Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fiolcia84

termin czerwiec 2011

Polecane posty

Daria nie przejmuj się gadaniem takich ludzi. po co sobie nerwy psuć gadaniem z kims takim?? Skoro ona gardzi publiczną służbą zdrowia to niech sobie chodzi na tą swoją cudowną prywatę. Ciekawe kiedy sie na nich przejedzie. Kasia 19877777 ma prawdopodobnie 23 latka i jest tak strasznie doświadczona przez los ze jest najmądrzejszą osobą na świecie :P Daria obejrzałam ten poród. ałaaaa... dawałam rade do momentu jak ją rozcieli... Ja już wiecej takich rzecyz nie oglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
a nie mówiłam ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory za ten link z porodem. Nie chciałam Was przestraszyć, ani zniesmaczyć. bomi :) ja się kochana nie przejmuję, bo wiem swoje :) z własnego doświadczenia, a nie gadania innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Mam 24 lata i prędzej ty przejedziesz się na publicznym chłamie niż ja na moim prywatnym. Oczywiście tylko klasa średnia ma prawo do racji na tym forum żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 19877777 ja mam do Ciebie prośbę. skoro wszystko masz to idz moze i wypierz conieco i poprasuj albo zacznij juz sobie łózeczko skłądać. To ze staramy sie znaleźć cos tanśzego to nie znaczy ze nie mamy pieniedzy. Weż idz sie udzielać gdzieś indziej albo lec wydać kolejne pieniadze bo przeciez Ty taka bogata jestes a ie denerwuj ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
dziś kasę masz ,a jutro czy za rok możesz jej nie mieć . a zresztą ,nie chce mi się z Tobą gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, to my jesteśmy te nieodpowiedzialne, głupie, o niczym nie mamy pojęcia, nie rodzimy za kasę. Jejku jeszcze nam dzieci odbiorą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria mysle ze poprostu trzeba tą dziewczyne olać i tyle. Moja teściowa pracuje w państwowym szpitalu jako pielegniarka i doskonale wiem ile zarabia i jakie sa warunki w panstwoej słuzbie zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Widzisz prać nie muszę mam wszystko wyprane, łóżka ścielić nie muszę bo mam zaścielone. I ty mi mówić nie będziesz co mam robić i gdzie mam się wypowiadać. Ja nie mam nic przeciwko że wybieracie coś tańszego, tylko wkurza mnie wasza mentalność. Jak ktoś wybiera coś droższego to jest snobem, nie ma na co kasy wydawać. Ale właśnie taka jest mentalność klasy średniej w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jest podział na klasy Pani Arystokratko ?:D:D Boże , klasa wyższa się znalazła. Wyżej sra, niż dupe ma.... sory, taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!:P jestem nareszcie :) mam jedna uwage do łóżeczek z szufladami: dziewczyny szuflada ponoc nie ułatwia dojścia stopami do łóżeczka przez co bardzo niekomfortowo jest sie dostac do dzidz w łóżeczku bądz ją położyc. Ja zrezygnowalam z szuflady wezme bez:)a co do wozka to kupimy x landera xa jest droższy ale bardziej nam lezy.Widze ze ostra wymiana zdan byla na forum... u nas oczekiwanie na wizyte 2 lutego i jak zwykkle obawy czy wszystko bedzie ok. Co do ruchow to juz sama nie wiem czy sa czy nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skoro masz
to skoro masz wszystko kupione poprane łóżko zaścielone a ty taka bogata jesteś to pewnie dziecko tez kupiłaś jakieś drogie , wynajęłaś od jakiejś biednej dziewczyny brzuch żeby ci urodziła dziecko w tym prywatnym szpitalu , bo co ,ciebie stać to można się pokazać ludziom że masz kasę :-P po co masz się męczyć przy porodzie ,zamówiłaś to pewnie listonosz ci przyniesie :-P bo pewnie w bociany nie wierzysz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
To ty nie wiesz , ze w każdym społeczeństwie jest podział na klasy. I najgorsza jest klasa średnia i robotnicza, bo zazdroszczą wszystkim. T o że was nie stać to nie znaczy , że wszyscy będą wam współczuć .Najlepiej się chować ze swoim majątkiem bo w oczy kole co niektórych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sama poprałaś ubranka i pościeliłaś łózeczko czy stać Cię tez na to żeby ktoś to za Ciebie zrobił?? Wiesz ja zarabiam kilkukrotność średniej krajowej i nie uważam sie tak jak ty za "klasę wyższą" i nie obnoszę się z tym na każdym kroku. Tylko tez nasuwa sie pytanie: Czy to Ty tyle zarabiasz czy rodzice albo męzuś na ciebie musi robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Dziecko mam planowane, wyczekane z moim kochanym mężem. I właśnie tu wychodzi prosty tok myślenia pospólstwa na temat klasy wyższej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jesteśmy klasa robotnicza, bo pracujemy i się rozwijamy zawodowo, a nie siedzimy w domu jak panienki i czekamy aż mąż grubą kasę przyniesie :D:D Ta panienka mało o życiu wie :D Widać kult pieniadza, no i ten podział na gorszych- pracujących ....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Razem z mężem zarabiamy dużo ja mam prywatną firmę mąż pracuje w budżetówce. Nie muszę liczyć na rodziców tak jak wy 80% z was mieszka kontem u rodziców lub teściów żal mi was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę użyć tych słów : PUSTA LALA JAK CHOLERA oby moje dziecko nie miało nigdy styczności z taką klasą "WYZSZA" Chroń nas Panie Boże przed takimi "ludźmi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
A co ty myślisz że tylko ty studia skończyłaś. Ja od przyszłego roku zaczynam doktorat. Ale oczywiście Pani Daria jest tak wykształconą osobą, że nikt jej nie dorówna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
A ja mam nadzieję, ze moje dziecko nie będzie miało styczności z tak ograniczonymi ludźmi jak Pani Daria. Niby wykształcona a tak ograniczona że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie obnosiłam się z tym,że studia skończyłam, ma je tu każda z nas, nic wielkiego i trudnego. I nie zmieniaj tematu. Nie piszemy o wykształceniu, tylko o Twoim podejściu do życia i miłości do pieniądza. No i zapomniałam- pogardzie do nas- klasy niższej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Idź lepiej na dodatkowy dyżur do publicznego molochu bo Ci na wyprawkę nie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko...
kasia ileś tam , skoro my jesteśmy niżej postawieni niż ty ,mniej zarabiamy niż ty , to po jaką ..... ty z nami gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia1987777 ja jestem tolerancyjna, ale z tą klasą średnią to przesadziłaś, niby na jakiej zasadzie i jakim prawem dzielisz na klasy? robimy różne rzeczy, jesteśmy różne i z rożnych miast, ale nie widziałam, żeby komuś to przeszkadzało przez te kilka miesięcy, nie To, że ktoś Ci zwrócił uwagę nie znaczy, że musisz udowadniać teraz wszystkim naokoło jaka jesteś szczęśliwa, bo zazwyczaj Ci co faktycznie są tak się z tym nie obnoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia 19877777
Tak pieniądze są ważne ale dla mnie ważniejsza jest moja rodzina i zdrowie. Dzięki temu ,że mam te pieniądze mogę zapewnić sobie jak i przyszłemu dziecku wszystko co najlepsze. Ale niektórzy wolą odkładać grosz do grosza bo może niedługo stracę pracę i będą potrzebne pieniądze. I żyją jak najtańszym kosztem w pogardzie do ludzi, którym wiedzie się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz idź wypełnij formularz zgłodzeniowy na studia doktoranckie- będziesz o jeden szczebel do góry , w tej swojej klasie wyższej, a my będziemy miały spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laska weź spadaj stąd bo jak widzisz wszyscy mają Cie dość. Jesteś tak zapatrzona w siebie i jaka to Ty cudowna jestes. A my??? Zwykła klasa robotnicza i na nic nas nie stać tak??? Żałosna jesteś!! Skoro tak nami grdzisz to po cholere sie tu odzywasz i obnosisz z tą swoją wyższością??? Spadaj księżniczko do swojego zameczku bo zaraz bedzie jakiś smok Cie chciał pożreć i tyle z tego będziesz miała!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh, ciekawe czy tak będzie kochała swoje dziecko jak pieniądze. I czy dzięki tym pieniadzom to dziecko będzie taki szczęśliwe . Ona myśli,że miłość można kupić. ehhhh, niestety nie wszystko masz dzięki kasie, ale nie rozumiesz tego. A to ,że ktoś ma mniej , nie znaczy,że jest mniej szczęśliwy. Zdrowie też kupisz w tej prywatnej klinice ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×