Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

pewnie :) moja ciaza byla wyczekiwana 2 lata....po drodze masa badan, leków...az w koncu sie udalo :) a czuje sie kiepsko-wymioty, bole glowy, sennosc, mdlosci, bole piersi wszystko co wypisuja na roznych portalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martolinko-u mnie to samo. Na styczeń już chcialam sie umawiać do kliniki leczenia niepłodności w Gdańsku na inseminację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie chcę potwierdzić hcg, a jak jest z wynikami? Np. jak robię w poniedziałek, to czy tego samego dnia już są wyniki? Muszę zadzwonić do przychodni, z której korzystam, bo jest prywatna, więc może uda mi się zrobić badanie w sobotę. I jeszcze mam pytanie czy na czczo trzeba być? Bo może w ogóle uda mi się dzisiaj podjechać :D A do ginekologa zapiszę się jakoś na za 2 - 3 tygodnie, bo obawiam się, że teraz jest za wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie te 2 kreseczki byly mega zaskoczeniem :) zaczelismy z mezem remont w domku, zmienilam prace, pojechalismy wczesniej na weekend do Wrocławia...i tu ciach :) brak okresu:) jestem przeszczesliwa :) wczesnie zdecydowalismy sie na dziecko, ale nie zaluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyniki sa tego samego dnia, w laboratorium mozna robić też w soboty. A na czczo nie trzeba być. Martolinko-a który to tydz u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w takim razie gratuluje podwójnie :) Nie ma to, jak bardzo chcieć i nie móc tego mieć przez tak długi okres czasu. Ze mną to tak troszkę wpadka. Planowaliśmy dziecko dopiero za rok, akurat ja bym miała 30 lat i w miarę ustabilizowaną sytuację z mieszkaniem, bo teraz wynajmujemy. Ale jest jak jest i bardzo się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to super. W takim razie może jeszcze dzisiaj mi się uda zrobić. Chociaż ja nigdy nie byłam w gorącej wodzie kąpana i zawsze wolałam zaczekać niż później spijać gorycz porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam w ostatnim cyklu clostilbegyl,do tego monitoring cyklu. 14 dnia zupełnie nic, 16 pojawił się maly pęcherzyk, 20 były dwa idealne na obu jajnikach, wiec zastrzyk z pregnylu i była owulacja,bo miałam sprawdzane 22 d.c. Ale jakoś nie wierzylam,bo poza moim PCO był maly problem z mężem,więc stąd ta klinika mi siedziala w glowie. Mdłości miałam już w drugim tyg,ale wzięłam to za zatrucie. Czekalam do 40 d.c z testem,bo skoro owu byla 21 to tak akurat by było. Zrobiłam po pracy i bach dwie krechy,potem HCG- 1600, dwa dni pozniej 3100... I potem USG...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg ostatniej miesaiczki dzis bylby to 8 tydzien i 1 dzien :) ale podejrzewam ze owulacja mi sie przesunela i tak naprawde jest dopiero 5-6 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kompletnie nie znam się na tym całym monitorowaniu cyklu, bo nigdy mi nie było to potrzebne, ale podszkolę się przy was, zawsze się może przydać w przyszłości ;) Ja to taka kompletnie zielona i w wiedzy o dzieciach i w wychowaniu i o obecnej ciąży :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylo widac zarodek na USG? ja mialam badanie tydzien temu i pecherzyk mial 14mm, zarodek niby widoczny, ale nawet nie dalo sie go zmierzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam dziewczynki!! Zara będzie mój mąż więc jakiś obiadek i spokojne popołudnie dzisiaj planuję:-) Przez weekend raczej nie zajrzę,wiec do poniedziałku:-) Miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wygląda na to, że i ja łapię się na czerwiec :-) Robiłam 2 testy domowe i 2 razy beta HCG i wszystko wskazuje na ciążę - mniej więcej 6 tydzień. Do lekarza idę w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
::::NIK::::::::::::::::::::::WIEK:::::::::::::::::::::/TE RMIN PORODU :::: martolinka89...................21.......................2 6.5 -07.06. palusia81.......................29....................... .3.06.2011 trixi25..........................25...................... .08.06.2011 kasiunia........................27....................... 12.06.2011 MamusiaAgusia................28.......................16. 06.2011 aśka2010.......................31.......................15.06.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe mamuśki:):) gratulacje. A co do tej pracy to tak wam zazdroszczę że możecie pracować w domu:):):) u mnie nie bedzie takiej możliwości bo w domku nie mam dostępu do głównego sysytemu który jest mi niezbędny do wykonywania obowiązków służbowych:(:(:( Dziewczyny pomóżcie mi, co w sytuacji kiedy moja praca zmusza mnie do tego ze przy kompie siedze przez 8 godzin, czy to nie zaszkodzi maluszkowi??? tak bardzo sie martwie:/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na dolegliwości taki jek mdłości najbardziej pomagają mi ogórki konserwowe i papryka też konserwowa :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trixi jak pisalam wczesniej ja w pracy musialam podpisac oswiadczenie, ktore mowilo o tym, ze nie bede pracowac dluzej niz 4 godziny dziennie przed komputerem. Nie jestem pewna ale to jest chyba zawarte w kodeksie pracy! mamy zakaz pracowania dluzej niz 4 godziny w pozycji siedzacej. tu nie chodzi o sam monitor-bo to nie jest szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale jak Ja mam prace typowo za biurkiem od 7 do 15tej i inaczej sie nie da to co wtedy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Nie mogą zmusić Cię do niczego. 2. Myślę że siedzenie przed komputerem zdecydowanie może zaszkodzić Twoim oczom. 3. Jeżeli masz ugodowego szefa, który jest w stanie pójść na kompromis, to poproś, żeby zmienił Ci zakres obowiązków gdzie siedzenie przed komputerem zajmowałoby jakieś 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trixi25, to może da się skrócić etat na czas ciąży? Moja siostra tak zrobiła. Wiem, że miała przy tym sporo ganiania za swoim, ale w końcu dopięła tego na czym jej zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, skoro w kodeksie pracy jest, że kobieta w ciąży może spędzać max 4h w pozycji siedzącej, to powinnaś odszukać paragrafów i właśnie na nie się powoływać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jest mały problem bo pracuje w państwówce (ZUS-niestety)a moj szef mam tiktaka zamiast mózgu i ciężko sie z nim dogadać w jakiejkolwiek kwesti bo nie bardzo sie zna. trzyma sie ostro procedur, a jeżeli chodzi o zmianę stanowiska to nie wiem czy sie uda bo to państwówka i ciężko jest zmienić stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×