Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

palusia myslalam ze bylas na 3d :) musialam cos zle doczytac jestes w 12 i 8 dniu ciazy i naprawde tak wczesnie mozna plec rozpoznac ? nie przypuszczalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna z De tak jestem prywatnie ubezpieczona ale to już ostatni miesiac potem panstwowo przechodze , Palusuia gratuluje synka... mój marzy o synu ale ja czuje że będzie druga baba:) 3 D mam 20 grudnia w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia Agusia - ja nawet na tych zdjeciach nic nie rozpoznalabym :D hehe mama z de - wiadomo ma sie lepsze swiadczenia jak sie jest panstwowym ale z wiekiem prywatne ubez. rosnie i swoj wlasny wklad ehhh... rachunek fakt kolosalny otrzymalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia Agusia ja widziałam te fotki, ale lekarz jak najbardziej specjalista w USG (to nie mój prowadzący) ma świetną opinię jeśli chodzi o rozpoznawanie płci. Wierz mi mały ma spory instrument sama byś zauważyła.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panna z de - tak mam USG za tydzien w szpitalu (panstwowo) i robia w 3D. Spytam polozna, czy juz cos widac miedzy nogami :) Dzisiaj mam jakis zwariowany dzien, poniewaz - nie wiem jakim cudem sie dowiedzieli- sporo osob znajomych pogratulowalo mi ciazy. Sluchajcie jednak jak na Londyn, to wiadomosci sie szybko rozchodza :) Bylam troche zla, poniewaz mowilam tylko w pracy + 2 kolezankom i tak troche wyszlo, ze robie z tego niewiadomo jaka tajemnice, a i tak wszyscy wiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka - no fajnie bylo by sie juz dowiedziec zapytaj czy cos widac a co :) moja znajoma ostatnio urodzila (dowiedzialam sie od kolezanki ) caly czas mowiono jej ze syn syn a urodzila sie corka sama nie wiem jak to sie stalo , ale kolezanka tez sie nie dopytywala co i jak wiec nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
byłam dziś na wizycie i lekarz zrobił usg ,i jeszcze miałam usiąść na samolot żeby zbadać szyjkę.myślałam że zrobi takie badanie jak cytologia, a on włożył chyba palec wskazujący do pochwy a drugą ucisnął podbrzusze. co on zrobił?dodam że jestem w 11 tyg ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko sprawdził wielkość macicy. Dziewczyny nie wrzucę fotki bo ja mam nagrany filmik. Na razie żegnam się z nadzieją na córcię, ale jak będę u swojego gina w grudniu to poproszę by zajrzał będzie 16t prawie. Znowu głowa mnie boli chyba oszaleję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia może ty mas zmigrenowe napdy bólu?? Spróbuj się położyc w zaciemnionym pokoju z ciepłym kompresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
cześć Wam wszystkim :) ja też mam ochotę ciągle na mandarynki i sok pomarańczowy, a w piątek wieczorem marzyłam o ananasach z puszki, niestety mąż moich zachcianek teraz nie spełnia, bo zwichnął nogę kilka dni temu (co za niefart totalny). I też zajadam się twarogiem ze szczypiorkiem/cebulką :D I pomidorami, mimo, że są teraz coraz badziewniejsze. Co do oceny płci w 13 tygodniu moja bratowa miała mieć chłopca a w 20 tygodniu lekarz powiedział, że dziewczynka na 100% i obiecał sobie na przyszłość już nigdy nie wypatrywać płci w tak młodej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
A, jeszcze sobie popiszę do Was ;) Najśmieszniejsze z jedzeniem jest to, że czasem mam na coś wielką ochotę a za 5 minut już nie mam wcale. Kupiłam sobie sok warzywny w barze w pracy i raptem doszłam do pokoju i odeszła mi ochota na niego :D i tak stoi ten sok już kilka dni :D A dziś jestem w ogóle nieźle wkur... bo zaczęli remontować ważną nitkę dojazdową do centrum i w dodatku autobusy podjeżdżały już pod mój przystanek zapchane, zero szans wciśnięcia się, więc poszłam na piechotę na tramwaj, tj 30 minut sprawnym marszem !!! W deszczu. Buty mam przemoczone i siedzę w pracy boso teraz. Zajebiście. Dzis akurat czuję się w miare dobrze fizycznie, ale zazwyczaj ledwie powłóczę nogami i taki "spacerek" poranny w ciąży to średnia przyjemność. Mieszkam w Gdańsku, tak by the way pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja się witam niestety z mdłościami i wymiotami. Myślałam,ze to już przeszlo a tu nic z tego... Ale pocieszam sie,że skoro są wymioty to hormony dobrze pracują. Palusia-super,że wszystko dobrze :-) A że chłopak,wiesz wg mnie najważniejsze,aby było zdrowe dziecię :-) Ja mam wrażenie,że będzie dziewczynka,ale co tak naprawdę będzie to się okaże. I tak będę szczęśliwa. Dziś mnie naszło na grochówkę taką z kiełbachą na obiad, na razie sie gotuje. I ciekawe,czy jak będzie już gotowa czy mi ochota nie przejdzie :-) Bo mam tak samo jak Qska :-) A mężulek załatwił sobie popołudniowy nadzór w czwartek więc idzie ze mną na USG. troszkę się denerwuję samym USG i tym jak taka wizyta "rodzinna" będzie wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki zapracowane :) ja wlasnie wrocilam z zakupów :) mnie cały czas mecza mdlosci-od rana do wieczora. w nocy musze wstawac sisiu bo juz nie wytrzymuje. budze sie i nie potrafie znów zaznac. czasami miewam koszmary... generalnie wiecznie jestem nie wyspana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaa71
Czesc dziewczyny ja rowniez mam termin na czerwiec ,ale jestem zalamana...mam 39lat synka ktory w styczniu skonczy 2latka nie planowalam nastepnej ciazy(zabezpieczalam sie)jak sie dowiedzialam o ciazy swiat mi sie zawalil....mialam isc do pracy a tutaj prosze jeszcze jedno nie odchowane a tutaj drugie...no i jeszcze moj wiek...moze ktoras z Was jest w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i witam nowe osoby :) dzis myslalam ze bede calowac muszle , ale nie , hu chwala Bogu :D tylko mdlosci oj tez tak mam za chce mi sie jakiejs potrwy , owoca itp wtedy kiedy nie mam , a na drugi dzien kicha , badz po paru godzinach :O do kitu takie cos , bo zawsze mam smaka na to czego w domu nie mam , musialabym sklep otworzyc by spelniac swe zachcianki :D mialam dzis sobie isc na zakupy za jakimis butami moze jakis plaszcz sweterek ale nie chce mi sie , jutro wybiore sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny , umeni zrana tez kiespko bylo myslalm ze zwymiotuje alejakos przeszlo , posprzatalm i teraz plecy ostro bola, tez czesto wstaje na siusiu nawet i 2 razy wnocy iwona 71 ja mam 2,5 letnia coreczke i 2 planowalismy , zeby mialo rodzenstwo wiadomo ze razem lepiej sie wychowuja dzeci , i mysle ze 2,5 letnie dziecko t juz odchowane nie siusia w pampersy sama spi sama sie zalatwia tylko po kupce podetrzec trzeba sama zje ,jest samodzielna od wrzesnia do przedszkola , wiec nie martw sie zanim urodzi sie dzidzia twoej dziecko tez bedzie mialo juz 2,5 roku a imozeod wrzesnia przyjma do przedszkola to bedziesz miala lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonaa71---- nie jestem w twoim wieku bo mam 24 , tylko z praca podobnie po urodzeniu i macierzynskim to juz nie wroce bo za wczesnie zaczynam swoja prace :( wiec poniekad rozumiem w tej kwesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiunia:P witaj zlotko :P powiedz bo jestes szczuplutka jak tam z twoim brzuchem ? bo u mnie jest leciutko zaokraglony :) a przed kilkoma tygodniami to mialam tylko taaaaakkkk bardzo wzdety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wreszcie jakiś ruch się zaczął. A co do zachcianek to cały ubiegly tydzień chodziła za mną grochówka. dziś wreszcie sobie ugotowałam (pierwszy raz w życiu!) I powiem nieskromnie,że to najlepsza grochówka jaką jadłam!! Jest lekka,a zarazem aromatyczna i pachnąca majerankiem... a wiecie co najlepsze-ja nie cierpiałam nigdy grochówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam:) ja tez myslalam ze wymioty i mdlosci przeszly ale dzis mialam powtorke z rozrywki, na szczescie jednorazowa:) moj mi wczoraj powiedzial, ze brzuch mi sie lekko powiekszyl:P ale ja roznicy nie widze, mieszcze sie we wszystkie spodnie i wydaje mi sie, ze wygladam tak samo:) ja na obiad robie pomidorowke, ale tez nie jestem pewna czy nie strace ochoty gdy sie ugotuje:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do brzuszków... w koncu cos u mnie widac :) nie zapinam sie juz w pasie w niektorych spodniach :) zakupilam ciuszki ciazowe na allegro i jestem mega zadowolona. w sumie 40sztuk za 100zl :) uzywki ale wg mnie szkoda kasy na nowe ciuszki w ktorych pochodzimy tylko kilka miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - to od weekendu mam troszke spokoju z zachciankami , zobaczymy za kilka dni :P otoz kupilam twarog , a na twaroga juz nie mam apetytu 😠 ja oszaleje chyba jakos dzis nie zbyt sie czuje , niby mdlosci , niby na wymioty a nic sie nie dzieje pewnie poznym wieczorem mnie wezmnie :( jutro mam dzien wolny to rano na zakupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka89 no to sie oplacalo ja zakupie chyba cieple rajstopy zimowe , leginsy tuniki cieple itp i jedna pare spodni .Wiecej nie kupuje bo sie nie oplaca na te kilka miesiecy , do spodni sie mieszcze ale juz widac odbicie na brzuchu ze powoli staja sie lekko ciasnawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie kupuję za dużo. Kupię z 2,3 pary legginsów,jedne porzadne spodnie, jakieś tuniki i narzuty. I tyle... Tylko najgorsze,ze podjerzewam,ze nie zmieszczę się w mój płaszczyk zimowy. Głównie w biuście może być za ciasny. I chyba zostanie mi jakiś ciucholand,bo też szkoda mi 300 czy nawet więcej na jeden sezon. Tym bardziej,ze mam zamiar schudnąć po ciąży!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×