Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość IsaDoraa
Ooo, jest taki temat już. W takim razie dołączam się, można? :) Powinnam wczoraj dostać okresu, ale zamiast tego pojawiły się dwie kreseczki na teście, jestem przeszczęśliwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :):):) My z mężęm we wrześniu zaczeliśmu strania o drugie dzieciątko, i stało się coś niesamowitego w dniu spodziewanej @ zrobiłam teścik i dwie piękne krechy:) Na poczzątku nie wierzyłam że to już bo przy pierwszym nie poszło nam tak szybko... Dla potwierdzenia 30.09.2010 zrobiłam też bete i wyszło mi 279 więc ciąża jest :):):):) Teraz tylko zastanawiam sie kiedy powinnam pójść do lekarza??? Czy nie jest za wcześnie na wizytę??? Gratuluje innym którym się też udało:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trixi na wizyte jeszcze poczekaj :) Jak napisalam wczesniej-ja od razu polecialam na USG i niestety nic nie bylo widac :( byl to prawdopodobnie 2 tydzien po zaplodnieniu. W sumie do konca nie wiadomo bo mialam dlugie cykle i nie wiem kiedy byla owulacja ;) kolejne USG zrobie 18.10 :) wtedy powinno byc juz cos widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja mam wizyte jutro. Co prawda umawiałam się w połowie sierpnia na tą wizyte, bo miałam przeprowadzany mały zabieg i teraz mam wizyte kontrolną ale pewnie mój lekarz bedzie zaskoczony :) Nie wiem czy zrobi mi USG czy założy kartę ciąży, bo to dość wcześnie - ale i tak się cieszę na tą wizytę :) Gratuluję nowym mamom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Cześć dziewczyny:) Umówiłam się na wizytę dzisiaj bo już nie mogę się doczekać, a mój M uwarza że lepiej pójść i mieć pewność że wszystko jest w porządku. Później wam napisze czy coś już było widać czy nie. Trzymajcie kciuki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zajrzalm do was na chwilke. jestem naurlopie i nie mam czasu czesciej pisac. Co do wizyty to u mnie bedzie ona ok 18 to bdzie 7t3d i serducho powinno juz bic ( serce zaczyna pukac ok 6t3d ale kazda ciaza inna wiec lepiej pozniej pujsc) trixi powodzenia na wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis znowu wyjezdzam na szkolenie pod Warszawe :( jak sie dowiedzialam o ciazy to checi do pracy na wyjezdzcie nieco zmalaly :P chcialabym byc teraz w domku....ale wytrzymam :) kiedy macie zamiar pochwalic sie w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Palusia nie dziękuje ale przyda się:):):) Wiem ze na wizytę trochę wcześnie ale może lekarz już wybada moją mini mini fasoleczkę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Matrolinko Ja szczerze mówiąc też straciłam chęci do pracy i najchętniej to poszłabym już na L4 ale w pracy jeszcze nikt nie wie. Zastanawiam sie kiedy bedzie najlepszy moment zeby poinformowac mojego szefa??? Jestem taka szczesliwa że najchetniej tylko o tym bym rozmawiała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie przestasz sie jak lekarz powie ze nic nie widzi ;p bo ja prawie sie poryczalam :P pomyslalam ze to ciaza poza maciczna albo nie wiadomo co jeszcze :P w pracy przyznam sie na poczatku 2 trymestru. 12-13 tydzien. Dopiero co podpisalam umowe w nowej pracy :) choc zwolnic mnie chyba i tak nie moga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Dziękuje Martolinko:):):) O 12tej mam wizyte aż się cała trzęsę... Mam nadzieje że wszystko będzie oki :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki, że się wtrącę, ale lepiej iść później potwierdzić ciąże, ja np,. byłam w 10tyg. :) nie widziałam dzięki temu kropek, kulek itp. a od razu dzidziona z bijącym sercem, rączkami i nóżkami, przypominało to mikro człowieczka :) a nie typowe fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Między 2 a 3 tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saska kępa
Ja dopiero powinnam testować po 20 października. Do tego czasu obawiam się, że nie wytrzymam :( Czy badanie krwi wykazałoby już ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Ja bete zrobiłam po 14 dniach i wyszło:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saska kępa
Ale po 14 dniach od stosunku? Bo tak się zastanawiam czy ma to sens, nie chciałabym się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
tak 14 dni po zapłodnieniu:):):) ale te 14 dni były najdłuższymi dniami w moim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trixi-co najwyzej zobaczysz na usg tylko pecherzyk-o ile w ogole :) za wczesnie na badanie... Ale jak to Cie uspokoi to idz :) daj znac co lekarz powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki:):) Właśnie wróciłam od lekarza :):):) Badał mnie i delikatnie wyczuł malutkiego pisklaczka:):):):) USG nie robił, w sumie nie wiem dlaczego?? Dostałam kartę ciąży i wyliczył mi że to czwarty/piąty tydzień ciąży od dnia pierwszej mesiączki:):):) Jestem przeszczęśliwa i za tydzień jeszcze raz do kontroli żeby sprawdzić czy pisklaczek dobrze się umieścił:):):) aha no i maluszek na świat przyjdzie okoła 8.06.2011r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Martolinko:):):) Trzymaj się cieplutko i odezwij się po powrocie z Warszawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trixi23
Cześć dziewczyny jak samopoczucie??? Ja dziś po 8 godzinach pracy jestem strasznie wymęczona bardziej niż zwykle:( a do tego poranki bez kawusi:(:(:( A jak u was?? Palusia a Ty jak sie czujesz bo u Ciebie to juz jakiś 6 tydzień, tak?? Wiec hormony zaczynają już szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trixi uu mnie 6 tydzien leci. Ja sie czuje bardzo dobrze brak zachcianej jedynie cycki mi dokuczaja bo wielkie i bola coraz mocniej, no i wiadomo spac sie chce. Teraz jestem na urlopie ale od poniedzialku do roboty. W pracy to powiem po usg jak sie okaze ze wszystko dobrze, na razie ciesze sie ale po cichu. W zeszlym cyklu mialam ciaze biochemiczna i sie boje troszke Dlaczego kawy sobie odmawiasz? Ja pije 1 dziennie nie ma co wariowac no chyba ze odrzut masz? martolinka powodzenia a daleko masz do wawy? W ciazy te podroze niezbyt wygodne mnie czeka powrot do domu 13h autokarem az mnie telepie na sama mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja według swoich wyliczeń mam termin na 10 czerwca 2011. Do lekarza wybiore się dopiero w przyszłym tygodniu. To moja druga ciąża, mam córeczkę z marca 2006r. O dzieciątko staraliśmy się pół roku, udało się dopiero z testami owulacyjnymi. Mam nadzieje, że wszystko będzie dobrze. Na razie mi chyba szaleją hrmony, bo jestem strasznie humorzasta. Pozatym ok. Życze Nam wszytskim samych dobrych widomości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slonko_26
czesć, ja byłam u lekarza i lekarz powiedział ze żadne badanie nie potwierdzi tam wczesnej ciąży - zresztą mi to nie jest potrzebne więc obyło się bez USG. Mi wystarczy pozytywny test :) W pracy u mnie wiedzą - niestety. Musiałam o tym powiedziec szefowej bo pracuje na zmianach nocnych i stąd pośpiech. Niestety ta informacja nie zostala utrzymana w tajemnicy i teraz wszyscy pracownicy plotkują o mojej ciąży. Mocno mnie to stesuje ... mąż niestety też ... USG i kolejna wizyta zaplanowana na 8 listopada ... to moja druga ciąża więc juz tak bardziej na spokojnie do tego podchodzę ... tak mniej wyrywnie...:) ale rozumiem kobiety które sa w ciązy po raz pierwszy - to naprawdę wspaniały czas, wszystko jest odkrywane na nowo ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Palusia:):) Ale Ci zazdroszcze tego urlopu, też bym troszke poleniuchowała w domku:):):) a niestety już mam cały wykorzystany w tym roku:( a w poniedziałek musze isc na badania do gina i nie wiem czy wystawi mi L4 na jeden dzień... U nie tez brak zachcianek i mam nadzieje ze w tej ciązy ich nie będzie bo za pierwszym razem przytyłam aż 33 kg:( i bardzo dużo czasu potrzebowałąm zeby dojsc do wagi z przed ciązy. A co do kawy to jutro rano spróbuje:):):) ANINKA witaj na forum:):) miło widzieć że kolejne mamuśki się dopisują. Ja mam termin bardzo blisko Ciebie -na 08.06.2011:):):) Mamy już 6 letnią córeczkę i mamy nadzieję że tym razem będzie chłopczyk:):):) Humorki są okropne dziś przez to miałam małe spięcie z mężem, ale jeszcze troche i hormony przestana tak szalec:):):) i juz bedzie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam drogie Panie :) Do Wawy mam daleko...6 godzin jazdy autokarem. Cały tydzien meczylam sie w pracy, co chwile wymioty, sennosc, zawroty głowy....wczoraj bylo tak zle ze maz po mnie przyjechal i zabral mnie do domku. dzis poszlam do lekarza po l4 bo nie jestem w stanie pracowac. przy okazji zrobil USG i widac juz pecherzyk :) termin wg ostatniej miesiaczki mam na 26 maja ale przesunie sie to na czerwiec, bo przesunela sie owulacja. Takze w pracy juz wiedza:) posiedze sobie w domku do 21 a pozniej zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki ja dzis pakuje walizki i wracam do karaju do domku. Juz mi sie stesknilo troszke. Za tydzien w poniedzaialek wybiore sie do gina mam nadieje ze bedzie serduszko widac to bedzie 7t3d wiec mysle ze powinno. Samopoczucie jak w 1 ciazy bez zmian tzn ze gdyby nie cycki to nie wiedzialabym ze w ciazy jestem no moze troche szybciej sie mecze. W poniedzialek do pracy i nawet sie ciesze bo takie rozleniwienie zle wplywa na moja psychike martolinka wspolczuje zlego samopoczucia. Odpocznij na pewno jak przejda te pierwsze tygodnie poczujesz sie lepiej. Poczatki sa zawsze najgorsze. Pozniej bedzei lepiej ja juz sie ruchow dziecka nie moge doczekac, wtedy to sie czuje dopiero ciaze, cos wspanialego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można się dołączyć? Ja mam potwierdzone 3 testami ciążowymi, wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu, niestety Ale mam nadzieję, że testy nie kłamią i udało nam się spłodzić potomka Dziewczyny czy badanie krwi bhcg może potwierdzić ciążę? Bo obawiam się, że do wizyty to ja zniosę jajko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×