Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Daria spokojnie!!! nerwami tylko zaszkodzisz. Moja Miśka też jest ułożona główką w dół, też mam lekkie twardznienia brzucha i taka kulka jak opisywałaś też mi kilka razy wyskoczyła. Skoro lekarza powiedział ze z szyjką jest oki i dał ci luteinę i nospę to wypoczywaj duuuuzo, nie przemęczaj się i nie denerwuj a napewno wszystko bedzie dobrze!! buziaki i trzymaj sie cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Dziękuję Dziewczyny,ale tak bardzo się boję, wiem że nerwy tylko szkodzą, ale nie umiem inaczej. Leże dużo, odpoczywam, nie przemęczam się. Być może to resztki luteiny, a nie wody, nie wiem... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- ja przez takie same objawy i obawy wylądowałam na dodatkowej wizycie u lekarza 2 tyg temu, na szczęście to nie były wody. Wiem o mojej gin, że w aptece można kupić zestaw (takie papierki, wskaźniki) do samodzielnego badania w domu, wody płodowe mają taki odczyn, że nie da się ich pomylić z niczym innym,(papierek robi się czarny a normalnie jest lekko pomarańczowy)to się nazywa baby safe czy jakoś tak, trzeba spytać w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
arkadiaaa a jak u Ciebie to wyglądało,że miałaś takie podejrzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Właśnie coś takiego mam, tylko ,że ja biorę dopochwowo luteinę i zawsze po paru godzinach coś wypłynie, z tym że zawsze gęste, teraz wodniste i stąd te obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palusia to juz sa 2 zdrowiutkie Filipki na naszym forum :D super :D Daria-musisz sie opanowac :) na pewno nic zlego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria- ja byłam przerażona, tym bardziej, że wcześniej nigdy tak nie miałam a wtedy kilka razy dziennie mi się zdarzyło. Ale jak uważasz, jak masz możliwość to sprawdź czy w aptece mają tak zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria1985
Też jestem przerażona, ale nie będę Wam tu truła. Już dziś nic nie zrobię, poczekam do jutra. Życzę Wam miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria - co do tych upławów to ja jak brałam luteinę dopochwowo to czasem miałam geste białawe upławy a czasme jakby własnie woda. Nawet teraz jak biore lactovaginal to tez mama tak samo. Mi gin powiedział ze to normalne, bo tez do niego dzwoniłam przrazona czy cos jest nie tak. Tak wiec spokojnie i może faktycznie dla swietego spokoju kup sobie w aptece te teściki - wskaźniki o których Arkadiaa pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Dawno nie pisałam, bo nie miałam czasu...egzaminy i egzaminy...ale na szczęście sesja zaliczona:):):) Zazdroszczę wam tych mocnych kopniaków i i tego ze wiecie kto mieszka u was w brzuszkach. Ja za tydzień w środe idę na usg...mam nadzieję że sie dowiem wkońcu kogo noszę pod serduszkiem:) Mój synek dzisiaj zasnał jak aniołek prawie cały dzień na dworze spędził... w ogóle do domu nie chcial iść. Zobaczymy jak bedzie spal w nocy...Za to mnie strasznie wymęczył...tyle spacerowania...teraz kręgosłup mnie strasznie boli. Ja też za chwilę idę się wykąpac i lulu. Powiem wam,że jako kolejna mam bakterie w moczu:(:( Aaaa... wczoraj zrobiłam sobie pazurki żelowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria , nie martw się na zapas . Ja w pierwszej ciąży miałam tak cały czas. Bez wkładki nie dawałam rady. Taż przy każdej wizycie prosiłam o zbadanie co to takiego i czy nie wody. Też brałam luteinę , więc to chyba efekt uboczny. A to rzeczywiście jak woda wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) dzis ja otwieram forum ;) nie spie juz od ponad godziny. mezul wstal do pracy i wylecial jak bomba to sie obudzilam :P Haniu gratuluje zaliczonej sesji :) podziwiam Cie wiesz? jedno malenstwo masz, drugie w drodze, do tego maz, dom...i szkola :) rewelacja :) ale to potwierdzenie reguly ze dla chcacego nic trudnego :) z reszta kilka z nas konczylo studia z brzuszkami i/lub maluszkami :) zdolne i abmbitne bestje ;) moj Filip wczoraj wieczorem dostal takiej energii, ze nawet nie zauwazyl ze to tata przylozyl reke do brzuszka :P skopal go jak trza :P Maz sie smial ze syn mu piatke przybija a nie kopie :P wariat. co do upław. ja zawsze mialam z tym problem, bo jakby nie patrzec jest to dyskomfort. i od kiedy pamietam uzywam wkladek i to po 3-4 dziennie. lekarka twierdzi ze taka moja uroda po prostu. a teraz w ciazy czasami tak ze mnie leci ze musze miec podpaske. ale jest wszystko w porzadku. nie ma co na zapas sie martwic i stresowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny o tak wczesnej porze.Ja już drugą noc z rzędu spać nie moge:(A wczoraj wróciłam do pracy i już mnie gardło boli:(i paskudnie się czuje.Masakra.Już chyba drugo nie popracuje,bo co chwile coś mi jest.Poprostu mam już dość.Ok zmykam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia jak tak źle sie czujesz to idź na zwolnienie. Dla pracodawcy też lepiej jak jesteś na ciągłym niż co chwile na 2 tyg idziesz. Hanka gratuluję sesji:) jednakl matki sa dobrze zorganizowane. Od czasu kiedy Olek sie urodził tez wszystko zaliczałam na czas a miałam ciężkie studia;) martolinka mój taty nie kopie wogóle nieśmiały jakiś na UsG przykleił sie buźką do ściany macicy i nie dało się buźki ładnie obejrzeć ale chyba do M podobny nie jest (hurra) i cały czas plecki pokazywał chyba mamusi seyneczek będzie bo Olek taki nieprzytulalski jest Co do wydzielin tez wkładkę używam czasem mniej tego czasem bardzo dużo. Taka uroda i tyle. Miałaś wózek zamawiać Marta i co? bo oglądam i tak chcemy z M łóżeczko i wózek by się w 2tys zmieścić. Mama namawia mnie by łóżeczko uzywane kupić i tak chyba popatrzę, bo Olka i tak po roku do turystycznego przełożyliśmy i z Filipkiem też tak zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palusia wózek juz zamówilam :) coletto matteo kolor silver :D odbiore 10 lutego po wyplacie :P lozeczko tez juz jest. przywiozlam od kolezanki w niedziele razem z posciela, wkladem, przytulanka...:) cała ta impreza wyniosla mnie 1540zl dokladnie. a wczesniej ogladalam same wózki za 2 tys :P jaka ja gluuupia bylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do Was kilka pytan: 1. czy pojawila Wam sie juz ta ciemna kreska pod pepuszkiem? (u mnie nie) 2. czy wyskoczyly Wam pepuszki na wierzch? (mi nie) 3. czy wycieka Wam siara? (ja czesto widze zaschnieta na sutkach, a w nocy nawet mam plamki na pizamce. pytalam o to lekarza to powiedzial ze na tym etapie ciazy to calkiem normalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wpadłam się przywitać z ranka nie wiem co ostatnio się ze mną dzieje nie mogę spać budzę się w środku nocy i potem spać nie mogę i już o 6 rano ganiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kreski też nie mam pępuszek w środku jak zawsze co do siary nawet nie wiem ... tak u mnie to wygląda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie dla Filipa mam juz wszystko. brak kosmetyków, termometra, poscieli do wózka i materialu na poszewki do lozeczka. no i komody-ale poluje na uzywana. jak nie znajde to w kwietniu kupie nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka kreska brak no może na wzgórku cień cienia ale u mnie będzie prawie czarna bo mam ciemną karnację na pępek jest czas u mnie normalny ale kolczyka wyjęłam bo lekarz mi kazał. mleczka brak w 1 ciąży na dobę po porodzie poszło. Udało ci się z zakupami. Ja oglądałam łóżeczka ale ludzie chcą tyle co ja za nowe dam. Bo po co mi łóżeczko z materacem i pościelą za 320 jak materac i tak nowy kupie a pościel mam. Znajomych żadnych nie mam coby się chcieli pozbyć. Ciekawa jestem jak ten twój wózeczek na żywo wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martolinka pościel do wózka nie polecam na lato starczy kocyk a na zimę kup lepiej taki śpiwór ocieplany ja mam po Olku super bo do spacerówki też się przyda ma otwory na pasy. To taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!1 Witam się z rana! Niestety słońca nadal brak, a za oknem znów mgła!! Ja też już czekam na czwartek i na wizytę. Wtedy ustali mi dodatkowe dokładniejsze badanie USG. Co do śluzu, to chyba miałam 2 dni takiego rzadszego,ale to mineło. I teraz albo nie mam praktyczni w ogóle (to się rzadko zdarza),albo jest taki gęstszy. I też się martwię,jak jest jakis lekko żółty zamiast białego. Co do bakterii w moczu to na tym wyniki nic nie napisali w ogóle o bakteriach,więc mam nadzieję,ze ich nie ma! Martolinka-swietny ten Twój wózek. My już chyba też zdecydowaliśmy. Co prawda troszkę przerażaja mnie te kólka skręcane z przodu,ale myśle,że obejrzę jeszcze w sklepie i wtedy sie zdecyduję ostatecznie lub też nie.Jest jeszcze troszkę czasu. A wózek to: http://allegro.pl/wozek-espiro-vector-air-fotelik-neo-wysylka-0-i1414891531.html Mój mężu chce jechać w sobotę do ikei obejrzeć łóżeczka, komody itd. Mi jakoś tak niespieszno jeszcze ,ale zobaczymy jak się będzie czuł. Bo w piatek idzie na imprezę zkolegami,więc może nic z tego nie będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik ładny ten wózeczek ale nie wiem czy bedziesz zadowolona z siedzenia kubełkowego :/ tzn Ty jak Ty, ale dziecko :P mała gondolka jak dla mnie i malutkie przednie kółka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Martolinka- ja się tak zastanawialam nad wielkością tej gondoli. I na początku też byłam zdania,ze muszę szukać jak największej. Myślałam,że na zimę jak nasze dzidzi będą miały pol roczku, będa większe,do tego jakiś śpiworek i będzie ciasno im w tej gondoli. ale kolezanka podpoiwiedziała mi ,ze w zasadzie w momencie kiedy dziecko zaczyna siadać przekłada sie je do spacerówki rozłożonej do leżącej pozycji. Podobno bezpieczniej jest dla dziecka. No i duży plus dla tego wózka to to,że jest bardzo lekki. A ja będę musiała wnosić na parter ten wózek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik no wlasnie..na plasko... a w kubelkowym nie ma takiej mozliwosci (z tego co sie orientuje) dziecko jest powyginane jak paragraf w takim siedzonku. Nie chce Cie zniechecac-po prostu wyrazam swoje opinie i spostrzeżenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×