Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Palusia z tego co wiem to w naszym szpitalu maja tylko jaiies ubranka a reszte musisz miec swoją. dziewczyny czy ktras z was robiła zakupy w smyku i czy jest tam drogo czy nie?? bo ja w sumie mam przy zakupie za kazde 100 zł - 15 zł zniżki i nie wiem czy nam sie to opłaca?? czy i tsak wyjdzie drożej niż w innych sklepach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat smyka nie mam u siebie zresztąz sieciówek tylko reserved cropp i troll więc kiszka. Jeżdżę do szczecina i w sumie mało co tam kupowałam. zabawki sa strasznie drogie nawet 50 zł przebitki z allegro a ubranka różnie Olkowi w zeszłym roku kupiliśmy kurtkę i spodnie ocieplane daliśmy 200 zł więc ujdzie. Może na allegro popatrz, polskie firmy tez maja dobre jakościowe ciuszki np ewa a body to polecam np 7 pak z early days lub nexta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bomi- to zależy co masz na myśli mówiąc "inne sklepy", Smyk nie należy do najtańszych (w porównaniu z Tesco,C&A,Pepco itp sieciami), ale też bez przesady, są w nim rzeczy różnych marek więc i w cenach można przebierać, ja bym skorzystała ze zniżki, jeśli chodzi o ciuchy dla maluszka to na pewno warto bo jakość bawełny jest nawet w dotyku lepsza, więc jest szansa, że dziecku będzie wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda@mamusia
hej dziewczyny byłam ostatnio u ginekologa i dała mi skierowanie do poradni genetycznej od 18 tyg czy ktoras z was juz tam była?? z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda@mamusia
sama pierwszy raz o tym słysze ...boje sie ze moze byc cos nie tak mowiłóa ze tam sie chodzi od 18 tyg do 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusia - pierwszy raz słyszę o takiej poradni i nie słyszałam żeby ktorakolwiek z moich kolezanek szła na cos takiego. Byłam dzisiaj poogladać w smyku i powiem Wam ze jedyne co sie tam oplaca kupic to faktycznie ubranka. reszta jak łózeczka czy zabawki sa raczej drogie. No al emusze sie tam wybrac bez mezula bo oczywiscie maruda nie umie ustac w miejscu i nie idze nic spokojnie wybrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia fajna ta stronka z tymi bodami,ale ktos robi na nich fajny interes,bo ja te body kupiłam za 5 funtów za 7 par(w PRIMARKU bo early days są z tego sklepu)a tu prawie jeszcze raz tyle.Kurcze musze pomysleć o biznesie hehehe,bo tu w Anglii ubrania są naprade tanie,szczególnie dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamusia pewnie chodzi o usg prenatalne vol. 2 :) bo faktycznie można je robić od 18 tc. ja miałam robione w 19 tc i 6 dniu. i to dlatego, że nie było wczesniej wolnego terminu ( dzwoniłam tydzień wczesniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
czesc dziewczyny, wcozraj to sie nasprzatala a dzis ide do mamy to opdoczne nic niebede robila tylko do apteki musze zajsc po witaminki dla malej wiec luzny dzien ,szkoda ze nie mam prawa jazdy bo mala bym zawiozla do fikolandu a tak maz w pracy i nie ma jak a ten najfajniejszy na drogim koncu miasta , dziewczyny wasze dzieci tez taks ie ciesza jak jezdza do fikolandow moja to skacze zradosci i az sie trzesie zbey szybciej jak tylkozobaczy z samochodu,szok ,no i zima dobra sprawa bo sie wybiega a ta k robi wieczorem runde naokolo pokoju przez pol godizny wkolko , dobrze z emamy spory poikoj:) daria wszystko bedzie oki mitez czasami robi sie takie wypuklenie myslalam ze to male sie tak kladzie ale skoro mowicie ze to za wczesnie to jutro zapytam o to lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
co do smyka to jest dosc drogi ale dobrej jakosci ubranka, ostatnio malej bluze za 70 zl kupilam , a spodnie dresowe przeconione mieliz 60 na 32 , wieci trafic cos mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
hej . ja mam problem wyczułam wczoraj że na małych wargach (chyba łechtaczka tak fachowo się nazywa)- mam 3 grudki /guzki /pryszcze tego juz nie wiem jak określić.2 znajdują się na wewnętrznej stronie łechtaczki czyli przy wejściu do pochwy , a 1 jest na zewnętrznej stronie łechtaczki . sorrki za taki opis ale kurczę lekarz dopiero po następnej niedzieli . może ma któraś z was takie coś ? czy tylko mi się takie cudo przyplątało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
są koloru białego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Cześć Wam :) My już po śniadaniu, luteinie i no-spie :( niby jest minimalna poprawa, ale kiedy nic nie robię. Mam leżeć i kategorycznie zrezygnować z seksu :D:D Życzę Wam miłej niedzieli, a ja lecę rozbierać choinkę (dopiero teraz) bo wcześniej mi się nie chciało. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Pozdrawiam serdecznie was, rzadko zaglądam ale to przez mojego lenia z tego mojego maluszka straszny leniuszek i chyba to na mnie przechodzi:) Za 2 tyg. mam się dowiedzieć czy będzie synuś czy córeczka i już nie mogę się doczekać. Wczoraj tak mnie malec kopał jak nigdy, cudowne uczucie:) mam nadzieje, że teraz będę czuła ruchy coraz częściej. Daria nie wiem ale mi się wydaje, że to mogą byc skurcze przepowiadające co prawa dopiero po 20 tyg. ale może u ciebie to szybciej jest. Skoro lekarz stwierdził, że wszystko ok to lepiej go słuchaj i leż bo teraz to dzidzia najważniejsza jest!!! http://babyonline.pl/ciaza_i_porod_porod_artykul,6012.html Poczytaj ten artykuł, może to to, chociaż wiesz ja lekarzem nie jestem:D Olcia nie wiem ale coś mi się zdaje, że to jakieś paskudztwo albo grzybicze albo bakteryjne. W każdym razie musisz iść jak najszybciej do lekarza bo takie rzeczy nie są normalne. Pozdrawiam i papa! Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
a ja się dziś dołuje trochę , bo od wczoraj nie czuję tych bąbelków . co prawda kopniaka delikatnego poczułam parę dni temu jakby pierwszy raz , więc może teraz ma być cisza a ja zaczynam się martwić . jeszcze tydzień do wizyty mam nadzieję ze wytrzymam i jeszcze dziś poczuję co kolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała też cos dzisiaj strasznie spokojna. powiercila sie troszku rano i teraz od kilku godzin spokój :( wole jak sie kreci i wierci. a tak na poprawienie humoru - autentyczna sytuacja w Gliwic :P Autobus, pełen tłok ludzi (godzina 16, każdy wraca z roboty), jednym z pasażerów zajmujących miejsce siedzące jest czarnoskóry mężczyzna, wiek nieznany. Autobus staje na przystanku, wsiada kobieta w ciąży (zaawansowanej) z zakupami i jakaś babcia (i inne osoby). Murzyn widząc kobietę w ciąży wstaje i mówi do niej: "Proszę sobie usiąść" i grzecznie się odsuwa, podaje dłoń żeby się go złapała - autobus już rusza. Babcia widząc zwalniane miejsce, odpycha kobietę brzemienną i pędem wskakuje na krzesełko, zajmuje je i siedzi w niebo wzięta. Czarnoskóry powiedział jej ładnie: "przepraszam, ale ustąpiłem miejsca tej kobiecie, bo jest w ciąży i wygląda na zmęczoną, chyba niestanie się pani nic, jeśli postoi pani trochę a da usiąść tej pani." Na co babcia odpowiada: "Nie wiem z jakiego plemienia pan jest, ale tutaj,w tym cywilizowanym kraju ustępuje się miejsca starym, schorowanym kobietom, a nie młodym, zdrowym." No niestety miała pecha, bo czarny najwidoczniej się mocno zirytował przytykiem rasistowskim więc ładnie i dosadnie odpowiedział starszej pani: "Nie wiem, z jakiej wioski pani jest, ale w mojej to takie stare i zgryźliwe pizdy zjada się na kolację". Ponoć reakcja autobusu była nie do opisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
bomi to było super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
jaką można puszczać muzykę dla dziecka? puściłam wolfganga amadeusz mozarta czy jakoś tak i nie powiem coś czułam jakieś bąbelki ale nie wiem czy dziecko z takiej muzyki było zadowolone? bo ja to na pewno nieeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boomi zaje++++ świetne po prostu. niestety babcie są okropne i takie 50 w menopauzie. Jak byłam w 1 ciąży jeździłam na studia dzienne jeny jak babcie mnie wzrokiem mierzyły bo na młodszą wyglądałam do tej pory mniej mi dają. Nigdy mi nikt miejsca nie ustąpił. Teraz brzuch niewielki a pod kurtką to nic nie widać heh sąsiedzi na wiosnę się dowiedzą o ciąży jak już mega brzuch będzie;) mam pytanko na początku ruchy nie sa codziennie więc się nie martw zjedz coś słodkiego połóż może poskacze. Teraz z dnia na dzień ruchy będą regularniejsze. Muzykę to puszczaj jaką lubisz nie ma się co katować;) olcia a jak naciśniesz to z tych guzków coś wycieka? Może to zapalenie mieszków włosowych takie owrzodzenie? izunia ja wiem że są przebitki cenowe ale cóż jest popyt to i podaż jest. Ja jutro mam połówkowe strasznego mam stresa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
na moje oko to jeszcze nie dojrzałe te grudki więc nie chcę wyciskać . ze zdjęć ktore znalazłam w necie nie wygląda to na opryszczkę bo ja mam tylko 3 , a na fotce jest kilkanaście. one mnie nie bolą ,jedynie wyczuwam palcami że są wizytę mam za tydzień gdzie i na przełomoie 21/22 tyg miałam iść na połówkowe kurcze czy może lepiej iść jutro? sama nie wiem. wolałabym obie sprawy za raz załatwić bo jednak podwójne koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia 200
w sumie jutro będe mieć 20t1d ,czyli chyba można uznać że już mogę iść na połówkowe? jak miałam być 21/22 t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek 99
dziewczyny jeśli idziecie do prywatnego ginekologa po zwolnienie to potrzebne jest jakies ubezpieczenie z zusu żeby wpisał jakies dane na zwolnienie? czy po prostu on wystawia wierząc że jest pacjentka ubezpieczona? bo mam iść do lekarza po zwolnienie i nie wiem czy już na wizytę mam opłacić ubezpieczenie ,czy mogę opłacać pod koniec miesiąca do kiedy jest termin płatności za dany kwartał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomi nie sadzilam ze w naszym miescie takie historie sie zdarzaja :P usmialam sie do lez :P mnie ostatnio w sklepie jeden pan przepuscil, a stara baba przed nim udawala ze nie widzi ciezarnej-dodam ze kasa uprzywilejowana. szkoda gadac :) olcia lepiej idz do lekarza to skonsultowac. nie mialam nigdy czegos podobnego wiec nie pomoge. dzis czuje sie tak jak wczoraj :( biodra bola, kazdy staw i miesien. pieka mnie oczy, doszla biegunka....podejrzewam ze jakies choróbsko mnie łapie. jeszcze pomylilam godziny na uczelni i pojechalam na 8 zamiast na 11. Ale za to mialam czas na nauke bo wczoraj caly dzien spalam i dostałam kolejna 5 :D idzie gładko ;) jeszcze 3 przedmioty i semestr z glowy. Daria uwazaj na siebie! :* A! zdecydowalismy sie na imie dla synka :) bedzie mały Filipek :D musielismy isc na kompromis i zrezygnowac z imienia na M :) Co do zakupów w smyku-omijam ten sklep szerokim lukiem :) zabawki sa czasami o 50% drozsze niz w innych sklepach. ciuszki podobnie. jak dla mnie 30zl za body to duzo :) wole w tesco kupic za to dwie pary (rowniez 100% bawelny) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniolek do l4 potrzbny jest Twoj nip i dane miejsca gdzie jestes ubezpieczona (nip, nazwa, adres).na pierwsza wizyte musialam przyniesc dokument ZUS ZUA z zakladu pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka imię ukradłaś; ) mój ma być Filip :) Gratuluję 5 Weź rutinoscorbin wit C i do wyra aniołek potrzebne jest nip i nazwa zakładu pracy i twój dowód to tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×