Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

NIK WIEK TERMIN PORODU MIEJSCOWOŚĆ PŁEĆ IMIĘ martolinka89....21.....1.06.........Gliwice....syn...?..< br /> arkadiaaa........24.....1.06........Warszawa joanna2800......31.......02.06.....Łódź Agnik83...........27.....03.06.......Elbląg Jado..............33......03.06.......Zielona Góra Bea74 ..........36.........03.06 ......łódzkie bomi ...........29........03.06......Tychy....dziewczynka.....Mic halinka lilka1237...........29.....03.06..międzyrzec podlaski dziewczynka luciola28.........35.......03.06......k.Gliwic,,,córa... ..Dominika palusia81.........29........3/5.06......k.Szczecina... .chłop..Filip młoda@mamusia.19.........05.06.......łódź Asia_Malina.........28.......6.06........Skawina/k.Kra kowa margo205...........26.......7.06.......Elbląg...chło piec.... izunia1986..........23.......08.06.......Gliwice/Anglia.. . ?. ....Maya/? Mgielkusia...........26.....08.06.......śląskie - Świętochłowice/DE - Bochum - dziewczynka - Paulinka. ziolka79.............31.........11.06.......Jastrzębie/L ondyn panna_z_de........24..........11.06.......Niemcy aśka2010........... 31.........13.06.......mazowieckie syloonia89..........21..........15.06.......wielkopolskie .......? MamusiaAgusia.....28.........16.06........opolskie inka linka........... 22..........16.06.......opolskie ewcia_82............28..........16.06.......Niemcy stell.................. 27..........16.06.......Polkowice kasiunia..............27..........16.06.......Białystok monis26..............25..........16.06.......Ostrów Wlkp prolaktynka23......23..........16.06.......Kraków słoneczku25........25..........17.06.......Olsztyn Qska..................33......... 18.06.......Gdańsk Maglip.................21..........20.06.......Wocławek< br /> ForMalinowa........ 27..........21.06.......podkarpackie mama z de............24..........22.06.......Niemcy Frankfurt myszka88.............23..........22.06.......dolnośląsk ie s-t-o-k-r-o-t-k-a.....24..........22.06. Dorotta84.............26.........23.06.......Wadowice.... .Zosia/Jaś jagna841..............26..........23.06.......Inowrocław Hanka89...............21..........24.06...... pomorskie Daria1985.............25..........24.06.......Poznań neciaa................. 21..........24.06.......warmińsko-mazurskie mysza_x...............20..........24.06......dolnośląsk ie margolka_86..........24..........24.06......lubelskie maja272................27..........26.06. Aguś85..................25..........27.06......k .Kielc dorota83...............27..........27.06......Koszalin muchy w nosie.........28..........20.06.......lubuskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja jestem w 18 tygodniu i jak narazie nie czuje nic wizyte nastepna mam w lutym na poczatku wiec mam nadzieje ze juz cos poczuje i ze na wizycie dowiemy sie z mezem czy to corcia czy synek:) chcialabym juz wiedziec zeby powolutku juz myslec o kupowaniu rzeczy bo jeszcze nic nie kupowalismy. Jestem niestety po poronieniach i troche sie boje :( nie wiem czy to tylko glupie zabobony ale jakis tam strach mi towarzyszy niestety:( juz niewspomne ze na kazdej wizycie mam stracha no ale wierzymy ze teraz sie uda i wszystko bedzie dobrze:) tamte poronienia byly w bardzo wczesniej ciazy na etapie pecherzyka wiec teraz naprawde jestesmy daleko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pora na poobiedni odpoczynek :) nawet jedno okno dzisiaj umylam bo nie da sie juz na nie patrzec :P muchy w nosie-witamy serdecznie :) piersi tez mmie bola :( czasami jak sie poloze na boku i sobie zgniote to kwicze z bolu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qska
hej Wam witam się po urlopie (byliśmy na nartach). Ja nie jeździłam, za to wypieprzyłam się na dupę na lodzie, bo biegłam ratować córkę z wyciągu (mądry tatuś władował 5-latkę samą na orczyk talerzykowy w drugim dniu nauki jazdy na nartach). Tak więc cały zajebiście śnieżny i śliski grudzień udało mi się przeżyć bez pośliźnięcia a tu za sprawą męża zaliczyłam upadek, myślałam, że go za to zabiję. Mam nadzieję, ze upadek z raptem 60 cm wysokości nie zaszkodził dzidzi, co ? U mnie 19 tydzień, połówkowe na 8 lutego. Brzuszek rośnie, cos tam czasem boli, czasem ciągnie, ale ok, tak musi być :) Siku latam co chwilę :) Preferencji żywieniowych nie mam żadnych, zero. Nie przytyłam tez za wiele, raptem 2 kg na razie. Zakupów dzidziowych nie poczyniłam jeszcze żadnych, bo pracuję. Od kwietnia chyba powiem im bye bye, wtedy zamierzam wszystko uzupełnić (coś tam mam po córce). No i to tyle chyba. Pozdrawiam wszystkie brzuszki! K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy tak ruchy już czuje od początku 17 tc :) ale mnie się wydaje że moja dzidzia to jest jakaś wielka :) bo w połowie 16 tc jak miałam wizytę to ważyła ok 230g także może dlatego te ruchy poczułam tak wcześnie :) co do płci to na 100% nie wiemy ale ostatnio lekarz powiedział że nic nie widzi między nóżkami także liczę że się dowiem w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny! u mnie piekny dzien, slonce swieci, az mi sie wiosny zachcialo :) . Cos mnie od wczoraj "smyra" w brzuchu, a dzisiaj nawet jest to bolesne, takie klucie z jednej strony, nie mam pojecia, czy to dzidzius ??? Sutki jak u wiekszosci swedza tylko. Qska mnie tez brzuch ciagnie, czasem nie moge sie ulozyc w lozku , bo przekrecajac sie na bok strasznie mnie ciagnie. muchy w nosie witamy wsrod "czerwcowek"! palusia - tez bym juz chciala wyskoczyc na zakupy, ale musze poczekac do lutego. Do konca stycznia mam urwanie glowy w pracy (koniec roku rozliczeniowego), ale zaraz po tym wariactwie wybieram sie na szalenstwo sklepowe! bomi- piszesz o wspolnym mailu. Czy moge tez zglosic sie po login i haslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaktynka - to Twoja dzidzia to naprawde duzia :D Moja Misia to jak ostatnio byliśmy czyli w 20tc ważyła prawie 300 :P Dziwczyny czy Wam też tak wysychają i pękają usta. ja jużnie wiem jak sobie z nimi poradzić nawet juz miodem smarowałam i ciągle pękają, schodzi mi skórka i brzydko wyglądaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiranda
mnie na pękające usta pomagała witamina A+E - trzeba rozgnieść kapsułkę i prze z kilka dni smarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ust to niestety mam to samo. Mam już jakieś balsamy lecznicze itd. i nic nie pomaga. Pękają,a czasem nawet krew leci :-/ Co do rozstępów to ja tak jak Wam jakiś czas pisałam pojawiły się 3 na brzuchu. I na szczęście już blakną! mam nadzieję, przynajmniej na razie więcej się nie nabawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik to dobrze ze robia sie jasniejsze :) mi na biuscie kilka sie pojawilo i na biodrach. Mimo ze sie smaruje... na szczescie na brzuchu nic nie mam. ok koniec lenistwa. biore swój majdan do paznokci i zmienie sobie wzorek. mam juz duzy odrost wiec trzeba cos z tym zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
A ja się wyspałam i jem obiad. Co za dzień dziś- pada deszcze i jest strasznie szaro :( A co do zakupów dla dziecka to oprócz wózka nie mam nic i nie śpieszy mi się. Mam w planach zacząć kupować od kwietnia, nie prędzej. Połowę ubranek dostanę od siostry. Łóżeczko mama mi kupi, a wanienkę i inne tego typu rzeczy kupię już na koniec. Rozstępów jeszcze nie mam,ale pewnie to dlatego,że brzuch malutki i nic narazie nie przytyłam. Pozdrawiam. ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zjedliśmy obiad, T. się położył bo wstawał o 4, na 5 musiał być w pracy. Ja chciałam popracować troszkę,ale chyba też się kimnę choć 0.5 godziny bo mnie strasznie muli i oczka się zamykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki ..... Sorki , że się nie odzywałam ale ostatnio kiepsko z samopoczuciem ...:( Idę na 17 do gina - więc coś będę wiedzieć , najgorsze bo dół brzuch mnie pobolewa tak jakoś dziwnie ....... Odnośnie teściowych - moja jest ......jaka jest - toleruję ją bo to matka mojego męża ale nic więcej - zgryźliwa kobieta :( no i żeby było śmieszniej mówi o mnie w trzeciej osobie " ona" ech....... no ale cóż w naszym domku nie jest mile widzianym gościem buzialek dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi puki co sie rozstepy nie pojawiają jeszcze mimo że prztyłam te swoje 9 kg i brzusio juz dużawy jest :) Ja mam w całym domu jedno wielkie pobojowisko. Mezul stare płytki zdziera i kurzy sie przy tym niesamowicie bo wszystko młotem jedzie :P ale bede miała sprzątania :( Mimo ze wszędzie drzwi pozamykałam oprócz kuchni bo tam drzwi brak (i tam jest najgorzej) to i tak wszedzie mi ten pyłek chol... włazi. Jeszcze mi sei nowa kuchnia marzy taka pod zabudowę i tez wymiana płytek ale chyba puki co to sobie to darujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziewczyny, mam prośbę macie może jakieś linki z odzieżą ciążową? Jeśli tak, to poproszę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
daria jeśli szukasz spodni to proponuję byś zaniosła do krawcowej zwykłe spodnie, żeby przerobiła na ciążówki. koszt20 zł jak w moim mieście, zawsze to 80zł minimum w kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
olcia spodnia i spodnicę już mam, teraz szukam bluzek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - ja tezs na necie szukałam ale jak zobaczylam ceny to postanowiłam połazikowac po sklepach i kupiłam sobie świetne bluzki o połowe taniej niż na tych stronach inetrnetowch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
daria też polecam sklepy w swoim mieście, zawsze możesz zmierzyć i zobaczyć jak leży bluzka na tobie.i cenowo też taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1987
Cześć dziewczyny jestem w 17 tyg termin na 29 czerwca. A porodu to już się nie mogę doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Witamy kasia 1987 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ksiądz po kolędzie heh dobrze że sąsiad zadzwonił bo by wtopa była;) A bardzo fajny naprawdę. co do wózeczków to bardziej podoba mi się ten MERC ale warto poczytać opinię użytkowników. Mi dzięki temu wózki bebetto przestały sie podobać bo są awaryjne Wiataj kasiu joanna współczuje teściowej Ja na swoja nie narzekam fakt czasem coś z teściem palną ale zlewam już tacy są marudni i jęczący ale to dobrzy ludzie martolinka ja nie mam rozstępów i mam nadzieje że tak jak poprzednio się nie zrobią bomi Filipek wczoraj ważył ok 360 g tam 3 różne pomiary były i średnio wyszło tyle. Wiadomo to i tak orientacyjnie. Ja miałam nadzieje że się zdrzemnę a tu klops bo ksiądz i z synkiem zabawa. Jutro puszczam go do przedszkola bo zanudzi się chłopina już lepiej się czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wykapana z nowymi pazurkami :) czuje sie jak nowo narodzona :D poleniuchowałam z Filipkiem w wannie prawie godzine :P teraz leze w lozeczku i czuje jak maly mnie kopie :) zaraz zjemy z mezulem kolacje i znowu jakis film wlaczymy :) milego wieczorku zycze-dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mnie wzięło na dobre:(Palusia uwierz że chciałabym byc już na zwolnieniu,ale tutaj nie chcą dawać zabardzo.Bo ciąża to nie choroba.Ale jutro mam usg wiec moze zapytam jakieś położnej.Bo męcze sie strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, wlazlam na "naszego" maila i w koncu was dziewczynki moge zobaczyc!!!! Bardzo sie ciesze, ze mozemy w ten sposob dzielic ze soba ten fantastyczny czas oczekiwania na bobasy :D No niektore juz calkiem pokazne brzuchy maja!!! Na razie wyslalam pare fotek, ale tych "bez brzucha", postaram sie zrobic jakies niedlugo! Pozdrawiam was serdecznie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem ...... u lekarza w miarę ok.....ale badania kiepskie więc od jutra tylko ciemne pieczywko, szpinak i brokuły...... co gorsza jakieś badanie z glukozą mam zrobić i podobno w przychodni 2 godzinki spędzę... dziewczynki odnośnie wózków BABY- MERC ....szczerze polecam to producent wózków z Częstochowy... brałam od niego osobiście mój pierwszy (10 lat temu) teraz tez się wybieramy ok marca -na miejscu taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×