Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

dobry wieczor dziewuszki, leże sobie wlasnie i chyba? czuje pierwsze kopniaki maleństwa, nie jestem pewna czy to to, takie lekkie szturchniecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lula1234
Hej dziewczyny. Jutro zaczynam 19 tydzień :) jak ten czas szybko leci! Termin mam na 22 czerwca. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:)Ja ranny ptaszek.Dzisiaj mam USG,już sie nie mogę doczekać.Mam nadzieje że dowiemy płci:)Chyba że dzidzia sie obrazi i obroci:(.Zobaczymy No nic uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk, puk spicie? Eryk mi nie darowal i zdarl brutalnie koldre, a bylo tak milo... tez bym jeszcze pospala... ja w przeciwienstwie to wielu ciezarowek mam nute do spania ze hoho. spie jak niemowle :) a kolejne usg to wazne mam za 2 tygodnie. o ost dniach nie chce mi sie pisac, bo wkurzona jestem, ale mam cien nadziei ze moze cos wyjdzie z mojego planu, wiec zobaczymy, jak cos wyjdzie to sie pochwale :P joanna- rozumiem Twoje sprawy rodzinne doskonale, ale u mnie jest na odwrot, tesciowa mam super, dogaduje sie z nia jak z wlasna mama, a za to mama zupelnie inna. zawsze potrafi znalezc minusy kazdej sprawy, a na wiesc o drugim wnuczku powiedziala "a to nie za czesto"? poczulam sie jakbym zdechla ryba dostala, ale maz sie zawsze ze mnnie smieje, ze po 28 latach sie jeszcze nie przyzwyczailam :) No i witam nowe mamusie! siadajcie wygodnie i piszcie. Palusia- gratuluje zdrowego Filipka, to najwazniejsze. fajny ten kocyk, lubie ubranka te w Tesco od Cherokee (czy jakos tak sie pisze), koniecznie musze wpasc na zakupy tam dla maluszka jak bede w PL. maja spory wybor spiworkow, Eryk uzywa do dzis spiworow. mial tez od Tesco i sa ok. co do wozkow sie nie wypowiadam, juz zupelnie nie znam polskich producentow. Marrtolinka, Hanka- pazurki zrobilyscie? ale zazdroszcze, jak przed urodzeniem Erysia sama robilam, w ciazy sama sobie zrobilam raz i wiecej do tego nie wrocilam. a propos wagi, to u ginekologa sie zdziwilam, bo myslalam ze po swietach cos powie, a ja w sumie od zajscia przytylam 0,5kg. nawet nie wiecie jak mnie to cieszy. wiem ze najgorsze przede mna ale bede sie pilnowac. no nic, lece sniadanie zrobic, bo jasnie krolewicz dal znac ze zjadlby sniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie o poranku.... Ja wstałam o 5 bo mężul na szkolenie jechał.... jeśli chodzi o wagę to od początku przybyło mi 5 kg - chyba to dużo co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna- wszystko zalezy od wagi wyjsciowej i predyspozycji, nie ma co porownywac. ja mam spora wage, wiec musze uwazac. a w poprzedniej ciazy tylam inaczej, bo bardzo szybko mi przybywalo na poczatku, a potem juz uwazalam na to co jem i waga spadla, a potem wolno rosla. nie przejmuj sie, jak lekarz mowi ze jest ok, to to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki ja małego wysłałam do przedszkola bo energia go roznosi a po chorobie nie ma śladu;) ale dalej antybiotyk. Z tym że muszę go debrac przed spaniem czyli o 12. Dziś w planach pierogi ruskie mniam;) Ewcia pisz częściej dziewczyno. U mnie z mamą jest tak że wcale się nie cieszyła z drugiego teraz się oswaja ale załatwiła ciuszki i gadamy o imionach ale nie jest pełna euforii co to to nie. Kocyk tez mi się podoba była cała seria i śpiworki też ale kupiłam taki 0-6miesięcy w lumpku z primarka nowiutki za 15zł a w tesco bez przeceny 60 zł trochę to dużo. Ciuszki mają śliczne a teraz przeceny więc się opłaca. Ewcia ja tez śpię nawet w dzień mi się chce oj bardzo odsypiam 1 trymestr. musze sobie listę zakupów zrobić i odhaczać izunia to niech małe pokarze co tam ma ;) lula witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja w poprzedniej ciąży do 20 tc miałam 5 kg i do końca podwoiłam czyli było 15-16kg. Teraz mam ok 3,5 i mam nadzieję że do końca więcej niż 7 nie przytyję. No ale to ja nie wiem jak u innych jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :D ja już po śniadanku :) i znów dług dzień przede mną :( jej czy Wam też się tak ciągnie w ostatnich dniach przed wizyta??? ja to umieram z niecierpliwości i ze strachu czy wszystko tam dobrze :(... Od wczoraj strasznie mnie coś boli po bokach ale może to te wiązadła??? Wczoraj aż stać nie mogłam :(.. Wiecie ja chyba zacznę spać na siedząco :( nie wysypiam się w ogóle :( bolą mnie biodra i w nocy strasznie się wiercę mam nadzieję że to nie szkodzi dzidziolkowi :( no i czasem śpie na prawym boku zeby ten lewy odpoczął staram się robic to krótko no ale różnie bywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, W ogóle dziś nie spałam w nocy...nie wiem co się stało, ciągle mi było gorąca, niewygodnie, pół godziny snu i znowu 50 razy z prawego boku na lewy...masakra, a o 5.00 mój sąsiad miał gości i impreza była, mają ludzie pomysły:) dzisiaj pewnie będę nieprzytomna cały dzień. jutro mam usg, nie mogę się doczekać. Joanna- też mam kiepskie wyniki, staram się jak mogę z tym jedzeniem,ale np. chleba nie jem w ogóle- mam zgagę.... witajcie nowe mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
hej dziewczyny co do baby merc tez sie zastanawiałam fajnie wyglada ale zalezało by mi na aluminiowej ramie. Jak bylam ostatnio w sklepie i sobie porównałam prowadzenie wózków i róznica była kolosalna a cena tylko 200zł+ wiec chyba sie zdecyduje na Tako u mnie 5 kg na + ale wogóle nie widać po mnie tych kg chyba tylko weszły w brzucho moze dlatego ze wyskoka jestem ... od kilku dni prześladuje mnie biegunka (co mogę zazywać na to ?? ) przy okaji dostawałam takie bóle brzucha ktore przypominały skurcze. Jak jeszcze raz to sie powtórzy to pójde do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna teraz panuje grypa żołądkowa ta Lilka28 ona tu kiedyś napisała właśnie ją miała i z tego co wiem to piła smectę bo to dla dzieci jest i przeszło :) ja miałam na początku ciąży i wcinałam tabliczkę czekolady i przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Ja dziś sobie za to pospałam. To aż nienormalne i mam wyrzuty sumienia. Ale wszyscy mi mówią,ze mam korzystać dopóki mogę,bo potem to już tak dobrze nie będzie. A powiem Wam,że chyba dzięki temu rogalowi dobrze śpię. Wczoraj po południu też się godiznkę kimnęłam... A rano wstałam i w samym środku brzucha czułam takie jakby kłucie. Wzięlam no-spę i luteinę i stwierdziłam,że jak nie przejdzie to jade do szpitala. Ale na szczęście przeszło. Jutro mam wizytę i też się już nie mogę doczekać. Przed tym USG w 13 tygodniu byłam tak zdenerwowana,że dzień wcześniej już płakłam z nerwów. I najgorsze jest to,że ja dziś jestem sama. Mój mąż dziś ma slużbę wróci jutro rano... A że ide jutro do normalnego gabinetu to chyba go nie wezmę ze sobą, póxniej będę miala to połówkowe USG to wtedy pójdzie ze mną. Jagna- spróbuj gorzką czekoladę na te biegunkę. mi zawsze pomaga,wiec może i Tobie pomoże. Ziolka-piekne zdjecia!! Jakie Wy wszystkie szczuplutkie jesteście!! Tylko ja taki wieloryb!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Od paru dni pochlaniam na sniadanie talerz owsianki (niestety tylko na mleku sojowym) z bananem i sliwkami suszonymi. Pycha! Chyba wszystkie mamy problemy ze spaniem , a raczej ulozeniem sie w lozku. Ja praktycznie tylko na lewym boku spie, bo na prawym mnie cos ciagnie. agnik - ja cale zycie sie nasluchalam tekstow typu: "kolezanka to chyba za duzo nie je ?" "ze moglabym przytyc" itp od zawsze wazylam 52-53 kg. Teraz mi przybylo i jest 55kg lub troche wiecej :) Kazdej inna uroda! Piszesz o jakims rogalu, czyli o takiej specjalnej poduszce? Masz jakies namiary na cos takiego? Mozesz wkleic linka? I najwazniejsze, nie denerwuj sie bo to tylko niedobrze dla dziecka! prolaktynka - mialam takie same bole w zeszlym tygodniu, przeszly po paru dniach. Nie powinnas sie niepokoic. Co do zdjec to twoj brzuch jest imponujacy! A myslalam, ze moj jest duzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziolka mam nadzieję że to nic powaznego :) zawsze mnie coś pobolewało po prawej stronie a teraz jeszcze doszła lewa no ale może to te wiązadła :( sama nie wiem jak się będę tym przejmować to zadzwonię do gina póki co staram się nie myśleć pesymistycznie dzidzia daje znać od czasu do czasu więc chyba dobrze jest.... No chyba że moja dzidzia to nie dzidzia bo czasem to tez tak myślę no ale nigdy wcześneij nie czułam takiego czegoś więc to chyba dzidzia :) wysłałam Wam zdjęcie mojego brzuchola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziolka- ja kupiłam konkretnie te poduszkę: http://allegro.pl/poduszka-perelkowa-rogal-do-spania-karmienia-160c-i1400801066.html Z tego względu,że znajomi jechali z Gdańska do nas i nie musiałam placić za przesyłkę. Ale tutaj chyba lepiej widać: http://allegro.pl/poduszka-dla-kobiet-w-ciazy-rogal-do-karmienia-3w1-i1399861701.html A co do nerwow to wiem,ze to niedobrze.Ale czasem to silniejsze ode mnie Jeszcze dziś moja mama odbiera wyniki badań. Od 2-3 miesięcy ma straszny kaszel, leki nie pomagają i lekarz skierował ją na badania. I dziś mają być wyniki,więc to potęguję mój niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!! Ziolka śliczne zdjęcia :) Agnik - ja Cię bardzo proszę pokaż mi z której stronu niby wieloryb jestes??? Prosze Cie!!!! Jak uważasz ze masz tu i uwdzie za dużo to mozesz mi oddać :P Jagna mi czesto pomaga odgazowna cola i słone paluszki. Gorzka czekolada tez dobry sposób. A do do tycia to stanełam rano na wagę i juz praiwe 10 kg na plusie :P masakra heheheh a wcale duzo nie jem :) jesli chodzi o spanie to ja mam swoja kołdre i zawsze sie nią tak pozawijam i poprzeplatam ze puki co sie w miare wysypiam. Jedynie ostatnio troszke pobolewaja mnei plecy ale na wysokości łopatek. Staram sie spac na lewym boku ale z reguly jak sie budze na siusiu w nocy to i tak spie na plecach albo na prawym boku. Wczoraj udało mi sie przekonać mezula ze jak skonczy przedpokój to wkońcu pochodzimy troszke po sklepach. Musze sobie porównać cene wózków baby merc u nas i w czestochowie bo moze faktycznie bedzie nam sie opłacało pojechać. Daleko nie mamy a mezul juz sie zgodził jakby co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - jesli te kłócia masz bardziej z boku to jak bedziesz u lekarza to popros zeby ci usg nerek zrobił. Mój gin powiedział ze czesto w okolicach 20 tc robi sie zastój na nerkach i z tego mogą wynikać te kłócia. Ja właśnie mam zastój i dlatego mnie kłóło. I nie panikuj bo to nic groznego tylko moze ci sei potem kamień zrobić, a uwazam ze lepiej sprawdzic za wczasu. Moja kolezanka tez miała zastój. nie sprawdził tego lekarz i potem z bólu to sie czasem ruszyć nie umiała :( A brzusi naprawde masz duzi :D ja mam taki sam, a jestem w 21 tc :P no ale kazda inaczej "rośnie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi-;-) Chętnie Ci oddam ;-) A najpierw to z piersi. dziewczyny! naprawdę się martwię jak ja znajdę dla siebie stanik na czas karmienia. To jest od zawsze mój kompleks! I kiedyś obiecalam sobie,że jak tylko urodzę dzidzi to idę na zmniejszejnie biustu. Teraz to już mi przeszło,bo naoogladałam się programów, jaka to jest inwazja w organizm, jak dlugo się dochodzi do siebie po takim zabiegu i już mi się operacji odechciało. I chyba zostaną mi ćwiczenia! Co do zakupów to mój mąż wcale się tak bardzo nie opiera. Myślałam,że będe musiała go prosić,by ze mną poszedł, pomógł mi wybrać. A tu on jest bardzo chętny. W sumie już od samego początku, nawet przy wybieraniu ciuchów ciążowych nie marudził. A teraz to on już by chciał wszystko kupić,a ja ciagle go powstrzymuje bo obiecałam sobie,ze w lutym najwcześniej zacznę robić zakupy i tak będzie! ;-) A powiedzcie mi czy Wy też macie takie problemy z koncentracją i saomorganizacją? bo u mnie masakra!! Praca mi idize jak krew z nosa. Do tego postanowilam zrobić jeszcze urpawnienia zawodowe przed pojawieniem się dzidzi,a nie potrafię się zmobilizować do nauki!! Ciężko to widze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na momencik. mam pytanko. wczoraj na wieczor cos strzelilo mi w plecach i nie moge sie schylac tesciowa dala mi masc "ketopronil" ze niby moge uzyc ale czytalam w necie ze nie mozna w ciazy uzywac tej masci. czy mozna w ogole czyms to posmarowac? bo nie wiem co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - przyjmę z ochota tym bardziej ze ja to sie kiedys tez zastanawiałam nad operacją biustu ale w drugą strone. Tyle ze mój męzul sie zbuntował i powiedziałz e nie chce o tym slyszeć :P a ja tez naogladałam sie programów, a zwłaszcze ta ostatnia sprawa z tą dziewczyną co nie ma znią treraz kontaktu!! masakra!! Co do koncentracji itd. to ja mam to samo. obiecałam sobie ze jak bede na L4 to tak jak ty zdam kolejny poziom kwalifikacji i za chiny ludowe nie moge sie zmusic do książek :P A bez listy zadań i zakupów to u mnie teraz ani rusz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bomi to mnie pocieszyłaś,że nie jestem sama ;-) A jakie kwalifikacje chcesz robić? Co w ogóle robisz na codzień? Inka-ja niestety nie pomogę z tym bólem. Czytałam też gdzieś,że właśnie nie można żadnych maści stosować... Więc chyba najlepsza będzie konsultacja z lekarzem. A ja dzwoniłam do mamy. Na szczęście wszystko w porzadku!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka możesz uzywać Traumeel bo jest homeopatyczna i mozna i w ciąży i w czasie karmienia uzywać albo maść Końską. Z ketopromilem bym raczej uważała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnik ja na codzień jestem bankowcem - kredyty hipoteczne, gotówkowe i produkty inwestycyjne. ostatnio skończyłam kurs podnoszący kwalifikacje i zostało mi tylko egzamin zdać, ale tak jak pisłąm nie umie sie do tego zmobilizować bo mam do nauczenia sie dwie potężne ksiązki po 500 stron a szkołe tak dawno skończyłam ze mobilizacją już ze mnie dawno uciekła :P Generalnie staram sie byc na bierząco z produkatmi które u nas w pracy wchodzą bo odkad siedze na L4 mam swoją "wtyczkę" żeby nie wypaść z obiegu ale do tego ezgaminu to jakoś nie mam chęci :P A Ty czym sie zajmujesz zwodowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi-ja pracuję w kartografii. I też z kartografii chce robić uprawnienia zawodowe. Tak jak Ty mam już skończony kurs, teraz tylko podejść do egzaminu. A egzamin jest dość trudny: prawo plus praktyka. ale chyba nie mam wyjśćia,bo jak będzie dzidzia to w ogóle będzie mi cężko. A poza tym kurs też nie jest wieki ważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny :) Mąż właśnie wyszedł do pracy, a ja zabieram się za robotę. Dziś ma imieniny i zażyczył sobie na obiad placki ziemniaczane z sosem grzybowym. Zrobię mu też deser z bitą śmietaną, pewnie się ucieszy. Piszecie o podnoszeniu kwalifikacji. Też miałam w planach zrobić kurs szczepień, ale szczerze to chyba teraz się nie zmobilizuje :D jakoś lenia mam. Pozdrawiam 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik dzieki za linka :) Znalazlam podobne na ebayu wiec na pewno zamowie. Zapomnialam wam napisac, ze wczoraj wieczorem moje dziecie zaczelo "buszowac" w brzuchu :D Siedzielismy z mezem trzymajac rece na brzuchu i niezle kopalo. Niesamowite uczucie! Z moja koncentracja jest nienajgorzej, wiekszosc czasu siedze niestety i rozmyslam co bym zjadla :) a dzisiaj zaczelam spisywac liste rzeczy co bedziemy musieli zakupic i nie potrafie oderwac sie od internetu... agnik i bomi - ostatnio podchodzilam do egzaminow w 2005 i chyba by mnie koniami nie zaciagnieto z powrotem w ksiazki. Podziwiam! Aktualnie pracuje w ksiegowosci, chociaz konczylam germanistyke, ale tak to juz w zyciu sie uklada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria-to super :-) U mnie dzis też czuję od rana bąbelki. Zawsze na wieczór były, a wczoraj i dziś do poludnia. A powiedzcie mi co kupujecie swoim dziadkom i babciom z okazji ich świeta? Ja nie mam pomysłu? a i tak się za późno skapnęłam,bo oni mieszkają 140 km ode mnie i jak będę chciała coś wysłać to raczej nie dojdzie! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×