Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość aniołek 99
tzn ja jestem ubezpieczona w krusie bo nie pracuję obecnie.ale póki co krus nie przysłał mi formularza ile mam płacić za kwartał ,termin do zapłaty mam 31 stycznia. to chyba też nie muszę wcześniej iść opłacać składki jak zechce np. jutro iść po zwolnienie. jak przyśle krus formularz to zapłace , a pózniej znajdą mnie w bazie danych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PodwójnaMamuśka
Hej! Ja w koncu usiadlam. Caly domek wysprzatany, pranie schnie, poprzednie poprasowane, kuchnia lsni, tata kladzie synka spac :) raj :) Ja sobie zaraz zrobie spa w wannie. A co! Nalezy sie, nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia mam nadzieje ze nie gniewasz sie za imie :P ale nie moglismy dojsc do porozumienia :P Filipek podoba sie i mi i mezowi :P caly dzien leze w wyrku...troszke odespalam noce, ale nadal wszystko boli...:/ jutro chata bedzie pusta to sie pobycze. U mnie w przychodni on nowego roku wymagaja nipu a nie dowodu..ponoc cos sie zmienilo. Aniolek nie wiem czy dadza Ci l4 skoro tak na dobra sprawe nie jestes jeszcze ubezpieczona. musisz zadzwonic i zapytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciątko też się ostatnio bardzo leniwe zrobiło.Czasami tylko czuje lekkie łaskotanie lub jakiś kopniak.Juz sie wystraszyłam że jest coś nie rak:(Bo to są bardzo słabiutkie ruchy.Dzidzia zamiast coraz mocniej kopać to kompie słabiej.A tak w czwartek dała czadu:) No i od jutra wracam do pracy:(((buu jak mi sie nie chce. Znowu popracuje 2 tyg i wezme L4 na kolejne 2 hehe.Przynajmniej czas mi szybciej leci,i nie mam zamiaru sie przemęczać:)Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj w Tesco kupiłam body dla Misi :) 5 szt za 30 zł z czego mam dwa z długim i 3 z krótkim rekawkiem z F&F. wogole mają bardzo duzo rzeczy na wyprzedaży :) Ide zrobić kanapki dla męzula do pracy i spać bo jutro z rana okulista nas czeka. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
wczoraj juz na wieczór słyszałam bąbelki i kopniaki małe,także już spokojniejsza jestem . dziś wstałam uradowana bo miałam sen o dzidziusiu moim ,pierwszy sen. dziś też zaczęłam 20t1d czyli już minęłam połówkę. sen był o tym że leżał sobie mój dzidziuś już ładnie w ubranko ubrany , i się patrzył na mnie. a ja dotknęłam jego noska i ust ,on najpierw miał minkę która mówi "poczekaj niech ja tylko cię dorwę w swoje ręce" ,ale po sekundzie dwóch uśmiechnął się do mnie .super widok był jego uśmiechu. a najważniejsze to jest to że nie znam jeszcze płci ,ale sama przeczuwam że syn będzie no i przyśnił się synek .:-) musze tydzień zaczekac na płeć swego dziecka ,mam nadzieję że już nie będzie się wstydziło i pokaże co ma. bo nie wyjdę z gabinetu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widzę że nie tylko ja tu jestem rannym ptaszkiem :D.. Jej ale się dziś wyspałam jak nigdy inic mnie nie boli :) nawet biodra nie wiem jak to sie stało ale może znów polubię noce :P.. ja w weekend byłam cały czas w ruchu także dzidzie rzadko kiedy czułam i było mi smutno z tego powodu no ale wczoraj jak już usiadłam wieczorkiem to pokopała trochę :) i nie znam fajniejszego uczucia :D.. Ja też często miewam sny o dzidziusiu i strasznie nie lubie się z nich budzić :).. na przeciągu tych moich 18tyg śniło mi sie już 3 razy że maleństwo jest z nami i za każdym razem była to dziewczynka zobaczymy jak to bedzie po usg połówkowym :) co do dziwnego twardnienia brzucha to i ja niestety u siebie zauważyłam coś dziwnego ok 3 razy w ciągu dnia czuję takie dziwne chwytania w brzuchu trwa to kilka sekund ale jest nieprzyjemne :( dzwoniłam do lekarza i biorę no-spe i magnez wizyta dopiero za tydzień mam nadzieję że wytrzymam :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) W koncu sie wyspapalm! i nic mnie nie boli :D podobnie jak u Ciebie prolaktynka :D Musze wykorzystac dobre samopoczucie i ogarnac chłupke :) na obiad zrobie kluski, do tego wczorajsze rolady i czerwona kapustka :) a teraz smigam zawiezc do biura jakis dokument :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!! Widzę,że nie pisałyście za dużo przez weekend :-) U nas weekend dość intensywnie z gośćmi. co niestety odbiło się na moim kręgosłupie. W sobotę nie mogłam zasnąć, tak mnie bolał. Dostałam też mojego rogala do spania-w sobotę to nic nie pomagało. Ale dziś się wyspałam. Rano wstaliśmy z mężem przed 8, on był po świeże pieczywko, odebrał moje wyniki, zjedliśmy śniadanko.On teraz pojechał do pracy i ja też siadłam do rysowania. Co do wyników to glukoza przed obciążeniem i po jest w normie. Przed 81,a po 123. więc jest ok. W morfologii hemoglobina i hematokryt poniżej normy,ale nie uległy pogorszeniu od ostatniego badania. Więc chyba to picie tego mojego pyłku pomaga. Tylko teraz mam za dużo neutrocytów (czytałam,że to naturalnie w 3 trymestrze, a u mnie już teraz?) i za mało limfocytów. pojawił się też paramtetr, którego wcześniej nie było. Mianowicie IG i nie wiem co to jest. Od razu skojarzyło mi się z przeciwciałami. I on jest na górnej granicy. Te trzy parametry mnie zmartwiły. Ale zobaczymy co lekarka w czwartek powie. A dzidzia moja bardzo towarzyska jest. W piatek w ogóle nie kopała. W sobotę jak tylko siedliśmy ze znajomymi do kolacji to się ożywiła, potem byliśmy w kinie to też, i potem cały wieczór dopóki się spać nie położylam, A wczoraj goście pojechali, to dopiero wieczorem dostałam dwa małe kopniaki jak już w łóżku leżałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny ja to sie nie wyspalam bomuslalam wstac po 6 zeby sie wyszykowac no i na badanie krwi i do zatrudnienia popodbijac kasiazeczki ubezpieczeniowe a na pobieraniukrwi tak mnie wkurzyli zawsz epobieram sobie w krwiodastwie , no i przy okazji chcialam malej ,a tam 1 wystraszona ze ma tamk amlemu dziecku pobierac krew ze sama balam sie jej dac a druga oburzona , bo facet wrejestracji nie chcial pobierac kasy napoczatku bo nie wiedzial czy sie uda pobrac krew ,czy ni ebedzie sie wyrywala wiec w koncu pobralam sobie tylko , a mlej pobiore w spzitaly za tydzien niemato jak zdenerwowac z samego rana , eh znikam prasowac pakowac sie i na zakupy i usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
a co do maluszka tez sie wierci wystarczy ze cokolwiek pije albo jem :) daje znac o sobie niemoge sie doczekac wizyty az ja dzis zobacze zobacyzmy czy pokaze coma miedzy nozkami i ktorylekarz mial racje co doplci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka martolinka no co ty pewnie że się nie gniewam :) Co innego gdybyś mieszkała w klatce obok;) Filip to śliczne imię u nas tez to jako jedyne podoba się obojgu. kasiunia powodzenia na USG ja wiem że synka byś chciała to życzę byś siureczka zobaczyła i wiadomo zdrowe najważniejsze, ale gdzieś tam oczekiwania co do płci są. Mój mały jak miał pobieraną krew to wył strasznie bo z palca biorą a to gorzej boli niż z żyły. aganik ja bez mojego rogalika już chyba nie zasnę uwielbiam go. co do tych twardnień-bólów brzucha to mogą to byc skurcze przepowiadające. Sny o dziecku mam od początku i tak jak najpierw synek się śnił to teraz ciągle córka i to w tym tyg już ze 3 razy pod rząd ale dzidzia w różnym wieku tak ok 2 latek. ja mam na 14.45 usg a wcześniej do zusu muszę lecieć zanieść zwolnienie. Niestety w tym miesiącu bez pieniędzy zostałam, nie wypłacił mi zus za zwolnienie, przez to że mój szef za późno papiery dostarczył. On tez miał mi wypłacić część pensji za grudzień i nadal nie mam. Eh na pewno do pracy tam nie wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi świetne to było:D poprawa humoru z rana gwarantowana. Dziewczynki wczoraj tak mnie mój kopacz kopał, że aż nie mogłam uwierzyć:) Dziewczyny jeśli mogę to prosiłabym o jakieś pomysły na zaparcia, nie są uciażliwe i nie trwaja długo ale chyba z czasem będzie co raz gorzej prawda, więc jakby któraś chciała sie podzielić to poproszę:) mój maluszek snił mi się już wiele razy na początku była to dziewczynka, teraz chłopczyk i już sama nie wiem:P ja czuje, że bedzie córka ale wszyscy mi mówią, że chłopak:P więc poczekam na usg:) Pozdrawiam papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny trzymam kciuki za Wasze USG :) Kasiunia-zycze chłopca, a u Ciebie palusia niech fujarka zniknie ;) palusia kawal drania z Twojego szefa :/ szkoda gadac :| musisz jakos wywalczyc te pieniazki...przeciez Ci sie naleza. Tak to jest z malymi przedsiebiorstwami... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
olcia moja kolezanka miala cos podobnego okazało sie HPV... Ja bym poszła do lekarza na twoim miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
cytologie miałam w sierpniu robiona i wyszło ok . a pozatym już się zmniejszaja. a na złość mój lekarz od dziś wolne bo pogrzeb ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
paulusia o to chodzi ze z raczki beda pobierac anie z palca , wczensij miala z glowy i palca a teraz nie wiem jak ja utzrymam For Malinoiwa na zapracia mi pomogly banany jem 2 dziennie a wczensiej tez mialam problem co 3 dni albo 2 a teraz codziennie albo i nawet 2 sie zalatwiam , wiec mozei tobie pomoze , niektory mjablka pomagaja , suszone sliwki tez dobre ale ja ich nie przelkne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
a ja mam dziś lenia strasznego , chyba przez pogodę..... mam chęć na pączki albo bułki drożdżowe własnej roboty, i nie wiem jak do tego się zabrać ,żeby w połowie roboty nie rozmyślić się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
a ja wczoraj miałam ochote na karpatkę i ją zrobiłam PYCHA !!!! tak wam zazdroszcze ruchów dzidzi u mnie cisza oststnio byłam w sklepie dzieciecym i widziałam fajny wózek Tako aluminiowy bardzo stabilny na 4 kólkach to chyba moj typ... za miesiac czeka mnie przeprowadzka ojjj... jak mnie to przeraza wole nawet nie mysleć. Strasnie jestem niezdecydowana w tej ciązy mam problem zeby cokolwiek wybrać... a tu remont i tyle wyborów pewnie bedzie cięzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamusie! ja dzisiaj od rana poza domem. pierw wizyta u okulisty. badąła mi dno oka i do tej pory widzę przez mgłe. jak wracałąm do domu to na czuja bo jak mi słońce po oczach zaswieciło to mysłalam ze umre. Szkoda ze mi nie powiedzieli zebym sobie okulary przeciwsloneczne wziela :( Potem szybkie zakupki w pobliskim markecie i wkoncu dotarłam do domku. teraz mam chwile dla siebie bo mezul dzisiaj dluzej w pracy zostaje i chyba zrobie sobie maładrzemkę bo jakas jestem nie do zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj pierwszy dzien w pracy po 3,5 tygodniowej przerwie, jest znosnie. Nie mam az tyle do nadrobienia. martolinka i palusia - jesli u mnie bedzie chlopak to bedzie trzeci Filip! :D Oczywiscie bez konsultacji ze mna moj maz tak sobie nazwal malenstwo - poniewaz on jest przekonany, ze bedzie chlopak - ja caly czas sie sklaniam ku dziewczynce :) olcia - mialam kiedys podobna dolegliwosc i nie bylo to nic groznego. Zatkane jakies kanaliki i grudki zniknely same po paru dniach, ale lepiej niech to obejrzy lekarz. Nic nie wyciskaj!!!! bo jeszcze sobie pogorszysz. ja mam teraz "jazde" na zupy, wczesniej rzadko gotowalam, a teraz to dziennie przed drugim daniem obowiazkowo. malinowa - ja na zaparcia w dalszym ciagu suszone sliwki, albo przegotowana woda z miodem na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko....
u mnie wyszły obarzanki serowe z lekką nutą truskawek pycha i checi zaspokojone ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja planuje na wieczór zrobic tort :D obiecalam mezowi na sobote ale okropnie sie czulam wiec nie bylam w stanie nic pichcic. mam nadzieje ze cos dobrego mi wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Dziewczyny:) Ja dziś w lepszym humorze, bo była moja siostra z 3 miesięczną córeczką. Mój Bąbelek kochany jak już urósł:) Uwielbiam to dzieciątko. Skurcze jakby minimalnie się wyciszyły, co też mnie cieszy :) Poza tym miałam okazję przetestować nasz wózek- pojechałyśmy z Amelką na spacer. Wózek spisał się znakomicie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konikaa
ja mam takie sposoby na zaparcia: - rano, na czczo, wypijam szklankę letniej wody z sokiem z cytryny i łyżeczką miodu (mam wrażenie że to najlepiej działa ze wszystkiego) - jem ciemne, ziarniste pieczywo -jem musli, suszone śliwki, płatki owsiane, otręby itp - staram się dużo pić O bananach czytałam, że właśnie powodują zaparcia. U mnie powyższe sposoby się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja po badaniach mały zdrowy ładny udko 37mm serduszko ładnie bije, waży ok 370g . Na 100% syneczek. Mieliśmy 3d ale buźkę chował ma nosek zadarty rączkami za głowę się łapał. Za to pięknie widać plecki chude żeberka miednicę nóżki. Małe cudo. Będzie Filipek. ziolka to będzie Filipkowo na naszym forum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się wieczorkiem!! Czekam z kolacją na mojego małża. Jeszcze nie wrócił z pracy :-/ Palusia-super,że z Filipkiem wszystko ok:-) A imię mi isę też podoba, tak samo jak Kacper,ale za dużo znajomych ma dzieciaczki o tym imieniu. Spadam sprzed kompa,bo przez tę pogodę sie strasznie czuje i jak będzie jeszcze kilka dni bez słońca z deszczem to popadnę w depresję :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia - Suuuuuper ze z Filipkiem wszystko dobrze :D nas to czeka w piątek boje sie strasznie i nie moge sie doczekac mimo że widziałam Michalinkę w zeszły wtorek. Ja dzisiaj oprócz lekkiego ogarniecia mieszkanie i obiadku nic nie zrobiłam. Znowu mnie leń ogarnął :P no ale od jutra męzul zacznie remont to mnie tez sie robota zacznie :P nie bedzie juz wylegiwania hihi no ale sama chciałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Ja jeszcze trochę i oszaleje :( Przez to zajście w sobotę chyba wariuje. Dziś cały dzień wydaje mi się,jakby coś ze mnie wypływało, już prawie wmówiłam sobie sączenie wód płodowych :(:(:( Ja oszaleje! ❤️ 🌻 http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhgqso0x01iq9.png ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×