza i włg niego teraz baba powinna być i po cichu mam taką nadzieję :::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK::::::::::::::::::::::::DATA PORODU :::: martolinka89...................21.......................26.5 -07.06. palusia81.......................29........................3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi tabelkę popsuło ::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TERMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
Lady__Aga ciesze sie, ze z twoja "fasolka" jest wszystko ok. SAma sie dziwie skad wynikla tak spora roznica. Czy moge wiedziec dlaczego masz zakaz siedzenia przy komputerze?? Ja pracuje dziennie po 10h przed ekranem i boje sie, zeby malenstwu nie zaszkodzc :( Palusia81 sprawdz wg tej tabelki : http://jolmys.webpark.pl/ ten chinski jest troche inny. MamusiaAgusia caly czas czekam z wpisaniem do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
familie.pl/Ciaza/Przewodnik/flicka-eller-pojke.php?year=1984&month=10&day=19&oval_year=2010&oval_month=10&oval_day=06&submitshockblicz z tym się zagadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ze wszystkich kalendarzy wychodzi chłopak :-) Ale co będzie to nie ma znaczenia, najważniejsze aby zdrowe!! A ja już jestem na L4,moja lekarka wolala dmuchac na zimne.Co prawda pracuję w domu,ale to zawsze inaczej niż w pracy, gdzie musze non-stop siedziec. A w domu to zawsze inaczej. Tak jak mnie strasznie bolał brzuch tak teraz jak pracuje w domu jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
palusia81 hmmm... to chyba lepiej zaczekaj na opinie lekarza, chociaz powiem ci, ze wg tej tabeli sprawdzalam wszystkie moje znajome, ktore w ostatnich latach byly w ciazy i u kazdej sie sprawdzilo :) Mam nadzieje, ze moja fasolka zostanie bez "ogonka" ;) Co do mojego terminu i wieku ciazy to ostatni okres mialam 7.09 - ale byl spozniony 3 dni. Moje cykle sa ZAWSZE co 28 dni i wg tego okres przypadal na 04.09. Na 100% owulacje mialam 2 tyg pozniej tj. 19.09. Wiec wychodzi mi termin - wg ostatniej miesiaczki - 14.06.2011, ale wg owulacji i pierwszej daty, kiedy powinnam byla dostac 11.06.2011. Obliczajac tak czy inaczej wychodzi mi, ze jestem w 5 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zolka ja miałam ostatnią @ 28,09 i było to krwawienie po ciąży biochemicznej ale owulacja była normalnie jak przy cyklu 27 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
palusia81 wg tej ostatniej tabelki, ktora wkleilas wychodzi dziewczynka, ale program zle podaje moj wiek. Zamiast 31, 29 :) agnik83 a ktory to u ciebie tydzien? I juz jestes na L4? Tez mi sie marzy bo mam w biurze urwanie tylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie początek 6 tydzień. Ale tak jak wspominałam lekarka woli dmuchać na zimne! Tym bardziej,że my się dlugo staraliśmy. A ja do tabelki wpiszę sie za 2 tyg jak będe po USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
palusia81, czy mozesz rozwinac temat? co to jest ciaza biochemiczna??? dziewczyny, jak ja malo wiem o tym wszystkim to szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka79 sama nie wiem dlaczego mam teraz zakaz, przecież z pierwszą ciążą chodziłam do tej samej lekarki i nie miała żadnych zastrzeżeń do pracy przy komputerze, a teraz max 4 dodziny, do tego jak to powiedziała "oszczędnie z sexsem", w pierwszej ciązy nie było żadnego "oszczedzania". Zastanawiam sie właśnie czy moja pani doktor była szczera mowiąc że jest dobrej mysli??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
Lady__Aga a nie podala przyczyny ograniczen? dziwne.. Ja i tak jestem "oszczedna" bo troche panikuje, bedac pierwszy raz przy nadziei :) Zreszta moj M caly czas pyta : czy wszystko ok? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) u mnie wymioty ustapily ale mdlosci mam nadal :/ tez jestem na L4 i pewnie juz na nim zostane do konca. Ostatnio jak bylam w biurze, musialam kierownikowi podpisac papier, ze nie bede pracowala przy kompie dluzej niz 4 h (a siedze bite 8 godzin dziennie), ze nie bede wyjezdzac na delekacje, i masa innych punktów. Wydaje mi sie ze byly zmiany w kodeksie pracy i teraz ciezarnym nie wolno pracowac przy komputerach w pozycji wymuszonej tj siedzacej. I dobrze :) nalezy nam sie odpoczynek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żadnej przyczyny, ja tez nie dopytywałam, poprostu przyjełam do wiadomości, a teraz sie zastanawiam!! i nakręcam że chyba coś musi być nie tak, skoro takie warunki no i do tego dochodzi fakt, że w pierwszej ciąży to chodziłam do niej co miesiąc, a dopiero pod koniec co 2 tygodnie, a teraz kazała mi sie zgłosic na kontrole właśnie za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
Lady__Aga moze niepotrzebnie nie chciala cie czyms martwic, czego nie byla pewna. Wiem , ze to trudne ale zaczekaj i przy nastepnej wizycie sie dopytaj. Byc moze, to blachostka. Dziewczyny czy faktycznie calodzienne siedzenie za biurkiem moze byc szkodliwe w tym okresie ciazy? Zdecydowanie odmowie jak juz brzuch bedzie wiekszy! :) Ja pracuje po 10h (4 dni w tygodniu) od 7 lat i tak naprawde nie mam zadnych dolegliwosci z plecami czy kregoslupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka 79 @ miałam 28.08 . Ciąża biochemiczna to kiedy nastąpiło zapłodnienie zagnieżdżenie ale jakiejś przyczyny następuje wczesne poronienie. Przeważnie jest to defekt zarodka, jakieś uszkodzenia. Wyglądało tak że w 29dc bardzo blada krecha, 30 dc troszkę mocniejsza 35 dc siny ból brzucha i okres. Lekarz na USG w szpitalu nic nie zobaczył. Objawy normalne ciążowe przeszły po 3 dniach. Teraz w 27 dc po południu miałam mocniejszą kreskę na teście niż wtedy w 30. Schiza ze sprawdzaniem czy @ nie przyszła nadal jest ale mniejsza. Jutro kończę 7 tydzień Lady_aga odpoczywaj i ciesz się wolnym, na pewno lekarka chce dmuchać na zimne, ja mam cicha nadzieję że też mi lekarz da. Ja też przy kompie cały dzień a nie czuję się najlepiej martolinka fajnie że nie wymiotujesz, mdłości to ja tez mam blee od po śniadaniu do obiadu, potem mam lekkiego zgona tylko bym leżała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze masz apetyt chociaz :P Ja musze sie zmuszac do jedzenia. Wiekszosc rzeczy jak polykam to az mi sie unosi :/ i tak caaaaly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, Torecan jest na receptę, dostaniesz ja bez problemu bo ten lek zalecany w ciąży na mdłosci, ja bez tego nie dałabym rady zyć. Zadne domowe sposoby mi nie pomagały, w pierwszej ciązy mogłam leżeć i wymiotowac a teraz nie da rady - bo przeciez trzeba sie zając domem i starszym brzdącem :) No i w pracy jeszcze trzeba wytrzymać ... Ja mam USG zaplanowane ok 11 - 12 tyg. Mogłabym pójść wcześniej aby posłuchać serduszka ale to druga ciąża i już tak troche spokojniej się podchodzi do pewnych rzeczy. Ja spokojnie wytrzymam do tego czasu ale w pierwszej ciązy miałam USG ok 9 tygodnia i było słychać serduszko i widać dzidziusia i tez sie poryczałam jak bóbr, teraz pewnie będzie to samo. Bo zawsze płakać mi się chciało jak słuchałam łopotania serduszka Lenki :) Teraz moja córcia trochę choruje, musze na siebie pouważać bo juz wystarczy ze na początku ciąży brałam DUOMOX (ale wtedy jeszcze nie wiedziałam o ciązy) ... jak tam - dalej bidule wymiotujecie ? Mi dzisiaj zdarzyło się 2 razy, a bez tableteczki to pewnie nie wstawałabym od kibelka :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
mnie mdli non stop. Jeszcze nie wymiotowalam, ale ogolnie jestem zdechlak. Slonko_26 chcialabym tak jak ty sie nie przejmowac, ale caly czas sie bije z myslami. najgorsze jest to, ze chcialabym powiedziec w pracy, ale co jesli cos bedzie nie tak :( Przed chwila kolezanka skomentowala: Ale mine to masz przednia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaad
hej kobietki, jak dobrze że piszecie też o tych niefajnych i uporsczywych stronach ciąży. Jestem mamą 19 mies. córci. Ciąża była dla mnie tragicznym okresem:( od początku brałam duphaston, a do tego wymioty że nie wychodziłam z domu, w koncu w 6-stym mies. dostałam czopki przeciwwymiotne (jak sie przepisałam do innej lekarki) i troszke odżyłam. Kochane ale zapomina sie o tym szybko... Do końca roku zamierzam znów zostać mamą ale bez środków przeciwwymiotnych sie nie obejdzie, muszę normalnie funkcjonować. trzymam za Was kciuki!!! a w szczególnosci za te trzymające głowę nad kibelkiem, ja ściskałam miske:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziolka79
dziewczyny, no to sie pochwalilam, ze nie mam zadnych dolegliwosci :( Jestem w pracy dziewiata godzine. Spodnie mnie cisna, jakbym spuchla, usiedziec na tylku nie moge i pobolewanie w krzyzu. Czy myslicie, ze to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×