Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Gość kasia 19877777
Ja zniżam się do poziomu osób, które mnie zakatowały. Sorki nie dam po sobie jechać jakiejś Pani Dari i innym bo żal im dupę ściska. Ja się nie obnoszę tylko co niektórym przeszkadza to, że ktoś ma lepiej od nich.Szczególnie Pani Daria jest zniesmaczona, że niektórzy nie trawią publicznej służby zdrowia i wola prywatną. Przecież wszyscy powinni być równi i leczyć się trzeba tylko publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko puste laski uważają,że dziecko będzie szczęśliwe, bo będzie miało wszystko co najlepsze ( czytaj najdroższe), skąd ona jest? gdzie tacy ludzie jeszcze żyją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 19877777 dziewczyno , a skąd Ty wiesz,że ja mam gorzej od Ciebie? bo jestem pielęgniarką? Kocham moją pracę. A może mam męża bogatego, tylko się tak tym nie chwalę jak Ty . Daj już spokój tej "służbie" zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Po części tak kupie zdrowie dostęp do wszystkich badań których na NFZ bym nie dostała, lepszy sprzęt medyczny częstsze kontrole mogą zminimalizować ryzyko zachorowań. Ale Pani Daria pewnie wie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to gdzieś, gdzie Ty się leczysz i dziękuję Bogu, że nie mam do czynienia z takimi pacjentami jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
A ja że nie mam do czynienia z takimi pielęgniarka jak ty od razu bym do pionu taką postawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dajcie spokój, nie szkoda Wam nerwów? przypominam, że obie jesteście w ciąży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, masz rację. We wszystkim co piszesz :) Nie życzę Tobie, żebyś kiedykolwiek była zależna od "takiej" pielęgniarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Nie tylko ty tu masz monopol na racje bo masz bogatego męża hahah uśmiałam się do łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakie to pyskate :P Daria uważaj bo Cie księżniczka do pionu ustawi hahahaha nie daje rady. Ciekawe co zrobi jak jej kiedys ta wspaniała firma splajtuje i bedzie zmuszona isć do publicznego lekarza :P Dziewczyno skończ już błagam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
może ktoś ma temat do rozmowy lepszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Nie martw się w się wykształcenia nikt mi nie zabierze oszczędności też .Raczej to ty się zastanów nad tym co zrobisz jak Ci się dziecko urodzi i nie będziesz miała na pampersy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Oczywiście wszechobecną mądrością jest na tym forum Pani Daria wykwalifikowana pielęgniarka z długoletnim stażem pracy, kulturalna i na poziomie :))))))))). A co do weekendu ja wybieram się z mężem na masaż ja dla kobiet w ciąży on na klasyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejku co tutaj się dzieje??? Daria po co sobie szarpiesz nerwy, przecież widzisz, że pani Kasia zjadła wszystkie rozumy i wie o nas wszystko. Mieszkamy u rodziców/ teściów, zarabiamy grosze i do tego tępe z nas dziewczyny skoro doktoratów nie mamy:D A to dobre. No ale my nie musimy rekompensować sobie kompleksów chwaleniem się na forum o statusie materialnym. Inteligencja wynika między innymi z tego, że nie robi się podziałów. Znam wielu ludzi o zasobnych portfelach którzy jak najciszej mówią o swoich majątkach i pochodzeniu bo po prostu tego wymaga kultura. A inni co liznęli troszke grosza uważają się za lepszych bo im kasa uderzyła wiadomo gdzie. Poza tym życzę ci dużo zdrowia i dziecku twojemu również bo obawiam sie, że w życiu są sytuacje których za żadne pieniądze nie kupisz. A i mogę byc tą klasą robotniczą jakąkolwiek, grunt, że jestem szczęśliwa:) No to tyle! Dziewczyny mi dzionek fajnie minął. Zakupy, zakupy, zakupy:) Czyli to co kocham najbardziej ostatnio:D Kupiłam sobie fajną bieliznę dzisiaj, przymierzę jutro mężowi:P to poszalejemy. Poza tym naoglądałam się ciuszków i akcesorii ale jakoś tak nei mogłam kupić, no ale od środy chyba zacznę jak płeć juz poznam. A na obiad to miałam zupę grzybową z makaronem. Pojedliśmy sobie a do tego na deser Wuzetka:) Miammmmmm, maluszek zadowolony bo fika jak szalony, chyba go cukier pobudził:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
masz rację :-) do mnie jutro bratanek wpada na ferie , więc będzie wesoło .mam nadzieję że ładna będzie pogoda ,bo jak nie to trzeba będzie zapłacić za słonko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
A ja jestem szczęśliwa z życia jakie mam. I niestety nie jestem taka super bo nie mam bogatego męża jak co niektóre z was hahah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny bo wiecie co. Bolą mnie plecy dosłownie w jednym miejscu po prawej stronie pod łopatką, to taki ból jak czasami złapie was skurcz w nodze. Masuje, rozcieram i dalej boli. Jak dłużej stoję bo jak leże to oczywiście nie. Eh co to jest kurde znowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko... no tak, ferie sie zaczęły. Szkoda,że śniegu nie ma, dzieciaki by się cieszyły. A my jutro z mężem wybieramy się na imprezę firmową, ciekawe jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mnie sie ona nie spodobała od razu jak tu przyszła po raz pierwszy... z niczego zaczęła pisać o prywatnej klinice o Boże w tych czasach to naprawdę nie ma się czym chwalić... A co do prywatnych klinik sie już wypowiedziałam :) chodzę do prywatnego gina który pracuje również w państwowym szpitalu i czasem przyjmuje mnie również na nfz i naprawdę nie zauważyłam zmiany w jego zachowaniu :D no ale jeśli ktoś lubi jak się jest dla niego miłym tylko dlatego że się komuś za to płaci to się chlubi prywatnymi klinikami itd.. Co szpitali są lepsze i gorsze i uważam z doświadczenia mojej rodziny że nie powinno być rejonizacji niech każdy idzie tam gdzie chce a nie gdzie należy... Co do lekarzy, pielęgniarek to uważam że zołzy i idioci znajdą się zarówno w państwówce i prywatnych klinikach.. no a z Kasia coś tam w sumie nie mam o czym rozmawiać bo uwaga: MIESZKAM KATEM U RODZICÓW :D bo dom dopiero ma piwnice :) i ja dołączam się do zdania dziewczyn lepiej nam było tu bez Ciebie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
No faktycznie dziwne zbiorowisko z niektórych z was. Dobrze że wśród moich znajomych nie mam tak nie odpowiedzialnych i płytkich ludzi. Po konwersacji z wami doszłam do wniosku, że byłybyście świetnym materiałem do badań empirycznych na temat ograniczonego toku myślenia ludzi z niższej klasy ekonomicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
kurcze dziewczyny ale bym sobie nalesnika z dżemem truskawkowyn zjadła mmmmm.... Mój Kukuś dzis kopie jak nigdy... wreszcie weekend troche sobie odpoczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna przestań z tym naleśnikiem, bo też mi się zachciało. Ale zrobię jutro, dzięki za pomysł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale wiecie..my klasa srednia nie mamy startu do paniusi hrabianki:o my jestesmy biedne bo bedziemy rodzic w panstwowym i nie bedzie nas stac na pampersy no i wszystkie jestesmy glupie i bez szkoly hahahaha szlachta musi sie dowartosciowac na forum.. a moze tak naprawde to biedna zakompleksiona dziewczyna, ktora maz zaniedbuje ale swiatu trzeba pokazac swoja wyzszosc.. ja sie zarobkami nie chwale i bede rodzic w PANSTWOWYM czego sie nie wstydze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna841
ojej koniec tematu z kasia bo zasmiecamy temat 99% z nas myśli sobie podobnie wiec najlepiej nie zwracać uwagi na prowokatora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia 1coś tam :D:D:D:D:D:D:D:D:D O Jezu dzięki bo juz dawno się tak nie uśmiałam:D Napisałabym ci coś o badaniach empirycznych ale nie zniżę się do twojego poziomu i będę tutaj się obnosiłą wiedzą. Proszę cie o jedno daj nam spokojnie pogadać o naszych zachciankach, maluszkach itp. Bo my tutaj po to piszemy i przychodzimy. Już wiemy, że ty jesteś NAJ !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po przemyśleniu twojego zachowania uważam że jesteś płytkim trolem :D widzisz jesteśmy z tego samego roku ale wiesz jaka jest między nami różnica??? Ty masz firmę, jesteś z WYŻSZEJ klasy itd bo żerujesz na swoich rodzicach lub teściach kochana sama się nie dorobiłaś :) a ja wolę być normalną szczęśliwą i zdrową na umyśle matką która razem ze swoim mężem powoli dojdzie do wszystkiego :D.. Pamiętaj!!!! pierwsi będą ostatnimi weź sobie te słowa do serca snobie i nie chwal się ile to masz w portfelu i nie oceniaj tu nikogo bo o żadnej z nas nie masz pojęcia.. Żadna poza Tobą nie piszę jaką to ma firmę, dom ile zarabia i jaka to nie jest extra... Uważam tu jak większość że najwidoczniej nie zaspokoiłaś wszystkich swoich ambicji skoro tak się przechwalasz czymś czego tak naprawdę nie ma- tak myślę a poza tym to trochę skromności na przyszłość :) nie każdy człowiek da się kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagna ja bym zjadła wszystko, dopadł mnie wilczy apetyt, chyba przytyje i będę gruba:( a tak się cieszyłam, że mam tylko 3 kg na plusie:D Normalnie ja tylko o jedzeniu myślę ostatnio ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×