Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Dobra kochane ja już lecę bo faktycznie dziś za długo siedzę przed kompem :) wiecie wyczytałam że te bóle brzucha moga być spowodowane małą ilością potasu hmmm. w ogóle to zaczęłam pić więcej wody mineralnej bo ostatnio sobie odpuściałam mam nadzieję że to pomoże ;D życzę Wam spokojnej nocy :D 🌼D🌼O🌼B🌼R🌼A🌼N🌼O🌼C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się pożalę.... bolą mnie cholernie w nocy biodra od spania na bokach. przechodzi jak się położę na plecach, ale wiecie..brzuch taki wtedy rozciągniety......tyle żalu:) mychy w nosie - ja włąsnie skończyłam 22 tc :) i moge powiedzieć, że realne, częste ruchy wyczuwalne ręką położoną na brzuchu odczuwam dopiero od jakiś 4 dni..... jak byłam na twiom "etapie" to czułam tylko motylka mam łozysko na przedniej ścianie, które amortyzuje troszkę może u ciebie tak samo... moja koleżanka do 22 tc nie czuła nic. w związku z tym dostała skierowanie do szpitala. od dnia pobytu mały zaczął się odczuwalnie dla niej ruszać. ale nie wiele..... dziś mały ma 8 lat i jest niezwykle spokojnym, grzecznym ale i niezmiernie inteligentnym chłopcem... czyli pokazał swoją naturę już w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ewcia wpadła jak po ogień i poszła ale jakby przeczytała mój post wyżej i chciała pomóc to ja poproszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa wysłałąm Ci anleśnika kurierem zaraz powinnaś dostać :P Ja mam ochote ostatnio na placki po węgiersku i chyba sobie w poniedziałek zrobie bo na jutro i niedziele obiadki juz ustawione. Udało mi sei wygrac aukcję płaszczyka na allegro takiego juz na wiosnę i dzisiaj dostałam info że wysłali :) normalnie expres i jakoś mi sie humorek poprawił heheh Kurcze nie iwedziałam ze juz ta godzina :P Ale mi ten dzisiejszy dzień zleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa For Malinowa jestes o jeden dzien za mna :D ja mialam ost m 13 wrzesnia i termnin na 20 czerwca :) ja bym zrobila ale nie umiem bo mi mikromuchy wyszly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam twardnienia macicy.. martwi mnie to ale szyjka sie nie skraca. biore na to luteine. czesem tak sie spina ze az boli bo czuje jak mi sie wszystko naciaga. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muchy ja mam wizytę 1.02 :) Z dnia na dzień coraz bardziej o tym myślę. Daria no tą z babystrology:P co ma muchy, pozazdrościłam jej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu kasiu jakaś ty jest pusta tego nie da SIĘ OPISAĆ BRAK SŁÓW NAPRAWDĘ .LUDZI NA KLASY DZIELISZ?CHYBA MASZ JAKIŚ KOMPLEKS NIŻSZOŚCI. POZDRAWIAM RESZTĘ DZIEWCZYN , ŻYCZĘ MIŁEGO I LEKKIEGO ROZWIĄZANIA, DUŻO ZDRÓWKA DLA MALEŃSTW I ICH WSPANIAŁYCH MAM-BEZ KOMPLEKSÓW KLASOWYCH. MAMA TRÓJECZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka linka ile bierzesz luteiny? bo ja 2 razy po 3 tabletki. Brałam dopochwowo, ale teraz przerzuciłam się na tą pod język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
muchy , ja kwaśną kapustę i ogórki ,ogórkową szczawiową wcinałam i myślałam że chłopak będzie , potem zmieniło sie i słodkie polubiłam ,chyba wtedy siusiak odpadł dla mojej córki :-) mi też się nie chce trzeć ziemniaków na placki , więc wolę wyciągnąć sokowirówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
For Malinowa ja też już dostaje świra i dni odliczam bo juz chce wiedziec ze jest wszystko ok!!!ja tylko tak gadam ze sie rozplacze bo najwazniejsze zeby wszystko bylo dobrze w glebi serca plec niewazna!ide lyknac luteine podjezykowa :| KOSZMAR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D muchy ej wiesz co to oznacza, że baraszkowałaś z mężem wtedy, kiedy ja ze swoim:D:D:D może nawet owulację miałyśmy w ten sam dzień:D A te twoje mikromuchy widziałam i sobie na początku myślałam, co ty kombinujesz:D bomi dzienks:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria ja 3 x po 2 ;\, mam pytanie ja tez tak zrobie bo przy tarciu tylu pyr bym sie niezle zasapala!!niecierpie tego robic!a tak sokowirówka i luzik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luciola28 Normalnie cię zaraz wycałuje:D:D:D Dziekuje, dziękuje, dziękuje!!!!!:) Haha! Mam suwaczka, zaraz go zamontuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam,że ja "odkryłam" u siebie taką zależność- brzuch twardnieje mi bardziej kiedy chce mi się mocno siusiu. Może to dlatego,że pęcherz jest pełen i uciska? Luteina pod język nie jest smaczna :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja lekarka powiedziala ze te luteiny dowcipne powoduja plamienia wiec wolalam sie meczyc z tymi podjezykowymi :\ ale na poczatku latwo nie bylo jak tylkko rano otwieralam oczy to od razu bolal mnie zoladek a gdzie tu jeszcze luteina po ktoirej mulilo mnie na masakre.Musialam woda gazowana popijac teraz to juz lajcik....choc i tak niechetnie lykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria ja biore 2x1 dopochwowo. no te mikromuchy to Ci sie udaly hehe usmialam sie wtedy. ja tez moge prosic o zrobienie mi tego linka? OM 09.09.2010 TP 16.06.2011 bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
"luteina niesmaczna " to mało powiedziane , ja musiałam sobie robić nagrody po zażyciu jej ,czyli czymś dobrym zagryźć bo inaczej wizyta w łazience murowana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kobietki znikam :) Wyciągam mezula na hamca :P Mimi jak usłyszała to od razu mame kopac zaczeła zeby sie pospieszyła :P Milusiego wieczorku Buziaki dla Was i brzucholków :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria w cudzyslowiu polykam :D oczywiscie trzymam pod jezykiem fuj!ale lamie na mozliwie najmniejsze kawalki zeby szybciej poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiunia
no to wymiana zdan była , ledwo skonczylam czytac , ale nie bede komentowała jutro meza wypisuja wiec rano jade z tatem po niego jak niegotoowalam to teraz bede musiala bo z 2 tyg pewnie na diecie mezulek bedzie , gotowanie lekkostrawnych potraw nie ciekawe ,bo nawet nie bede wiedziala co , ale jakos przetrwam :) jeszcze tylkio w pon zaltwic z mała mam nadzieje ze wszystko ok bedzie i zly poczatek roku sie zakonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj poczatki byly straszne pobyt w szpitalu 2 tygodniowy i ta ohydna luteina brrrrrr i od pobytu w szpitalu nie jem kebabow nie istnieja dla mnie :) bo dzien przed pojawieniem sie pierwszych mdlosci maz mi przywiozl a na drugi dzien juz mialam mega awersje!!! ciekawe czy to juz tak zostaje na zawsze czy pozniej ochota wraca:) mialyscie cos takiego czego nie jadlyscie w ciazy i juz pozniej tez nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×